Sklep papierniczy KLEKS

Gdańsk

Opinie o Sklep papierniczy KLEKS

Ala

Witam, wiecie może czy aktualnie prowadzą rekrutację do Sklepu papierniczego KLEKS, mam doświadczenie jako sprzedawca i jestem zainteresowana tym sklepem, jednak nie widziałam aktualnych ofert. Pomożecie?

niezadowolona

Więcej tego sklepu nie odwiedzę! Gdy oglądałam artykuły czułam się jakbym popełniała zbrodnię zbyt długo zastanawiając się nad wyborem (czujnemu oku sprzedawcy nic nie może umknąć - Pan stał nade mną i przyglądał mi się uważnie). Gdy chciałam się zastanowić nad wyborem i grzecznie podziękowałam, Pan się obraził i odrzucił produkty na bok. Cóż... mimo, że chciałam powrócić po zakup, choćbym nie wiem co już tam nie wrócę razem z moją stówą którą chciałam tam zostawić. Wolę objechać pół Gdańska, żeby znaleźć lepszą obsługę..

galijka

Fajny sklepik, trochę ciasno, nie można niczego dotknąć bo jest pozwiązywane żyłką i sie pozastanawiać w spokoju. Dziewczyny się często zmieniają, a szkoda. Dziwnie...

Bardzo miła obsluga sklepu. Wzorzec sklepu pod kazdym wzgledem profesjonalnego. Wiecej takich sklepow !! . Funkcjonuje juz podobno 20 lat. Pamietam go od zawsze .

Zostaw opinię o Sklep papierniczy KLEKS - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep papierniczy KLEKS