opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAN Trucks

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 1626 ocen
Opinie(4135)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(4135)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Benefity w MAN
  • .
  • Projektowe praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Benefity w MAN

Projektowe praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Mielec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Niepołomice
  • Sitowiec
  • Wola Batorska
  • Koźlica Węgrzynowska
  • Pobiednik Mały
  • Podlas Gruszczański
  • Staniątki
  • Błonia
  • Dąbrowa
  • Pobiednik Wielki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Niepołomice
  4. /
  5. Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MAN Trucks Niepołomice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAN Trucks Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mam duże przyrodzenie

    06.04.2018 00:41

    Inne

    Mnie akurat denerwuje to,że nie mogę się odlać.Jak wygospodaruję 50sekund na dobiegnięcie do kibla i spuszczenie się to akurat sprzątaczki kibel myją.Flustruje mnie ta sytuacja,bo mam dalej pelen pęcherz,a czas(50sekund)się skończył.Niech myja od 4.00do 5.40 i koniec.To mój kaizen.Jutro napiszę wniosek o wdrożenie tego niebagatelnego pomysłu.
    ReviewUserIcon
    Pachnący inaczej

    05.04.2018 23:24

    Inne

    "Lider Samozwaniec"dobrze prawi.Są w działach okołoprodukcyjnych dziewczyny,także na pewno dla pań znajdzie się praca.Stan nieco przetrzebiony-została połowa,dlatego macie szansę zajać miejsce kontuzjowanych koleżanek.Praca w miłej atmosferze,dostęp do białka...
    ReviewUserIcon
    Pachnący inaczej

    05.04.2018 23:15

    Inne

    Każdy pazerny na pieniądze dostanie swoja szansę w Man.Są nadgodziny w tygodniu oraz soboty,także zarobi prędko na ulubione auto młodzieży wiejskiej,czyli AUDI.Pod kościół w niedzielę na lansik jak znalazł...
    ReviewUserIcon
    Xxxxxxx

    05.04.2018 16:46

    Inne

    Pracuje już 8 lat w Man truck, szukam pracy bo to nie są normalne warunki.. ludzie na budowach maja lepiej bo przynajmniej znajda 2 minuty na papierosa lub wc, tutaj już są z tym problemy.. nikt Cię nie zastąpi na chwile bo każdy ma roboty tyle ile ma, a jak zatrzymasz linie to zaraz Pan R przybiegnie z pilotem i przepchnie wózek. Co z tego ze przyjmia pare osób jak tyle samo jak i nie więcej się zwolni.. tutaj pracownik jest tylko słupkiem w wykresie a nie człowiekiem..
    ReviewUserIcon
    Ocipiec

    05.04.2018 22:42

    Inne

    Ojtam,ojtam....Na pewno goście w wieku 18-20lat podołają obowiązkom. Zrobienie kupy zajmie im mniej niż 1minuta,a jak coś to pampersa zalożą najwyżej.Niech pamiętają,że"nie zatrzymujemy wózków".
    ReviewUserIcon
    Aaa

    05.04.2018 07:48

    Inne

    To wszystko prawda, praca w Man na linii - ponad siły. Po roku będziesz miał problemy z: kręgosłupem, łokciem, nadgarstkiem lub kolanem, jeżeli oczywiście nie zwolnią cię po 3 miesiącach.
    ReviewUserIcon
    Qqq

    05.04.2018 19:37

    Inne

    Święta prawda po pracy na naszą siłownię.
    ReviewUserIcon
    Kuternoga

    05.04.2018 22:30

    Inne

    Laski z Man raczej chęnie pozuja do zdjęć,zwłaszcza do zakładowej gazetki propagandowej.Jedna z nich miała dzisiaj sesję około południa,ale....nie dziwię się w końcu to miss lata z radiem i jakiegoś stawu rybnego,czy innego jeziora.
    ReviewUserIcon
    B0z

    04.04.2018 22:38

    Inne

    Czemu MAN nie może wypowiedzieć się w tej kwestii/napisać stosowane pismo cokolwiek..
    ReviewUserIcon
    Terminator

    04.04.2018 23:03

    Inne

    Obóż pracy Man jest elastyczny i dostosowuje się do potrzeb rynku,śtąd nie ma oficjalnego stanowiska,czy praca jest na dłużej niż 3 miesiące.W "Dzienniku Polskim"jest tylko wzmianka,że potrzebują 150osob na 2-gą zmianę.Zapraszam chętnych...Sami zwolnicie się po tygodniu jak inni co kozaczyli.Pozdro dla GC 210.
    ReviewUserIcon
    Lacosta

    05.04.2018 18:36

    Inne

    Przeciez gdyby ci dali jakies obietnice na pismie to potem ciezko sie z tego wycofac, a tak sa tylko obietnice slowne i gdybys powiedział , jak to przeciez obiecywaliscie tak i tak, a oni wtedy mówią : mysmy tak obiecywali?.......
    ReviewUserIcon
    gc

    04.04.2018 18:32

    Inne

    Skąd macie informacje, że praca będzie na 3 miesiące, na zebraniu tak było mówione? Agencje mówią, że po przerwie wakacyjnej będzie praca.
    ReviewUserIcon
    Filip

    04.04.2018 19:31

    Inne

    po przerwie wakacyjnej bedzie praca ale tylko dla tych ktorzy w tej chwili pracuja. Nie musi byc zadnego zebrania poniewaz kazdego dnia nie jest wykonany plan produkcyjny i dlatego jest organizowana 2 zmiana, a po zrobieniu planu wypad.....
    ReviewUserIcon
    Bogdan Lis

    29.03.2018 22:25

    Inne

    Ludzie ten zakład to istna szopka. Pracuje tam 7 lat wiem co mówię. Czas zmienić pracę. Pozdrawiam Czornego.
    ReviewUserIcon
    bUGAS

    02.04.2018 22:21

    Inne

    a teraz Qwa myślcie ;-)
    ReviewUserIcon
    Uwielbiany 140

    04.04.2018 17:49

    Inne

    O jakich warunkach socjalnych piszesz?moze o medikowerze ?troche ci wytlumacze chodzi o to zeby pracownik szybko zrobil np badania okresowe i wrucil do pracy po to jest to stworzone .nadgodziny sa oczywiscie platne nie zaprzeczam ale czlowiek a nawet organizm powie kiedys dosc i jak to wytlumaczysz kierownikowi ze nie zostajesz no chyba ze pracujesz na podmontazu lub na lzejszym dziale jak cos to cie przygarniemy na 140 i wtedy porozmawiamy ile wytrzymasz a teraz juz wiemy ze od maja co 2 sobota pracujaca oj tyle zarobimy ze hej jeszcze zobaczymy jak ci powiedza ze musisz zostac po 22.45 na nadgodziny a jest to realne. A pomyslales co z rodzina ze bedziesz sie z nimy widywal w niedziele albo co 2 tydz popoludniu .Posumuwujac wluz sobie gleboko w du......e ten socjal
    ReviewUserIcon
    anonymouss

    29.03.2018 20:48

    Inne

    Na rozmowie zapewniali ze po 3 tyg przerwie w sierpniu na pewno przedłużą umowy do końca roku. Stwierdzili też że zakład juz na stałe planuje wprowadzić 2 zmiany od nowego roku ale nie jest to pewne w 100%. Czy na pewno uważacie że po 3 tyg przestoju nie będzie roboty ?
    ReviewUserIcon
    Gigs

    29.03.2018 22:19

    Inne

    To co oni mówią na rozmowie już Ci jeden kolega tu pisał - gruszki na wierzbie. Jak spadną zamówienia to zwalniają 150 osób i nic nie będą ż tobą rozmawiać tylko podziekują tak jak w zeszłym roku.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    29.03.2018 12:46

    Inne

    Mam pytanie jeszcze odnosnie 2 zmian ktore wedlug postu tutaj od maja mają sie zaczac, dlaczego od 14 30 do 22 45 , to ranna zmiana jest od 6 do 14 30 ? Jak to wogole wyglada ?
    ReviewUserIcon
    NH

    29.03.2018 16:53

    Inne

    Przerwa trwa 30 min,( 15 płatne a 15 do odrobienia), dlatego tak to wygląda czasowo. Dla tej firmy liczy sie kazdka minuta dlatego jak ci sie wydaje ze linia stanie i odpoczywasz to sie mylisz bo będziesz tyral nadgodZiny ;) hehe. A kasa w sumie to będzie stała bo jak zobaczyli ile mamy nadgodzin to nagle premia spadła (przypadek ?)
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    29.03.2018 12:05

    Inne

    Witam , Mam pytanie jak wyglada praca na lini ? Czy praca jest ciezka , skomplikowana? Jaka atmosfera ? I oczywiscie ile miesiecznie sie wyciagnie
    ReviewUserIcon
    Kali

    29.03.2018 15:34

    Inne

    Przez agencję 3150 netto praca na linii ciężka robisz w takcie masz czas 6 minut na montaż elementów biegasz od auta do auta. I tak w kułko 68 pojazdów, do znudzenia. Monotonia okropnaprzwie jedno i to samo.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    29.03.2018 07:32

    Inne

    Możecie coś powiedzieć na temat pracy na linii dostałem propozycję racy na linii gdzies na poczatku ? Jak z kierownikiem jak z koordynatorami i czy jest możliwość awansu.Dzięki z góry.
    ReviewUserIcon
    C250

    29.03.2018 07:50

    Inne

    awans będziesz miał z jednego taktu na drugi albo na 140 chyba że będziesz czopkiem to 5 latach wchodzenia w d może awansujesz w tej firmie liczy się pieniądz a człowiek to narzędzie które można wymienić
    ReviewUserIcon
    @110120

    28.03.2018 21:38

    Inne

    Uwielbiam 140 ja też Cię popieram pracownik linii stał się aktualnie zerem. Szkoda tych ludzi co przyjdą z nadziejami. Pamiętajcie ludzie Niemiec w Polsce nie da Ci zarobić do tego jak ma przy sobie polska kadrę zarządzającą on jest tu po to żeby Cię wykorzystać i tyle. W Mamie w Niemczech jest to niedopomyślenia traktowanie ludzi w fabryce tak jak tutaj.
    ReviewUserIcon
    @110120

    28.03.2018 09:29

    Inne

    Pracuje w Man Niepolomice 8 lat ale takiego bajzlu nie było tu nigdy. Ludzie jak chcecie się nabrac że do końca roku praca mylicie się. Rekrutacja jest przez agencje tak jak w zeszłym roku, zrobią plan produkcyjny i dowidzenia. W tym momęcie nabór umowy do 27 lipca i koniec dziękujemy. Szkoda tych ludzi. Prezes jeżdżący na hulajnodze po hali sprawdza czy ludzie bie siedzą poprostu szopka. Jak ktoś ciekawy priszę pisać odpiszę
    ReviewUserIcon
    Roman

    28.03.2018 16:16

    Inne

    Proszę o więcej informacji. Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie.
    ReviewUserIcon
    @110120

    28.03.2018 21:28

    Inne

    Dzis było zebrabie z prezesem od maja rusza druga zmiana. Mówił że do odwołania żeby zachecić ludzi że bedzie zapotrzebowanie na ludzi. Pamietajcie od sierpnia jest przestuj 3 tygodnie więc nikt wam nie płaci jak wogole z kims przedłużą umowę w co wątpię a jak by do tego doszło to za sierpień wypłatą tylko za tydzień pracy. Już raz tak było w październiku ludzi naprzyjmowali dużo osób się bardzo zaangażowało w pracę myśleli że zostaną a tu lipa. W tej firmie jesteś traktowany jako sztuka i tyle masz robić i wykazywać się że swoich obowiązków i to nie małych często ponad ludzkie siły. Jak jesteś słaby albo zastępca Cię nie polubi to niestety wylotka. U nas dużo ludzi zaczęło się rozglądać za nową praca ja tak samo wolę zarobić 3000 ale w normalnych warunkach a nie z batem na plecach jak to jest na 110 zatrzymasz wózek a Żółty już nad Tobą stoi aż mu piana z buzi leci że linia stoi, do tego ma parę swoich ulubieńców którym nic nie powie - jest po prostu niesprawiedliwy i wszyscy zaczęli to widzieć taki kat na linii przez co zaczyna się robić zły klimat na linii. Każdy na każdego podżucić świnie. Tak naprawdę fajne czasy w tej fabryce się skończyły po przebudowie linii w zeszłym roku. Zrujnowali całą fabrykę. Jeżeli masz nerwy że stali i nie zależy Ci żeby ktoś Cię szanował możesz spróbować. Taki (usunięte przez administratora) przetrwania za 3150 zł na miesiąc na dwie zmiany gdzie druga zmiana od 14.30 do 22.45 z możliwością nadgodzin jeżeli będą niezrobione pojazdy w danym dniu aha i co druga sobota pracującą. Pozdrawiam i do zobaczenia.
    ReviewUserIcon
    Uwaga

    25.03.2018 17:46

    Inne

    ManPower znów rekrutuje, ciekawe ile osób się znów nabierze. Praca jest na kilka miesięcy i potem dostajesz kopa w cztery litery. Jak się skończy szkoła w czerwcu to pewnie znajdą kilku naiwnych.
    ReviewUserIcon
    maniek

    27.03.2018 13:55

    Inne

    ManPower znowu rekrutuje aby ratować tyłek managerowi logisyki, a jak znowu opuznienia zostaną nadrobione to w sierpniu wszystkim podziękują, ponieważ w sierpniu zaczyna sie głowny urlop wakacyjny
    ReviewUserIcon
    Gc250

    23.03.2018 16:49

    Inne

    A co z otwarciem znowu drugiej zmiany może Pani Dominika się wypowie? A do chłopaków co sądzicie o nowych związkach zawodowych?
    ReviewUserIcon
    Dominika

    08.01.2018 18:50

    Inne

    @GC000, czy dysponujesz informacją, dlaczego tak wiele osób zostało zwolnionych z MAN Trucks & Bus? Jaka jest sytuacja wewnętrzna tej firmy? Jak uważasz, co mogło być bezpośrednią przyczyną takiego kroku?
    ReviewUserIcon
    Pitek

    28.01.2018 17:36

    Inne

    Nikt nie informował, że praca jest do końca roku. Pracownice ManPower ani słowa o tym nie wspomniały.
    ReviewUserIcon
    maniek

    21.03.2018 21:53

    Inne

    pracownicy drugiej zmiany zostali zwolnieni dlatego że w roku 2017 w sierpniu miały miejsce modernizacje w procesie produkcyjnym i wyszły tak fatalnie że zakład nie był w stanie produkować tyle ciężarówek ile trzeba, więc zrobili nabór na 2 zmianę tylko po to aby nadrobić straty i dwie zmiany robiły tyle ciężarówek ile kiedyś jedna. kiedy nadrobili trochu strat zlikwidowali 2 zmianę i wszystko było planowane dużo wcześniej.....bo zwykły pracownik jest dla nich nikim......
    ReviewUserIcon
    Były pracownik tymczasowy

    21.03.2018 17:32

    Inne

    Chyba myślą ze za dobrą stawkę mogą sobie pracownika kupić? Najlepiej będzie jak zrobią nabór w czerwcu po egzaminach szkolnych, może się ktoś na to złapie ????
    ReviewUserIcon
    NH

    19.03.2018 16:43

    Inne

    Coś chodzą słuchy o drugiej zmianie, czy są mozliwe nowe przyjęcia pracowników?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    17.01.2018 17:41

    Inne

    Od trzech dni pracuje w fabryce MAN w Monachium. Dzisiaj odbyl sie strajk zwiazkow zawodowych IGM (walczymy o 6% podwyzki) bo według Niemców stawką glodową jest 19€ brutto za godzinę.
    ReviewUserIcon
    Ben

    08.02.2018 19:43

    Inne

    Sedulus mnie chce tam skierować do pracy przez Beatronic co ta praca, bo nie chca za bardzo zdradzić szczegółów. Czy warto tam jechać, czy nie zawracać sobie głowy? Jak tam z zarobkami. Jak zakwaterowanie?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAN Trucks?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAN Trucks Sp. z o.o.

    Rudolfa Diesla 1 32-005 Niepołomice

    https://www.man.eu/pl/pl/strona-glowna.html
    ReviewUserIcon
    Czarny

    31.01.2018 23:12

    Inne

    Pracowałem w firmie man, ponad dwa lata. Robota kiedyś była dobra, 2800 w strefie to były jedne z lepszych zarobków, czasy się zmieniły, a widzę, że man nadal płaci to co płacił. Robota była raczej ciężka, pot lał się po tyłku, nie było kiedy iść do kibla. Robota dobra dla młodych co skończyli szkołę, mogą iść popracować i zobaczyć jak wygląda zarabianie pieniędzy, najlepiej na słynnym GC140 :-D W samym manie sporo osób pracuje z okolicznych wiosek, Proszowice i inne kalafiory, nawet ze świętokrzyskiego, ale tam wiadomo bieda, bieda, bieda. Jeżeli ktoś nie ma większych ambicji, zadowala go stanie 8h z kluczem pneumatycznym i chce zarabiać 2800 to jak najbardziej polecam firmę man :)
    ReviewUserIcon
    nowy

    20.01.2018 20:31

    Inne

    Również nie polecam pracy w tej firmie. Nie wiesz co czeka cie z miesiaca na miesiac. Przed Swiętami (22grudnia) dowiedzialem sie ze umowa zostanie przerwana i ze moze zadzwonia po nowym roku, a moze nie, wszystko zalezy od zamowien, ich potrzeb itd. Swieta i Sylwester spędziłem poprostu...ech skoda słów. Przełożeni traktuja człowieka przedmiotowo. Starzy pracownicy ktorzy maja umowe na stałe mają OK ale nowym serdecznie współczuje.
    ReviewUserIcon
    John

    21.01.2018 20:09

    Inne

    Mogłeś nie brać l4 . Pewnie już dawno by zadzwonili do Ciebie żebyś wrócił bo właśnie zwiększają się zamówienia.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2018 21:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    GC000

    07.01.2018 23:35

    Inne

    Podobno 130 poleciało przed świetami . Przy okazji wymienili pracowników doświadczonych na znajomych
    ReviewUserIcon
    Buba

    20.06.2016 23:04

    Inne

    Praca na produkcji ponad ludzkie sily. Kierownictwo zmusza do pracy w nadgodzinach straszac konsekwencjami. Nie polecam mlodym tatusiom, krzywo patrza gdy niezostaniesz na nadgodziny. Bank godzin. Kasa z premia ok 2800 szalu niema.
    ReviewUserIcon
    NH

    28.12.2017 11:22

    Inne

    Niby ludzie pracuja na umowie o pracę ale jest to jednak umowa przedłużona z miesiąca na miesiąc. Stabilności jednak ta umowa nie daje i tak jak juz wcześniej pisałem częsta jest przez to rotacja :-|
    ReviewUserIcon
    NH

    09.12.2017 23:55

    Inne

    Praca dobra pod względem zarobkowym ;) za te pieniądze w innych firmach musiał bys tyrac soboty czy niedzielę po 12 godzin. Wiadomo ze gc 140 jest najgorszym działem ale to juz zalezy od czlowieka czy chce pracować czy nie. Można zawsze isc sciemniac na którymś magazynie za polowe kasy i narzekac na male zzarobki. Największy mankament tej roboty to umowy z miesiąca na miesiąc przez co łatwo stracić robotę jak jest przestoj, pójdziesz na L4 czy trzeba nadgonić produkcję :-| Praca dobra dla młodych ktorzy dopiero wdrazaja sie w życie doroslych.
    ReviewUserIcon
    Robol

    01.10.2017 21:41

    Inne

    Witam Wrzesień po 10h plus soboty. Od października 2 zmiany z nadgodzinami plus nieoficjalne soboty. Jak bedzie slabo szlo to i w soboty na zmiany. Duzo wypadkow niezglaszanych nikomu z obawy o prace. Ostatnio inspekcja pracy /wypadek-karetka/ nikt nic nie widzial. Udawanie ze wszystko jest ok. Nowy nabytek na lini blokuje produkcje wiec sa spore opoznienia w produkcji co odgrywa sie na szarych pracownikach. Robi sie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zorientowany

    11.09.2017 08:06

    Inne

    Nie polecam pracy w Man Niepolomice. Zatrudniają przez agencję pracy Manpower, umowa zlecenie -po miesiącu zwalniają. Agencja ma kasę od Łebka i tak się interes kręci. Szkoda czasu i nerwów.
    ReviewUserIcon
    Jgd

    18.06.2017 00:16

    Inne

    Orientuje się ktoś na jakie stanowiska potrzebują w Manie tylko na zmiane 14-22 przez pośrednika??
    ReviewUserIcon
    XXXXX

    07.06.2017 16:57

    Inne

    nie ma czasu zeby wyrobic sie z obowiazkami a nie daj boże żeby iść do łazienki za potrzebą.. chore jest to ze osoba majaca mase obowiazkow zarabia tyle samo co osoba ktora sie nudzi ( tak sa ulozone staniwiska pracy na tym zakladzie.. niestety na moim dziale jest zabronione przeniesienie sie na inny dzial bo jak wiadomo przez wszystkich pracownikow nikt nie chce pracowac na dziale gc140 ) jedni maja lepiej po to aby drudzy mieli gorzej.. po 8 godzinach pracy nie ma sie sil zeby na co kol wiek.. a teraz obowiazkowe szkolenia ( 12 godzin w pracy ) oraz bedzie masa sobot.. nie wspominajac ze kazdy z pracownikow ma tez swoje zycie prywatne a nie tylko zawodowe
    ReviewUserIcon
    szukający

    19.06.2017 15:25

    Inne

    pytanie czy lepiej zarobic 2600netto w innych firmach w strefie przemysłowej i pracować na zmiany czy (usunięte przez administratora) na jedna zmiane za znacznie wyższą kwote i mieć umowe przez pośrednika
    ReviewUserIcon
    Pawel

    22.06.2017 20:08

    Inne

    Witam GC140, niestety wkrótce możecie mieć 2 ga zmiane po przebudowie i przestanie to być atrakcyjne finansowo jak w ruch pójdzie eksperymentalna maszynka, jakiej nie widzieli na świecie..... ( no może w Scanii)
    ReviewUserIcon
    karol

    15.10.2016 13:18

    Inne

    A jaką dają umowę i czy można liczyć na jakieś benefity @Paracownik? Praca mi nie straszna, taśma też nie mam doświadczenie ale chce być jakoś doceniany
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    15.10.2016 11:59

    Inne

    Praca pod presją czasu , auto za autem pracujesz na 120% swoich możliwości oczywiście zależy na jakiej linij bo są stanowiska na których pracuje się normalnie bez stresu , i są też takie na których jest nie wyróbka i do domu przychodzisz jak z krzyża zdjęty . Ludzie różni jak wszędzie jedni życzliwi drudzy by cie utopili w łyże wody . Kasa dobra
    ReviewUserIcon
    Krystian31621

    29.03.2016 21:43

    Inne

    witam jak wyglądają zarobki w Man na produkcji przez agencje pracy ponieważ planowana jest rekrutacja na pewna ilość pracowników w maju słyszałem za zarobki w okolicy 2,5 tys na rękę prace podobno na jedna mina od pon do piątku
    ReviewUserIcon
    Bury

    28.03.2016 08:21

    Inne

    z kasa kiepsko, za chwile ponizej średniej krajowej, dojazd kosztuje, umowy śmieciowe (na produkcji można liczyc na normalna), wymagania na 120% czyli wzrost produkcji ta sama ilościa rąk, kierownicy różni, niektórzy z skłonnościa do mobbingu, czyli jak nie musicie to nie wchodzcie...
    ReviewUserIcon
    borg

    18.02.2016 13:30

    Inne

    Aktualnie w Manie z zatrudnieniami krucho. W zasadzie na umowy etatowe nie ma co liczyć. Jedynymi wyjątkiem są czasami etaty na Lini Produkcyjnej. Jedyne formy zatrudnienia w innych działach to aktualnie tylko umowa zlecenie i to o ile jest zapotrzebowanie.
    ReviewUserIcon
    lukasm

    18.02.2016 13:09

    Inne

    Cześć, do jakich działów mogę aplikować po inżynierii materiałowej i czy w ogóle jest na nich zapotrzebowanie? ;d jakby ktoś był tak miły i chciał się podzielić czymś więcej to zapraszam na maila [email protected] pozdrawiam lukasm
    ReviewUserIcon
    prad

    04.08.2014 14:58

    Inne

    Skoro jest tak zle to czemu ludzie z produkcji sie nie zwalniaja?
    ReviewUserIcon
    tosiu

    26.03.2015 09:30

    Inne

    2700 netto
    ReviewUserIcon
    ja

    16.11.2014 17:16

    Inne

    jak zarobki?
    ReviewUserIcon
    kś. dobro dobro.

    20.06.2014 16:32

    Inne

    nie polecam. może i zarobki w miarę dobre, ale atmosfera do kitu. fałszywość i zawiść. brak możliwości rozwoju. podobno firma otrzymała nagrodę firmy społecznie odpowiedzialnej, chyba od prezesów koncernu. kierownicy są po to by uprzykrzyć ci życie w pracy , po 8 godzinach wychodzisz tak zdenerwowany, że nie masz ochoty na nic. szykanowanie pracowników to tylko kwestia czasu. trzeba szukać czegoś innego.

    Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.