Opinie o STOLZLE w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy STOLZLE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie STOLZLE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOLZLE w Częstochowa

Murzyn

Witam wszystkich hutnikow haha ja pracowalem na 1 brygadzie o zarobkach nie wspominam bo nie mozna nazwac to zarobkami za tak dobrze wykonywana prace z tymi ludziami moimi :-) krutko mowiac jest delikatny (usunięte przez administratora) ale jestem zadowolony i milo bede wspominal ta prace ale tylko dzieki tym wariata z 1brygady takze kochani moi zycze wam cierpliwosci i szybkiego powrotu do zdrowia:-) i czekam na wiesci kiedy pijemy :-)

(anal)fabeta
@Murzyn

Murzyn.....widzę, że miałeś "hutniku" również "krutki" epizod ze słownikiem ortograficznym.Może dlatego tak niskie zarobki osiągałeś, bo dałeś się robić w wała.

Nie jednokrotnie,nie wzywanie karetki to norma,nawet jeśli przygniecie Cię staker to inny pracownik odwiezie (taka sytuacja miała miejsce)Cię.Kierownictwo ma tomograf w oczach.

Zaniepokojony

Ach i takie pytanie. Czy maja one placone za kazda zatrzymana palete? Tak czasem mysle ogladajac obrazki typu jeden dzien masa palet zatrzymana na calym zakladzie.

One
@Zaniepokojony

NIESTETY ALE ONE NIE MAJĄ PŁACONE ZA ZATRZYMANE PALETY A SZKODA :)

Wiktoria

@GMO, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w STOLZLE. Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu i warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Zaniepokojony, a czy Ty pracujesz w tej firmie? Twój komentarz jest niejednoznaczny. @Pracownik, a czy taka sytuacja, o której piszesz, miała już miejsce wcześniej?

Drukarz

Klasyczna rozmowa nic trudnego.

Szok

Masz rację zaskoczony Patrzy jedna z drugą jak kogoś pod (usunięte przez administratora) do kierownika a sama nie lepsza jest..... zamiast się zająć praca.... A najlepiej nie którym wychodzi gadanie glupot na lidera a w pracy w (usunięte przez administratora) wchodzą żal tej brygady.....na trzeciej zresztą nie lepiej jest wiecznie lider spóźniony i ludzi brak Żal Bryg. 2 i 3. OGARNICJE SIĘ

Zszokowany

To co sie dzieje na dekoracji na 2 brygadzie teraz to jedna wielka paranoja i porazka nie da sie tak pracowac

Hmmm
@Zszokowany

Co się tam dzieje???

Wiktoria

@zaniepokojony sytuacją możesz trochę bardziej rozwinąć kwestię wynagrodzeń w STOLZLE? Jak rozumiem - wynagrodzenie podstawowe jest różne i zależne od stanowiska. A co w takim razie z premią? W jaki sposób jest naliczana i przydzielana między pracowników?

........
@Wiktoria

Premia jest procentowa 24% największa ale tego nikt nie widział na liniach to ogólnie można w porywach 8 do 10% wyciągnąć pracownicy którzy nie są na lini mają średnią z wszystkich lini czyli kierownicy i specjaliści oni mają najlepsze premie bo podstawę mają jaką a brakarze jaką? Jeszcze powiedzą masz. 10 % to się ciesz ale moja premia a ich to przepaść. Kto ma dużo to dostaje więcej jak by mu było mało

F..khuta

Ludzie obudzcie sie. Ja tez zwlekalem dlugo z wypowiedzeniem, ale jednak sie zdecydowalem. Teraz zaluje straconego na hucie czasu. Teraz pracuje w firmie ktora szanuje pracownikow. Bez czepkow, bidonow zakazow. W normalnym systemie od pon do pt dostalem wieksza stawke niz na hucie po 1,5 roku zapieprzania po 7 dni. Swieta wolne, weekendy wolne. Kierownicy nawet sami z robolami gadaja, smieja sie. Nie jak szlachta na hucie co nawet dzien dobry nie powie i szuka 'pisiont' groszy po podlogach, albo przeleci jak wiatr przez hale. Zreszta oni nie maja serca, zeby po takim wypadku ludzia w swieta do pracy przychodzic bo butelki wazniejsze od wszystkiego.Inny swiat istnieje ludzie. Juz nigdy na hute nie wroce, chyba że mialbym jesc chleb z ziemia z ogrodka. Pozdrawiam kolegow i kolezanki z dekoracji. Kierownikow i prezesa juz nie :p

@F..khuta

Masz rację co dzień jest coraz gorzej. Dziś pani Ikonka z biurek nawet picie wyrzuciła. Koszmar myślę nad zmianą

lolo
@F..khuta

to gdzie tak dobrze placa? Bo wiesz ja tez moge pisac ze pracowalem na hucie a teraz zarabiam na produkcji gdzie indziej 5000.

...
@lolo

Przecież jak nie wierzysz to siedź na tej hucie i napierd.... butelki do emerytury. Nie mówiłem, że zarabiam 5k tylko, ze mam większą stawkę. Czytania ze zrozumieniem o ile pamietam ucza w szkole.

lolo
@...

Skoro jesteś taki uczony to czemu musisz zasuwac fizycznie? Weź chlopie to przeczytaj kilka razy i wskaz gdzie ja pisze, ze zarabiasz 5 tysiakow.

Nadzieja

Panie Prezesie prosimy pana o wolne święta na dekoracji.Wierzymy że tylko pan nas zrozumie przecież u nas nie ma ruchu ciągłego wystarczy wyłączyć .Mamy nadzieję że jednak zmienicie zdanie i dacie nam spędzić spokojnie i wesoło spędzoć ten świąteczny czas z rodziną

@Nadzieja

Nadzieja umarła. Święta na Hucie zamiast z rodziną. Bo butelek im wiecznie mało. A tak maszyny stoją . A święta pracować karzą.

Szukam pracy
@Anonim 2

A przy produkcji samych butelek jak z pracą? Idą ciągłym tempem czy jest luźniej, może jakieś postoje, awarii dużo?

Robol

Moim skromnym zdaniem to ten rok będzie przełomowy w istnieniu Dekoracji. Jest straszne tempo pracy,a brakarzy tych w miarę dobrych mało. Asortyment z górnej półki to i klient wymagania ma odpowiednie nie życzy sobie bubli, ale jak wypatrzeć wszystkie wady skoro obsady są zmniejszane tam gdzie stały 3 osoby teraz 2 mają nadążyć, a tam gdzie były 2 teraz 1. Wylewu można dostać od tej harówy, ręce pozrywać od ciężkich butelek. Sporo osób już się zwolniło i nadal mają odchodzić bo rynek pracy jest już całkiem dobry w naszym regionie, nie ma sensu tracić zdrowia dla huty i szanownej kadry rządzącej, która o dziwo rośnie jak na drożdżach, tylko że ci na dole zapieprzają na wasze super pensje i premie. Ręce i kręgosłupy was nie bolą bo i od czego - od patrzenia i farmazonów pie...? Szanowny pan kierownik na święta tak rozpisał pracę, że nawet w normalny dzień nieraz nie ma takiego obłożenia. Na prawo i lewo słychać o dalszych odejściach z pracy, a nowych dobrych brakarzy brak. Jak zrealizujecie plany bez roboli? Austriacy poprzeczkę podnoszą i się bogacą, bo my jesteśmy dla nich jak kura co znosi złote jajka za złotóweczki pracujemy, a nie w euro.

Zaniepokojony sytuacją

Mówicie Nam brakarzom że pracujemy całą linią na premię, tylko podstawe każdy ma inną. Wozkowy, nakladający, drukarz, brakarz! Taka jest linia. Jeżeli jeden zawali wszyscy mają przesra... ale niektórym nie zależy na waszej premii. także zastanówcie się jeszcze raz nad systemem rozliczeń i premii. Taka mała dygresja z mojej stony.

Zaniepokojony sytuacją

Mam pytanie.. co się dzieje z 2gą brygadlą ?Wszyscy narzekali na Ele B. ale chyba każdy przyzna mi racje że teraz to nawet zmiany nie da się przejąć bo jest totalna patologia, nic nie jest na miejscu i nawet nie wiadomo co na piecu, sprayu, czy matowaniu zastaniesz kiedy przyjdziesz na linkę. I tu trzeba zadać jedno podstawowe pytanie. Bo ludzie się nie zmienili, cały czas pracują tak samo. Zmieniło się kierownictwo! Czy ta zmiana się opłacała? Moim skromnym zdaniem NIE! Jestem tego zdania że nie można robić takich wielkich roszad tak często. Najpierw zmiana brygad później kierownictwo. Jak to ma funkcjonować skoro ludzie się nie poznali i nie potrafią ze sobą funkcjonować. A do tego jeszcze Marcos i Kaśka na kierowników. Dajcie żyć! Ani jedno z nich nie ogarnia. Inga robi cały grafik. A i tak mają z tym problemy. Markos nie działa według grafiku Ingi i nagle brakuje mu ludzi bo przerzucił ich gdzieś indziej. Kasia zamiast pomóc ludzią na piecach którzy mają ciężko to woli ich wysłać do sortowania lub wyrzucania odpadu. I z tego co słyszałem to non stop dokłada roboty. A niektórzy chodzą i nic nie robią przez cały dzień. I tu jest moje pytanie do Pana M. jeżeli w ogóle Pan to czyta. Czy warto było modernizować dość dobrze funkcjonizujący organizm jakim była Dekoracja jeszcze 4-5 miesięcy temu!?

obserwator

inga ty karierowiczko oj zmieniają się ludzie po kontrowersyjnym awansie.. zespułaś atmosfere na dekoracji i rewolucji nie zrobisz tak jak byś chciała..

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka atmosfera?

Panie Macku a czy w swieta w czasie rezurekcji (Czyli o 6) bedzie jakas procesja rezurekcyjna wokol huty pracownikow dekoracji ? Czy swieconke mozna przyniesc do pracy? To jest smutne by swieta spedzac w pracy. Prosimy o zmiane decyzji. Przeciez te dni swiateczne bedzie trzeba nam kiedys oddac.

Katolik

Drogie kirownictwo dekoracji życzę wam ,aby zbliżające się Święta Wielkiejnocy były dla Was czasem ciężkiej pracy ,niezadowolenia i samotności tego samego co nam zgotowaliście .Łatwo się podejmuje decyzje jak nie dotyczy swojej osoby .Jesteście bezduszni w takie najważniejsze święto musimy produkować butelki na alkohol niż cieszyć się z największego katolickiego święta z rodziną.Ta tragedia ,która się wydarzyła nic was nie nauczyła jesteście bezduszni i chciwi .Mam nadziję że karma do was wróci, nie napisane ,że do emertury będziecie na górze

tez katolik
@Katolik

wszystko ok ale troche smutne, że podpisujesz sie jako katolik, a zyczysz co najgorsze. Tez chce swieta w domu i licze, ze jeszcze zmienia zdanie.

xx
@Katolik

Brak rąk do pracy i wychodzą zaległości. Może by tak stworzyć takie warunki by nowi chcieli przychodzić do pracy, a nie "zajeżdżać" obecnych (jeszcze) pracowników. Każdy ma jakieś granice wytrzymałości i ci obecni mogą za chwilę być byłymi pracownikami. Ale "góra" wierzy w swą nieomylność i refleksji raczej nie będzie.

Anonimowy

W takim razie rob kurs na spawacza kilka tysiakow I masz swistek ,zarobisz 6 tysiecy

xxx

Anonimowy

Ja pracuje prawie dwa lata jak jest dobra premia to 3300 sie zarobi zalezy jaki asortyment idzie

@Anonimowy

Ale na dekoracij.Jeżeli tak to gratulacje.

@Anonimowy

3300 przy dobrej premi. Gdzie ty robisz. Bo tam gdzie ja napewno nie. Przy dobrej premi to 2500 nie ma. A teraz i tak będą zabierać bo za duże podwyżki.więc pensje to lipa.

normalność

to jakiś zart człowiek sie cieszy ze zrobi 3 tysiaki , a wiesz ile zarabia dobry spawacz w Polsce ? Od 6 do 8 tys netto miesięcznie a wiesz ile zarabia spawacz w aluminum 12 tyś. więc co znaczą te twoje 3 tysiaki nic Da się za to przeżyć miesiąć?

Zostaw merytoryczną opinię o STOLZLE - Częstochowa

• Jak się pracuje w STOLZLE?

Zobacz opinie na temat firmy STOLZLE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLZLE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLZLE?

Kandydaci do pracy w STOLZLE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLZLE
2.6/5 Na podstawie 297 ocen.
  • Warszawska 347
    42-209 Częstochowa