opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MAN Trucks

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.8/5

Na podstawie 1628 ocen
Opinie(4138)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(4138)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Benefity w MAN
  • .
  • Projektowe praktyki
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Benefity w MAN

Projektowe praktyki

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Kielce
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Tarnów
  • Bytom
  • Mielec
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Niepołomice
  • Sitowiec
  • Wola Batorska
  • Koźlica Węgrzynowska
  • Pobiednik Mały
  • Podlas Gruszczański
  • Staniątki
  • Błonia
  • Dąbrowa
  • Pobiednik Wielki
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Niepołomice
  4. /
  5. Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MAN Trucks Niepołomice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 18
    • 19
    • 20
    • …
    • 36

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MAN Trucks Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    JakKubaBogu

    27.01.2023 23:06

    Pracownik

    Siemano. Czy są jakieś znaczące różnice pomiędzy umową z Manpower a bezpośrednio z Man ? Chodzą pewne słuchy że Manowcy mają jednak więcej przywileji.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    31.01.2023 21:10

    Pracownik

    W Manie wchodzi elastyka wiec 10 sobot robisz za 220 zl brutto a agencja ma 100%platne ale z mana jeszcze dostaniesz 2 tys brutto za to ze pracowales w elastyce
    ReviewUserIcon
    Trumian

    01.02.2023 17:55

    Pracownik

    @Ktos - teraz po porozumieniu masz 2000, wcześniej było 1600. @Nowy - Pracodawca od nas oczekuje 10 roboczych sobót w ramach elastyki. Dwie transze - każda 2000 brutto. Dodatkowo 220 brutto za taką sobotę. Jeśli sobota z elastyki nie zostanie ogłoszona 2 tyg wcześniej, pracodawca nam płaci wtedy 100%. Manpower ma soboty zawsze 100% i są one traktowane jak nadgodziny
    ReviewUserIcon
    Axel

    30.01.2023 14:05

    Kandydat

    Witam, planuję wybrać się do firmy na praktyki w dziale produkcyjnym, czy ktoś ma jakieś opinie o działach o których piszą w ogłoszeniu? Co najlepiej wybrać?
    ReviewUserIcon
    Axel

    30.01.2023 14:07

    Kandydat

    Konkretnie chodzi mi o te działy. Takie podają w ogłoszeniu, ktoś ma jakieś opinie o nich? Kabin D Kabin E Linii Montażowej A Linii Montażowej B Napraw
    ReviewUserIcon
    Bolek

    08.01.2023 20:26

    Kandydat

    Mam pytanie czy Cięszko się dostać do mana przez agencie pracy
    ReviewUserIcon
    Lll

    29.01.2023 21:56

    Pracownik

    Właśnie nie , takich tó poczeba nam. Waszne rzebyś pracował uczciwe.
    ReviewUserIcon
    Maciu

    26.01.2023 23:18

    Pracownik

    Część. Jestem tu od miesiąca. Czy jest możliwość zmiany działu na inny niż dotychczasowy ? Jak to wygląda ?
    ReviewUserIcon
    Jakubkuba

    27.01.2023 08:14

    Pracownik

    Maciu - zapomnij. Ja już pół roku temu składałem papiery do działu misji miedzy orbitalnych i nadal nie mam odzewu.
    ReviewUserIcon
    Maciu

    27.01.2023 18:34

    Pracownik

    Nie chodzi mi o kosmos ,tylko inny dział .
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2023 13:26

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Tomtom

    27.01.2023 15:19

    Kandydat

    Możesz uzasadnić swoją wypowiedź bo właśnie mam zamiar przenieść się z innej firmy i nie wiem co zrobić zarobki dosyć zachęcające są ale jak jest naprawdę chciałbym się dowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Gabi

    20.01.2023 08:05

    Kandydat

    Hejo, zastanawiam się nad złożeniem papierów do Sistemy - bo oferta dobra. Pytanie tylko czy tu podczas jazdy wózkiem można słuchać musyki przez swój głośniczek BT. Teraz w CC mogę tak jeździć i nie chciałabym iść gdzieś gdzie na to nie pozwalają.
    ReviewUserIcon
    Milo

    25.01.2023 08:17

    Pracownik

    Nie rozumiem, jak można podpisać umowę o pracę nie wiedząc, jakie są zasady wypłacania pensji (to jest też wytłumaczone później na szkoleniu). Do wiadomości jestem osobą z zewnątrz - do Sistemy przyszedłem z Suusa, bez żadnych znajomości w formie i tym bardziej dziwi mnie zaskoczenie tym, że wiem za ile pracuje. Co do samej pracy na chwilę obecną nie narzekam, mam porównanie.
    ReviewUserIcon
    Satry wyga

    27.01.2023 08:12

    Pracownik

    Oj ludzie ludzie nie mogę słuchać waszego narzekania bo palarnia bo zarobki i to jest śmieszne serio kto was tu na siłę trzyma ??? Odpowiedz sobie na jedno super ważne pytanie w życiu. Co chce w życiu robić a później zacznij to robić ???? pracuje tu od zawsze - pamiętam Ceve, kiedyś było tu źle przetrwałem pracuje do dziś i nie żałuję bywało gorzej lepiej ale nadal tu jestem ale jednak widzę że połowa z was nie doznała tutaj złych czasów bo teraz to jest naprawdę zmiana na plus w tej firmie... Nie pozdrawiam a dla tych co narzekają na to i owo droga wolna nikt was nie trzyma ????
    ReviewUserIcon
    Wkurzony.

    26.01.2023 04:49

    Pracownik

    Zarządzający pracą linii jest trochę niezdecydowany. Raz zatrzyma linię na parę godzin by ją uruchomić. Tuż przed końcem zamiany...
    ReviewUserIcon
    Waluś

    18.01.2023 12:02

    Pracownik

    Gdzie ten profesor od tego niby strajku ?? Strajkujemy czy jednak podpisaliście ochłapy rzucone na otarcie łez?
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    24.01.2023 18:22

    Pracownik

    To dlaczego pozostali nie zapiszą sie do związku lub utworzą swój? Szkoda im tych 50 zł/miesiąc?
    ReviewUserIcon
    Czego mam żałować?

    25.01.2023 17:11

    Pracownik

    Nie dość, że w Związku trzeba było robić głosowanie, to jeszcze trzeba by było między związkami.... "Jeden naród, tyle kwestii! Wszystkich naraz – nie wysłuchasz! – Zadumali się Niebiescy W imię Ojca, Syna, Ducha…" Propozycji storny głosującej na ,,nie" już chyba nie poznamy. Przyjmijmy więc, że głosowali na nie, bo nie....
    ReviewUserIcon
    Kolorowa

    20.01.2023 19:11

    Kandydat

    Witam Byłam dziś na rozmowie o pracę w Manie przez agencję manpower w Krakowie spotkała mnie nie przyjemna sytuacja Pani rekruterka z Ukrainy podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie pozwoliła mi się wykazac twierdząc że " jestem za stara ". Nie polecam rozmowy kwalifikacyjnej przez agencję manpower . Mam nadzieję że w samej firmie MAN nie ma takiej dyskryminacji ze względu na wiek .
    ReviewUserIcon
    Razz

    21.01.2023 20:41

    Pracownik

    pracuje pełno satrszych osób nawet na lini więc to raczej rekruterka coś nie halo
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    24.01.2023 18:23

    Pracownik

    Ostatnio do MAN przyjęli duzo osób przed emeryturą, wiec cos jest nie halo.
    ReviewUserIcon
    Załoga

    16.01.2023 20:32

    Pracownik

    Witam w imieniu całej załogi sistemy proszę tylko o jedno niech nami zarządzają pracownicy MAN ,bo niestety dla naszych przełożonych jesteśmy dosłownie (usunięte przez administratora) zerem cytuję kierownika ,,(usunięte przez administratora),, ....... praca jest spoko tu chodzi o sposób zarzadzania pracownikami i traktowania ich czemu z MANA kierownik obojętnie jaki umie nami zarządzić? Wytłumaczyć? Pomóc? Bo są normalni i mają wiedzę A wy nic nie znajuuuuu was nic nie obchodzi przypominam wam przełożony ma pokazać wytłumaczyć nauczyć jakoś z MANA pracują z nami A nie nad nami... dużo ludzi odchodzi zgadnijcie czemu....... nowi wam ogarną? Hahaha na bank przykro bo człowiekowi zależy na pracy i sie stara ale co drugi już nerwowo nie wytrzymuje .....
    ReviewUserIcon
    Trumian

    24.01.2023 17:17

    Pracownik

    Przykro mi, ale na tym właśnie polega outsourcing. Dostajecie jakiś dział i musicie go utrzymać. Na przykładzie magazynu powiem, że po szkoleniu waszych koordynatorów przez naszych, pierwsza tura rzuciła papierami zaraz po "egzaminie" (tak- byli przepytywani co i jak zrobić). Oni od razu ogarnęli jak to będzie wyglądać. Teraz wy pracujecie na danym dziale i gdy noga się powinie, to będzie wasza (mówię ogólnikowo) wina, że sistema otrzymała karę. A jak to dalej będzie wyglądać? Wiadomo, że firma musi być na "+" więc przejrzyjcie umowy lub zasady premiowania. Man obciąży sisteme, sistema obciąży pracowników, a (jeśli jest) nadgorliwy koordynator to wszystko będzie raportować, by pokazać jaki on odpowiedzialny.
    ReviewUserIcon
    Miro

    22.01.2023 14:05

    Kandydat

    Czy zatrudniają po za agencja pracy bo jestem zainteresowany pracą właśnie a nie chce przez agencję pracy . I czy z Tarnowa faktycznie są autobusy i skąd odjeżdżają ?
    ReviewUserIcon
    Molino

    20.01.2023 14:03

    Kandydat

    Jakie podwyżki wynegocjowały związki zawodowe ??
    ReviewUserIcon
    Bob2

    09.01.2023 16:06

    Kandydat

    jak się pracuje na magazynie ? Manpower zatrudnia na czas określony a co później ? Czy jest szansa zostać ? Istnieje możliwość nadgodzin na magazynie ?
    ReviewUserIcon
    Henio

    17.01.2023 08:22

    Pracownik

    Tu ludzie "żądają" minimum 6 500 " na łapę" za dokręcanie elementów do karoserii - także się dziwisz. Man to alternatywna rzeczywistość dla niektórych, co to ich wujek do zakładu po ukończeniu zawodówki wkręcił.
    ReviewUserIcon
    Henio

    20.01.2023 07:57

    Pracownik

    Jak się jestem w stanie czegoś nauczyć - to czemu nie. Podobno twoja stara prowadzi świetny onboarding ze względu na długi staż w pracy i różnych klientów, a wiadomo że dobry mentor w dzisiejszych czasach- rzecz bezcenna.
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.05.2015 22:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pipi

    18.01.2023 07:47

    Kandydat

    Potwierdzają się informacje od innych!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Moreno84

    18.01.2023 15:27

    Pracownik

    Troszke niezrozumiałe informacje
    ReviewUserIcon
    Strajk

    11.01.2023 17:34

    Pracownik

    Czyli w końcu zmądrzeliśmy i idziemy na w końcu za ciosem. Podpisujmy za strajkiem Skończymy być poniewierani przez (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    PracownikMana

    16.01.2023 22:46

    Pracownik

    Strajkować i nic nie robić wyjść z hali lkw i kabiny przed brame i stać! W Man Niepołomice dodatek inflacyjny 1000 zl (250€) a w monahium dostali 3000 euro to jakaś kpina i robienie z pracowników (usunięte przez administratora) Na łape żądać trzeba 6500 zl na już!
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    17.01.2023 17:15

    Pracownik

    Nie no, nie wygłupiajmy się z 6500 na rękę, bo nikt tyle nie da. Nie ma też co liczyć na niemieckie warunki płacowe - nie po to się przenosi produkcję do tańszego kraju, żeby płacić tyle samo. Natomiast zgoda na podwyżkę niższą, niż 17% to zgoda na zarabianie mniej za tę samą robotę. Zgoda na gorsze warunki premiowania - to samo. Tak naprawdę te 17% to nawet nie jest podwyżka, tylko rewaloryzacja ;)
    ReviewUserIcon
    Marian

    14.01.2023 15:17

    Pracownik

    Warunki podwyżek są spoko jak kogo się pytam więc po co toczyć wojnę nic więcej nie wywalczamu tylko stracimy a mam nadzieję że Ci którzy chcą strajku wylecą
    ReviewUserIcon
    Waldek

    16.01.2023 15:42

    Pracownik

    Napisz otwarcie jakie tutaj są zarobki prawdziwe, bo kogo nie zapytam to co innego mówi. O co chodzi z tym bankiem godzin i elastyką?
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    16.01.2023 22:21

    Pracownik

    Pracujesz i nie wiesz? Już komuś pisałem o zarobkach. Musisz poszukać tego postu. Można tłumaczyć, a za dwa-trzy dni ktoś napisze ile można zarobić
    ReviewUserIcon
    Heniu

    16.01.2023 21:36

    Kandydat

    Firma nie ma zwyczsju informować po rozmowoe kwalifikacyjnej o statusie aplikacji. Dość nieprofesjonalne podejscie
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    13.01.2023 18:27

    Kandydat

    Witam. Panowie i Panie chciałem zapytać tak uogólniając te podane wcześniej kwoty 3.5 k oraz 8-9 k. Na jakie realne prawdziwe zarobki może liczyć nowy pracownik w podstawowych godzinach pracy ? Jak rozliczane są nadgodziny oraz soboty. O co chodzi z tą elastyką i jak ona jest rozliczana ? Jak płatne są przestoje zakładowe? Z góry dziękuję osobie która tam pracuje i konkretnie opiszę jak to wygląda. Dzięki.
    ReviewUserIcon
    Bob

    09.01.2023 13:05

    Kandydat

    Jak wygląda praca na magazynie jako operator wózka ? Zatrudnia manpower na pracę tymczasową, pytanie tylko dlaczego na tymczasową ? Jest szansa zostać po tym okresie "tymczasowym" ? Ile się zarobi i czy jest możliwość nadgodzin? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Manowiec

    12.01.2023 14:26

    Pracownik

    Tak masz szanse przejść do firmy zewnętrznej która wchodzi w czerwcu na magazyn i zarobić około 1500 mniej. Nadgodziny jeśli produkcja będzie szła to masz Open lobby bo ludzie się sami już zwalniają
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    11.01.2023 14:20

    Kandydat

    Dzień dobry. Czy są aktualnie wolne stanowiska pracy na produkcji?Jak przebiega rekrutacja? I czy ktoś dojeżdża z okolic Kazimierzy Wielkiej?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MAN Trucks?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MAN Trucks Sp. z o.o.

    Rudolfa Diesla 1 32-005 Niepołomice

    https://www.man.eu/pl/pl/strona-glowna.html
    ReviewUserIcon
    Były Manowiec

    11.01.2023 03:32

    Były pracownik

    Witam. Jak to w końcu jest? Niby zatrudniali bezpośrednio przez Mana a teraz z powrotem przez agencję? Bo się zastanawiam nad comeback'iem. Najchętniej to bym poszedł na kabiny. Dajcie znać jak jest w końcu z tą umową.dzieki
    ReviewUserIcon
    Manik

    10.01.2023 15:08

    Pracownik

    Troszkę kiepsko skoro nowe osoby przychodzą a nie ma kto ich tak naprawdę wprowadzić w obowiązki. Raczej kwestia wdrożenia kiepska. To co słyszycie na tych wszystkich szkoleniach to raczej między bajki można włożyć.
    ReviewUserIcon
    Co z podwyżka

    22.11.2022 17:44

    Pracownik

    Jak tam rozmowy związków o podwyżki, postawią na swoim, czy znowu skula ogon i wezmą jakieś ochłapy.
    ReviewUserIcon
    Miko

    03.01.2023 19:43

    Pracownik

    Tam też jest cały czas praca i też nic nie idzie zalatwic. Nawet wiem co napiszesz w kolejnej odpowiedzi . Jak to ludzie z wysokim IQ piszą " to się zwolni
    ReviewUserIcon
    Michał

    10.01.2023 11:58

    Pracownik

    I na czym stoimy, jak tam negocjacje Bo cisza wszędzie.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    10.01.2023 09:33

    Kandydat

    We wrześniu aplikowałem do firmy , wówczas wiązało się to z 3 miesięcznym wyjazdem do Monachium na szkolenie , ale musiałem zrezygnować. Czy nadal są takie szkolenia ? jeśli tak to na jakie stanowiska ?
    ReviewUserIcon
    Nowypracownik

    04.01.2023 18:56

    Kandydat

    Witam jakie są obecnie stawki na produkcji. Ile jestem wstanie zarobić bez nadgodzin i z nadgodzinami. I jak z pracą w soboty. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    09.01.2023 08:07

    Pracownik

    Nikt nie zataja. Wszystko zależy od umowy. Masz z MAN, czy przez pośrednika. Jako manowiec soboty masz do banku godzin (za to dostajesz dwa razy do roku umówioną kasę), przez agencje masz tak zwane setki płatne przy następnie wypłacie.. Nadgodziny jak zostajesz to na 12 godzin, nie 10. Zależy od wieku pracownika, do 26 roku nie płacisz podatku. Wiec nie jest łatwo napisać ze zarobisz 4 albo 8 tysięcy. Sa tacy co zarabiają po prawie 9 tysięcy, pracują po 12 godzin i nie płacą podatku i chodzą prawie we wszystkie soboty.
    ReviewUserIcon
    Ktos

    09.01.2023 12:42

    Pracownik

    4.500 zł w podstawowych godzinach
    ReviewUserIcon
    Maniek

    05.01.2023 14:06

    Kandydat

    Mam propozycje na iść na hamowanie jak wyglada tam praca? mam kategorie C
    ReviewUserIcon
    Były

    07.01.2023 18:34

    Pracownik

    To chyba z roboty nie wychodzisz mam kilku kumpli co nadal pracują i mówią że albo masz wysokie stanowisko albo dwa etaty a wtedy to mi cię szczerze żal albo łgasz.
    ReviewUserIcon
    Bravo

    09.01.2023 08:25

    Pracownik

    Gratulacje że zarabiasz takie grube siano, żona pamięta jeszcze jak wyglądasz ????
    ReviewUserIcon
    Jurek

    04.01.2023 16:21

    Kandydat

    Cześć. Czy gdy wysyłają na kategorie C albo żurawie to wymagają lojalnosciówki?
    ReviewUserIcon
    Bugas

    05.01.2023 13:20

    Pracownik

    Nic się nie zmieniło przez wiele lat, zawsze ostatecznie lądujesz gdzie indziej niż Ci mówili na pierwszej rozmowie ...
    ReviewUserIcon
    wolf spider

    09.01.2023 08:00

    Pracownik

    Wszyscy by chcieli iść na dział napraw i hamownię. A kto będzie składał kabiny i pojazdy?
    ReviewUserIcon
    Kermit

    06.01.2023 09:53

    Kandydat

    Witam, pracuje ktoś jako Operator RORO dla Sistema i mógłby cos powiedzieć na temat pracy tam?
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    04.01.2023 11:36

    Kandydat

    Witam na czym polega praca na magazynie? Tak w skrócie czy tam jest wysoki skład czy nie?
    ReviewUserIcon
    Voyager

    03.01.2023 18:58

    Pracownik

    Witam. Poszukuję osób na wspólne dojazdy do pracy do fabryki " MAN " samochodem Dąbrowa Tarnowska -Żabno-Szczurowa-..... -Niepołomice(zmiana C) Proszę o kontakt telefoniczny 509 712 341.
    ReviewUserIcon
    Dominik

    31.12.2022 16:17

    Kandydat

    Witam dużo ludzi dojeżdża z Tarnowa? Jak wygląda praca na magazynie w skrócie? Wysoki skład?
    ReviewUserIcon
    Dominik

    03.01.2023 13:18

    Kandydat

    Dziękuję za odpowiedź, a nawet jeżeli to jest warte pod względem zarobków?
    ReviewUserIcon
    Dominik

    03.01.2023 18:25

    Kandydat

    A myślisz że się oplaca tak dojeżdżać warto?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    28.12.2022 22:19

    Kandydat

    Witam. Widziałem ofertę pracy na montażu kabin.Zastanawiam się nad wysłaniem CV ale jak czytam te wszystkie komentarze to nie wiem czy warto, czy to lekka przesada co ludzie piszą czy też prawda. Chciałbym żeby ktoś odpowiedział jak wygląda praca.Jaki czas pracy,jakich pieniędzy się spodziewać,jaki system premiowania. Pracowałem w dużej firmie na profilarkach i zawsze rzetelnie wykonywałem pracę lecz z powodów zdrowotnych musiałem odejść, a w Manie nie zamierzam leżeć ale chcę pracować jak człowiek i zarobić też dobrze,a nie trafić na (usunięte przez administratora) w jakim właśnie pracuje. Jeśli jest ktoś w stanie szczerze odpowiedzieć to bardzo bym prosił.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    31.12.2022 09:34

    Pracownik

    4500 masz brutto jako nowy pracownik ,co daje ci 3400 na czysto podstawy. Do tego dochodzą inne zmienne czyli nadgodziny ,soboty plus ta słynna premia która wynosi do 20 %zasadniczego wynagrodzenia. Nie ma co się łudzić że ja dostaniesz calą .
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    01.01.2023 15:40

    Kandydat

    To to zarobi się powiedzmy te 3400 tak pisałeś na sam początek.A nadgodziny są jakoś dodatkowo płatne i czy można normalnie je sobie robić czy tylko jak jest potrzeba to pozwalają zostawać? Bo na pewno jest jakiś tu nowy co mógłby dać znać jak wyglądają zarobki.Co innego zawsze na rozmowach a co innego dowiedzieć się konkretnie od kogoś tylko każdy pisze inaczej i żadnych konkretów w tym wszystkim.
    ReviewUserIcon
    O

    31.12.2022 07:27

    Kandydat

    Po jakim czasie dzwonili do was po zgłoszeniu aplikacji ?
    ReviewUserIcon
    Cba

    31.12.2022 14:48

    Pracownik

    Na drugi dzień
    ReviewUserIcon
    Tobi

    30.12.2022 16:57

    Kandydat

    Siemka. Chciałem zapytać jak wygląda wasze wynagrodzenie na czas przestojów w zakładzie ,jak to wygląda ?
    ReviewUserIcon
    Oferta na magazyn

    30.12.2022 11:19

    Kandydat

    Witam jest oferta pracy na magazyn przez agencję pracy manpower moje pytanie brzmi jak wygląda mniej więcej praca ja takim magazynie czy to wysoki skład etc
    ReviewUserIcon
    Moreno84

    29.12.2022 16:50

    Kandydat

    Panowie ,co robicie na GC251?
    ReviewUserIcon
    Lolek

    26.12.2022 15:31

    Pracownik

    Witam was. Czy ktoś się orientuje czy autobus jadący przez Zabierzów Bocheński/Wola Batorska ma jeszcze miejsca dla pasażerów ? Ewentualnie czy ktoś przejeżdża przez te miejscowości i ma wolne ? Dorzucę się do paliwa
    ReviewUserIcon
    Anonim

    28.12.2022 15:44

    Pracownik

    Tak, Ja wsiadam za Wolą Batorską i miejsce w autobusie dalej jest.
    ReviewUserIcon
    Was

    28.12.2022 10:11

    Pracownik

    Kiedy 4 brygady wjeżdżają????? Praca w tym miejscu to wyniszczenie człowieka. Zdrowie pada po paru miesiącach, tylko szybciej szybciej więcej więcej. Jak nie dajesz rady to następny i tak w koło(usunięte przez administratora). Nie polecam, szkoda nerwów, a o atmosferze i pracowników "ucho" nie wspominając byle by mieć jak najlżejsze stanowisko. Działa tu prawo jungli:albo jesteś synem lwa albo cie nie ma.
    ReviewUserIcon
    Marian

    27.12.2022 07:00

    Były pracownik

    Co z tym MAN jest nie tak ? Jeszcze jakiś czas temu umowa tylko przez agencję ,dawali 3 miesiące pracy i wylot bo przerwy,przestoje itp. A teraz ogłoszenia niedługo będą w kościele ogłaszane , taki wielki nabór pracowników , umowy bezpośrednio z Manem,aż 3 zmiany . Czy zakład poszedł po rozum do głowy czy mimo wszystko to działanie chwilowe?
    ReviewUserIcon
    abc

    27.12.2022 13:05

    Pracownik

    Co jest nie tak?Poprostu ta firma tak w ciągu kilku miesiecy zeszła na p.s.y ze nikt tam nie chce pracowac :) dlatego reklamuja sie gdzie moga
    ReviewUserIcon
    Nick

    21.12.2022 00:35

    Kandydat

    Witam Proszę o opinie pracujące kobiety. Jak wyglada praca kobiet na montowni kabin ? 3 miesiące temu składałam papiery do manpower i teraz się odezwali , czy jestem zainteresowana tym stanowiskiem. Mam wielki dylemat. Czy soboty są pracujące ?
    ReviewUserIcon
    Kolege

    25.12.2022 12:31

    Pracownik

    Siema, jest sporo kobiet , narazie sie produkcja rozkręca w Niepołomicach i może kolo lutego ruszy pelna para jedna zmiana i chyba jeszcze nie ma sobot ale docelowo pewnie będą się sporadycznie zdarzały. Jeszcze sporo ludzi do Monachium jezdzi na "szkolenia "( mysle max do kwietnia tam będą wysyłać a potem tu maja 3 zmiany byc). Ogólnie da się przyzwyczaić do pracy. ;)
    ReviewUserIcon
    Poli

    26.12.2022 10:12

    Pracownik

    Wynagrodzenie, nie jest najgorsze. Za to atmosfera jaka jest miedzy kobietami na dzikach to jakie żart. Obgadywanie na porządku dziennym, obrażanie się na każda Utrudnianie pracy koleżance która się nie lubi Także nie polecam

    Zostaw merytoryczną opinię o MAN Trucks Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.