opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAN Trucks

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 1626 ocen
Opinie(4135)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(4135)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Benefity w MAN
  • .
  • Projektowe praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Benefity w MAN

Projektowe praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Mielec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Niepołomice
  • Sitowiec
  • Wola Batorska
  • Koźlica Węgrzynowska
  • Pobiednik Mały
  • Podlas Gruszczański
  • Staniątki
  • Błonia
  • Dąbrowa
  • Pobiednik Wielki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Niepołomice
  4. /
  5. Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MAN Trucks Niepołomice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 32
    • 33
    • 34
    • 35
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAN Trucks Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dominika

    28.05.2018 12:52

    Inne

    @Dekarz Dziękuję Ci za Twoja opinię na temat firmy MAN Trucks & Bus, ale musisz wiedzieć, że skoro wypowiadasz się na forum publicznym, to powinieneś przestrzegać regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Wynika z niego, że nie wolno tutaj nikogo obrażać ani wyzywać. Jeśli chciałbyś coś dodać odnośnie tego pracodawcy, to zapraszam do dyskusji. @Zakrecony jak wal w manie Do czego konkretnie odnosi się Twój post? Chciałbyś coś napisać o pracy w MAN Trucks & Bus? @G250 Jesteś zatrudniony w wyżej wymienionej firmie? Jak długo tam pracujesz? @Wolant Po Twoim wpisie wnioskuję, że pracujesz albo pracowałeś w MAN Trucks & Bus. Czy Twoim zdaniem warto tam aplikować? @felix Chciałbyś się podzielić z nami swoją opinią na temat MAN Trucks & Bus?
    ReviewUserIcon
    the bil

    25.06.2018 08:29

    Inne

    @Dominika czy jesteś na liście płac w MAN?
    ReviewUserIcon
    kandydat

    13.06.2018 18:33

    Inne

    Proszę kogoś kto tam już pracuje lub pracował o odp na pytanie : Czy ta praca daje jakieś szanse rozwoju w karierze , Jestem inżynierem od 8- lat ale bez większego doświadczenia bo pracowałem po studiach cały czas fizycznie za granicą bo tam dobrze zarabiałem . Teraz szukam w końcu w Pl takiej firmy w które można się czegoś nauczyć i podnieś kwalifikację ? Z góry dziękuję
    ReviewUserIcon
    Dominika

    13.06.2018 12:29

    Inne

    @Nowypracownik Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w firmie MAN Trucks & Bus. Czy już postanowiłeś składać tam aplikację? Proszę, abyś informował użytkowników forum o swoich podjętych działaniach. @Qba Dziękuję za Twoje zdanie o tym pracodawcy, ale pamiętaj o tym, że na forum publicznym należy wypowiadać się w sposób kulturalny. Czy firma oprócz podstawy oferuje jakieś premie, dodatki?
    ReviewUserIcon
    Qba

    13.06.2018 17:17

    Inne

    Tak oferuje całkiem przyzwoite jak na strefę:)
    ReviewUserIcon
    Qba

    12.06.2018 19:56

    Inne

    Jak czytam te komentarze to śmiać mi się chce :D Jaka ta firma nie jest ... Inni też tyle płacą.... Tutaj trzeba pracować.... Umów nie dają... Czy ktoś was trzyma na siłę??? Jak się nie podoba nikt was nie trzyma. Idź do innej firmy i nie narzekaj bo każdy tylko umie powiedzieć ( gdzie indziej jest lepiej) To jest właśnie Polska mentalność (nic nie robić zarabiać 10 tys.) A i tak wiem ze dalej bylo by malo. Co do agencji to sama nazwa wskazuje . PRACOWNIK tymczasowy. Jeżeli denerwuje Ciebie to że po 3 miesiącach mogą Tobie podziękować to po co wogole się zgadzałes? I skończ jeden z drugiej gadać jak to ciężko w życiu masz i nie możesz się zwolnić itd. Nie tylko Ty tak masz! Gdyby człowiek nie ryzykowal dalej byśmy siedzieli w jaskini ! Weź jak Ci się coś nie podoba i rusz ta d..u..pe bo od takiego narzekania nic nie zmienisz. Na koniec dodam tak pracowałem w Man i miałem umowę.(Nie pracuje już) Przychodzilem do pracy robiłem swoje i tyle A nie narzekalem jakie to wszystko jest paskudne. Wiedziałem na co się pisze i to robiłem. Jeżeli Ciebie to przerasta albo boisz się że podziękuj tobie to jest wiele innych firm gdzie bd mógł spokojnie pracować za 2 tys. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    G140

    09.06.2018 11:21

    Inne

    Mam problemy zdrowotne lecz w żaden sposób nie związane z firmą MAN mi pracowało się tam dobrze i myślę że jeszcze tam wrócę w jakiej firmie dadzą ci wyżywienie napoje witaminy magnez no i oczywiście ubrania to wszystko kosztuje a ty to masz za friko idź na budowę to nawet wody nie dostaniesz
    ReviewUserIcon
    Maniek

    10.06.2018 12:52

    Inne

    najwyrazniej nic nie wiesz o warunkach w firmach sąsiednich , wiele firm oferuje dofinansowanie do posiłków wszystkie dają ubrania itd, ty już nie licz że cię przyjmą jeżeli korzystałeś ze zwolnienia zwłaszcza dłuższy czas, atmosfera jaka tam panuje pozostawia wiele do życzenia, teraz rekrutują nawet maturzystów po liceum ogólnym, kiedyś atutem była szkoła mechaniczna
    ReviewUserIcon
    Lacosta

    10.06.2018 21:41

    Inne

    Jeszcze jedno ,w 2017 roku jednego z logistyki magazynowej tak poniewierali rotacjami a ostatecznie zwolnili, że w dniu zwolnienia stracił przytomność i zabrała go karetka, diagnoza -zapaść krążeniowa, teraz trwają sądy za stosowanie mobbingu. Więc nie pisz tutaj takich bzdur że ubrania dają itp
    ReviewUserIcon
    G140

    07.06.2018 16:40

    Inne

    Nie rozumiem co chcecie od firmy MAN warunki są dobre dbają o pracownika jak mogą nie pasuje komuś niech się zwolni i po problemie i niech idzie gdzie indziej takie jest moje zdanie pracowałem w Manie i nie narzekałem ze względu choroby nie mogę pracować ale jak tylko wyzdrowieje wracam na G140 na pneumatykę fajnie mi się pracowało i chce tam wrócić tak więc do zobaczenia
    ReviewUserIcon
    maniek

    07.06.2018 21:52

    Inne

    Piszesz że masz problemy ze zdrowiem, myślę że powodem tych problemów była właśnie praca w man, a teraz otworzyli drugą zmianę i co nie mają tyle ludzi ile by chcieli za to jak traktują pracownika.....
    ReviewUserIcon
    felix

    27.05.2018 11:10

    Inne

    Co tam słychać? dwie zmiany zostają czy połowa ludzi idzie już na L4?
    ReviewUserIcon
    Wolant

    26.05.2018 18:17

    Inne

    Jest różnica robić na akord, mieć np, 6 czy 7 minut na kilka czynności. A jest różnica położyć 3 blachy, wypić se kawę i przerwę zrobić. Bo jeśli u dekarza przerw nie ma kilku to ludzi nie znajdzie żeby mu chodzili po dachach za 14 czy 15 zł na godzinę. Na Manie jest inna specyfika pracy po prostu. Każda praca jest inna i nie ma co porównywać prac z kompletnie innymi realiami .
    ReviewUserIcon
    G250

    25.05.2018 10:28

    Inne

    siłę macie bo pijecie a jak Ci źle przyjmij się do mana dekarzu
    ReviewUserIcon
    Dekarz

    24.05.2018 07:46

    Inne

    Dla wszystkich lamusów którzy twierdzą że praca na hali w Man jest ciężka mam rozwiązanie. Mamy firme dekarską i z chęcią zatrydnimy do pracy. 15zl na godz godziny pracy godzina 5:00 wyjazd z bazy powrót na baze 19:00 praca przy konstrukcjach dachowych. Nie posiadamy robotów i suwnic krokwy 11m długosci wciagamy na dach rękoma. Zapraszamy tych ktorzy tak ciezko pracuja przy skrecaniu srubek;)
    ReviewUserIcon
    Zakrecony jak wal w manie

    24.05.2018 16:29

    Inne

    No to brakuje nam jeszcze tylko opinii górnika :)
    ReviewUserIcon
    G250

    18.05.2018 12:59

    Inne

    jest ciśnienie żeby pokazać się niemcą w sumie zawsze tak było
    ReviewUserIcon
    Adaś

    17.05.2018 23:25

    Inne

    Ogólnie jest bardzo ciężko.
    ReviewUserIcon
    Uwielbiany 140

    28.03.2018 19:28

    Inne

    Witam pracuje w firmie ponad 10 lat i zgadzam sie z poprzednim postem ze start drugiej zmiany jest tylko na ratowanie planu produkcyjnego i stolka prezesa czytajac ogloszenia wystaeiane przez man pawer i adeko az nie chce mi sie w to uwierzyc chcecie zarabiac 4500 to musicie zostawiac na nadgodziny i chodzic do pracy w sobote to jest szansa na taka wyplate zeczywistosc jest taka ze na papierku w obecnej chwili jest 3600 brutto taka jest prawda wiec nie dajcie sobie oczu mydlic.A pozatym pracownik produkcji w tej firmie stal sie zerem tylko produkcja sie liczy jak sie nie podoba to was zwolnia .A na umowy nie liczcie pracuje z ludzmi ktorzy na smieciowkach sa po 2 lata i nic tylko tlumaczenie ze nie ma wolnych etatow.Wiec chetnych bardzo zapraszam do tej wspanialej firmy ale pamietajcie tylko do sierpnia i po 20 raczej sie nie zobaczymy.
    ReviewUserIcon
    m

    01.04.2018 09:05

    Inne

    każdy robi to co chce, byle uczciwie........
    ReviewUserIcon
    nowy

    10.05.2018 06:58

    Inne

    jak pracujesz w firmie 10 lat to na pewno nie dostajesz 3600 :) tyle dostaje nowicjusz pracujacay krucej niz 6 miesiecy, a jak mi wpadnie do tego nawet mniej niz 20% premi bo 19% premi mjesiecznie to nie pogardze. patrz na zarobki z tabeli
    ReviewUserIcon
    Jakiś tam pracownik

    08.05.2018 11:10

    Inne

    Pracowałem w tej firmie może ledwie dwa tygodnie. Nie polecam ponieważ przez to że umiałem się postawić do starszego odemnie pracownika o 30 lat straciłem prace. Nie miałem poprostu ochoty robić na dwie osoby i wysłuchiwać rozkazów zarozumiałego pajaca. Co do kierownika to naprawdę nie nadaje się na to stanowisko umie tylko żuć gumy i tyle. Jednym zdaniem nie mój cyrk nie moje małpy. Pozdrawiam A. Jagła który jest taki odważny że zamiast wyjaśnić sprawę mniedzy nami zadzwonił do kierownika a sam wzioł sobie 3 dni urlopu. Podejrzewam że w szkole był donosicielem i ludzie go gnoili. Generalnie to nie firma tylko cyrk na kółkach...
    ReviewUserIcon
    Robol

    09.05.2018 12:34

    Inne

    Twoja energiczność stała się wręcz legendarna... hahaha
    ReviewUserIcon
    Jakiś tam pracownik

    09.05.2018 20:11

    Inne

    Ciesze się bardzo że ktoś to docenia hahah
    ReviewUserIcon
    G250

    04.04.2018 19:28

    Inne

    gc a co myślisz że Ci powiedzą że na 3 miesiące z tego zakładu prawdy się nie dowiesz nawet na stołówce oszukują
    ReviewUserIcon
    Filip GC331

    08.04.2018 08:47

    Inne

    Ale cała wina leży w przebudowie i osobie za nią odpowiedzialną tj szef logistic a Niemcy to nawet w połowie tego nie wiedzą co tu naprawdę sie dzieje
    ReviewUserIcon
    The Bil

    09.05.2018 00:04

    Inne

    Przebudowa swoja drogą, ale niemiecka (usunięte przez administratora) to nam wcisnęła, opornych z projektu wywalili.
    ReviewUserIcon
    m/b

    30.03.2018 21:42

    Inne

    pracuje w MAN kilka dobrych lat... nigdy nie uktlrywalem że to jest łatwa i lekka praca, zastanawiam się dlaczego tutaj tak mało jest pisane o warunkach pracy? jakie są świadczenia socjalne? w jaki i sposób są wypłacane nadgodziny? czy pracownik manpower lub Adecco przez ostatni rok miał nie wypłacona jakaś nadgodzine czy premie? pracowałem w innych firmach i uwierzcie gdyby każdy pracodawca był chociaż w 50% taki jak MAN to rynek pracy w PL byłby zdecydowanie lepszy.. nie koloruje turaj niczego... prawda nikt nie gwarantuje że 2 zmiana pozostanie na stałe, w automotive tylko samobójcy mogą tak deklarować, żaden z kierowników rekrutujac nie mówi że daje gwarancję zatrudnienia np na rok. sytuacja z końca roku to jak zachowali się pracownicy agencji, rzucając L4 bo nie będą mieć przedluzonych umów, teraz chociażby chcieli wrócić to przez ich zachowanie niestety zamknęli sobie wejście.. zejdzmy na ziemię!!! jeżeli ktoś z Was pokaże mi tutaj oferty w okolicach krk zatrudnienia na takich warunkach z takim pakietem socjalnym i z tak niskimi wymaganami i miescamu pracy dla takiej duzej liczby pracownikow to serio zaprosze ta osobę na piwo.. jeżeli macie dostęp do jakiś statystyk, to proszę wprawdzie ile osób zwolnililo się z Man w ciągu ostatnich 5lat-uwierzcie że jednostki! Nie wypisujcie tutaj o zastepcach czy innych personalich, każdy jest człowiekiem i każdy ma granice swoich nerwów.. pozdrawiam i zapraszam do MAN
    ReviewUserIcon
    nowy

    07.05.2018 02:15

    Inne

    Nie pleć głupstw gościu, firma obiecuje pracę od aja do końca roku. jednym słowem: (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nowy

    08.05.2018 08:01

    Inne

    Firma Man powinna się już przestać kompromitować twoim wpisem, ponieważ nie może znalezć wystarczającej ilości pracowników, przyjmuje nawet maturzystów którzy jeszcze nie skończyli matur w liceum ogólnokształcącym, a firma poszukuje mechaników chętnie z prawem jazdy kat. C i uprawnieniami na wózki. Więc o czym to świadczy........
    ReviewUserIcon
    polak

    15.04.2018 09:58

    Inne

    Wy nadal nie rozumiecie ze macie byc tania sila robcza. To wy pracujecie na premie niemca. Po co ta cala strefa zeby moc wyzyskiwac ludzi do konca a jak nie was to ukraincow. W planach rzadu jest sciaganie ludzi z Bangladeszu i Nepalu tylko po to zeby nie podniesc wynagrodzen. Nie umiecie sie postawic to bedziecie rypac jak niewolnicy za 3tys i sie bedziecie cieszyc bo obok w firmach daja 2300 zl za trzy zmiany to chore. Bylem na tej smiesznej rozmowie rekrutacyjnej pytanie jak na szefa dzialu. Robia sobie kpiny z krajunas najlepiej zeby nikt z was nie poszedl tam na te smieszne umowy tymczasowe to moze naleje im sie rozumu do glowy........... ale nie nie bo przeciez jest 3 mln ukrow. I to w taki sposob nas rozegrali. Jestesmy niewolnikami we wlasnym
    ReviewUserIcon
    @wer

    06.05.2018 21:39

    Inne

    A to co mamy iść obok do innej firmy tylko za 2300? To wolimy iśc na tymczasówkę za 3 tys. to chociaż na chleb i szynkę starczy a nie na samo masło hehe
    ReviewUserIcon
    Wolant

    06.05.2018 21:37

    Inne

    Ha jutro wreszcie rusza druga zmiana! Produktywność 200% w górę, Alleluja i do przodu!
    ReviewUserIcon
    zainteresowana

    03.05.2018 11:21

    Inne

    ile można zarobić na stażu? Ktoś może coś więcej powiedzieć o stażach w tej firmie? Jak ciężko się dostać, jakie zarobki, czy jest możliwość późniejszego zatrudnienia, czy obowiązki na stażu są ciekawe i rozwojowe?
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.04.2018 10:51

    Inne

    To ja tak kij w mrowisko....czytam te opinie i zastanawiam się co Wy tam jeszcze robicie skoro jest tak źle..praca ciężka, traktują Was jak w obozie, nie ma czasu na toaletę i oddech, przyjmują same miernoty, płaca mizerna....większość z Was pracuje tam latami... pytanie brzmi DLACZEGO tam jesteście? co Was tam trzyma skoro jest tak źle i beznadziejnie... tak troszeczkę sami sobie zaprzeczacie...Od razu uprzedzam , nie pracuje tam tylko staram się o prace ...
    ReviewUserIcon
    Ja

    26.04.2018 10:22

    Inne

    HAHAHAHAHAHAHA merytorycznie
    ReviewUserIcon
    Nana

    29.04.2018 13:53

    Inne

    Ale gadasz głupoty hahaha już nie miał by co robić Man tylko psuć Tobie opinię hahahahha Dorosnij. Gdyby człowiek nie ryzkowal dalej byśmy siedzieli w jaskini. Twoje tłumaczenie że się boisz zwolnić i że opinia pójdzie w świat jest żałosna i tylko świadczy o Tobie że krowa co duży muczy mało mleka daje.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAN Trucks?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAN Trucks Sp. z o.o.

    Rudolfa Diesla 1 32-005 Niepołomice

    https://www.man.eu/pl/pl/strona-glowna.html
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    14.04.2018 22:45

    Inne

    Czy ktoś może szczerze opisać od A do Z jak wygląda codzienna rzeczywistość w fabryce MAN? Czy jest sens się tam rekrutować, czy praca rzeczywiście jest ponad ludzki wysiłek?
    ReviewUserIcon
    Wqer

    18.04.2018 14:25

    Inne

    Czy zaprzeczasz faktom że większość zalogi pracuje w Man ponad 8 lat?
    ReviewUserIcon
    maniek

    18.04.2018 20:44

    Inne

    a czy to oznacza że praca jest lekka? co mają ludzie zrobić jak mają rodziny na utrzymaniu,a czy ty nie widzisz jak są teraz ludzie traktowani-jak w obozie......
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    12.04.2018 14:18

    Inne

    Czy ktos dokładnie wie od kiedy rusza druga zmiana....
    ReviewUserIcon
    Aaa

    12.04.2018 18:41

    Inne

    Rusza od 7/05/2018
    ReviewUserIcon
    GC 140

    17.04.2018 22:40

    Inne

    druga zmiana będzie tylko do konca lipca a rusza od maja
    ReviewUserIcon
    Meh

    15.04.2018 15:13

    Inne

    Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i ile trwa? Będę musiał tam coś złożyć (praca na linii produkcyjnej)?
    ReviewUserIcon
    maniek

    17.04.2018 22:32

    Inne

    mogą cię pytać np. jakiej muzyki słuchasz
    ReviewUserIcon
    Mocny

    12.04.2018 19:42

    Inne

    Pracownicy skody dostaną 12% podwyżki i jednorazową premie około 2600 e a tu umów nie dają ...
    ReviewUserIcon
    Aswq

    12.04.2018 22:42

    Inne

    Pracownicy Mana w Monachium dostali 4.3%.
    ReviewUserIcon
    polak

    15.04.2018 17:28

    Inne

    W Volkswagen na Slowacji maja po 2200 euro wywalczyli podwyzki a Polacy nic sie nie stalo (usunięte przez administratora) za 2200 zl i sie ciesza ze maja robote. To juz ukraincy sie z tego smieja
    ReviewUserIcon
    POL

    09.04.2018 22:35

    Inne

    Sami jesteśmy sobie winni ... zamiast wymusić od Mana normalne umowy, to lecą ludzie przez agencje bo zarobki wysokie, ciekawe ile zarobicie w styczniu i lutym.. całe ZERO Na strefie powinien działać komitet/stowarzyszenie/ związek bo brakuje solidarności, większość ludzi narzeka na firmy i mamrocze pod nosem zamiast coś zorganizować .. może strajk na strefie, jest z 6 tyś pracowników niech co czwarty wyjdzie na przejście na rondach koło strefy .. ciekawe jak materiały wyjadą czy przyjadą.
    ReviewUserIcon
    NH

    14.04.2018 12:50

    Inne

    Styczeń luty to swoją drogą ale sierpniu juz sie zaczną kokosy gdy dostaniesz "miesięcznice" od 20 sierpnia :-| do końca miesiąca ( caly tydzień przepracowany)
    ReviewUserIcon
    Kozioł

    12.04.2018 19:52

    Inne

    Witam mam pytanie nie mam czym dojeżdżać do mana . Czy jest realne zeby mi kupili rower jak Ukraińcom żebym mógł dojeżdżać .
    ReviewUserIcon
    michal

    14.04.2018 10:02

    Inne

    rower Ci kupią...rozumu nie są w stanie!!!
    ReviewUserIcon
    G250

    13.04.2018 20:06

    Inne

    A pracownik MAN Niepołomice 100zł brutto.Duma Pasja Wielka Rodzina MAN
    ReviewUserIcon
    Spełniający swoją pasję

    11.04.2018 22:01

    Inne

    Niemiecki (usunięte przez administratora) a kierownicy to naprawdę wyjątkowo debilna grupa ludzi
    ReviewUserIcon
    bokkk

    11.04.2018 12:28

    Inne

    Oferty pracy dla ludzi z Ukrainy ^^ w man ahh te agencje
    ReviewUserIcon
    Gc 140

    09.04.2018 10:19

    Inne

    Nawet za 6000 tysięcy bym tam nie wrócił!!!
    ReviewUserIcon
    G250

    08.04.2018 21:10

    Inne

    ludzie z biur są bardzo zajęci wysyłaniem email z dowcipami dlatego muszą mieć studentów którzy ogarniaja poważne tematy
    ReviewUserIcon
    PAMELA

    08.04.2018 20:39

    Inne

    Zatrudniaja ludzi , doczepiaja sie do innych ze sie niewyrabiaja ,ale jak czasami czlowiek sobie stanie i odpocznie, badz zagada do innego, zeby uciec przed ta rutyna ... to juz zjeba . Niech zagonia do roboty tych wszystkich nierobow z biur , planistow,jakosciowcow co caly dzien przechodza tam i z powrotem z rekami w kieszeni i sie tylko smieja - pewnie z Nas
    ReviewUserIcon
    Rof

    08.04.2018 10:42

    Inne

    Ile razy od początku istnienia mana w niepołomicach zatrudniali ludzi na wiosnę ? a potem zwalniali? w każdym roku jest to samo?
    ReviewUserIcon
    maniek

    08.04.2018 12:58

    Inne

    Co kilka lat robią to samo, przyjmują a potem zwalniają opowiadając różne niedorzeczne bajki. Wszystko zaczęło się psuć od kiedy managerskie stanowiska obejmowały nie kompetentne osoby a potem na dodatek awansowali swoich pociotków również nie kompetentnych. Wszystko udało by się naprawić gdyby dział planowania obsadzili Niemcy tak jak to było na poczatku. Do wszystkich którzy zdecydują się podjąć pracę, nie liczcie na cuda i nie łudźcie się że zagrzejecie długo miejsce, jesli ktoś nie ma pracy może próbować, ale szybko się zawiedzie
    ReviewUserIcon
    LM1

    08.04.2018 13:20

    Inne

    Już cztery razy to zrobili.....ale widocznie nie znasz historii mana w noepolomicach
    ReviewUserIcon
    Dominik

    07.04.2018 11:15

    Inne

    Witam, mam stabilną prace 2200 netto. Jest sens pakować się do Mana? Jestem z Brzeska więc musiałbym dojeżdżać codziennie 80km w dwie strony..
    ReviewUserIcon
    Dominik

    07.04.2018 12:05

    Inne

    Dzięki za rade, w zasadzie odliczając na paliwo wyszedłbym chyba niewiele lepiej niż teraz, pozatym opinie o Manie też specjalnie nie zachęcają.
    ReviewUserIcon
    pod montaż

    08.04.2018 10:28

    Inne

    Powiem ci jeszcze tylko tyle że w zeszłym roku w październiku uruchomili 2gą zmianę ,jak nadrobili opóźnienia produkcyjne, całą 2 zmianę zwolnili w grudniu i teraz będzie tak samo
    ReviewUserIcon
    Robert

    05.04.2018 11:21

    Inne

    Poszukuję dojazdu z Tarnowa do Niepołomic.
    ReviewUserIcon
    Wujek Dobra Rada

    05.04.2018 22:47

    Inne

    Tutaj kolegów na dojazdy nie znajdziesz.Przygotuj się na wczesne wstawanie i wydatek na paliwo około 500zeta.Oczywiście jak masz sprawne auto,bo jak nie to i na mechanika zostaw z8-9 stów.Ostatecznie rowerem tez (usunięte przez administratora) autobanem do Mana,tylko wstań o 2 w nocy.Pozdro.
    ReviewUserIcon
    Wolant

    07.04.2018 09:01

    Inne

    No nie mów że chcesz jeździć z Tarnowa do mana? Ja mam pół drogi z tego co ty a już mi się nie chce i nie bardzo opłaci.
    ReviewUserIcon
    Skandal

    07.04.2018 08:52

    Inne

    Ja tam lubię pracę w Manie. Kiedy wracam po 10h pracy do domu to już nic nie muszę robić, bo właściwie to mi się nie chce, a zasadniczo to nawet nie mogę się ruszyć tak mnie wszystko napiedala. Żona dzieci wszyscy są zadowoleni ze pracuje w manie. Żona bo mnie nie ma w domu, jak mnie niema to się nie kłóci. dzieci też, uwielbiaja ze mna grac po pracy w chinczyka, zawsze wygrywają bo przeważnie sobie usne w trakcie gry. Praca jest spoko niema czasu na nudy nawet można zostać na nadgodziny xde by sie jeszcze bardziej dojechać. Na dodatek MAN dba o pracownika jak ci brakuje sił to spoko masz tabletki mocy(takye dopalacze zdrowotne)i można dalej cisnąć. Rewelaacja MAN najlepszy top employer of the year
    ReviewUserIcon
    W ogóle lubię laski-)

    06.04.2018 23:39

    Inne

    Jakbyś za cały rok zapierdalania dostał skrobaczkę do szyb,a Twój kolega Niemiec plik euro za taką samą pracę to też byś się wk...wił i tak zareagował.Dlatego nie dziw się,że chcę Wam młodym pracownikom uzmysłowić jak tu jest naprawdę w swój nieco przewrotny i satyryczny sposób.Jak przejdziesz szkolenie poznasz,który dzień dłuższy.
    ReviewUserIcon
    Operator M2

    06.04.2018 23:21

    Inne

    To tylko pozory o niskich wymaganiach,zwlaszcza intelektualnych.Kazdy pracownik musi być sprawny manualnie jak i intelektualnie.Od jego szybkiej reakcji zależy zdrowie jego i jego kolegów.Operujemy suwnicami,żurawiami i manipulatorami stacjonarnymi nie mówiąc o kluczach pneumatycznych.Troche szacunku dla naszego codziennego wysiłki "giece".Jak tu trafisz sam się przekonasz.
    ReviewUserIcon
    giece

    06.04.2018 20:00

    Inne

    Jak widać po wpisach MAN nie stawia wysokich wymagań jeśli chodzi o zdolności intelektualne.
    ReviewUserIcon
    GC

    06.04.2018 21:17

    Inne

    Tak, zdolnych intelektualnie nie przyjmują, z nimi nie można wiązać umowy na dłużej, chodzi im o ludzi którzy zbytnio nie myślą, łatwo nimi manipulować i zastraszać, mają wykonywać rzetelnie powierzone zadania zbytnio nie zastanawiając się nad nimi.
    ReviewUserIcon
    Lubię laski z małymi cyckami

    06.04.2018 15:41

    Inne

    Witam!Wszyscy tylko narzekacie,a ja jestem zadowolony z pracy w koncernie MAN.jakies 3 lata temu jako premę świąteczna otrzymałem gazetkę"Man People"oraz skrobaczkę do szyb.Gazeta poszła do kosza za to skrobaczka....Mmmmm.....Służy mnie i mojej dziewczynie do gry wstępnej przed uruchomieniem mojej wyrzutni plemników.Skrobię ja tym prezentem od Mana tu i tam,a jak zaczyna jęczeć to...no wiecie-uruchamiam swoje działo.Jest niesamowicie podjarana(ja tez zresztą).Mowi mi "nie zwalniaj się z Mana to dostaniemy na pewno inne gadżety erotyczne".Cóż?Moja dziewczyna jest dominą,dlatego musze Ją słuchać.
    ReviewUserIcon
    Czopek

    06.04.2018 20:13

    Inne

    Hehe, dobre ;-), ale w pracy na linii masz słuchać kierownika, sikasz przed 6.00, wypróżniasz się w przerwie, a po pracy jak jesteś bardziej wypruty to kolega pokazuje Ci kierunek na szatnię...potem jak masz farta to wciągasz się z wycieńczenia po poręczy na szatnię sam ( jest poziom wyżej ) a dalej to już jest coraz lżej, jeśli spodnie od środka czyste to myślisz sobie "nie było dziś najgorzej". Potem jeszcze na bramce wyjściowej ochrona przebada Twój worek w nadziei, że coś pewnie wynosisz, nie wiedząc, ,ze Ty własne (usunięte przez administratora) i kopyta ledwo za sobą ciągniesz... modlisz się, żeby kierowca już był to auto otwarte i wreszcie można usiąść...jeszcze tylko szeroko otworzyć drzwi auta i trafić dupskiem na siedzenie, siadasz z cichym jękiem pełnym zmęczenia i myślisz sobie -"wykonałem kawał dobrej roboty".

    Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.