MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Morton

Cześć. Na jaki okres jest umowa z agencji pracy dla operatora wózka widłowego ? I jakie są szanse, żeby później dostać umowę bezpośrednio z MAN ? Czy pierwsza umowa z MAN jest na czas określony, czy od razu na czas nieokreślony ? Czy przy przejściu z agencji pracy bezpośrednio do MAN da jakieś podwyżki (zapewne indywidualne, ale czy są) ? Pozdrawiam

Tom

Witam to co się dzieje teraz na linii to jest jakieś nieporozumienie, ludzie nie mają czasu wyjść do WC po 8 godzinach ciężko dojść do samochodu człowiek jest tak wykończony. Porażka

Sagub
@Tom

Potwierdzam, chcą z tego zrobić (usunięte przez administratora), praca po 9 godzin gdzie po 8 już nie masz sił na nic, o jakim szacunku mówi firma, co to za projekt "szacunek-Man"??

Kotlin
@Tom

No niestety panowie to prawda nieludzkie warunki pracy panują na linii montażowej. Prezes i całe kierownictwo zapewnili nam to. Można powiedzieć że jest to powoli już zakład prorodzinny jeśli wprowadza 3 zmianę i po 9h nie ma się już siły na nic jak się wróci do domu. .. Nie wiem kto nam może pomóc w tej sytuacji ciężkiej ,jedynie telewizja lub artykuł w prasie ale najbardziej chyba my sami możemy sobie pomóc po prostu zmienić pracę . Ja zaczynam poszukiwania pozdrawiam a dla tych co poszukują pracy tutaj to szczerze nie polecam firmy .Do pracy nie powinno się przychodzić jak za karę.

@Tom

To Kulik zacznij szukać nowego pracy, a nie jęcz jak stara baba. Tobie zawsze źle

Haha

Właśnie Tomek zwolnij się, bo każdemu na nerwy działasz wykałaczko.

wolf spider
@Haha

Zapychaj jak możesz, gdy zaczniesz chodzić na L4 wykopią za burtę

Toslaw

Witam,orientuje się ktoś czy firma organizuje jakiś przewóz pracowniczy z okolicy Słomnik, Skały? W ogłoszeniach agencji widnieje informacja o przewozie pracowników akurat nie z tych miejscowości a jak to wygląda w rzeczywistości. Może dojeżdża ktoś z okolic Skały, Słomnik, chętnie bym się dołączył by zmniejszyć koszty dojazdu.

wolf spider
@Toslaw

Jak Cię kolega przewiezie będziesz miał przewóz.

candy data

Dzisiaj odbyłem spotkanie rekrutacyjne w agencji pracy Manpower, zrezygnowałem z kontynuowania procesu rekrutacyjnego po otrzymaniu informacji o tym, że to agencja pracy Manpower ma mnie ewentualnie zatrudnić a nie sama firma Man, jak również po informacji o dwóch okresach po trzy tygodnie w ciągu roku - BEZ PENSJI (!) - tak zwane przestoje kiedy agencja płaci tylko ubezpieczenie... Sam pracownik agencji jak i początek rekrutacji przebiegał w miłej i kulturalnej atmosferze.

Nik
@candy data

Nie, manpower nie płaci ubezpieczenia podczas przestoju.

elo
@candy data

A jak jest z urlopem? Jeśli się go nie wykorzysta przed postojem to wypłacają czy można go przenieść na okres postoju? Mówię o zatrudnieniu przez agencję.

Pomocny
@elo

Wypłacają ekwiwalent za niewykorzystany urlop.

Mikko
@elo

Wypłacają

Mikko
@Nik

Ubezpieczenie działa na miesiąc po zerwaniu lub zakończeniu umowy o pracę więc jest wypłacane

Tojo
@candy data

Nie,w przestojach nie płaci firma ubezpieczenia,jest tylko ochronne zdrowotne z automatu. Czyli tłumacząc w 100% masz opiekę medyczną, nie masz składek ZUS. Coś teraz wreszcie zaczyna się dziać, czyli umowy przedłużane od końca umowy anie od końca przestoju. Ale w tym okresie bezpłatne urlopy, zmienia się, w końcu trzy zmiany się zbliżają.

Dramat młode kobiety nie mające bladego pojęcia jak prowadzić rekrutację 1- po przyjściu 20 minut wcześniej pukam i się pytam czy można i że byłem na daną godzinę umówiony a panie mówią że ktoś jest przedemna i muszę czekać ( tej osoby co miała być przedemna nie było wcale ) I tylko słychać było śmianie i gadanie ( i popijanie kaweczki ) 2- po ok 30-40 minutach raczyła wyjść do mnie I zaprosiła na test żeby złożyć zawór ( trochę mnie to rozbawiło ) no ale dobra Pierwszy raz coś takiego człowiek składał no ale jakoś to poszło jedna mała pomyłka przez stres i nerwy Po zakończonym teście były rozmowy rozmowa tragedia Wypytywanie o wszystko - dlaczego zmiana pracy - dlaczego się zwolniłem z poprzedniej pracy - co bym zrobił jak bym zobaczył pracownika/kolege/znajomego pod wpływem alkoholu - czy mam plany wyjechać za granicę I dużo innych bez sensownych pytań Wszystko trwało ok 2 godziny Po wszystkim miałem czekać na wiadomość Byłem przed świętami Wiadomość dostałem 16 stycznia że pozytywnie rekrutacja przeszła i że muszę czekać bo została wydłużona Mamy 23 marca Dalej bez informacji śmiech na sali

Zmieńcie system

Morbidnoizz

Niektórzy tu ewidentnie przesadzają bądź to ich pierwszy kontakt z jakąkolwiek pracą. Lekko nie jest - ale nigdzie pieniędzy za darmo nie rozdają. Zwolniłem się tylko dlatego że znalazłem lepszą pracę w zawodzie. Tempo mi przeszkadzało tylko przez pierwsze 2 tyg później przywykłem (po części) Minusem firmy było jedynie traktowanie człowieka jak zastępowalny numerek (chociaż przy takiej rotacji ludzi to do pewnego stopnia zrozumiałe), ale nie zrozumiałe jest iż kompletnie zbagatelizowano mój 15stoletni staż pracy (!) no i przemądrzały zastępca kierownika który 3 dnia mojej pracy przyszedł z pretensjami a zapytany o co konkretnie chodzi, nie umiejąc odpowiedzieć dostał szału, i o tamtej pory zaczął swoje dziwne pytania p/t "znudziła CI się praca tutaj?" i szukanie czego by się tu dopieprzyć, kompletnie nieprofesjonalne podejście gościa który pozjadał wszystkie rozumy i myśli że to jego prywatny folwark. Taki typowy "polaczek" brrr.

Zzrumbek
@Morbidnoizz

Kolego jak długo pracowałeś w Man truck? 15 lat? Teraz obeznie robię 8 lat w innej firmie i przy zwolnieniu zero reakcji, chyba taki już jest terend cóż zrobić.

Tom

Czy obiady na stołówce są smaczne i jaka jest cena obiadów?

poganiacz
@Tom

Dopóki nie znajdziesz robaka,włosa Pań oblusgujacych albo wlosa z brody kucharza to beda Ci smakowac:) :) :) a serio jak pytasz o ceny to pewnie nie pracujesz wiec odrazu sobie odpusc bo szkoda czasu...

@poganiacz

Nie przesadzaj, nie ma źle, taka bułka 3zł, jakiś burger 9.5, nie kojarzę innych cen :p Bułki bywają wierzchem przyschnięte ale to zależy od pory, jak robią je rano a po kilku godzinach kupujesz to raczej norma

Smakosz
@P01

Widać, ze za krotko tu robisz i mało jeszcze widziales. Hehe

P01

MAN jak sobie wyobrażacie 3 zmiany? Taki ja chodzący na nadgodziny a jest trochę takich osób straci możliwość dorobienia normalnych pieniędzy, nie oszukujmy się niespełna 4tyś na rękę to nie dużo biorąc pod uwagę tempo jakie jest narzucone, przewidujecie podwyżkę przy przejściu na 3 zmiany? - wypadałoby

@P01

Kolego powiedz mi proszę ile masz tych nadgodzin średnio w miesiącu i ile wyciągasz miesięcznie? Pracujesz pod agencja czy pod manem? Dużo pytań ale jestem cały czas w kropce czy się decydować na te robote czy nie .

P001

Nie powiem Ci dokładnie ale są tacy co ponad 6 wyciągną Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, wiem tylko że bywało tak że całą zmianę zwalniali, mi na razie się podoba ale 3 zmiany mogą wszystko zmienić a ten 1-2% o którym HR piszą że nie podoba im się pomysł z 3 zmianą to bajka, z kim nie rozmawiałem to nikomu się nie podoba taka opcja.. Na ich miejscu podniósłbym nieco kasę i pokazał jawnie podstawę netto z dopiskiem +dodatki (premi chyba jest 4-5 stów co mc), zyskali by w oczach ludzi i mieli szansę na wypełnienie drugiej zmiany bo na chwilę obecną mają braki. Zapomniałem, nie ma co liczyć na umowę pod manem, 6mc to chyba minimum jakie trzeba przepracować pod agencją

P01

Niestety nie mogę odpowiedzieć.. Poprzednia odpowiedź komuś nie pasowała i została usunięta

@P01

Praca na jedną zmianę,kiedyś być może maks. dwie zmiany. Jak się wprawisz można jeszcze więcej wyciągnąć.

@P01

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Raczej sproboje, pozdrawiam.

@Luzak

(usunięte przez administratora) Czyżby MAN się czegoś obawiał? Skoro jest tak super. (usunięte przez administratora)

@Luzak

Dzień dobry, zachęcam do zapoznania się z regulaminem portalu. Usuwane są komentarze, które mogą być usunięte i są niezgodne z zasadami, których zgodził się Pan przestrzegać. Pozdrowienia Dział HR

@Luzak

W manie są dwie zmiany a już niedługo trzecia ma wlecieć, to ile wyciągniesz nie zależy od wprawy tylko od tego ile nadgodzin zostaniesz, z obserwacji gdzie byś nie trafił na podmontaż masz normę którą przydałoby się wyrobić, czasami zrobisz więcej czasami mniej zależy od sekwencji samochodów na jakie trafisz i choćbyś wyrobił 10x normy to nic z tego nie będziesz miał, z kolei na lini takt trwa 6min 40s, i samochód ci zaczyna uciekać, praca tu bardziej przypomina akord mimo że jest płatne za godziny, w tej chwili wychodzi 65 samochodów/8h a były pogłoski nawet o 100 po jakimś czasie od wprowadzenia trzeciej zmiany bo początkowo chcą na 3 zmiany robić 55/8h MAN moje pytanie dotyczące nadgodzin w systemie 3zmian i podwyżki jest wciąż aktualne 4100 czy 4300 brutto (nie pamiętam dokładnie) to mało na 3 zmiany. Tak uwzględniam fakt że z automatu będzie więcej godzin nocnych ale to i tak niewiele

@MAN Trucks Sp. z o.o.

Czy to jest forum założone przez dział HR mana? Czy ma być niezależne? I dlaczego tylko jedna strona może usuwać posty?

@P01

Ja nie napisalem o manie,tylko o innej duzej firmie w Wieliczce. Ale z powodu usunięcia mojego postu,ten zupelnie stracił kontekst.

Smakosz

Z tej stołówki to tez na miejscu nowych bym się nie cieszył. Szybko się ludzie przekonają jakie tam jest jedzenie i co można znaleźć w karmie pd Staszka. Najlepsze jest to, ze nikt z tym nic nie robi.

Henry

Witam, Chciałbym zapytać jak wygląda praca na Magazynie, wózek widłowy lub jakieś inne funkcje? Dział Logistyki? plusy i minusy? ile zmian? Dzięki za odp pzdr

Sosa

Witam czy są przyjęcia dla kobiet??

Disel
@Sosa

Będąc na rozmowie w sprawie pracy, widziałem grupę świeżo przyjętych ok 10 osób, w śród nich była jedna kobieta. Po prostu zadzwoń do agencji i zapytaj.

Sosa

.....

Xxx

Witam. Czy są przyjęcia dla kobiet?

Disel

Witam, czy pracując pod agencja pracując w soboty dostajemy dodatek w wysokości 100%, i czy nadgodziny są dodatkowo płatne. Nie dopytałem na rozmowie. Proszę o odpowiedź od osób które pracowały lub pracują pod agencja. Pozdrawiam

Agencjowy
@Disel

Tak soboty masz 100% Reszta nadgodzin w tygodniu 50%

Qwerty

Słaba robota

Xyz

Pracownik(usunięte przez administratora)do zwolnienia. Brak poszanowania dla czasu i pracy kierowców. Wieczny zaciesz na twarzy, może trzeba go zetrzeć. Ta wykałaczka do niczego się nie nadaje.

Witam średnio po jakim czasie można dostać umowę bezprosrednio pod Man-em.?

Manowiec
@Zainteresowany

Ok.6-8 miesięcy

Jom

A miałem składać tam papiery .po komentarzach widzę że szkoda zawracać sobie głowę (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Mam
@Jom

Radzę samemu spróbować a nie czytać komentarze zwłaszcza negatywne , wszyscy wiedza jaka ludzie maja tendencje do wylewania żali

x
@Jom

Pomijając całą dyskusję, znajdź firmę z większością pozytywnych opinii ?

Zniesmaczony

Pracownicy Mana zachowują się w sposób skandaliczny w stosunku do pracowników firm podwykonawczych ! Wrzaski, darcia, klęcie, wyzwyania, wyśmiewania i ogólnie robienie zamętu jest na porządku dziennym. Pracownik Man to lepsza kategoria człowieka ? - tak tylko pytam.

@Zniesmaczony

Dzień dobry, trudno odnieść się do tej wypowiedzi bez konkretnych nazwisk i faktów. Bardzo proszę o zgłoszenie do działu personalnego firmy MAN (budynek B1; pierwsze piętro) kto i w jaki sposób Pana potraktował, a zapewniam Pana - podejmiemy temat jak najbardziej poważnie. Nie ma miejsca na brak szacunku w firmie MAN i dotyczy to kogokolwiek, nie ma znaczenia czy to jest podwykonawca, czy pracownik MAN. Każdy przypadek naruszenia godności osobistej w pracy jest przez nas analizowany i zawsze podejmujemy konkretne kroki, aby temu zapobiegać. z uszanowaniem, Dział HR

Były pracownik.
@MAN Trucks Sp. z o.o.

Jakoś tego nie odczułem.

tomasz c.
@Zniesmaczony

Z jakiej firmy jesteś ?

Juri

Gowniania robota pracowałem 2 lata dobrze ze coś pchnęło mnie do zmian jest dużo lepszych i lżejszych prac za podobne pieniądze a Ty Pracowca (usunięte przez administratora) Ci w.... haha

Gustaw

Czy prowadzicie rekrutacje do prac biurowych księgowość/HR itd. czy odbywa się również przez agencje pracy czy tylko i wyłącznie przez Waszą stronę ?

@Gustaw

Dzień dobry, obecnie prowadzimy rekrutacje na znaczną liczbę stanowisk w administracji. Zapraszam do przesłania CV wraz z nazwą działu, którym byłby pan zainteresowany na nasz adres mailowy. pozdrowienia, Dział HR

Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w MAN Trucks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAN Trucks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 803.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAN Trucks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 446, z czego 55 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 236 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAN Trucks Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MAN Trucks Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAN Trucks Sp. z o.o.