Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

Gruby

Hahaha. Każdy tylko dużo pisze. Jak ja się cieszę, że już nie muszę tam pracować. Ludzie, czy Wy naprawdę nie widzicie swojej wartości?? Przecież jesteście gorzej tam traktowani niż jakakolwiek nizina społeczna. Jest mi Was zwyczajnie żal, bo spotkałem tam dużo wartościowych ludzi, którzy mogą sięgać po więcej, a dają się tak robić w balona.

konczita

Troche mnie zalamuje ten lament. Kazdy duzo pisze, ale nikt nic nie robi. A Lubas siedzi na gorze w swojej kabinie i sie z tego smieje. Zapewne od dawna ma to ustawione na strone startowa. Jak chcecei zmian to zacznijcie od siebie: kursy, szkolenia, cos swojego, itp. To kazdego najszybsza droga do zmian.

Byly

4 miesiące tam robiłem. I wystarczy. Syf i metr mułu. Hamstwo i żenada...

sss

Kira masz racje. Piece potrafią zwolnić tylko jak tzw. GURU przyjedzie zerknąć co się dzieje, a następuje to rzadko. Ludzi traktują za nic.

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kira20

Ludzie tam jest jedna wielka klika 'starsi" stażem wykorzystują i poniżają ludzi nie ma znaczenia że nie ma tej starej spółki ci z tej nowej mają jeszcze gorzej mnie to już nie dotyczy ale taki mobbing jaki tam jest to jakaś masakra ludzie opamiętajcie się wymagania jakby tam ktoś 100 lat pracował zero zrozumienia ...ja już na hucie ale nie myślcie że jest lepiej chyba tylko tyle że mam soki - a guzik mi na tym zależy

Woj
@kira20

Skoro ci tak źle, to po co zostałaś na hucie? Trzeba iść do innej pracy.

lol

"wiekszość zapie.." bo większość nie planuje tu być na stale, wieć im to wisi. Pracują i szukają czegoś lepszego. nowypracownik pytasz zbyt ogólnie, zależy gdzie chcesz pracować, ale glównie wszędzie 3 zmiany, albo 5 dni (sortowanie), albo 7(produkcja, dekoracja) i odbiórki. CHcesz to przychodz, opiniami się nie przejmuj, bo tak to nigdzie pracy nie znajdziesz. Ludzie tylko źle piszą, dobrym nikt się nie chwali. Najlepiej się samemu przekonać.

SSS

Dla mnie totalne dno. Ludzie nie są zgrani i nie pomagają sobie wzajemnie. Mało tego praca ciężka jak nie wiem co i nikt nie widzi tego że głównie to kobiety wykonują tą najcięższą pracę. Niektóre butelki są ciężkie, niektóre gorące, a jeszcze w innym miejscu sprzęt jest tak stary i zużyty, że nie można dobrze umieścić szklanych przedmiotów. Ale zamiast coś z tym zrobić to lepiej wyżyć się na człowieku, że źle robi lub nie daje radu. Zamiast zebrać się wszyscy i stanąć murem to każdy zaciska zęby i zapier... Tylko pytanie: jak chcecie mieć lepiej skoro nikt nic z tym nie robi tylko każdy kuli ogon. Tu nie zdziała nic jedna osoba !!

przyszlypracownik

Proszę napiszcie w jakich godzinach są zmiany tzn od której do której godziny.

nowy

tak czytam i czytam to wszystko i aż mi sie przypomniały czasy jak tam pracowałem w tym syfie szklanym, no nowej hali boże jaki tam był i za pewne nadal jest zapierdal z prędkością światła tyle co oni każdego dnia robią tego gównianego szkła to aż głowa boli,ehhh można by tak było pisać bez konca o tym hucianym (usunięte przez administratora) kontroli jakości liderach co nie których ,tampony na maxa :)

CNC

Robię dla was formy w Działdowie i powiem wprost: tak durnie skonstruowanych form, beznadziejnego, nieczytelnego rysunku technicznego nie ma w żadnej innej hucie, kto tam rysunki robi? Skończony tępak :)

Pracowwnik

Po pierwsze nie ma już sgp,a pracownicy nowej firmy zarabiają 2100-2200 na rękę czyli tyle samo ile pracownicy huty :p,po drugie przerwę zarówno pracownicy huty jak i pracownicy firmy mają taką samą czyli 20 minut.Piszę oczywiście o produkcji bo na takim dziale pracuję.Pracuję tutaj już kilka lat i odkąd pamiętam Marta jest liderem 4brygady.Co do pracy,atmosfery, itp i itd nie wypowiadam się.I tak nie ma to najmniejszego sensu.Interesuje mnie natomiast czy w święta i nowy rok huta będzie miała postój,czy tak jak zwykle trzeba będzie za....ć?:( Jak narazie plan produkcji na święta i nowy rok-KOSZMAR!!!A huty w Austrii i w Wymiarkach mają postój!!!

kimi
@Pracowwnik

A co tak bronisz 4 brygady może jesteś jedną z pań co noszą czerwone bluzki Co ? . Nie pamiętacie jak jeszcze rok temu ludzie z sgp byli wykorzystywani przez hutę jak ludzie z huty co 30 min na papieroska a ludzie z sgp odwalali najgorszą robotę za hute i dostawali za to 5,9 zł i obietnice bez pokrycia czyli przejście na hutę

kira20

Praca ciężka ale ludzie okropni nikt nie chce pracowac bo pracownicy nie chcą przekazac żadnej wiedzy tylko pretensje że sie nic nie umie a jak ktoś szczerze pracuje to one stare najlepiej by leżały i tak w koło a jak nie pasuje to tak uprzykrzaja życie że głowa mała byłoby dobrze żeby tak ktoś dobrał im sie do tyłków samo kolesiostwo i sitwa a póżniej sie dziwią że nie ma ludzi praca jak każda inna ale więcej tam pseudo kierowników liderów i "kolesiów" no ale gdzieś trzeba pracować

lol

Odpuść sobie .. Idź na 4 tam poczujesz. Kierat królowej Ingi..

John

Robiłem tam ponad rok temu przez firmę SGP w dziale produkcji na IV brygadzie i gorszego syfu w życiu nie widziałem . Huta to było i chyba jest państwo a ludzie z Sgp to najgorszy sort jak przyszedł koniec roku i trzeba było zatrudnić osoby to co zrobił kochany pan kierownik zatrudnił tylko 2 osoby z SGP nie bedę pisał czym się przysłużyli a dodatkowe 2 osoby z ulicy jak się kochany P.K kierownik IV brygady określał na pseudo zebraniach . Ludzie z SGP odwalają najcięższą robotę za hute a huta przerwy po 30 min obiadki itp a ludzią z SGP liczeni z zegarkiem przez kochane 2 liderki nie bedę pisał nazwisk tych dwóch pań M.N i M.S . Ciągłe donoszenie na ludzi obgadywanie wszystkich . A to wszystko za 1500 zł netto

też robiłem na 4
@John

Zgadzam się z tobą w 100 % ale goska nie jest taka zła gorsza jest monia zwykły robol a rządzi się jak kisiel . Nikomu nie polecam tej zmiany . Co do ludzi z sgp to byli są i chyba będą traktowani jak najgorszy sort przez hutę . Na szczęście już nie pracuje w tym syfie i na tej chorej zmianie

Misiek

Jaki klimat jest w utrzymaniu ruchu u automatyków albo elektryków?

Loko

To istna planeta małp.

Szukam pracy
@Loko

Na automatyka do utrzymania ruchu warto aplikować czy szkoda czasu?

shrek
@Szukam pracy

Szkoda czasu , chyba że chcesz być małpą na posyłki

kochanica szatana

Premia na dekoracji jest ciągle obiecywana i nigdy jej niema ale za to na produkcji ja biorą bo mają zerowy odpad.To co się dzieje na dekoracji to przechodzi ludzkie pojęcie ludzie się zwalniają bo nie chcą robić w takim systemie i za tak śmieszne pieniądze bo niestarczaja nawet na waciki a dopiero co na przeżycie .Przyjmują jakiś pseudo specjalistow którzy wyżej sraja ni (usunięte przez administratora) mają,moze jak by ich przeciorac po wszystkich piecach i wtedy do normalnej pracy zgonic to i by sie szacunku do czlowieka nauczyli.A ten kierownik zm z 3 br to jakaś totalna pomyłka chyba.Przecież on niema bladego pojęcia o takiej pracy,temu gościowi poprostu brakuje jaj i te jego ruchy,chlopie z zyciem,jest tak posrany za każdym razem gdy tylko przychodzi zmienić go Pani bogini Inga jak to mówią co niektórzy,że chlop to najlepiej schowal by sie do swoich portek ze strachu.zebranie z prezesem bylo i co poprawa jest jakas,niema nic w tym kierunku zrobionego on ma produkcjie i tam jest piorytet a on powierzyl wszystko maciusiowi a macius zrobi to co ma zrobic.Żenada

Kustosz
@kochanica szatana

A jak tam 3 brygada na dziale dekoracji? wiele słyszałem wiele sprzecznych informacji, na dniach mam się przyjąć i chciałbym wiedzieć z kim będę miał do czynienia?!

były

Hej

ostatni sprawiedliwy

to jakieś bzdury sa normalnie , tam bez znajomości to nie ma co szukać , wszystkie lepsze stanowiska od kierownika w w górę zajęte są przez rodzinkę i przygłupawych kolesi . Z ogłoszenia można siedostać do biura jeśli rodzinka nie znajdzie najpierw swojego na dane stanowisko a i tak taka osoba nie popracuje dłuzej niż roczek moze półtora roczku jeśli nie zostanie zaakceptowana przez rodzinkę. Stanowczo odradzam tam prace tylko szkoda czasu j nerwów, nie szukajcie tam szczęscia bo go tam dla was nie ma .

tatko

ale jaruś w sprawach technicznych był całkowicie zielony, a to na produkcji jest niewybaczalne

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa