opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAN Trucks

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 1628 ocen
Opinie(4137)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(4137)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Benefity w MAN
  • .
  • Projektowe praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Benefity w MAN

Projektowe praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Mielec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Niepołomice
  • Sitowiec
  • Wola Batorska
  • Koźlica Węgrzynowska
  • Pobiednik Mały
  • Podlas Gruszczański
  • Staniątki
  • Błonia
  • Dąbrowa
  • Pobiednik Wielki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Niepołomice
  4. /
  5. Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MAN Trucks Niepołomice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 24
    • 25
    • 26
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAN Trucks Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    N@

    27.04.2022 13:41

    Pracownik

    Dzień dobry, czy sa przewidziane przestoje na produkcji na maj biezacego roku?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    28.04.2022 08:48

    Pracodawca

    Dzień dobry, jeśli jakieś dni się pojawią to na pewno sporadycznie. Pozdrawiamy HR
    ReviewUserIcon
    Niemoralny

    20.04.2022 22:45

    Pracownik

    A może ktoś opowie o nowym dziale kabin?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    25.04.2022 08:43

    Pracodawca

    Dzień dobry, Nie przypominam sobie, abym usunęła jakiś komentarz, owszem - są usuwane obraźliwe słowa, wulgaryzmy, ale nie całe komentarze. Widocznie Pana wpisy są na tyle nieadekwatne i odstające od regulaminu, że nie przechodzą nawet przez cenzurę GoWorka. Z uszanowaniem HR
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    25.04.2022 13:37

    Pracownik

    Dopiero buduje się hala wię cieżko coś powiedzieć
    ReviewUserIcon
    kaja

    13.04.2022 16:13

    Kandydat

    kierownik odcinka montażu może liczyć na 10k na rękę?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    22.04.2022 09:29

    Pracodawca

    Dzień dobry, Nie udzielamy takich informacji na forum internetowym. Pozdrawiamy HR
    ReviewUserIcon
    Ajak

    24.04.2022 16:43

    Pracownik

    Byłoby prościej jakbyś wysłała cv ale widać że lenistwo wygrywa. Nikt Ci nie poda na forum widełek płacowych
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    22.04.2022 10:46

    Pracownik

    Witam, na kiedy planowany jest start produkcji oraz wysyłki części do Niemiec w związku z wojna na Ukrainie?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    22.04.2022 12:56

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dział HR nie posiada i niestety nie udziela informacji o wysyłce części. Produkcja startuje końcem kwietnia. Pozdrawiamy HR
    ReviewUserIcon
    Klient

    21.04.2022 22:32

    Inne

    Kiedy ruszy produkcja ciągników? 8 miesięcy po zamówieniu i cisza zero konkretnej informacji...
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    22.04.2022 08:20

    Pracodawca

    Szanowny Panie, w sprawach zakupowych i klienckich proszę kontaktować się z działem sprzedaży. https://www.man.eu/pl/pl/o-nas/kontakt/formularz-kontaktowy/formularz-kontaktowy.html Niestety nie jesteśmy w stanie udzielić Panu tutaj informacji na temat zamówionej przez Pana ciężarówki. Z uszanowaniem, Dział HR
    ReviewUserIcon
    schabowy

    03.04.2022 20:00

    Pracownik

    Witam, czy orientuje się może ktoś jak będzie w najbliższych tygodniach wyglądała sytuacja z przedłużaniem umów, chodzi o umowy z manpower i samego mana, jak komuś się skończy w maju to czy przez tą sytuację na Ukrainie będą przedłużać ? dzięki
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    07.04.2022 17:35

    Pracownik

    Przecież już drugi tydzień stoimy i niepowiedziane jest kiedy dokładnie wrócimy
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    21.04.2022 12:35

    Pracodawca

    Dzień dobry, bardzo smaczna ksywa Schabowy! U nas schabowy w stołówce zakładowej zawsze w czwartki :-) Wracając jednak do pytania: rozumiemy obawy związane z sytuacją w Ukrainie. To czas trudny nie tylko dla narodu Ukraińskiego, ale również dla Polaków oraz szeroko rozumianego biznesu. Solidaryzujemy się z Ukrainą nie tylko słowem, ale również pomagamy jako firma, z czego jesteśmy ogromnie dumni. Nasza sytuacja jako firmy jest bardzo stabilna i w związku z tym umowy są przedłużane bez zakłóceń. Mam nadzieję ta odpowiedź jest satysfakcjonująca. Pozdrowienia HR
    ReviewUserIcon
    kjfa

    11.04.2022 19:01

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie można liczyć na utrzymaniu ruchu?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    21.04.2022 12:12

    Pracodawca

    Drogi KJFA, oczywiście wynagrodzenie odpowiednie do obowiązków. Zapraszam do aplikowania - poniżej link: https://system.erecruiter.pl/web2/index.html?tc=637861398193196211#pl/recruitment/216173 Na rozmowie rekrutacyjnej można dowiedzieć się więcej o ofercie. pozdrowienia, Dział HR
    ReviewUserIcon
    Swierzak

    03.07.2021 08:11

    Pracownik

    Nie polecam tego czegoś. Pracuję 2 tygodnie praca bardzo ciężka nie ma czasu iść sobie zrobić herbaty ani kawy rano. To się w głowie nie mieści jak tu traktują pracowników. Ktoś napisał poniżej że do WC nie ma się czasu iść ,ale nie chciało mi się w to wierzyć, a tu proszę bardzo faktycznie tak jest. Nie szanują pracownika to nie będą go mieć. Zmywam się z tąd 2 tyg życia stracone. Cześć Na + dobre zarobki. Na - wszystko inne ,wlacznie ze stołówka łee.
    ReviewUserIcon
    Bayraktar

    20.03.2022 10:27

    Były pracownik

    Kolega @Nick wyżej ma rację. Sam pracowałem w MAN przez pewien okres czasu i też wychodzę z założenia że ludzie tam pracujący mają niski iloraz inteligencji lub nawet jeśli ich IQ jest przeciętne to światopoglądowo i tak są prostymi ludźmi. Znaczna część załogi to zwykłe festyniaki lub kanapowcy co "cykają" browarki przed telewizorem. Dla firmy tacy pracownicy oczywiście są na duży plus ponieważ wykonują należycie swoje obowiązki i nie są skorzy do jakiekolowiek samodzielnego myślenia czy planowania. Skręcając n-ty raz tę samą część po kilkuset godzinach pracy masz to robić dalej bez najmniejszego zająknięcia niczym robot a nie kontemplować nad tym że zajedziesz swoje zdrowie za 15 lat takiego tyrania gdzie nawet nie masz kiedy skorzystać z WC. Zmieniłem pracę i pracuję teraz w sprzedaży. Praca jest przyjemna, mam nienormowany czas pracy, nikt nade mną nie stoi. Ludzie z pracy to ludzie z pasjami i zainteresowaniami z którymi przyjemnie porozmawiać i się dowiedzieć od nich czegoś nowego o świecie. Zarabiam więcej niż w MAN a pracuję mniej. Mam czas na rozwijanie swoich zainteresowań i nie jestem zmęczony po pracy. Jeśli chcecie tyrać gdzie nie macie czasu się załatwić, przebywać w środowisku prostych ludzi powtarzających jakieś banalne frazesy typu "hehe środa minie tydzień zginie" to spoko, może ktoś to lubi. Inni niech sobie od razu darują tam pracę i wybiorą coś innego gdzie będą się bardziej rozwijać. Polecam wyjść z bańki że 4 tyś. złotych to dobre pieniądze i poznać ludzi z innych grup społecznych to może wtedy otworzycie oczy że życie potrafi być i lepsze, i prostsze.
    ReviewUserIcon
    Kandytos

    05.04.2022 15:12

    Kandydat

    3500-4000 zarobisz prawie w każdej na produkcji gdzie pracowałem, ale nie będę z pewnych względów szafował tu nazwami, przeważnie oczywiście z lekkimi nadgodzinami lub większymi to i 5000-6000 netto ale to już zależnie od stanowiska na którym jesteś.
    ReviewUserIcon
    Max

    01.04.2022 18:32

    Kandydat

    Co powiecie o stanowisku Specjalista ds. kontroli jakości. Mam 15 lat doświadczenia na podobnym stanowisku i znam wszystkie systemy zarządzania jakością ale średnio u mnie z angielskim. Dlatego nie aplikuje, jednak ciekawi mnie to stanowisko, obowiązki i zarobki.
    ReviewUserIcon
    Widlak

    28.02.2022 04:03

    Kandydat

    Siema , jakie są zadania dla operatora wozka widłowego? Magazynowanie towaru i rozladuki/załadunki? Na poczetak jaką stawkę zaoferują ?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    30.03.2022 14:17

    Pracownik

    Cała logistyka przenoszona jest do firmy zewnętznej także zarobki napewno pójdą w doł na magazynie bo jak to powiedzieli na zebraniu optymalizacja kosztów
    ReviewUserIcon
    Trumian

    30.03.2022 21:49

    Pracownik

    Zależy na jaki dział trafisz. Jeśli na klt/glt to twoim zadaniem jest rozwiezienie pełnych pojemników, zebranie pustych, rozładowanie pustych, załadowanie pełnych i tak w kółko. Masz swoją trasę (są łatwe i trudne) i za nią odpowiadasz. Jeśli jesteś obrotny to masz czas na wszystko, a jeśli nie to (zaobserwowane na mojej zmianie) nikt Cię nie skarci, tylko zostanie zrobiona relokacja pracowników by nadrobić zaległości. Niestety o ile na magazynie panuje logiczne rozłożenie towaru, to na produkcji masz już sajgon by się połapać co gdzie powinno stać (upraszczając - logika opisów miejsc na prod: 1, 12, 988,14, 215, 120... Cyfry poglądowe,ale tak to wygląda) Tak jak @Ktoś napisał. Magazyn zostaje przejmowany przez firmę zewnętrzną (gdzie proces się rozpoczyna od lipca) więc stawki pewnie pójdą w dół
    ReviewUserIcon
    Drops

    14.03.2022 14:07

    Kandydat

    A kierownicy liniowi, odcinka ile moga zarobic, i czy jest mozliwy awans z pracownika na kierownika?
    ReviewUserIcon
    Mentos

    17.03.2022 13:20

    Były pracownik

    Oczywiście ze nie można przejść z pracownika na kierownika bo po pierwsze nie miałby kto robić na linii a po drugie musiałbyś mieć certyfikat volkswagena
    ReviewUserIcon
    Drops

    20.03.2022 15:51

    Kandydat

    Co to znaczy miec certyfikat vw? A kierownicy od ilu moga zarobic? I jak sie zalicza ten certyfikat?
    ReviewUserIcon
    Kazek

    16.03.2022 10:38

    Kandydat

    Powiedzcie jak wygląda praca w Man Trucka? Czy warto próbować? Polecacie? Czy często się przestoje - jak one są plate?
    ReviewUserIcon
    GC Przestuj

    13.03.2022 18:36

    Pracownik

    Szukuje się przestuj 3 miesięczny ciekawe jak płatny bo jak mniej niż 80% to dużo ludzi ucieknie z tej firmy, i ciekawe jak rozwiążą pracowników Manpower co im podzieńkuja?? Bo jeśli tak to ciężko będzie znalesc ludzi na produkcję bo i tak zła opinia o MAN się ciągnie.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    11.03.2022 22:31

    Kandydat

    Witam, czy był ktoś na płatnej delegacji? Jak to wygląda i czy warto
    ReviewUserIcon
    Johny

    07.03.2022 13:54

    Pracownik

    To jest dla wszystkich osób które chcą się przyjąć do firmy i dla tych którzy już pracują. Po pierwsze moje zdanie jest takie jak ktoś chce pracować to będzie pracował a jak coś jest (usunięte przez administratora).... leniem to nie będzie prosta sprawa i nie rozumień tych co cały czas narzekają jak tu nie jest źle wszystko na nie to mi nie pasuje to nie itd. Pracowałem już prawie wszędzie w tym zakładzie 1.na lini wiadomo jest ustalone tempo i trzeba się trzymać pracuje się w rytmie taktu takie uroki produkcji 2 podmontaz już jest inna specyfiką pracy podrobisz trochę i masz chwilkę wolne jak jest dobra sekwencja 3 ktoś tu raz pisał że na naprawach się leży ze mają najlepiej chciałbym żeby ta osoba tam przyszła na jeden dzień nie więcej i zobaczyła jak się leży ale pod samochodem trzeba naprawdę mieć trochę oleju w głowie żeby tam pracować to nie jest produkcja że masz ustalone czynności i robisz tak jak cię wyszkolili . Robisz co chwilę coś innego trzeba się poprostu znać na mechanice 3 Zarobki są dobre jak za 8 godzin pracy teraz na start jest chyba 4.450 na umowie plus premia to brutto wychodzi 5.500 około, masz czas i ochotę zostajesz na nadgodziny jak jest możliwość przychodzisz w sobotę I już robi się dobra kasa ,pracujesz pod dachem wiadomo latem jest trochę gorąco No ale jak ma nie być jak tyle maszyn pracuje a dach jest blaszany siła rzeczy musi być ciepło A teraz dla tych wszystkich narzekających że zimno że gorąco że mało płacą nie pasuje Ci robota nikt cię na siłę nie trzyma składaj wypowiedzenie i narka Ogólnie Praca jest spoko wiadomo zależy też gdzie się trafi są działy cięższe lżejsze ale wszędzie się pracuje nikt Ci za darmo nic nie da Pozdro
    ReviewUserIcon
    Bravo

    08.03.2022 18:23

    Pracownik

    Dobra Johny podlizałes się kierownictwu i działowi HR które zapewne czytają komentarze. Każdy ma prawo wyrazić swoja opinie i tyle w temacie.
    ReviewUserIcon
    Johny

    09.03.2022 15:32

    Pracownik

    Bravo ile ludzi tyle opini proste Czy to można nazwać podlizywaniem ? Nie . Napisałem to co myślę i jakie mam doświadczenie z tą firmą Tyle w temacie
    ReviewUserIcon
    Stanisław

    20.01.2022 00:26

    Były pracownik

    - na banerach 5500 brutto, na umowie 4k a reszte to może dostaniesz w premii, nadgodzinach i dodatkach - dziś masz umowe (pośrednik) jutro nie masz "bo nie potrzebujemy pana, bedziemy dzwonić" (nawet kilka tygodni) - praca na czas, zalezy od stanowiska 6-12 min na auto. Musisz wyrabiać norme! - zaplanuj sobie siku albo bedziesz błagał żeby Cie ktoś zastąpił - huk, hałas i zakurzenie (smarkasz na szaro) - chwalą się stołówką ze średnim jedzeniem, po którym są "rewolucje" - zatrudniają ludzi a parking ciasny że auta na zewnątrz stoją - znikające urlopy i ucinane godziny (trzeba sie bardzo pilnować) - w lecie na hali jest piekarnik a w zimie 2 polary i czapka - praca na 3 zmiany (nocki) - niezrozumiały system pracy "bank godzin" , "elastyka" (sobote płacą jak zwykły dzień i czasem jest obowiązkowa) + regularne wypłaty + autobus + można palić (jeśli masz czas) + ciuchy i buty dobrej jakości + jak sie wysilisz (nadgodziny) to możesz dobrze zarobić Generalnie nie bylo źle, ale jest wiele firm gdzie jest lżej za lepszą kase
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.02.2022 16:33

    Inne

    Pierwsza rzeczowa odpowiedź...
    ReviewUserIcon
    danuta

    06.03.2022 15:39

    Pracownik

    no jakie firmy sa lepsze?
    ReviewUserIcon
    Messik

    03.03.2022 23:09

    Inne

    Najgorsza firma jaka może być zajeżdżasz z towarem stoisz kilka godzin a awizację była na 22 to cie wpuszcza o 2 w nocy, gdy cie już wpuszcza o 22 to czekasz kilka godzin na wózkowego bo oni najpierw muszą w piłkarzyki zagrać sobie w czasie pracy. (usunięte przez administratora) firma kierowcy omijajcie z daleka
    ReviewUserIcon
    Bolek

    03.03.2022 11:14

    Pracownik

    Brak wiązek z Ukrainy szykuje się przestuj, plotki chodzą ze będą masowe zwolnienia jak by do tego doszło to ludzie już tu nie wrócą bo już parę razy zwalniali i przyjmowali
    ReviewUserIcon
    Bugas

    03.03.2022 22:37

    Pracownik

    Też tak myślałem że nie będą wracać, dadzą 6000 brutto za trzy lata i będziemy śmigać wszyscy po 90 na zmianę, ale to dopiero gdzieś za 3 łata, mnóstwo utrudnień i problemów przed marką jeszcze...
    ReviewUserIcon
    Drama

    03.03.2022 01:54

    Były pracownik

    Ludzie jeśli ktoś szuka pracy to nie tam ! To (usunięte przez administratora) nie masz żadnych praw tylko (usunięte przez administratora) chcesz się załatwić błagaj się żeby ktoś Cie zastąpił do WC jeździsz na hulajnodze. I to nie są żarty!
    ReviewUserIcon
    Nowy

    02.03.2022 20:36

    Były pracownik

    Witam, proszę o info czy są aktualnie przyjęcia do Man na produkcję? Czy przyjęcia są wstrzymane?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAN Trucks?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAN Trucks Sp. z o.o.

    Rudolfa Diesla 1 32-005 Niepołomice

    https://www.man.eu/pl/pl/strona-glowna.html
    ReviewUserIcon
    NH

    27.02.2022 12:12

    Kandydat

    Witam, Czy inwazja Rosji a Ukrainę ma jakiś wpływ na dalsze zatrudnienia w firmie ??
    ReviewUserIcon
    Prawie nowy

    02.03.2022 18:07

    Kandydat

    Witam. Dostałem tel. Ze rekrutacja wstrzymana do odwołania z powodu sytuacji na Ukrainie. Czy ktoś już dostał takie info?
    ReviewUserIcon
    Do: Nowy

    02.03.2022 18:44

    Kandydat

    Z agencji pracy dzwonią i prawie nowych odwołują, tłumacząc że w związku z sytuacją na granicy wstrzymują zatrudnienie nowych. A z Tobą jak jest dokładnie? Kiedy zostałeś zatrudniony? Jak dawno?
    ReviewUserIcon
    Kk

    01.03.2022 19:21

    Kandydat

    Witam jakie są zarobki w tej firmie dla osoby początkującej i czy umowa jest najniższa krajowa czy taka jak naprawdę się zarobi i czy wogole od razu jest umowa o pracę z góry dziękuję:)
    ReviewUserIcon
    Lobert Biedloń

    23.02.2022 18:02

    Kandydat

    Jakie to straszne trzeba mieć doświadczenie na wózki widłowe żeby przyjęli? Bo trzeba jakieś potężne doświadczenie podobno,
    ReviewUserIcon
    Lobert Biedloń

    25.02.2022 16:12

    Pracownik

    Pani z Manpower mówi że szukają tylko ludzi z doświadczeniem. Dlatego pytam jakie to doświadczenie ma być, może ktoś z zarządu firmy mi powie?
    ReviewUserIcon
    hahahaha

    26.02.2022 14:01

    Pracownik

    Serio myślisz że ktoś z "zarządu" będzie odpowiadał jakiemuś „noname” na tego typu stronkach? Poważny Ty jesteś?
    ReviewUserIcon
    Dominik

    24.02.2022 18:36

    Pracownik

    Drodzy koledzy Sytuacja z planami systemu pracy tzw 4-brygadowej jest coraz bliżej wprowadzenia . Myślę że w najbliższym czasie takie wprowadzenie będzie mieć miejsce . Zostało odnotowane spore zainteresowanie takim systemem od wielu pracowników . W pierwszym etapie będzie mieć miejsce na Hamowni do końca wraz z kontrola finalna i mechanikami .
    ReviewUserIcon
    Gary

    17.02.2022 15:49

    Kandydat

    Witam,zaczynam pracę w Man, chciałbym się dowiedzieć na jakim dziale lub GC jest w miarę spokojnie, żeby sobie nie wypruwać żył? Gdzie najlepiej jest trafić?
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    24.02.2022 09:34

    Pracownik

    Piękny wpis, normalnie miód na moje serce. 110 tam gdzie non stop szukają liderów bo nikt ze starych pracowników o tym nie marzy. 140 super, gimnastyka każdego dnia plus dodatek który należy zbierać na sanatorium. 210 na silnikach kobiety?
    ReviewUserIcon
    Jurek

    24.02.2022 14:22

    Pracownik

    Najlepsza opcja 110 Stołówka, kierownictwo, szatnie, wszystko w jednym miejscu
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.02.2022 15:11

    Kandydat

    Witam, jestem już po 2 etapach rozmowy rekrutacyjnej, aplikowałem na stanowisko koordynatora zespołu. Na drugim etapie Pani zajmująca się rekrutacją powiedziała że miejsca koordynatorów raczej się skończyły ale jeśli chodzi o produkcje to jest zdecydowanie na tak, miałem dostać telefon w następnym tygodniu od rozmowy, minęły już 3 tygodnie. Czy proces rekrutacji tak się przedłuża z jakiegoś powodu czy najlepiej być cierpliwym i czekać po prostu dalej?
    ReviewUserIcon
    Koordynator

    21.02.2022 22:02

    Pracownik

    na gowork pytasz? I Ty chcesz na koordynatora? Wiesz, że jest coś takiego jak telefon, email? Co ty będziesz koordynował jak nie potrafisz nawet sam swoich spraw załatwić/sprawdzić!
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    24.02.2022 09:36

    Pracownik

    dał dobra opinię o pytającym
    ReviewUserIcon
    Mati

    23.02.2022 08:32

    Kandydat

    Jeżeli waszym Kierownikiem jest Marcin Rz. to trzymam kciuki . Całkowity brak kompetencji pracowałem z nim dwa lata…
    ReviewUserIcon
    KANDYDATKA

    18.12.2021 12:05

    Pracownik

    Witam czy ktoś dojeżdża do pracy z okolic Kazimierzy W? Będę wdzięczna za odpowiedź:)
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    04.02.2022 18:28

    Pracownik

    Uprzejmość do Paulinki? Ta osoba cały czas ma jakieś wygórowane wymagania, udziela sie od kilku miesięcy, wszystko niby wie. Nawet nie wiadomo czy aplikowała do MAN
    ReviewUserIcon
    Tom

    22.02.2022 21:04

    Kandydat

    Szanuję pytania Pauliny, kazdy moze pytać o co chce a nie zeby ktoś to krytykował
    ReviewUserIcon
    Mirek

    16.02.2022 16:00

    Były pracownik

    Ciekawe jakie to jest uczucie jak przełożony boi się swojego pracownika.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.02.2022 01:26

    Pracownik

    Dzieci w przedszkolu maja wieksze porcje niz pracownicy.
    ReviewUserIcon
    Pavel

    15.02.2022 15:20

    Kandydat

    Witam , czy jest możliwość pracy na wózkach w tym zakładzie?. Jakiś dział magazynowy z wysokim składem, rozładunki, załadunki itp ? Jakie są zarobki w takim dziale dla osoby doświadczonej? Ostatnie pytanie czy jest możliwość zatrudnienia pod firma czy tylko agencje ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nowy Domestos

    15.02.2022 10:37

    Pracownik

    Chciałem sie przyjąć jest szansa na umowę czy tylko Agencja dziękuję ????
    ReviewUserIcon
    Monia

    13.02.2022 15:19

    Pracownik

    Jak wygląda praca na produkcji dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    PytanieIT

    12.02.2022 19:31

    Kandydat

    Pracował ktoś w dziale IT? Jakieś opinie?
    ReviewUserIcon
    Nickanonim

    11.02.2022 15:53

    Inne

    Witam. Man to totalne (usunięte przez administratora) i brak odpowiedzialności. Pracownicy pija podczas pracy (zwlascza na nockach)a potem sie dziwic ze zażalenia bo cos zle zostalo zrobione. SKANDAL
    ReviewUserIcon
    Dar

    06.02.2022 16:09

    Kandydat

    Witam serdecznie jak długo czeka się na odpowiedź po przejscu testów rekrutacji dziękuję
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    02.02.2022 21:29

    Kandydat

    Witam czy jest przewóz z Dębna koło Brzeska i czy jest ktoś kto dojeżdża z Dębna?
    ReviewUserIcon
    Lukasz S

    14.12.2021 19:22

    Kandydat

    Witam czy może ktoś się wypowiedzieć o pracy na stanowisku technika utrzymania ruchu? Jaki kierownik czy są brygadzisci? Jak praca w weekendy czy trzeba przychodzić czy nie? I najważniejsze czy to prawda o systemie 4 brygadowym
    ReviewUserIcon
    Arrtur

    29.01.2022 16:38

    Kandydat

    Byłeś już na drugim etapie?
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    31.01.2022 13:00

    Kandydat

    Czy na drugim etapie też jest składanie jakiejś części ? I do jakiej firmy startowałeś ? Bezpośrednio czy z podwykonawcy ?
    ReviewUserIcon
    Kobieta

    31.01.2022 12:24

    Kandydat

    Witam, przechodziłam podwójną rekrutację w Manpower, ale coś nie zadziałało, czy można znów aplikować do innej firmy podwykonawczej zadrudniajacej pracownikow w Manie?
    ReviewUserIcon
    Tomi76

    30.01.2022 20:12

    Kandydat

    A co myślicie o dziale kabin ? Teraz dzwonili że jest możliwość z półrocznym szkoleniem w Niemczech...

    Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.