opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAN Trucks

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 1628 ocen
Opinie(4137)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(4137)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Benefity w MAN
  • .
  • Projektowe praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Benefity w MAN

Projektowe praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Mielec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Niepołomice
  • Sitowiec
  • Wola Batorska
  • Koźlica Węgrzynowska
  • Pobiednik Mały
  • Podlas Gruszczański
  • Staniątki
  • Błonia
  • Dąbrowa
  • Pobiednik Wielki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Niepołomice
  4. /
  5. Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MAN Trucks Niepołomice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 25
    • 26
    • 27
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAN Trucks Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Cv

    29.01.2022 21:21

    Kandydat

    Czy warto aplikować do kontroli jakości?
    ReviewUserIcon
    GC240

    28.01.2022 10:46

    Były pracownik

    @Donos Prywaciorzu Medal ???? ci za to a kto nie wynosi (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ppp

    10.12.2021 12:47

    Kandydat

    Brak informacji o negatywnym wyniku przebiegu procesu rekrutacji pomimo informacji, że każdy wynik zostanie przekazany. Nieprofesjonalne zachowanie że strony firmy
    ReviewUserIcon
    Gien

    15.12.2021 10:14

    Kandydat

    Na jakie stanowisko składałes papiery?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.01.2022 07:00

    Pracownik

    Panowie, swoim pracownikom też nie przekazują wyników gdy chcą zmienić stanowisko nawet, gdy tamto już obsadzone. Taka firma, pozdro.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    27.01.2022 19:54

    Kandydat

    Witam był ktoś na szkoleniach w Niemczech? I jak to wyglada?
    ReviewUserIcon
    Bart

    27.01.2022 13:59

    Kandydat

    Czego można się spodziewać na drugim etapie rekrutacji na stanowisko obsługi maszyn ,Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    mampytanie

    27.01.2022 00:36

    Kandydat

    Witam, chciałbym się dowiedzieć jak mniej więcej przebiega delegacja.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2022 23:36

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    makaron

    21.01.2022 17:05

    Pracownik

    a Ty kolego, byłeś prywaciarzem, którego bolało po kieszeni parę groszy. to jest wielka korporacja. jeżeli ktoś ma łeb na karku i umie na lewo przytulić parę złotych więcej, nie robiąc nikomu przy tym krzywdy to chwała dla niego. nie zobaczysz ani pół procenta premii więcej za takie (usunięte przez administratora) zajmij się sobą i dbaniem o swoją kieszeń, a nie patrzeniem ludziom na ręce. sam nie potrafisz to daj innym skoro potrafią. nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Raz

    26.01.2022 23:27

    Kandydat

    No rozumiem łeb na karku zwykły śmierdzący (usunięte przez administratora) śmieć jakich wielu. Przez takie (usunięte przez administratora) mamy złą opinię za granicą. Wstyd i nie podlega to dyskusji.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    26.01.2022 19:22

    Kandydat

    Czy ktoś może powiedzieć ile mniej więcej zarabia specjalista w MAN Trucks?
    ReviewUserIcon
    Czesiek

    21.01.2022 09:35

    Kandydat

    Witam serdecznie. Jest tu może ktoś kto aplikował na operatora maszyn? Proszę o jakiekolwiek info w tym temacie. Słyszałem ze chętnych mało bo to nowe stanowisko, jak to jest w rzeczywistości?
    ReviewUserIcon
    Pablo

    21.01.2022 19:49

    Pracownik

    Czy to operator maszyn czy technik utrzymania ruchu są to stanowiska bezpośrednio do Man,na nową halę kabin.Nie ma co się bać trzeba aplikować ,praca pewna, wymagająca ,ale myślę że dająca dużo satysfakcji i w miarę dobre pieniądze i stabilizację.Każdy zrobi jak uważa,stawki ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    MD

    21.01.2022 07:56

    Kandydat

    Dla kobiet też jest praca i jakie stanowisko oczywiście do przyuczenia i jaka pensja miesiecznie
    ReviewUserIcon
    Makan

    20.01.2022 16:41

    Kandydat

    Dzień dobry, ile proponują na stanowisku technik utrzymania ruchu? Zastanawiam się czy opłaca się składać CV
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    04.01.2022 19:17

    Kandydat

    Jak wygląda praca zastępcy kierownika odcinka montażu? Czy mógłby mi ktoś przybliżyć temat tego stanowiska, widzę ogłoszenie że firma poszukuje kandydatów, i na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku,? Będę wdzięczny za opinię,
    ReviewUserIcon
    JerzyBaran

    20.01.2022 00:51

    Pracownik

    Dostajesz 500zl wiecej od innych i pomarańczowy podkoszulek
    ReviewUserIcon
    Janek

    20.01.2022 06:55

    Pracownik

    Dlaczego udzielasz błędnych informacji ? Od kiedy zastępca ma koszulkę pomarańczową?
    ReviewUserIcon
    Onnowy

    28.12.2021 23:43

    Kandydat

    Czemu tak piszą o lini montażowej,tak tam ciężko?
    ReviewUserIcon
    SzczepSie

    20.01.2022 00:56

    Pracownik

    Za darmo kasy nikt Ci nie da. Są stanowiska lżejsze i cięższe, lub poprostu skomplikowane
    ReviewUserIcon
    k19

    04.01.2022 11:42

    Kandydat

    Ponawiam pytanie innego użytkownika tego forum. Proszę o informację czy posiadając kat C jest lepiej dla pracownika czy trafia gdzie jest wolne miejsce. Dziękuje za odpowiedz
    ReviewUserIcon
    Brajan

    20.01.2022 00:52

    Pracownik

    Mechanik z C ma lepiej, Samo C nic nie daje, pracujesz jak kazdy
    ReviewUserIcon
    Koń

    04.01.2022 20:59

    Kandydat

    Czy można jarać szlugi? Czy 8 godzin przerwy bez papierosa?
    ReviewUserIcon
    JerzyBaran

    20.01.2022 00:49

    Pracownik

    Można jarać jeśli ktos cie zastapi, nadgonisz sobie robote, albo jest zatrzymanie , awaria
    ReviewUserIcon
    Patka

    15.01.2022 19:43

    Kandydat

    Cześć, Widzę, że na mieście wiszą bilbordy dotyczące zatrudnienia kobiet. Można wiedzieć jaka to praca i jakie zarobki, czy trzeba coś dźwigać? Pozdrawiam,
    ReviewUserIcon
    Lili

    16.01.2022 11:41

    Pracownik

    Kobiety mają prawnie ustalone do ilu kg mogą dźwigać. Chyba 15 kg ale nie pamiętam dokładnie . .
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    18.01.2022 09:27

    Kandydat

    Podłączam się pod pytanie. Czy są przyjęcia kobiet do pracy u Państwa? Jeśli tak, na jakie stanowisko, jaki zakres obowiązków?
    ReviewUserIcon
    Odszczepieniec

    15.01.2022 13:42

    Kandydat

    Jak wygląda sprawa z szczepieniami? Czy wymagają od kandydatów aby byli zaszczepieni?
    ReviewUserIcon
    Lol

    15.01.2022 20:47

    Pracownik

    Raczej nie wymaga żaden pracodawca. Man tez nie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.01.2022 11:57

    Pracownik

    Jeżeli przychodzisz na stanowisko tu do zakładu to nie ma obowiązku, ale jak chcesz złożyć na takie gdzie potrzeba szkolenia za granicą to jesteś niemal z miejsca skreślony co zrozumiałe, bo nikt nie będzie płacić za twoją kwarantanne
    ReviewUserIcon
    Pracownik moze

    15.01.2022 19:39

    Pracownik

    Czy faktycznie będą cztery zmiany . Czy to jest pewne widzę że na dole ktoś już o to pytał ale mało informacji w temacie
    ReviewUserIcon
    jednopytanie

    12.01.2022 16:23

    Kandydat

    Hej wszystkim, mam pytanie, mam doświadczenie na produkcji tylko w innej branży, nie mam choćby najmniejszego pojęcia o montażu i pracy w branży motoryzacyjnej. Warto ubiegać się o pracę na produkcji w MAN jako montażysta? Podkreślam - absolutnie sie nie znam na kwestiach technicznych, choć głupi nie jestem i potrafię się nauczyć. Powiem szczerze, że mam w planach wyjazd do Holandii, ale sam nie wiem czy to dobry pomysł, troszkę się obawiam i mocno rozważam złożenie CV tutaj. Proszę o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Sagub

    13.01.2022 08:51

    Pracownik

    Ratuj się i wybij sobie z głowy pracę na produkcji w Manie, w Holandii się pracuje a tu to ciężko nazwać pracą, jest po prostu ciężko.
    ReviewUserIcon
    jednopytanie

    13.01.2022 18:02

    Kandydat

    Dziękuję za odpowiedź. Ale naprawdę jest aż tak źle? To co tam się dzieje? :/ Decyzja jest juz raczej podjęła i ruszam do Holandii ale i eak ciekawi mnie co tam sie dzieje.
    ReviewUserIcon
    t142131

    13.01.2022 17:27

    Kandydat

    Witam. Czy może ktoś powiedzieć coś więcej jak wygląda praca na stanowisku operator maszyny? Na czym polega praca, na jakich maszynach (obsługa robotów?). Jak z wynagrodzeniami w ogłoszeniu jest podane 7000 brutto czy jest jakieś pole do negocjacji, czy są jakieś premie, trzynastki itp?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAN Trucks?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAN Trucks Sp. z o.o.

    Rudolfa Diesla 1 32-005 Niepołomice

    https://www.man.eu/pl/pl/strona-glowna.html
    ReviewUserIcon
    BigBekon

    16.11.2021 14:12

    Kandydat

    Czy moga sie opowiedzieć panie czy praca ciężka?
    ReviewUserIcon
    Pb

    02.01.2022 20:17

    Pracownik

    Już się za to biorą. Wózkowym z magazynu tym od RXów dali propozycje nie do odrzucenia. Przejście do obcej firmy albo na produkcję. A tak im lajtowo dniówki schodziły że nawet baterii im się nie chciało samemu wymienić, a taka wymiana trwa 3 minuty.
    ReviewUserIcon
    Op

    11.01.2022 19:27

    Pracownik

    Taka prawda
    ReviewUserIcon
    jakbedziewmanie

    11.01.2022 14:07

    Kandydat

    cześć, jak tam sytuacja w MANie, jeśli chodzi o produkcje/montaż? Przyjmują ludzi bez doświadczenia (mam tylko z 2 lat w pracy na produkcji tytoniowej w Morrisie)? Czy są jakieś przestoje, bo nie chciałbym się naciąć a potem być bez pracy. :D
    ReviewUserIcon
    Student

    05.01.2022 00:05

    Kandydat

    W tym roku skończę Technikum mechatroniczne . Czy przyjmują osoby świeżo po szkole? Jeżeli dopiero w kwietniu kończę szkole to jest szansa wcześniejszego zdobycia wakatu?
    ReviewUserIcon
    Dex1983

    03.01.2022 09:38

    Pracownik

    Witam mam pytanie jakie testy są ma rozmowach kwalifikacyjnych do Man?dziękm
    ReviewUserIcon
    Tomi76

    03.01.2022 20:04

    Kandydat

    Jutro mam testy , więc mogę Ci napisać ????
    ReviewUserIcon
    Markusss

    04.01.2022 16:07

    Kandydat

    Cześć i jakie miałeś testy do wykonania na rozmowie rekrutacyjnej?
    ReviewUserIcon
    Czy warto

    03.01.2022 16:55

    Pracownik

    Witam czy warto składać papiery do Mana?? Potrzebuje konkretnych odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Bonusik

    29.12.2021 15:41

    Kandydat

    Cześć, czy były jakieś bonusy na święta?
    ReviewUserIcon
    Pb

    02.01.2022 20:11

    Pracownik

    Dostali paczki z Selgrosa
    ReviewUserIcon
    Bonusik

    03.01.2022 15:19

    Kandydat

    Dzięki, myślałem że można też w Manie liczyć na jakaś kasę na Święta.
    ReviewUserIcon
    Typo

    02.01.2022 10:02

    Pracownik

    Czy to prawda, że po dwóch miesiącach pracy jest pierwsza podwyżka? Jeśli tak, to ile ona wynosi?
    ReviewUserIcon
    Podwyżka

    02.01.2022 21:20

    Pracownik

    Nie ma podwyżki po 2 miesiącach Pierwsza jest po 6 i jest to ok. 200 brutto
    ReviewUserIcon
    Pyzdra

    20.12.2021 18:00

    Kandydat

    Witam, Mam pytanie, czy w okresie letnim linie stoją, i wszyscy id a na urlop w jednym terminie?
    ReviewUserIcon
    Pb

    02.01.2022 20:24

    Pracownik

    Jest grafik. 1sze 2 tygodnie sierpnia.
    ReviewUserIcon
    Karol

    25.12.2021 15:17

    Pracownik

    Jak słucham opowieść o sobotach to się słabo robi . Wy to nawet byście przyszli w niedziele do pracy a drugi dom u was ma na imię MAN . Ludzie czas tak szybko mija więc docencie soboty i niedziele . Później będziecie żałować każdej soboty w pracy . Powinno się zarobić za normalny tygodniowy dzień w pracy od poniedziałku do piątku . Sobota i Niedziela na odpoczynek i dla rodziny . A trzęsą się by tylko przyjść w sobotę do pracy a najlepiej 4 soboty . Już nie wspomnę w sobotę do 19.00 żałosne . Róbcie tak dalej a na starość płaczcie !!!!
    ReviewUserIcon
    AB

    31.12.2021 07:12

    Inne

    Witam. Poszukuję pracowników. 4 dniówki/lub nocki w tygodniu. Po 12 h. 512447454 jak chcesz pisz. Nie agencja pracy
    ReviewUserIcon
    Tomi76

    31.12.2021 15:19

    Kandydat

    Co to za robota ?
    ReviewUserIcon
    Tomi76

    30.12.2021 14:49

    Kandydat

    Witam . A jak wygląda zatrudnienie z kat. C ? Jakie warunki ?
    ReviewUserIcon
    Utrzymanie Ruchu

    29.12.2021 17:08

    Kandydat

    Jak wyglądają zarobki na utrzymaniu ruchu?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    28.12.2021 16:03

    Kandydat

    Dzień dobry, Jak wygląda praca jako kierownik odcinka montażu? Ktoś jest w stanie coś napisać? Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    28.12.2021 08:04

    Kandydat

    Jakie wynagrodzenie +/- otrzymuje specj. ds. wysyłki pojazdów gotowych ?
    ReviewUserIcon
    Morton

    29.06.2021 12:32

    Kandydat

    Witam. Mam kilka pytań. Na jaki okres jest umowa z agencji pracy dla operatora wózka widłowego? Czy po zakończonej umowie z agencją, jest od razu przejście bezpośrednio do firmy Man Trucks? Jeśli tak, to na jaki okres umowa z Man Trucks? Czy przechodzi się na tej samej stawce wynagrodzenia, co w agencji, czy są jakieś podwyżki (pewnie indywidualne, jeśli są) ? Czy po wprowadzeniu zmiany nocnej, będą jakieś dodatki zmianowe, jak w innych firmach(nie chodzi o dodatek nocny godzinowy)? Jakie są godziny pracy, 6-14,7-15? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    08.12.2021 09:36

    Pracownik

    O co Ci chodzi z ta przerwą. Ona jest ustawowa 15 minut, a ze jest dłuższa to odrabiasz po 8 godzinach. Raz chcesz nadgodzin, innym razem iść do domu, wiec sie zastanów czego oczekujesz.
    ReviewUserIcon
    Mar

    22.12.2021 15:51

    Pracownik

    Ja coś słyszałem , że w grę wchodzi jeszcze jakaś włoska firma która robi fiata i ktoś z Niemiec
    ReviewUserIcon
    Nowy

    21.12.2021 17:00

    Kandydat

    Mam uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych ale nie mam doświadczenia , czy mam szanse na zatrudnienie?
    ReviewUserIcon
    DT

    20.12.2021 08:13

    Pracownik

    Czy to prawda ze magazyn ma zostać przejęty przez firmę zewnętrzną w przyszłym roku ?
    ReviewUserIcon
    JP2

    20.12.2021 18:37

    Pracownik

    Dobre pytanie, wszyscy na magazynie do teraz nie wiedzą do końca na czym stoją
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    20.12.2021 20:06

    Pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    20.12.2021 13:20

    Kandydat

    Czy są przyjęcia na produkcję?
    ReviewUserIcon
    Albert

    20.12.2021 13:13

    Kandydat

    Czy są przyjęcia? Łatwo się dostać czy dalej każą czekać i później się nie odzywają? Czy praca na produkcji jest bardzo ciężka? Ile trwają przerwy
    ReviewUserIcon
    kandydat

    15.11.2021 14:44

    Kandydat

    WItam, Jakie pozapłacowe i płacowe benefity są w firmie oczywiście oprócz pensji brutto na umowie?? Premie roczne, 13-nastka, dofinansowania do posiłków, zniżki na samochody, PPE/PPK?? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź
    ReviewUserIcon
    pracownik

    19.12.2021 13:08

    Pracownik

    To się dopiero okaże przecież te PPK weszły niedawno.
    ReviewUserIcon
    nowy

    19.12.2021 13:10

    Pracownik

    Przy używanym tez są upusty.
    ReviewUserIcon
    VS

    14.12.2021 10:21

    Kandydat

    Hej chciała bym zapytać jak wyglądają podwyżki roczne w MAN- Niepołomice.
    ReviewUserIcon
    Związkowiec

    14.12.2021 19:35

    Pracownik

    Trwają rozmowy związki- dyrekcja A wiec nic nie wiadomo jeszcze

    Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.