DGM

Opinie o DGM

Hej Właśnie niedawno rozpoczęłam szkolenie w tej firmie i oceniam je całkiem spoko. Doceniam profesjonalne podejście trenerów, fajną atmosferę w pracy, to że każdy jest pomocny i nikt się nie wywyższa, ponieważ każdy zaczynał od słuchawki. Mam jednak pytanie, bo nie do końca ogarnęłam system tych kar. Jak to jest jak nie wyrobimy tzw normy to zabierane jest nam ze stawki godzinowej? Płacone jest za 7 godzin pracy?. A co jeżeli mimo moich starań ja nie będę tej normy wyrabiać...? Zwolnienie?

Jubanczykwe

pozytywne miejsce, atmosfera 11/10, dużo ciekawych konkursów można wygrać vouchery do empiku, zalando , restauracji czy bilety do kina, dla każdego coś dobrego :).

@Jubanczykwe

Hej, dziękujemy za opinię! pozdrawiamy :)

Vxm

Jak wyglądają zarobki na początku?

apsrto

Atmosfera w pracy na dłuższą metę też jest bardzo istotna, a właśnie w DGM panuje najbardziej przyjazna atmosfera ze wszystkich miejsc, w których dotychczas pracowałem. Są osoby, które chętnie spędzają w biurze "trochę" więcej, niż te 8 godzin pracy ;) O czymś to świadczy. Jeśli ktoś się zastanawia nad przyjściem do firmy- śmiało!

@apsrto

Dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy! :)

Doradca Klienta

profesjonalne podejście do aplikanta, a zarazem miła atmosfera na rozmowie. Pan pytał o doświadczenia z poprzednich miejsc pracy, o to co mogłoby sprawić trudności w w/w stanowisku itp. Potem przedstawiły warunki współpracy, a na końcu była próbna rozmowa przez telefon, w której trzeba było klienta zatrzymać i dobrać odpowiednią oferte.

standardowe+ scenka

regul

Zalet pracy konsultanta jest wiele, jako kierowca pracowałem po 10-12 h dziennie. Tutaj mam elastyczny grafik, Atmosfera jest przyjazna, Początkujące osoby zawsze mogą liczyć na pomoc bardziej doświadczonych konsultantów. Jeśli ktoś lubi kontakt z ludzmi i chce miec pracę po której zawsze znajdzie czas dla siebie, na pewno może się tu odnalezc

Ruda
@regul

Elastyczny grafik? To dgm nie oferuje stałych godzin pracy?

Emo
@Ruda

Są stałe, kiedyś były 10-18, teraz 9;30-17:30. Dla studentów w roku akademickim jest elastyczny grafik.

Dziękuję
@Emo

Oki, dziękuję bardzo

@Dziękuję

Dzień dobry, tak jak wspomniał przedmówca, godziny pracy to 9:30- 17:30. Dla osób, które, uczą się, w roku akademickim, minimalna ilość godzin to 25 :) zapraszamy do aplikacji! :)

Bezrobotna

Witam Widzę, że poszukujecie Państwo pracowników. W jaki sposób mogłabym aplikować?

@Bezrobotna

Dzień dobry. Prosimy o przesłanie kontakt na adres maciej.szczepanski@dg-marketing.pl Pozdrawiamy :)

Domcia

Dzień dobry Wysłałam swoje CV na podany adres. Pozdrawiam

Aśka

Hej Powiem szczerze, że mam zamiar wybrać się do tej firmy i troszkę zadziwia mnie to jak dużo jest tutaj opinii dotyczących tych kar. Chciałam zapytać czy te kary to ze stawki godzinowej są odejmowane czy z premii? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź

Emo
@Aśka

Przecież te opinie są pisane przez jedna osobę Ciagiem, pewnie kogoś wywalili i się nudzi i pisze Nin stop to samo XD kary są takie jak w innych firmach, nie ma się czego obawiać, jak pracowałam to nikt stratny na tym nie był, polecam iść i samemu zobaczyć

Oleńka

W jaki sposób mogłabym aplikować na stanowisko doradcy klienta?

Praca

Dobra firma dla ludzi na start kariery zawodowej, zdobycie doświadczenia. Dobra firma dla ludzi ambitnych. Uważam, że jest to dobre miejsce do pracy. Plusy bardzo rozbudowane szkolenie wstępne pozwala nabywać i doskonalić umiejętności sprzedażowe oraz obsługi klienta

Dziękujemy za opinię ;)

Były Pracownik
@Praca

Jakie doświadczenie ? Siedzenie i czytanie z Kartki cały czas tego samego nazywasz doświadczeniem ??

Były Pracownik
@Praca

Rozbudowane szkolenie ?? Takie szkolenie to Ja ci mogę zrobić po 3 dniach pracy tam... Szkolenie (usunięte przez administratora) tak jak cała firma. Poza tym nie ładnie usuwać prawdziwe komentarze

Erwina

Super atmosfera, fajna ekipa, konkursy o kasę minimum 2 razy w tygodniu, jak ktoś chce zarobić powyżej godzonowxe to polecam

@Erwina

Hej, dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy :)

Odchodzę

Jeśli chcesz USZKODZIĆ SOBIE SŁUCH słuchając na siłę głośnej muzyki jak w klubie (nie przesadzam) bo ludzie,, nad tobą '' tak chcą i nabawić się chronicznych bóli głowy to jak najbardziej praca dla Ciebie. Połączenie jej z gwarem ludzi co jest zrozumiałe w tym miejscu dodatkowo nie daje skupić się na pracy.

@Odchodzę

Dzień dobry. Przykro nam, że masz takie doświadczenia. Przypominamy jednak, że w naszym oddziale są dwie sale do dzwonienia, na jednej jest muzyka, na drugiej nie. Jeśli komuś przeszkadza muzyka, zawsze ma prawo, przenieść się do innej części, wystarczy tylko o tym powiedzieć. Jeśli masz jakieś pomysły, które pomogły by nam udoskonalić pracę zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy :)!

Darsn

ogólnie praca jak praca. Nigdzie łatwo kasy nie dadzą. Trzeba pracować i nie narzekać. ;) atmosfera w pracy miła. ;) zdecydowanie polecam

?

Mam pytanie. Podpisałam umowę na szkolenie i jest napisane w niej że opłata 500 będzie anulowana jeśli podejmę współpracę. A jeśli będę chciała podpisać umowę ale nie przejdę szkolenia/rekrutacji? To co dalej?

W sensie za udział w szkoleniu trzeba zapłacić, aby moc pracować? I jakie sa te kary? Ucinaja z pensji np za janki?

@Ania

Można się wyrobić tam tylko jest napisane nr konta bankowego, a tak nic nie mogą zrobić jeśli nie zapłacę się tych 500 zł chcą za udział jeśli nawet Ci nie wychodzi lub oni zwolnią Cię to przecież nie twoja wina, a tu chodziło jeśli byś porzucił szkolenie nie stawiając się.

bonnnyy

firma fajna, stabilna. najlepsza ekipa. ludzie sami sa zmotywowani do pracy dzieki atmosfrze, nie wmówc juz o wspólnych wieczorkach przy piwku i konsoli. polecam kazdemu kto nie ma doswiadczenia w sprzedy a chca takie nabyc

@bonnnyy

Hej ;) dzięki za zostawienie pozytywnej opinii! Pozradwiamy!

sandra

czy jest mozliwosc dostania sie na stanowisko konsultanta na projekt canal+?

@sandra

Dzień dobry! Zapraszamy do aplikacji!

Blabla

Witam Chciałam zapytać w jakich godzinach pracuje się w dgm? Aktualnie pracuję jako telemarketer na projekcie niesprzedażowym i rozważam przekwalifikowanie się i rozpoczęcie pracy w dgm, ale przyznam szczerze bardzo zwracam uwagę na godziny w jakich odbywa się praca

@Blabla

Dzień dobry. Pracujemy w godzinach 9:30- 17:30, lub 10:00-18:00. Pozdrawiamy!

Polecam omijać tą "firmę" szerokim łukiem. Pod szantażem zapłaty 500 zł musisz pracować nawet jeśli się okaże, że to praca nie dla ciebie. Osoby szkolące nie mają pojęcia o tym co mówią, potrafią czytać jedynie z kartki to, co dostają "z góry". Obiecane elastyczne godziny pracy, luźna atmosfera, stawka godzinowa i premie to jedna wielka bajka. Przez tydzień siedzisz i dzwonisz(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Uwazajcie bo przy podpisywaniu ze sie przyjdzie na szkolenie w razie nie stawienia sie na to szkolenie kara 500 zl. Tak samo jezeli przerwiesz szkolenie, po odbytym szkoleniu nie podejmiesz wspolpracy badz zwolnisz sie wczesniej niz koniec pierwszej umowy. Samo to sprawia, ze nie polecam firmy. Kolejna firma traktujaca pracownikow "jak klientow" na ktorych sie zarabia. Pani na rozmowie o prace mowila takze o szkoleniach codziennych ktore trwaja jakies poltorej godziny, z czego zrozumialam - nieplatne, co jest kompletnie marnotrastwem czasu...rozumiem ze szkolenie ma na celu NAUCZANIE ale to nie szkola ani studia tylko praca.

@Anonim

Szanowny ANONIMIE naturalnie wymagamy opłaty za szkolenie w przypadku braku podjęcia z nami współpracy. Przyjmujemy w nasze szeregi osoby nie tyle bez doświadczenia co bez przygotowania zawodowego, dlatego musimy nauczyć tego zawodu bardzo często zupełnie od podstaw. To tak jakby chcieć zostać bez jakiejkolwiek wiedzy, umiejętności lub doświadczenia: kierowcą autobusu, fryzjerem czy lekarzem „bo chcę”. Naturalnie wszyscy wiemy, że jest to niemożliwe. Proszę sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chciałby Pan jechać autobusem z kierowcą bez uprawnień? Wielu osobom wydaje się, że praca na „słuchawce” niczego nie wymaga. To duży błąd i takie podejście kończy się często stwierdzeniem „nie nadaję się”. Oczywiście że nie da się "nadawać" lub "nie nadawać" do wykonywania pracy do której nie ma się odpowiedniego przygotowania. To stwierdzenie należy zamienić na „jestem nieprzygotowany”. My jako firma to przygotowanie zapewniamy i nie oczekujemy ponoszenia kosztów szkolenia, a jedynie podjęcie współpracy w zamian za przygotowanie do zawodu (z kandydatami, którzy przejdą proces rekrutacyjny). Jest nam również przykro, że nie udało się odpowiednio zapoznać z naszym systemem wynagrodzeń, ponieważ za czas spędzony na szkoleniach wypłacamy dodatek szkoleniowy, który doliczany jest do wynagrodzenia. Szanowny ANONIMIE na koniec dodam owszem nie jesteśmy szkołą i jest to praca, ale możliwość zatrudnienia bez konieczności przygotowania do zawodu na własną rękę uważamy za duży plus :) Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku, oraz odnalezienia pracy gdzie nauka nie będzie marnowaniem czasu :) Dział HR

@DGM

Bardzo fajnie, że profesjonalnie przygotowujecie swoich pracowinkow do pracy ale po prostu moim zdaniem siedzenie poltorej godziny i uczenie sie BEZ ZAPLATY za ten czas to nie jest praca tylko traktowanie jak właśnie szkoła przygotowujaca do zawodu. Zadna powazna firma tak nie robi. To lepiej sobiee isc do takiej szkoly i od razu zlapac prace, przy ktorej jak sie podpisze ze przyjdzie na szkolenie a potem nie przychodzi nie placi sie kary 500 zl. Rozumiem, że po odbyciu szkolenia i nie podjęciu pracy następuje taka kara, ponieważ to czas i zasoby pracodawcy zostały wykorzystane ale za nieprzyjście? WYZYSK. (usunięte przez administratora) Gratuluje checi szkolenia i przygotowania do zawodu ale szczerze? Jezeli ktos chce zostac przedstawicielem handlowym albo nawet telemarketerem na prawdę, to najpierw kończy szkole i szuka DOBREJ pracy, a (usunięte przez administratora)umów śmieciówek. POZDRAWIAM.

@DGM

I dziękuje, bo własnie mam taką pracę, że jak mam zebranie bądź szkolenie to nadal mi płacą za godziny przebyte w pracy. Bardzo fajne to jest, polecam.

marta
@DGM

Szanowny pracodawco, w takim razie jeśli jednak wymagacie doświadczenia u potencjalnego pracownika to powinniście zmienić opis w ogłoszeniu (cyt" Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!") - delikatna sugestia

@DGM

Same kłamstwa, nie macie gwarantowanej stawki godzinowej!!! Nie nauczacie zawodu Doradcy Klienta, (usunięte przez administratora) Kosztowne szkolenia zapewniacie? Ciekawe jakie, chyba oglądanie filmów na komputerze i tydzień dzwonienia i rozmów z klientami zupełnie za darmo! Tak wygląda wasze szkolenie! Proces rekrutacyjny przechodzi każdy, bo macie braki w ludziach, bo odchodzą z takiej "rzetelnej firmy", nikt nie chce z wami zostać na stałe. System wynagrodzeń o którym tak pięknie piszecie? Przedstawiajcie ludziom na rozmowie kwalifikacyjnej! Bo żadnego dodatku szkoleniowego z waszej strony nie ma, wręcz przeciwnie same kary!!!(usunięte przez administratora)

Anonim2
@DGM

Rozumiem że te kosztowne szkolenia za które trzeba oddać 500 zł to te kilka godzin „wykładów”, oglądanie filmu dostępnego na yt i słuchanie rozmów innych konsultantów? A może za te kilka kartek które drukujecie? Nie mówiąc już i tym ze podpisuje się umowę na tygodniowe szkolenie a już trzeciego dnia sadzacie ludzi na słuchawce i „Radź sobie sam”, a jak komuś za dobrze nie idzie to „Kryzys” zawsze sypnie dobrą radą i zdołuje Cie jeszcze bardziej. Dodam jeszcze że podczas trzeciego dnia „SZKOLENIA” wysłali mnie na słuchawkę, za co oczywiście nie placili, bo przecież szkolenie. Pozdrawiam i nie polecam.

Kary finansowe, słabej jakości sprzęt komputerowy i słuchawki, głośna muzyka

Zostaw merytoryczną opinię o DGM - Lublin

• Jak się pracuje w DGM?

Zobacz opinie na temat firmy DGM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 31 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DGM?

Kandydaci do pracy w DGM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DGM