opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAN Trucks

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 1628 ocen
Opinie(4138)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(4138)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Benefity w MAN
  • .
  • Projektowe praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Benefity w MAN

Projektowe praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Mielec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Niepołomice
  • Sitowiec
  • Wola Batorska
  • Koźlica Węgrzynowska
  • Pobiednik Mały
  • Podlas Gruszczański
  • Staniątki
  • Błonia
  • Dąbrowa
  • Pobiednik Wielki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Niepołomice
  4. /
  5. Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MAN Trucks Niepołomice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 23
    • 24
    • 25
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAN Trucks Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kandydat

    12.06.2022 15:09

    Kandydat

    Pozdrawiamy pana w pomarańczowej koszulce z wimmera który jest bardzo oburzony że Man zatrudnia kobiety. Mówiąc że firma Man ...... Bo jak to może być że kobieta będzie zarabiać tyle samo co panowie. Więc jednogłośnie wszystkie kobiety z działu kabiny przesyłamy Ci pozdrowienia Pie......... Się
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    21.06.2022 17:33

    Pracownik

    Dzień dobry. Po pierwsze nie mam nic przeciwko pracy kobiet w firmie, ale jesli jest równouprawnienie to kobiety powinny pracować na KAZDYM stanowisku. Nie tylko na lekkich. Rozumiem sprawy BHP z dźwiganiem. Na naprawach brak kobiet, na 220, byłej 110, obecnie 106, też ich nie ma. Panie w żółtych podkoszulkach sie nie liczą. W kwestii anonimowości, dział HR z imienia i nazwiska się nie podpisuje pod wypowiedziami. Poziom odpowiedzi zależy od poziomu zadawanych pytań i (usunięte przez administratora) sugestii. Pozdrawiam :-)
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    23.06.2022 09:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, Dział HR nie jest anonimowy, wie Pan jak się nazywamy i gdzie pracujemy, zapraszam na rozmowę. Kobiety będą pracować w MAN-ie i będzie ich coraz więcej, więc dobrze by było przestawić myślenie. pozdrawiam HR
    ReviewUserIcon
    Natalia

    09.06.2022 11:01

    Kandydat

    Witam czy dojeżdża ktoś z Tarnowa autobusem i może mi powiedzieć o której godzinie rano jest wyjazd na 1 zmianę?
    ReviewUserIcon
    Hej

    23.06.2022 08:40

    Pracownik

    Z Tarnowa to gdzieś 4.10-4.15 zależy od przystanku :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kontrollieren

    22.06.2022 18:05

    Kandydat

    Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca oraz zarobki na stanowisku związanym z jakością lub automatyka.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    21.06.2022 17:54

    Kandydat

    Czy ktoś wie jak długo czeka się po rozmowach na decyzję w sprawie przyjęcia i jak wkońcu jest z postojowym w manie bo już głupieje kumpel non stop siedzi w domu
    ReviewUserIcon
    Kto

    22.06.2022 16:54

    Pracownik

    Man od półtora miesiaca pracuje normalnie wiec nie wiem co twój kumpel robi w domu
    ReviewUserIcon
    Nick

    30.04.2022 00:44

    Kandydat

    Czy ktoś już był ? Jest na szkoleniu w DE z nowego działu kabin ?
    ReviewUserIcon
    Arbait

    16.06.2022 16:29

    Pracownik

    Hej. Praca jak najbardziej dla kobiet jest dostępna. Oczywiście to zależy gdzie się trafi. W Niemczech jest to różnie. Ale ogólnie myślę że kobiety sobie radzą. Nie jest wszędzie ciężko ale też nie jest lekko. Zresztą część dziewczyn które są obecnie pracuje nadal. W zasadzie to jest tak jak z Mężczyznami którzy trafiają pierwszy raz na linie. Linia się charakteryzuje specyficznym trybem pracy. Zresztą Danka daje rady na linii i daje po za linią
    ReviewUserIcon
    Kk

    21.06.2022 12:15

    Pracownik

    Pod każdym względem. Podnoszenie ciężkich przedmiotów, siła wkrętarek. Praca tylko dla wytrwałych kobiet, no chyba, że trafisz na jakieś lżejsze stanowisko.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    20.06.2022 18:55

    Kandydat

    Witam, chcę złożyć papiery do pracy jako kontroler jakości. Zastanawia mnie jednak fakt jak jest z delegacją, ile płacą za te 4 mc w DE? Jakie są warunki życia hotelu? Czytając opinie pracowników, podobno jest tragicznie. Z tego względu chce poznać inne opinie na ten temat. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    14.06.2022 12:05

    Pracownik

    Przyznaje się źle odebrana sytuacja nie zrozumienie przeze mnie Niech HR nie zawraca sobie tym głowy.wszystko jest ok, to był (usunięte przez administratora) komentarz w nerwach A ogólnie muszę pochwalić firmę za dobre szkolenia, dużo się wynosi. Po prostu za dużo nerwów, stresu, zmęczenie, nerwy z wyjazdem. :)
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    14.06.2022 08:09

    Pracownik

    w sumie masz rację Być może źle odebraliśmy komentarz tej sytuacji. Więc w sumie zapomnijmy o tej sytuacji, jeśli ktoś został urażony to przepraszamy Jak i również HR każdy odbiera to na swój sposób być może źle. Bierzemy się do pracy. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zoyka

    10.06.2022 12:45

    Pracownik

    Manpower - rekrutacja klasa. Zaczynam 20/06 w dziale logistyki Bcube. Super sprawa - pierwsze dwa dni to szkolenie UDT za które płaci firma - pierwszy raz z czymś takim się spotkałam.
    ReviewUserIcon
    bb

    13.06.2022 13:36

    Pracownik

    Witam, ile czekałaś na na info że zostałaś przyjęta od rozmowy?
    ReviewUserIcon
    Tomtom

    13.06.2022 09:32

    Kandydat

    Witam, powie mi ktoś coś więcej o dziale gc251? Co to za dział? Co tam się robi? Jaka kasa, itd...
    ReviewUserIcon
    olga

    10.06.2022 12:38

    Kandydat

    Dzień dobry. Po jakim czasie od rozmowy rekrutacyjnej MAN dzwoni z informacją że zostałeś przyjęty? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ona

    09.06.2022 12:01

    Kandydat

    Cześć. Dojeżdża ktoś z okolic Skawiny, Opatkowic?
    ReviewUserIcon
    Aga

    19.05.2022 20:34

    Pracownik

    Cześć,czy ktoś dojeżdża do pracy z Myślenic ,Dobczyc ? Zmiana C
    ReviewUserIcon
    Aga

    09.06.2022 09:24

    Pracownik

    Numer telefonu podałam wczoraj :)
    ReviewUserIcon
    Aga

    09.06.2022 09:29

    Pracownik

    795-556-835
    ReviewUserIcon
    Tomtom

    06.06.2022 10:36

    Inne

    Witam, więc ktoś może jak wygląda praca na dziale GC 251? Zostałem tam przypisany od lipca.
    ReviewUserIcon
    Tomtom

    07.06.2022 09:50

    Inne

    Co to za dział? Jak wygląda praca na tym dziale? Jakie zarobki?
    ReviewUserIcon
    Kadet

    06.06.2022 23:39

    Kandydat

    Witam. Zastanawiam sie nad wyslaniem Cv odnosnie pracy na produkcji ze szkoleniem w Monachium. Byl ktos kto moze cos wiecej napisac? Ile placa za te 4 mc w DE? Jakie warunki zycoa w hotelu?
    ReviewUserIcon
    Tomtom

    06.06.2022 10:00

    Inne

    Witam,powie mi ktoś może coś więcej o dziale GC 251? Zostałem tam przypisany od lipca.
    ReviewUserIcon
    K

    31.05.2022 10:18

    Kandydat

    Czy Man pracuje często w soboty?
    ReviewUserIcon
    Grands

    27.05.2022 18:08

    Kandydat

    Nie wiem kogo szukają bo mam koło 30 z papierami na wózki, suwnice i brak oddzewu. Więc nie wiem o co chodzi. Z tego co się orientuję to Man teraz stoi?
    ReviewUserIcon
    Interesado

    30.04.2022 03:22

    Kandydat

    Czy w trakcie rekrutacji zwracacie uwagę na wiek kandydata ? a jeżeli tak to jaki przedział wiekowy kandydata jest dla Was optymalny ?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    25.05.2022 10:41

    Pracodawca

    Dzień dobry, nie wiem, dlaczego się Pan wypowiada jak nie zna Pan danych całościowych, a ponadto nie ma Pan racji. Odpowiedź została już udzielona. HR
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    27.05.2022 10:27

    Pracownik

    to proszę podać konkrety, tylko bez lania wody i pań które sa tak zwanymi zastępcami kierownika, ale w statystykach mają stanowiska fizyczne a nie umysłowe i w czym nie mam racji?
    ReviewUserIcon
    Anty kierownik 110

    28.01.2022 19:28

    Pracownik

    Jak można awansować na team leadera takich niekompetentnych ludzi. Mowa tu o panach ,,Nikoś” który jest dużym dzieckiem oraz ,, Cisak”, również pozostawiającego wiele do życzenia. Widocznie jakie kierownictwo taki wybór. Porażka po prostu.
    ReviewUserIcon
    tomasz

    25.02.2022 03:51

    Pracownik

    Ha ha nie znam sytuacji (kandydat ;)), ale emocjonalny komentarz świadczy o czymś zupełnie innym oraz informuje że ktoś z opisywanych osób jest zbyt wrażliwy - albo inaczej - słaby psychicznie i nie nadaje sie na tego typu stanowiska, co nieudolnie któryś z (usunięte przez administratora) zauważył:)
    ReviewUserIcon
    106

    26.05.2022 09:16

    Pracownik

    W końcu jakieś zmiany, kierownik będzie zmieniony. Oby na lepszego, jeszcze zrobić porządek (usunięte przez administratora)co dalej nic nie robi oprócz pogaduch i śmiechów w miedzy czasie przeglądając się w telefonie czy makijaż się nie rozmazał ale do pomocy i organizacji pracy to już ciężko. I w końcu 106 ruszy do przodu.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAN Trucks?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAN Trucks Sp. z o.o.

    Rudolfa Diesla 1 32-005 Niepołomice

    https://www.man.eu/pl/pl/strona-glowna.html
    ReviewUserIcon
    Nowy

    22.05.2022 08:59

    Pracownik

    Dzień dobry, w piątek byłem na rozmowie o pracę do działu logistyki Bcube na Manie. Rozmowy organizowane w Manpower. Powiem tak - dawno nie byłem na tak sympatycznej i profesjonalnej rozmowie. Po 4 latach zdecydowałem się złożyć wypowiedzenie w FIEGE.
    ReviewUserIcon
    Marti

    24.05.2022 08:02

    Pracownik

    Na wózkowego oferują 5600 pln - też mam rozmowę w piątek
    ReviewUserIcon
    Marcin

    24.05.2022 12:43

    Kandydat

    Potwierdzam, dobra oferta 5600 brutto dla operatora wózka
    ReviewUserIcon
    Tuczko

    22.05.2022 12:37

    Kandydat

    Witam Czy firma potrzebuje ludzi z kategorią C, C+E? Jeżeli tak, to na jaki rodzaj pracy i płacy można u Państwa liczyć? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Tuczko

    22.05.2022 19:23

    Kandydat

    Nie wiem dlaczego administrator usunął informacje o kategorii D? Nadmieniam, że takową również posiadam.
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    23.05.2022 14:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, to zapewne jakiś automat z portalu usunął wpis. Nie wiem, jakiego typu praca Pana interesuje. Nasz zakład zajmuj się głównie montowaniem ciągników siodłowych. Tak, potrzebujemy osób z kategorią C, ale nie są to stanowiska ściśle związane z prowadzeniem ciężarówek czyli dla kierowców, lecz np. część obowiązków może wyglądać w ten sposób, iż przeprowadza się pojazd na parking. Mam nadzieję ta odpowiedź jest dla Pana pomocna? pozdrawiam, HR
    ReviewUserIcon
    KLI

    20.05.2022 15:57

    Pracownik

    Jakie warunki są na szkoleniu ? Czy można prosić o więcej informacji
    ReviewUserIcon
    Kto

    14.05.2022 06:49

    Pracownik

    Logistyka w manie przejęta przez firmę zewnetrzną,pierwsze działy przechodzą pod tą firmę w lipcu.Jeśli ktoś chce przyjść pracować na magazynie już nie bedzie zatrudniony w MAN tylko w Sistema Logistics.
    ReviewUserIcon
    A.

    16.05.2022 15:39

    Pracownik

    Czy mogę wiedzieć czemu mój ostatni post został usunięty?
    ReviewUserIcon
    Kto

    19.05.2022 13:15

    Pracownik

    Inne stanowiska to 4700 brutto to 1300 zl mniej niż w MAN a i nie wiadomo komu oni zaproponuja stanowisko wozkowego.Z tego consie slyszy nikt do tej firmy nie przejdzie bo nikt nie bedzie sie cofal z zarobkami o 10 lat wstecz.
    ReviewUserIcon
    Wujek zło

    19.05.2022 00:16

    Pracownik

    Witam a dlaczego nikt nie pisze o pracownikach oddelegowanych do pracy w Niemczech na nowym wydziale kabin?O wspaniałym hotelu z pluskwami tak do dodania 2 pracowników pogryzionych przez te pluskwy.Moze wspaniały dział HR może coś wspaniałego napisze?Już nie wspomnę o codziennym wyżu Aniu jedzenia bo hotel nie posiada żadnej lodówki a przy tych temperaturach to strach tusząc os jak otworzy się to rano.Uprzedzam odpowiedz działu HR przetarg rozpisany trwa już 3 tyg i dalej nic macie nas w d...e.Tak właśnie dbają o pracownika nasze dzielne i niezawodne HR
    ReviewUserIcon
    Kandydujący

    19.05.2022 11:08

    Kandydat

    Witaj. W jakim rejonie miasta jest ten hotel i jak ogólnie oceniasz pobyt tam w skali od 1-6?
    ReviewUserIcon
    Kandydujący

    19.05.2022 12:09

    Kandydat

    I czy osoba bez doświadczenia w pracach przy mechanice samochodowej jest w stanie ogarnąć ten temat?
    ReviewUserIcon
    Batman

    10.05.2022 09:34

    Kandydat

    Dzień doberek! Ja chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna - standard czy są jakieś niespodzianki?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    18.05.2022 16:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, Rozmowa dotyczy doświadczenia i motywacji do pracy u nas w firmie, w przypadku pracowników produkcyjnych jest również test manualny. z poważaniem, HR
    ReviewUserIcon
    Max

    18.05.2022 00:39

    Były pracownik

    Za płotem ma.6 tys brutto. Pracuje na stanowisku specjalista kontroli jakości. Odpowiedzialność za cały wydział. Bieżące kontrolę audyty zagraniczne.cerfyfikacje itp. w dziale jakości 12 lat. Ciekawi mnie ile bym w.mann dostał na podobnym stanowisku
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    18.05.2022 15:55

    Pracodawca

    Dzień dobry, Trudno porównywać jakość z jakością w danych firmach bez szczegółów. Proszę aplikować na otwarte stanowiska w firmie, szukamy specjalistów ds. jakości. Oferty na portalu pracuj.pl. Z uszanowaniem, HR
    ReviewUserIcon
    Ehhh

    11.05.2022 18:15

    Kandydat

    Czasami nie sugerujcie się nazwiskiem kogoś przy rekrutacji bo nie każdy jest taki sam....taka dobra rada zanim odrzucicie 4raz moją kandydaturę bo naprawdę marzy mi się praca u was :)
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    18.05.2022 14:26

    Pracownik

    Jako kto chcesz pracować w MAN? dobra rada jak juz idziesz na rozmowę, musisz słodzić o firmie ;-)
    ReviewUserIcon
    jednak podziekuje

    18.05.2022 15:19

    Kandydat

    Ta odpowiedz to szczyt (usunięte przez administratora) z waszej strony...jaka firma taki hr..nie ma co
    ReviewUserIcon
    Iks

    09.04.2022 22:45

    Pracownik

    A co powiecie na temat pracy biurowej w tej firmie? Ile wypłaty można się spodziewać?
    ReviewUserIcon
    John

    02.05.2022 11:07

    Pracownik

    Dwa minusy, bo dwa akumulatory ????
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    18.05.2022 14:37

    Pracownik

    Pewnie ze są minusy i to duze. Chcesz pracować na linii czy w biurze? Na linii z wyjątkiem płacy to same minusy. Jak to na produkcji, ludzie non stop na l4 o ktos musi zostać aby praca była zrobiona. Nocna zmiana, samo mówi za siebie. No i brak ubikacji, a ludzi przybywa. Kibelki wyłączone z użytkowania, a firma nie raczy ich naprawiać. Jako biurokrata jest znacznie lepiej, klimatyzacja, spokojnie masz czas na wszystko i zarobki jeszcze lepsze.
    ReviewUserIcon
    haery

    11.05.2022 14:32

    Kandydat

    Witam, Czy zapotrzebowanie do działu HR często jest u Państw w firmie? Od jakiegoś czasu obserwuję i niestety bardziej techniczne stanowiska.
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    16.05.2022 16:07

    Pracodawca

    Dzień dobry, owszem, mamy wakaty w HR-ach, ale trzeba spełniać określone wymogi zawarte w ogłoszeniach oraz poprawnie posługiwać się polszczyzną. Pozdrawiamy, HR
    ReviewUserIcon
    haery

    18.05.2022 13:07

    Kandydat

    Aaah oczywiście, niezbyt poprawnie złożone zapytanie, dziękuję za miła odpowiedź HR, podziękuję jednak ;D
    ReviewUserIcon
    ja

    12.05.2022 18:58

    Kandydat

    Na szkoleniu w DE jakie jest zakwaterowanie? Iluosobowe pokoje i na ile osób łazienka? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    tka

    18.05.2022 10:40

    Kandydat

    Podbijam pytanie. Czy HR mógłby odpowiedzieć na te pytanie? Bo w Niemczech dalej jest po kilkadziesiąt tysięcy nowych zakażeń w ciągu doby.
    ReviewUserIcon
    KTA

    17.05.2022 16:05

    Pracownik

    Szukam osób do wspólnego przejazdu z okolic Tarnowa/Wierzchosławic/Radłowa lub brzeska zmiana C kontakt tel 796912018
    ReviewUserIcon
    Nh

    17.05.2022 19:16

    Pracownik

    Autobus jeździ z Tarnowa…
    ReviewUserIcon
    XXX

    28.04.2022 18:12

    Kandydat

    Dzień dobry, Czy w firmie pracuja osoby z okolic Limanowej ?
    ReviewUserIcon
    KLI

    16.05.2022 23:33

    Pracownik

    Cześć, dojeżdżam z Limanowej z kolegą. Zapraszam na priv
    ReviewUserIcon
    KLI

    16.05.2022 23:34

    Pracownik

    Mój nr 799 032 558
    ReviewUserIcon
    Nowy

    13.05.2022 09:41

    Kandydat

    Odradzam aplikowanie do tej firmy pani po rozmowie rekrutacyjnej zadzwoniła do mnie i powiedziała że jestem przyjęty do pracy. Złożyłem wypowiedzenie w swojej starej firmie i co... i nic zero kontaktu nikt z kadr się nie odezwał a ja zostałem na lodzie. Jeżeli macie pracę i chcecie ją zmienić na pracę w MAN to się dobrze zastanówcie żebyście na lodzie nie zostali jak ja
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    16.05.2022 08:16

    Pracodawca

    Dzień dobry, to na pewno jakieś nieporozumienie, proszę podać swój kontakt lub skontaktować się z działem personalnym. Kto dokładnie składał Panu ofertę? MAN czy agencja? Pozdrawiam, HR
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    18.05.2022 14:29

    Pracownik

    oj chłopie, wpierw było podpisać umowę z firmą, a następnie dawać wypowiedzenie
    ReviewUserIcon
    Tulipan

    04.05.2022 13:30

    Kandydat

    Witam. Chciałam się dowiedzieć czy przed wyjazdem na szkolenie jest organizowane spotkanie informacyjne i ile wcześniej
    ReviewUserIcon
    Interesado

    29.04.2022 22:10

    Kandydat

    Dzień dobry Czy w trakcie rekrutacji brany jest pod uwagę wiek kandydata ? a jeżeli tak to jaki przedział wiekowy kandydata jest optymalny ?
    ReviewUserIcon
    Mrówka

    28.04.2022 17:42

    Kandydat

    Jak wygląda rekrutacja dla kobiet? Oferta z delegacją .Wiem że mam zaliczyć jakieś testy ,jak one wyglądają ?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    29.04.2022 07:57

    Pracodawca

    Dzień dobry, rekrutacja jest identyczna jak dla mężczyzn. Przyznam, że nie do końca rozumiem Pani pytanie. Płeć nie ma żadnego znaczenia przy rekrutacji. z uszanowaniem, HR
    ReviewUserIcon
    Kierownik budowy

    29.04.2022 00:43

    Kandydat

    Witam, czy są przyjęcia na pracownika montażu i będą jeszcze w najbliższych tygodniach?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    29.04.2022 06:53

    Pracodawca

    Dzień dobry, Tak, przyjmujemy. Proszę aplikować. Pozdrowienia HR
    ReviewUserIcon
    Marian

    27.04.2022 19:08

    Kandydat

    Czy w zwiazku z wojna, przyjecia nowych pracownikow na stanowisko operatora maszyn sa wstrzymane?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    28.04.2022 08:50

    Pracodawca

    Szanowny Panie, wręcz przeciwnie, znów zatrudniamy nowych pracowników, nie osiągnęliśmy jeszcze docelowej liczby. pozdrawiam HR
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    27.04.2022 18:17

    Kandydat

    Witam. Czy w firmie jest możliwość pracy na niepełny etat na magazynie lub produkcji ?
    Company logo
    MAN Trucks Sp. z o.o.

    28.04.2022 08:49

    Pracodawca

    Dzień dobry, Na ten moment nie mamy takiej opcji. Być może w przyszłości. z uszanowaniem, HR

    Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.