MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Witam; Chciałbym się dowiedzieć na jakie stanowiska jako pracownik produkcji firma poszukuje/zatrudnia aktualnie kandydatów od "pośrednika" Manpower?

pracownik szuka transportu

Witam państwa. Czy znajdzie się tutaj dobra dusza, z którą można by za odpowiednią kasę zabierać z krakowa do roboty? Dzielnica w Krakowie dowolna, byle jakoś dojechać. Proszę o kontakt

Pracownik szuka transportu
@pracownik szuka transportu

Naprawdę? Nie znajdzie się nikt kto by pomógł człowiekowi?

Przyszły_ pracownik

Jak mnie przyjmą to możemy się dogadać ???? Kraków Nowa Huta

Daro92
@Przyszły_ pracownik

Mieszkam na Avii, można by się dogadać

Przyszły_pracownik
@Daro92

Jak mnie tylko zatrudnią to nie ma problemu:)

Pracownik szuka transportu
@Przyszły_ pracownik

A ile byś chciał za miesiąc jeżdżenia?

KM
@pracownik szuka transportu

Jak dojazd? Jak się dostanę to się odezwę... Będę jeździć z Nowej Huty.

@pracownik szuka transportu

Szukaj bezpośrednio w firmie, nie tutaj.

@Pracownik szuka transportu

cześć, z Woli Duchackiej odpowiada?

Pracownik 2
@pracownik

Jest ktos z woli duchackiej?? To by byla booomba

@Pracownik 2

Wola Duchacka ten tydzień na popołudniu

Pracownik 3
@.

Hej a moge o kontak bo tesh pracuje na popoludnie ten tydzień czy mogl bym aie zabrac z toba moj nr 789267870

@Pracownik 3

a gdzie mieszkasz?

@Przyszły_ pracownik

Cześć . I jak ,przyjęli Cię ? Szukam transportu.

Dziś kończę zmianę popołudniowa,i na tej zmianie mi zależy bo nie mam czym wracac do domu. Jest ktoś kto pomoże i jedzie na Kraków jestem z Nowej Huty Od poniedziałku na rano . Moj numer 884 960 105

KKK

Czy ktoś dojeżdża do MAN NIEPOŁOMNICE z okolic Dobczyc. proszę o info

Dramat młode kobiety nie mające bladego pojęcia jak prowadzić rekrutację 1- po przyjściu 20 minut wcześniej pukam i się pytam czy można i że byłem na daną godzinę umówiony a panie mówią że ktoś jest przedemna i muszę czekać ( tej osoby co miała być przedemna nie było wcale ) I tylko słychać było śmianie i gadanie ( i popijanie kaweczki ) 2- po ok 30-40 minutach raczyła wyjść do mnie I zaprosiła na test żeby złożyć zawór ( trochę mnie to rozbawiło ) no ale dobra Pierwszy raz coś takiego człowiek składał no ale jakoś to poszło jedna mała pomyłka przez stres i nerwy Po zakończonym teście były rozmowy rozmowa tragedia Wypytywanie o wszystko - dlaczego zmiana pracy - dlaczego się zwolniłem z poprzedniej pracy - co bym zrobił jak bym zobaczył pracownika/kolege/znajomego pod wpływem alkoholu - czy mam plany wyjechać za granicę I dużo innych bez sensownych pytań Wszystko trwało ok 2 godziny Po wszystkim miałem czekać na wiadomość Byłem przed świętami Wiadomość dostałem 16 stycznia że pozytywnie rekrutacja przeszła i że muszę czekać bo została wydłużona Mamy 23 marca Dalej bez informacji śmiech na sali

Zmieńcie system

Witam. W jakich godzinach pracuje pierwsza i druga zmiana? Czy jest możliwość pracy caly czas na drugą zmianę?

Jurek
@Kandydat

Pierwsza zmiana od 6.00 do 14.15 Druga zmiana od 14.45 do 23.00 Praca na linii jedynie na zmiany

Jaś
@Kandydat

super firma, był podwyżki rożne, a niektóre osoby na umowy zlecenie po 3 latach zegnają się z firmą tzn. w jednym dziale ostatnio połowa ekipy jest zwalniana lub sama szuka czegoś innego, w sumie super firma, polecam zawsze coś ciekawego jak niżej widać w wpisach

Kamil
@Kandydat

Opine sa różne widac ze szuka sie ludzi do jakiegoś projektu tyle ze na czas określony,

Rysiek
@Kamil

Tak. "Projekt" przyjmujemy na chwilę jak są zamówienia. Zero stabilności. Poczytajcie wcześniejsze komentarze.

przyszłyman
@Kandydat

Ja chętnie popracuję tylko na pierwszą zmianę to może się uda dogadać z manem?

@Jurek

Dziękuję za informację na temat tego, jaki system zmianowy obowiązuje w firmie MAN Trucks. Zauważyłam, że część firm ma system dwuzmianowy, jednak w wyjątkowych sytuacjach zdarza się również praca na nocną zmianę. Czy tutaj też tak jest czy może wcale nie ma nocek?

Jurek
@Marta

Nocki są planowane od wakacji, nie ma niestety jeszcze podanej daty od kiedy konkretnie

x
@Marta

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kierownik powiedział, że rekrutacja jest docelowo prowadzona w celu wprowadzenia trzech zmian. Natomiast pandemia oraz duża rotacja sprawiają problem z datą wprowadzenia trzeciej zmiany.

Pracuję już drugi miesiąc, praca ciężka - zarobki niezłe, przynajmniej na początek. Co mi się nie podoba, to że niby tak dbają o pracownika a będziemy zaczynać pracę na drugą zmianę o pół godziny późnej aby starczyło miejsca na parkingu gdy się zmiany zmieniają. Smutne bo wolą sadzić kukurydzę w miejscu gdzie mieli duży parking aby gminie płacić mniejsze podatki. Ciekawe czy zainkasowali dofinansowanie dla rolników chociaż plony co roku gniją na polu.

@pracownik

Oj to prawda, żenada w tej firmie na każdym kroku. Nawet ta róznica 30 minut nic nie daje, ranna zmiana przecież nagle wszyscy nie wyjadą do 14:20 Na popołudniu tez wszyscy nie przyjadą równo miedzy 14:25 a 14:44

Kolamax

tak to prawda

Zadowolony
@pracownik

Tak czytam to co napisałeś i myślę sobie że coś słyszałeś, wiesz że dzwonią ale nie wiesz w którym kościele. Zastanawiam się też czy gdyby Prezes wysyłał po Ciebie swoje audi to czy wtedy miałbyś poczucie że pracodawca należycie o Ciebie zadbał..? ???? Domyślam się że gdyby to była Twoja firma to tak właśnie organizował byś transport do pracy dla każdego ze swoich pracowników...

@Zadowolony

Nie przesadzajmy, skoro firma ma się rozwijać to powinna od podstaw czyli np. parking. Planowany przeskok na duża produkcję już trochę trwa, sztab ludzi nie wpadł wcześniej co z miejscem parkingowym. Ok zdarza się, tylko dlaczego kosztem zwykłego pracownika który będzie kończył pracę później. Jeszcze sprawa produkcji, zwiększono produkcję obiecano pracowników, przyszli po jednym i z automatu znowu 6 samochodów więcej. Nie ważne że w wielu obszarach pracownik ledwo nadąża. Nie czepiam się tylko stwierdzam fakty. Gdyby to było to moja firma,to wynajął bym pole (w rejonie) i przerobił je parking, a busik to dobry pomysł aby podwiózł fizycznego bo cały dzionek na nogach.

Kamil
@pracownik

A jakie to są niezłe zarobki ?

@Zadowolony

No takich ludzi firma potrzebuje, nie krytykuje, zaiwania i sie cieszy jak głupi. Dla nowych pracowników mają kontenery stwawiać bo już miejsc w szatniach brak, Wszystkie stołówki przerobili na szatnie.

zarobki niezle tzn ?

Kk

Pilnie potrzebny dojazd z Krakowa z drukarskiej do MAN na jutro rano. Da radę ktoś pomóc?

Kk

Czy ma ktoś wolne miejsce na jutro na rano z okolic drukarskiej w Krakowie do MAN. Bardzo pilne.

Potrzebny transport z Krakowa do Niepołomic. Najbardziej zależy mi na zmianie popołudniowej. Dogadam się z kimś ?

Poszukuję kogoś z Krakowa z kim mógłbym się zabierać do pracy, szczególnie zmiana popołudniowa . Jestem z Nowej Huty. Może być i z centrum Krakowa . Pilne !

Ana

Witam, Poszukuje transportu do pracy do mana z Krakowa centrum, ktos cos?

Witam,ile osób zostało przyjęte z tych 130 co zapowidali w listopadzie?

olo

Pasek, ty to nie byłeś czarną owcą tylko tępym baranem. Nie chciało ci się robić tylko mętlik i plotki robiłeś. Wiemy u kogo pracowałaś za granicą więc nie wyolbrzymiaj zarobków. i wiemy ze teraz za grosze na magazynie w Polsce robisz.

Mezo
@olo

Ten Pasek T. faktycznie był nieogarnięty, konfliktowy i z bardzo niskim IQ, a raczej na poziomie opóźnienia umysłowego o czym świadczy wypisywanie żali i przechwalanie się zarobkami. Nie ma potrzeby pisać tutaj o takich osobach i lepiej nie brać pod uwagę komentarzy zwolnionych pracowników. Dla tych co chcą podjąć tu pracę. Praca jest ciężka ale dobrze płatna, a jak się ma choć trochę kultury osobistej, to można się z każdym dogadać.

sas

omijać tą firmę pełnym łukiem,wzywają cię pare razy na rozmowę tracisz tylko czas a oni nie raczą odpowiedzieć dzwonisz do nich i mówią że rekrutacja wyszła negatywna po tym jak obiecali że odzwonią nawet jakby mieli nie zatrudniać

Pasek

Siema ???? ogólnie polecam! Ale dla jasności polecam jak najszybciej uciekać z tego miejsca... nie będę się zbytnio rozpisywał, jeśli jesteś normalny to szybko skumasz o co mi chodzi... W manie długo byłem czarną owcą a z tym samym podejściem za granicą jestem jednym z najlepszych i docenianych pracowników,do tego za wypłatę x4,5 ...Serdecznie nie pozdrawiam,no może ze 3 osoby na to zasługują!

Nieman
@Pasek

Popieram twoją wypowiedz w 100%. Bo jak może być tak,że jakiś pomarańczowy który nie ma żadnych uprawnień robi z ludzmi na lini co chce nie ponosząc za to zadnej odpowiedzialności? A robia to bardzo źle, pracownik szykanowany to pracownik, który jest zestresowany pomału zaczyna nienawidzić tej pracy,co odbija się na jakości i to bardzo. MAN powinien coś z tym zrobić, bo tak nie powinno być wnowoczesnym zakładzie.

Bufalo
@Pasek

Pasek masz racje i dobrze, że mimo pracy w innej firmie piszesz opinie o tej pracy. Ja spróbuję opisać pracę w tym zakładzie z perspektywy polskich zarobków. W nowej pracy po pierwszym miesiącu zarobiłem 2600 na rękę, mało, ale! ! Pracuje w swojej miescinie wiec odpada mi 40km dziennie na dojazd i powrót. Umowy w MAN są podpisywane z firmami zajmującymi się rekrutacją,więc wszystkie przestoje w wakacje 29 dni i inne są bezpłatne. Jeżeli podzieli się dochód roczny przez 12 to naprawde jest średnio w stosunku do tego jak trzeba zasuwać. Nie polecam.

Styk
@Pasek

Pasek nie tak za wypłatę 4.5 bo to za granicą a i euro trochę tańsze;-)

@Styk

W tej firmie jest bardzo napięta atmosfera, ciężko w niej się pracuje

jestem tu i wiem
@Pasek

chlopie pasku czy jak ci tam, zal ci ze juz cie tu nie ma i zalewasz strone hejtem. znajdz taka druga firme, kasa regularnie, warunki i socjal lepsze niz za granica a z twoim podejsciem to po miesiacu bylbys za granica wywalony, chyba ze bys zmienil podejscie bo przeciez za granica taki odwazny bys nie byl. a ze praca wymagajaca na poczatku bo nie nie zbija sie tu karmnikow to rozmawiaj z pomaranczowym to ci czlowiek pomoze bo ja akurat pracowalem z kilkoma i jak czlowiek z czlekiem dogadac sie mozna.

@jestem tu i wiem

Jeżeli uważasz, że pomarańczowy pomoże to ok, ja np. Usłyszałem, że tu cytuję " (usunięte przez administratora) aj ogień z du.. y" a na pocieszenie pytanie "umiesz pływać bo widzę, że ktoś tu tonie" i wiele innych tekstów ale to może w przyszłości, pozdrawiam.

Niewolnik
@Morgan

Pozdrawiam pracowników mana. Panowie zarabianie pieniędzy to nie jest coś. Za co musi się cierpiec , w tej firmie naprawde nas wykorzystują taki system zachodni!@!!@!@!

miro
@Pasek

To widzę, że teraz jesteś chyba europosłem ha ha ha... 4000 x 4,5= 18000PLN SZACUN!!! Ha ha...

Wolfspider
@jestem tu i wiem

Kasa regularnie, warunki socjalne ok, ale reszta juz nie. Napisz który lider Ci pomoże, na całej lini znajdzie się może 2-3, reszta to obiboki, wazeliniarze i (usunięte przez administratora) Praca jest wymagająca cały czas, i po jakiejś stabilizacji robią rewolucję dodając nowe zadania.

@jestem tu i wiem

A i jeszcze to usłyszałem od cejra " man wyciśnie cię jak cytryne a twoje ścierwo będą je baly psy na śmietniku" i mógłbym przytoczyć wiele podobnych przykładów kierowanych nie tylko w moją stronę ale co taki szarak jak ja może? Więc jak to mówi Bog Linda pisze merytorycznie. Nie polecam pracy w manie .Żegnam trzymajcie się ramy aby na starość mieć siłę trzymać się trawy.

Marian Kobretti
@miro

A nie pomyslales ze np w Skandynawii zarabia sie takie piniondze????? lepiej wysmiac, no a jak

Falwor
@Marian Kobretti

Nie pomyślał,bo nie był nigdy za granicą Małopolski.

Pasek
@miro

Mogę podesłać kwitek z wypłaty,też byłem zaskoczony ale taki jest fakt???? można zarobić uczciwie i bez szmacenia...a I polecam ruszyć tyłek poza gminę,troszkę poszerzyć horyzonty ????

Psychokox
@jestem tu i wiem

Pracowałem w Manie w Niepołomicach zatrudniony przez agenture i teraz pracuje w Niemczech na umowie i tu jest tak że jak masz jedno zadanie to na nim się skupiasz. Po drugie te agencje to była jakaś kpina, problemy nawet mieli z wysyłaniem pasków z wynagrodzeniem na czas bo nie jeden raz się nie zgadzały. Powiem tak jeśli chodzi o ich politykę mają taką a nie inną więc akceptujecie ją to robicie i ponosicie sami konsekwencje swojej decyzji. Jak praca na chwile czemu nie; ale na stałe to raczej po układach może ktoś dostanie umowę jak będzie dobrym pieskiem. Nawiasem mówiąc pomarańczowi niektórzy bo nie wszyscy to dobre (usunięte przez administratora) i podp.... jak na alternatywy 4. Pozdrawiam i powodzenia

@Pasek

Pasek, ty to nie byłeś czarną owcą tylko tępym baranem. Nie chciało ci się robić tylko mętlik i plotki robiłeś. Wiemy u kogo pracowałaś za granicą więc nie wyolbrzymiaj zarobków. I wiemy, że teraz za grosze na magazynie w Polsce robisz i dalej nie ogarniasz pracy.

@Bufalo

Bzdura - Pasek to nie był czarną owcą jak sam o sobie pisze - tylko baranem. Nie chciało mu się robić, wiecznie niezadowolony gbur tylko mętlik i plotki robił. Chciał być dyrektorem i zarabiać jak dyrektor, a ledwo ZSZ skończył. Wszyscy wiedzą u kogo robił za granicą bo wszędzie się chwalił -grosze przywiózł. Tam się go pozbyli i teraz za 1800 zł na magazynie w Polsce robi i dalej nie ogarnia pracy. .

Gosc

Witam, czy dostał ktoś może odpowiedź już ze strony manpaower po przejściu obu rekrutacji , w ostatnim czasie ? Odpowiedz miała być do około tygodnia po rozmowie w Manie a tu cisza... Pytając w manpaower odpowiadają że nic na obecną chwilę nie wiedzą

@Gosc

Bo kilku przyjęli, za 2-3 tygodnie będą nowe, pewnie wtedy się odezwą

Sagub

Też bym chciał żeby kiedyś wreszcie doszło do strajku, jesteśmy tak daleko za zarobkami w UE, że śmiało moglibyśmy się porządnie postawić i ugrać dużo więcej, niestety z jakiegoś powodu większości to co jest wystarcza, pamiętajcie - to jest duży koncern, fabryka Was "przeżuje i wypluje", macie swoją krótką chwilę w swoim krótkim życiu i nie walczycie by wam się żyło godniej, trochę lepiej, nie mówię tu do pracowników tymczasowych, ich będzie coraz więcej, ale do tych co mają umowy na stałe, weźcie się ogarnijcie, obudźcie się, wszyscy, w jedności siła ! Nie poddawajmy się, zakończyliśmy negocjacje z prezesem szybko, o to mu chodziło ! Nie wiecie jak dużo kosztuje zatrzymanie produkcji chociaż godzinę ? Zróbmy to wreszcie, przekonacie się, że zupełnie inaczej będą z nami rozmawiać, może następnym razem, za rok się uda, u nas produkcja będzie trwała dłużej niż w niemczech, "koronawirus później dotarł", hehe, powodzenia i do zobaczenia wkrótce na linii ;-)

GC666
@Sagub

Pracowałem wtedy jak miało dojść do strajku. Zarówno szef związkowców jak i zastępca mocno prowadzili negocjacje po czym wynegocjowali nie pamiętam ile to było, 200 zł brutto? To już było upodlenie totalne. Prawda jest taka że kto przejrzy na oczy ten odejdzie z tej firmy a ten kto zostanie na dłużej to tak jak mówisz, firma przeżuje i wypluje. Powodzenia Wam życzę stara gwardio. Cieszcie się tymi "dobrymi zarobkami", na starość z przemęczenia będziecie się cieszyć z tego jak Was traktowano i z tego że macie zajechany organizm ze zwyrodnieniami. Pozdro

Sagub

Od samego początku jestem w związkach, wiem, że negocjacje nie są łatwe, szczególnie jeśli za plecami ma się kilkanaście osób z całej załogi - jak przychodzi co do czego i sprawa jest na ostrzu noża...jak widzisz mi nie szkoda paru groszy, Ci co krzyczą na związki to najczęściej tez do nich nie należą, to fakt, ale też Oni o nic nie walczą , no bo jak ?? A przecież z kimś Prezes musi rozmawiać w sprawie naszych podwyżek, ktoś raczej jest potrzebny , żeby nas reprezentować, nie podobają Ci się związki ?? Załóż inne, a jeśli nic nie działasz to nie pluj na innych, nie pasuje ani praca ani podwyżki ??? Zwolnij się, a nie plujesz, albo zostań i walcz. O lepsze jutro dla siebie.

Mały Głód
@Sagub

Sagub dobrze pisze!W 2007roku miało dojść do strajku,ale Grajkowski z Lisem dogadali się mimo,że załoga w referendum strajkowym była za strajkiem.Teraz za to płacimy...Wtedy ludzie byli bardziej zdeterminowani i gotowi zaryzykować i postawić się.Zmarnowano ten potencjał niestety.Widzielismy po powrocie ze szkoleń jak wygląda praca i traktowanie człowieka w Niemczech,a jak tutaj.Dla Niemców Niepolomice to caly czas pole doświadczalne-wszystko można błyskawicznie przetestować.Każdy absurdalny pomysl budzi aplauz ze strony kierowników,którzy myślą tylko o kasie dla siebie,o premiach i innych apanażach.Często zostają nimi gowniaże,którzy pracę widzieli tylko na filmach propandowych wyświetlanych w ramach szkoleń np.krótki filmik pt."Pogoń za zającem".Ci co byli na szkoleniach w Woli Batorskiej m.in.w sierpniu 2007roku wiedza o czym piszę.Praca w tym pozal się Boże koncernie polega na tym,aby zajechać polskiego prostego robola(usunięte przez administratora)

Gc250
@Mały Głód

Mały Głód :) dobre czyli kolega z 210:) ale piszesz prawde

Miko
@Sagub

Wiesz co, na Manie to czasem lepiej być tymczasowym pracownikiem niż stałym z wypranym mózgiem. Za sobotę każdą zapłacą dodatkowo, a na umowie z Manem już się zaczyna bank godzin, kilka sobót prawie darmowych. No i nie odejdziesz szybko z pracy bo 3-miesiące wypowiedzenia - same minusy ze stałej umowy hehe. Nie dziwię się kolegom z linii że narzekają na uciążliwość ale sami tam pracujecie po 12 lat więc i sami musicie walczyć o lepszą kasę. Prezes nie musiałby dać ani złotówki podwyżki jeśli by się nikt nie postawił.

J23
@Mały Głód

Dobrze to podsumowałeś dla Niemców jestem tylko numerem na przepustce a propagandy mówiącej o tym jak cenni jesteśmy dla MANa i jak oni się starają nam zrobić dobrze nie da się słuchać.

Sagub

Wiem, koronawirus uderza prawie we wszystkie branże, z tego co widzę to raczej będą wozić tirami tylko makarony do sklepów spożywczych;-), Man też oberwie, tylko tak duża firma sobie poradzi, nie chcę wiedzieć jak, ale pewnie zaoszczędzi na nas ...

OLAN
@Sagub

Tak 2 lata temu albo trzy oferta podwyżki byłą 50 PLN mc brutto ze strony MAN podwyżki o mało nie doszło do strajku, tłumaczeniem był kryzys w branży którego nie było ( bo zlecen było coraz wiecej)

on

Czy są na linii produkcyjnej w MAN-ie osoby z wyższym wykształceniem?

Inż

Pewnie że sa, np ja :)

@on

Ja zwykły "robol" dźwigający żelastwa i jeżdżący bezmyślnie w kółko po hali - posiadam dyplom istniejącej od lat uczelni, natomiast kierownik może się poszczycić ukończeniem szkoły, której historia zamknęła się w 6 latach. Dlatego wykształcenie niema wielkiego znaczenia w pracy :)

nick

heheh dobre savino :)

on
@Inż

A dużo takich osób pracuje?

@on

Pewnie że są, ale nie wychodzimy na linię w pierwsze lepsze miejsce, tylko na dział z którego pochodzimy, (usunięte przez administratora)

om
@savino

Na twoim miejscu nie przyznawał bym się do tego,że masz wykształcenie wyższe,bo świadczy to o tym,że niczego się na studiach nie nauczyłeś.Rynek pracy jest brutalny i potrafi to zweryfikować.Znam przypadki,że zwykły chłop po zawodówce więcej umiał niż inżynier i dlatego pracodawca powierzył mu funkcję kierownika,a inżyniera zagnał do pracy fizycznej.

Wolfspider
@om

Pokaz taka firmę, chyba prywatną gdzie wujek zatrudnia siostrzeńca ;-) Tu masz mieć wykształcenie na dane stanowisko i już.

Scana
@Wolfspider

Dlaczego odpowiadasz na pytania z przed roku? Ciekawsze tematy są teraz.

m..o
@savino

O jaki Ty wykrztałcony ????????????

@Scana

Odpowiadam w styczniu 2020 na post z grudnia 2019, to jest rok? Ogarnij się i przestań słuchać disco z pola.

Scana
@wolf spider

Sory, chodziło mi o nick On. Co wy macie z tym disco polo??

Jo
@on

Jo mom wyksztalcenie,nie wiem czy wyższe czy niższe, tak gdzieś w połowie kręgosłupa mom, man mi załatwił. Teraz będę się starał o doktorat.

GC666

Otóż to! Niech żyje wolność słowa! Także korzystając z tej wolności polecam zaopatrzyć się w słownik ortograficzny ;)

@om

Nie przyznaje się.:) To jest efekt reformy szkolnictwa w latach 90-tych. Zamiast stworzyć szkoły uczące "realnego" zawodu, tak jak np. w Niemczech - to postawili na "ogólniaki". Po ukończeniu L.O. jeśli nie masz zamiłowania do ścisłych przedmiotów, albo nie czujesz powołania do poświęcenia 6 lat na wkuwanie fizjologii, anatomii itd. w 2 językach (teraz już w 3 plus angielski). To wybierasz coś, co będzie cię interesować. Znajomy po technikum elektrycznym, zajmuje się instalacjami - zamówienia ma na rok do przodu. Potrafi zarobić dziennie tyle ile my w Manie.

edit. " w Manie przez miesiąc '

Ekran
@on

Sa i co ? fajna robota, wkrótce moga byc np. 3 zmioany na naprawach jak złyszałem,

Nowykandydat

Witam, czy jest ktoś w stanie napisac jak wyglada praca na produkcji i czy warto sie zatrudniac?

Janek

Witam wszystkich. Na jakie zarobki realnie można liczyć przez agencję na start? Jak wyglada praca w manie? Jest ciężko? Praca skomplikowana czy raczej prosta do ogarniecia? Jak wyglada kwestia urlopów pracując przez agencje? Jeśli przebywa sie na urlopie to jest on platny czy niepłatny? Czy jest sens przyjmowac sie teraz do mana?

JAN
@Janek

Zarobki to nie wszystko pomyśl ze pracujesz na 3 zmiany bo tak może b yc i co??

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w MAN Trucks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAN Trucks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 798.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAN Trucks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 442, z czego 54 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 235 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAN Trucks Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAN Trucks Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAN Trucks Sp. z o.o.