opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAN Trucks

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 1628 ocen
Opinie(4138)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(4138)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Benefity w MAN
  • .
  • Projektowe praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Benefity w MAN

Projektowe praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
  • Bielsko-Biała
  • Mielec
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Niepołomice
  • Sitowiec
  • Wola Batorska
  • Koźlica Węgrzynowska
  • Pobiednik Mały
  • Podlas Gruszczański
  • Staniątki
  • Błonia
  • Dąbrowa
  • Pobiednik Wielki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Niepołomice
  4. /
  5. Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MAN Trucks Niepołomice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAN Trucks Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    987

    16.09.2022 20:57

    Pracownik

    Przestrzegam przed podpisywaniem umów przez Manpower. Pracownicy zatrudnieni przez tę agencję za sierpień otrzymali połowę niższą wypłatę niż "manowscy".
    ReviewUserIcon
    Anka

    22.09.2022 10:47

    Pracownik

    Czyli mam rozumieć że to jedna wielka ściema z tym wyjazdem na szkolenie z manpower. Ja dostałam informację że umowa będzie podpisana z man truck a wyjazd gdzies za jakieś dwa tygodnie. Termin nie jest do konca znnany jeszcze
    ReviewUserIcon
    ktoś

    27.09.2022 18:19

    Pracownik

    zależy jaką umowe dostaniesz. Jeśli umowa z Man trucks to jest szansa na wyjazd, jeśli z manpower to ni ciula nie pojedziesz. Nie ma co słuchać że umowa taka bo narazie nie ma wyjazdów bo te są średnio co 2-4 tygonie
    ReviewUserIcon
    Nowy

    27.09.2022 13:00

    Kandydat

    Witam serdecznie! Jutro zaczynam pierwszy dzień szkolenia w firmie MAN. Docelowo mam pracować jako operator wózka na dziale GC 300. Co możecie powiedzieć o tym dziale? Jaka atmosfera tam panuje itp.?
    ReviewUserIcon
    Manowiec

    24.09.2022 13:10

    Pracownik

    Bez znajomosci w tej firmie to nic nie osiągniesz, niestety
    ReviewUserIcon
    Jurek

    25.09.2022 20:03

    Pracownik

    Jest jeszcze jeden ważny powód: duża rotacja nowych pracowników, więc ciężko o zaufanie dla nowych osób, bez stażu w MAN. Masę ludzi przychodzi a po kilku dniach, tygodniach już ich nie ma.
    ReviewUserIcon
    Manowiec

    26.09.2022 11:14

    Pracownik

    Akurat chodzi mi o takie osoby co pracują rok, dwa i zostają żółtymi i pomarańczowymi co nic nie umie, a awans dostali tylko przez to ze tatuś pracuje długo lub się z kimś koleguje z wyższym stanowiskiem. A pracownicy co pracują dłużej maja większe doświadczenie na taktach nie zostają.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    23.09.2022 06:39

    Pracownik

    Nie polecam Manpałer zdała od tej agencji.
    ReviewUserIcon
    Lala

    23.09.2022 19:59

    Pracownik

    Zgadzam się
    ReviewUserIcon
    Anka

    24.09.2022 20:02

    Pracownik

    Dlaczego a nie jest tak że oni tylko pośredniczą w zatrudnieniu a umowa jest z man tracks?
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    22.09.2022 11:44

    Kandydat

    Jak wyglądają zarobki na stanowisku operator wózka widłowego przez Manpower?
    ReviewUserIcon
    Pozytyw

    19.09.2022 12:10

    Kandydat

    Dzień dobry, czy kobiety są dalej przyjmowane do pracy? Czy już nie ma co liczyć na odzew. A jeśli tak to ile czeka się na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną?
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.09.2022 20:56

    Pracownik

    Ja czekałam 1 dzień. Ale rekrutowałam w czerwcu.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.09.2022 17:51

    Kandydat

    Cześć. Mam zacząć w tym miesiącu pracę w dziale logistyki a z tego co wyczytałem od przyszłego roku dział ten ma przejąć zewnętrzna firma. Z tąd moje pytanie czy jest możliwość pozostania pod zatrudnieniem man-a? Chodzi mi o ten sam dział bądź jeżeli będzie to możliwe przejścia na inny?
    ReviewUserIcon
    Karmlo

    19.09.2022 14:09

    Pracownik

    Pewenie będzie możliwość przejścia na produkcję. Cała logistyka przechodzi pod firmę zew. i nie będzie tam już naszych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.09.2022 15:15

    Pracownik

    Cala logistyka jest przejmowana przez firme zewnetrzna dzial klt juz jest przejety.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    14.09.2022 13:02

    Pracownik

    Na jaki okres czasu jest wyjazd na szkolenie do monachium w delegacje jest możliwość przedłużeniami takiego wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    Abc

    18.09.2022 10:40

    Pracownik

    Niestety nie wiem jak to wygląda w takim przypadku
    ReviewUserIcon
    Anka

    18.09.2022 17:20

    Kandydat

    Ile razy w miesiącu są organizowane wyjazdy na szkolenie
    ReviewUserIcon
    Radek

    17.09.2022 14:39

    Pracownik

    Panowie jak tam praca w sobotnie popołudnie od 14-22 ...?? Wszyscy przylecieli jaki pieski syjamskie .. ? Kierownicy się cieszą że maja takie barachło Pozdrawiam i życzę miłej pracy
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    16.09.2022 22:49

    Kandydat

    Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Operator maszyn w Dziale Kabin?
    ReviewUserIcon
    Abc

    17.09.2022 10:02

    Pracownik

    4513 zł podstawy i 900 zł premii, jeśli jest cała. W Monachium na delegacji od 10 tysięcy złotych wzwyż
    ReviewUserIcon
    Janek123

    09.08.2022 06:50

    Kandydat

    Witam. Palnuje zatrudnic sięw firmie MAN . Teraz niektóre osoby mówią że są cięcia etatów i zwalniają nowych pracowników i że pieniądza nie są takie jak mówią przy zatrudnieniu czy to prawda ?
    ReviewUserIcon
    Jestem sobie

    06.09.2022 17:52

    Kandydat

    To ciekawe, na rozmowie nic mi o tym nie powiedziano. Tylko tyle, że oni czyt. Adecco zajmują się rekrutacją a umowę podpisuje z MAN. Jednak to co piszesz by się zgadzało bo powiedzieli, że umowa do czerwca. PS. Teraz zauważyłem dopiero, że 2 wiadomosci mi wysłało. Sądziłem, że 1 nie przeszła
    ReviewUserIcon
    Trumian

    15.09.2022 00:02

    Pracownik

    5050 brutto, 20% premii (1010zl) +120 dofinansowanie do stolowki, soboty płatne 100%, godziny nocne liczone od podstawy a nie minimalnej, darmowa opieka medyczna, darmowy transport pracowniczy i pralnia, wczasy pod gruszą. Czekam tylko na wznowienie zniżki pracowniczej na pojazdy z grupy Volkswagena Dodatkowo jako członek solidarności mam zniżkę na Lotosie, w energylandi, termach... Wierz mi mogę się jeszcze bardziej rozpisać :p
    ReviewUserIcon
    Majka

    13.09.2022 02:54

    Kandydat

    Witam wybieram się do Monachium czy wypłata bedzie w złotówkach czy w euro bo zapomniałam dopyta? I czy moge mieć zagraniczne konto na wypłaty czy musze zakladać konto w polskim banki .
    ReviewUserIcon
    Anka

    13.09.2022 16:14

    Pracownik

    Zaczęłaś już prace czy dopiero zaczynasz ja też wybieram sie na szkolenie do monachium. Kiedy jedziesz? Jutro mam dzowinic do nich to mogę dopytać
    ReviewUserIcon
    Majka

    14.09.2022 11:01

    Kandydat

    Sama czekam na wiadomość kiedy wyjazd i na skierowanie na badania. Jak będziesz mieć jakieś info daj znać
    ReviewUserIcon
    Barto

    14.09.2022 10:18

    Kandydat

    Dzień dobry, czy jest jakaś różnica w warunkach zatrudnienia pomiędzy RANDSTADem a ADECCO ? Czy którąś z firm polecacie bardziej i dlaczego? Może nie ma to znaczenia, bo to tylko firmy rekrutacyjne, a zatrudnienie jest i tak bezpośrednio przez MANa? Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    13.09.2022 11:10

    Kandydat

    Mam pytanie odnośnie agencji, poniewaz widziałem oferty do Mana z addeco, randstad oraz manpower, jaka jest różnica między tymi agencjami i przez którą najlepiej aplikować ? Z góry dziękuję za informację
    ReviewUserIcon
    Abc

    13.09.2022 09:38

    Pracownik

    @Valeo Muszą się znaleźć najpierw osoby chętne na transport. Wtedy uruchomią autobus. Pytałam o to
    ReviewUserIcon
    Valeo

    12.09.2022 17:35

    Kandydat

    Jest jakaś szansa na puszczenie autobusu ze Skawiny do MANa?
    ReviewUserIcon
    Olek

    03.09.2022 21:35

    Kandydat

    Dojeżdża ktoś ze Skawiny?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    11.09.2022 20:17

    Pracownik

    Kolege dojeżdzam ze skawiny do innego zakłądu na strefie koło mana zawsze mozna by było sie zgadac
    ReviewUserIcon
    XX12X

    09.09.2022 15:45

    Inne

    Witam. Mam pytanko do Man Trucks w sprawie jak wygląda z wypłatami jeżeli jestem przez man power ? Umowę mam od 8 .08.22 więc jestem na szkoleniu na kabinach i tu jest pytanie. Czy manpower ma płacić tak samo jak firma man truck Czy inaczej Czy jak mam wolne bo nie ma mojego przełożonego który mnie szkoli Czy manpower za to też ma płacić? W man truck tak jest ze płacą za wszystko . Z góry dziękuję za odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Trumian

    11.09.2022 09:42

    Pracownik

    Pieniądze w miarę te same. Brak dofinansowania do stołówki (aktualnie nikt nie ma, bo stołówka nieczynna do listopada) ale dorzucają do wyplaty. Brak pralni, ale dorzucają na proszek. Brak pakietu medycznego Na czas planowanych przestojów rozwiązują umowę i nawiązują na wznowieniu (jeśli masz ppk to wskakuje ci znów 3 mies bez składek) Brak banku godzin i elastyki (jeśli będzie sobota pracująca to płacą ci nadgodziny 100%) Transport zapewniony Wczasy pod gruszą jak byłem w manpower dostałem. Siedziba "połowa" w MAN więc jak masz czas to sobie coś tam załatwisz
    ReviewUserIcon
    Radek

    10.09.2022 07:39

    Pracownik

    Panowie Pobudka !!! Wstawać bo Man wzywa na 14.00 ;-)
    ReviewUserIcon
    Radek

    08.09.2022 23:34

    Pracownik

    Man - To fabryka miodu dla braci ze wschodu . Krótko zwięźle i na temat !! Pozdrawiam (usunięte przez administratora) pracy w sobotę od 14 do 22 !!!
    ReviewUserIcon
    Lol

    09.09.2022 22:32

    Pracownik

    Zaraz będzie 4 bryg tak , że niektóre soboty i niedziele będziesz mieć wolne.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAN Trucks?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAN Trucks Sp. z o.o.

    Rudolfa Diesla 1 32-005 Niepołomice

    https://www.man.eu/pl/pl/strona-glowna.html
    ReviewUserIcon
    Xxxx

    08.09.2022 20:48

    Pracownik

    Hej. Czy ktoś dojeżdża z okolic Miechowa, Słomnik?
    ReviewUserIcon
    Janek123

    02.08.2022 08:11

    Kandydat

    Witam . Jak wygląda praca na logistyce operator wózka widłowego? Jakie są realne zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Kalimondore

    05.09.2022 10:19

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) idź zapytaj chłopaków na magazynie jakie dostali umowy i wypłaty na RT na magazynie. 5600 brutto (wypłacane) jest niestety stawką potwierdzoną - możesz zadzwonić do Manpowera i zobaczyć ofertę. Skończy się na tym że wszystkich nas z logistyki tam przejmą.
    ReviewUserIcon
    Trumian

    08.09.2022 02:08

    Pracownik

    Oj tam spokojnie. Sam was uczyłem I wiem ile macie pojemników niewydanych i ile wpisów na was jest. Powiem że liczba czterocyfrowa. Od poniedziałku tracicie wsparcie Mana. Życzę powodzenia :D
    ReviewUserIcon
    Tomek

    06.09.2022 17:40

    Kandydat

    Co to za dział GTC 231 ?
    ReviewUserIcon
    MonterMonter

    03.09.2021 18:37

    Były pracownik

    W firmie czysto, cicho, nic nie śmierdzi i można by powiedzieć, że nie ma się czego czepić. Tu niestety plusy się kończą. Podczas rekrutacji i szkoleń, aż do praktycznego na Wimmera, będą wam mówić, że nie ma żadnych problemów i w zasadzie nie wiadomo dlaczego ludzie źle się wypowiadają na temat pracy w tej firmie. Prawda jest taka, że trzeba mocno cisnąć na gaz żeby nadążyć na nieubłaganie jadącym wózkiem. Musicie być bardzo sprawni fizycznie i intelektualnie. Wszystko na raz:: szybka decyzja i szybkie bezbłędnie wykonane czynności. Każdy pracuje jak automat. Oczywiście można powiedzieć, że wszystko jest do ogarnięcia, ale trzeba się zastanowić jak długo można wytrzymać duże tempo i presję czasową. Jeśli ktoś lubi być nieustannie ciśnięty i popędzany to jest to praca dla niego. Wydaje mi się, że obecnie wybór ofert na rynku jest dostatecznie duży i nie warto się zarzynać. Wyjście do toalety bez pomocy lub zastępstwa kolegi z linii jest niemożliwe. Pozdrawiam ciężko pracujących chłopaków z linii, wszystkich poza liderami. Pozdrawiam również, choć mniej serdecznie, Panią Katarzynę P. Proszę nie wmawiać uczestnikom szkoleń, że firma płaci za nie z miłości i troski o pracownika bo to nie prawda. Tu normy czasowe są wyśrubowane, można by powiedzieć dokręcone z momentem 330 Nm. Proponuję wziąć jakikolwiek klucz do ręki i sprawdzić w praktyce wedle własnych możliwości głoszone opinie.
    ReviewUserIcon
    MonterMonter

    03.09.2022 20:13

    Były pracownik

    Po wielu miesiącach przerwy z ciekawości zajrzałem tutaj i widzę, że niezadowolonych buziaków jest 6, u Ciebie i u mnie. Wniosek nasuwa się jeden- biuro słabo pracuje albo nie zaprzecza. Ehh...., to było doświadczenie życiowe, którego się nie zapomina. Każdy, kto chce poznać swoje możliwości i siebie, czyli wiedzieć czego nie chce, powinien się tam zatrudnić.
    ReviewUserIcon
    Robol

    04.09.2022 10:24

    Pracownik

    Prawdę piszesz praca tylko dla desperatów którzy myślą że wreszcie dobra robota się trafiła i ich życie się odmieni ale jak już podpiszą cyrograf i przejdą za kurtynę to zobaczą że są tylko trybikiem w potężnej maszynie gdzie trybiki są tylko żeby napędzić ten parowóz a jak się wytrą to na magazynie nowy trybik już czeka a stary do kosza.
    ReviewUserIcon
    magda

    31.08.2022 09:35

    Kandydat

    Witam co się robi na dziale LKW
    ReviewUserIcon
    kandydat1

    17.07.2022 18:49

    Pracownik

    Witam czy do Man traks dojeżdża ktoś z Miechowa??? Zastanawiam się nad aplikowaniem do waszej firmy ale jest to 50 km w jedną stronę a z tego co czytam dojazdy pracownicze nie obejmują tego miasta choćby Słomnik najbliżej to chyba Proszowice ale to też 30 km od Miechowa jeśli ktoś jeździ za Miechowa lub bliskich okolic proszę o info.
    ReviewUserIcon
    1111

    27.07.2022 15:29

    Pracownik

    Witam dojeżdżamy do Mana z okolic Miechowa a dokładnie z kąt chciałbyś dojeżdżać
    ReviewUserIcon
    Xxxaaa

    28.08.2022 14:04

    Kandydat

    Hej. Z jakiej miejscowości dokładnie dojeżdżasz?
    ReviewUserIcon
    Nic

    28.08.2022 06:20

    Kandydat

    Czy w sierpniu jezdżą busy pracownicze z Tarnowa?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    24.08.2022 17:46

    Kandydat

    Jaki to dzial GC 236?
    ReviewUserIcon
    Kontrolajakosci

    07.07.2022 23:26

    Kandydat

    Czy ktoś dojeżdża z Limanowej , Nowy Sącz Tymbark itp do Mana ( na przykład na kontrolę jakości ) ? Lub ogólnie ? Wtedy koszty nie takie duże.
    ReviewUserIcon
    Kuba

    22.08.2022 17:09

    Pracownik

    Dojeżdżam z tych okolic, proszę o kontakt 601 234 662
    ReviewUserIcon
    Mateusz Michno

    22.08.2022 15:32

    Kandydat

    Czekam na decyzję w sprawie pracy już miesiąc. Nie wiem czy się dostałem czy nie?
    ReviewUserIcon
    Boluś świeżaczek

    19.08.2022 09:51

    Pracownik

    Jak jeżdżą autobusy od poniedziałku tj. 22.08.2022 ?
    ReviewUserIcon
    Axy

    11.08.2022 19:49

    Kandydat

    Jak wygląda szkolenie w monachium na dziele kabin z agencji pracy monpower jakie warunki mieszkalne itp
    ReviewUserIcon
    Aga

    12.08.2022 09:31

    Pracownik

    Pokoje ok ale raczej bez aneksu kuchennego więc albo stołujsz się na mieście albo partyzantka na suchej karmie. Szkolenie....jakie szkolenie normalnie (usunięte przez administratora)na lini w 3 minutowym takcie aż ci się pot po (usunięte przez administratora) leje no chyba że trafisz na podmontaż to masz trochę luźniej.
    ReviewUserIcon
    Hans

    17.08.2022 21:08

    Pracownik

    Nie ma różnicy w szkoleniu pracowników niezależnie od umowy, przeważnie kilka dni pracujesz z ludzikiem, który uczy cię wszystkiego na danym takcie, a później sam pracujesz pod czujnym okiem "nauczyciela" Zakwaterowanie hotel **** gwiazdy także GUT
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    14.08.2022 18:35

    Kandydat

    Witam, od czego zależy zatrudnienie przez agencję, a bezpośrednio przez Man ? Chciałbym również się dowiedzieć na jakich umowach są zatrudniani nowi pracownicy oraz jak wygląda ich przedłużanie (gdzieś czytałem w opiniach, że są przestoje bez umów) i czy delegacja do Niemiec jest wymogiem koniecznym ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    11.08.2022 15:23

    Pracownik

    Witam! Czy mógłby ktoś podrzucić nazwy hoteli, w których się zatrzymujecie w Monachium?
    ReviewUserIcon
    Ja

    10.08.2022 10:53

    Kandydat

    Dojeżdża moze ktos z okolic trzebini do mana w Niepołomicach?
    ReviewUserIcon
    Bella

    22.05.2022 17:27

    Kandydat

    Witam. Chciałam zapytać czy praca na produkcji Man jest ciężka i jak bardzo skomplikowane jest składanie tych części jeśli chodzi o kobiety. Czy wymaga to dużego wysiłku, np czy bolą przy tym ręce . Bardzo proszę o odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Ona

    06.08.2022 16:08

    Pracownik

    Możesz zdradzić jak długo byłaś na wyjeździe i czy stawka taka, jaką obiecywali wcześniej?
    ReviewUserIcon
    Tina

    09.08.2022 22:56

    Kandydat

    @Ona i wyjechałaś już na szkolenie czy dopiero bedzuesz jechac?
    ReviewUserIcon
    Tomek

    09.08.2022 15:50

    Były pracownik

    Porażka co się w tym zakładzie dzieje, pracownicy czują mocną presje jaka panuje w firmie, ale sami sobie też są winni, pracując na swojej jedynej przerwie. MAN takich pracowników potrzebuje, ciągłe podnoszenie normy i wykręcanie z czlowieka ile się da. Na szkoleniu mówią że tak nie jest jak piszą na GoWork, przekonalem się że jednak jest tak.
    ReviewUserIcon
    reseq

    09.08.2022 09:51

    Pracownik

    Witam szukam osob do wspolnego dojazdu z okolic limanowej zmiana A propozycje proszę zostawić w komentarzu :)
    ReviewUserIcon
    Mateusz Michno

    07.08.2022 19:34

    Kandydat

    Dlaczego nie ma ,żadnej odpowiedzi jeżeli dokumenty złożyłem 3 tygodnie temu?
    ReviewUserIcon
    Xxx

    08.08.2022 09:21

    Pracownik

    Może dlatego że jest okres urlopowy
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    06.08.2022 18:15

    Kandydat

    Witam wszystkich!! Są ogłoszenia o pracę na stanowisku Mechanik na nowym dziale Co należy do obowiązków i na czym polega ta praca Proszę o relatywne podejście i odpowiedź gdyż zanim złoże CV chce miec jakieś podstawowe informacje jak to wszystko wygląda Pozdrawiam!!

    Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.