INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Tyrka za grosz, atmosfera do (usunięte przez administratora),innowacje wprowadzają zamęt.

Niech będzie ,że do bani.Co faktu nie zmienia.

Igor

Niestety ale osoby, które straciły pracę teraz mają najwięcej do powiedzenia!!

Miętus
@Igor

Nie straciły tylko same odeszły z tego bagna a to wielka różnica :)

Wiola B.

Wszystko ok,

Najlepsze zarobki na czyszczeniu grzejników. Praca w pyle ale 2800 jest. A i bardzo dobra atmosfera że strony kolegów ( Żurek,Karol)

@Michał

@Michał, wspominasz w sumie o bardzo ważnych rzeczach dotyczących pracy - zarobkach i atmosferze. Czy możesz jeszcze napisać, jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca Instal-Projekt? To również na pewno bardzo istotna kwestia.

Agatka

dołaczam się do pytania!

Angelika
@Michał

U nas tak samo, polecam

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko KONTROLER KOŃCOWEJ JAKOŚCI WYROBÓW R35/2460-1267/23.
Blady

Szkoda śliny tak powiem. Cała prawda jest zawarta w tym co napisał ten gościu o wigilii jedna strona jak książęta a reszta to plebs tak już było w 96roku pracując po 12 godzin zarobiłem 180 złotych więcej niż w ośmiu godzinach. Jajca normalnie, parę lat poszło się jeb.. Teraz Grójec 22 na godzinę - może być jak dla mnie. Pozdrawiam takich jak ja.

@Blady

Jeśli dobrze wnioskuję z Twojej wypowiedzi, to pracowałeś w Instal-Projekt ponad 20 lat temu. Wiele od tego czasu mogło się zmienić w tym miejscu. Czy masz jakąś styczność z osobami pracującymi obecnie w tej firmie? Jeśli tak, to może wiesz, jak obecnie wygląda sytuacja w Instal-Projekt.

Busiarz89

Witam. Czy ktoś się orientuje czym wywożą te grzejniki np. na zachód? Chodzi mi o to czy autami o DMC 3.5T czy większymi zestawami. Bo słyszałem że busami 10 paletowymi. Posiadam taki i jeśli to prawda to myślałem o współpracy z tą firmą. Czy ktoś coś podpowie w tym temacie???

Paulina

@Natalia, a Ty pracujesz aktualnie w Instal-Projekt? Jeśli tak, to napisz proszę, co wpływa na Twoje pozytywne postrzeganie tego pracodawcy. @Pracowałem z 4 - 3 lata temu, w sumie pracowałeś już jakiś czas temu w tej firmie - może od tego czasu zaszły w niej jakieś istotne zmiany? Wrócę jeszcze do kwestii nadgodzin - w jaki sposób były później odbierane przez pracowników: w postaci wynagrodzenia czy też dni wolnych?

Pracowałem z 4 - 3 lata temu

Straszne naciskanie na nadgodziny i praca niekiedy po 12 godzin. Czesto tez przestawiają zmiany . np masz tydzień na rano a tu ci każą przychodzić przez cały tydzień na nocke , oczywiscie ze tobie moze np nie pasować to ich wogole nie obchodzi. Byłem na umowie zlecenie, jednego dnia nie mogłem przyjść to na drugi dzień wielkie pretensje ze mnie niebyło a uprzedzałem o tym, pozniej oczywisie było naciskanie zebym te godziny odrobił po godzinach, a do umowy zlecenia to nie ma takiego obowiązku. Oczywiscie sie na to nie zgodziłem. Krotko mówiąc miałem już dosyć tego wszystkiego , popracowałem ok rok czasu i sie zwolniłem.

Obecny pracownik

Nie polecam nikomu tutaj pracy...płaca na poziomie 2000,pracy ogrom pracujemy na 2,3 stanowiskach...osoby rządzące mają ludzi za nic,,atmosfera fatalna...ludzie odchodzą na okrągło zostają tylko stare wygi...zastanówcie się 2 razy za nim tu przyjdziecie bo i tak odejdziecie....

Paulina

@Niko, rozumiem, że pytasz, bo chciałbyś pracować w Instal-Projekt. Zdecydowałeś się na wysłanie CV pomimo braku odpowiedzi na Twoje pytanie na forum? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Instal-Projekt? Może któryś z obecnych pracowników firmy zechciałby wypowiedzieć się na ten temat?

Hanna

Aktualnie firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Niko

Hej mam pytanie czy w tej firmie pracownicy dostają tak zwane "Wczasy pod gruszą?bardzo proszę o odpowiedź

Paulina

@były_pracownik, dziękujemy za Twój komentarz w temacie firmy Instal-Projekt, proszę, udziel nam informacji co do dodatków socjalnych. Jakich benefitów można oczekiwać na stanowisku handlowca, służbowy samochód to norma? Co z premiami? Zachęcam Cię do kolejnej wypowiedzi w tym wątku. @Dawny, piszesz o fatalnej atmosferze, możesz nam opisać, co dokładnie powodowała taką złą sytuację? Twój bardziej szczegółowy komentarz będzie tu niezwykle przydatny dla innych.

były_pracownik

Pracowałem tam przed kilkoma laty jak handlowiec i było ok. Uważam, że jest to dobra, polska firma czasem trochę nadgorliwa w niektórych sprawach jak np. dz. kontrolingu ale w sumie polecam. Można się wiele nauczyć. Pieniądze całkiem dobre, wszystko zależy ile wynegocjujesz na rozmowie kwalifikacyjnej, zawsze na czas i zgodnie z ustaleniami.

Jak być lojalnym pracownikiem wobec firmy jeżeli jej kierownictwo ma pracowników gdzieś? Proszę o odpowiedz konkretną. Pozdrawiam

jak mogą być tam pieniądze jak z ukr tam mają pracować za grosze .

@anonymous

taki biuro tylko na pokaz na nic więcej .

Dawny

Jak ja sie ciesze ze juz tam niep racuje . zawsze przed pracą tam miałem takiego doła, i jeszcze ci mistrzowie ktorym zawsze nic nie pasuje . . . nie bede sie rozpiswał. A i atmostfera tworzona przez niektorych pracownikow fatalna. Jak ja sie ciesze ze juz tam niepracuje ;) :):)

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Instal-Projekt? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Talib

Dużo się pisze o tym zakładzie ale jest kasowane przez administratora bo co nie dobre nie może wyjśc na jaw. Robota nie zła ale wicecdyrektor zachowuje się jak Bóg. Niektórzy pracownicy za zaopatrzenie w żywność dla Pana wice prezesa ( jajeczka, warzywka )mogą robić wszystko współpracowniką i na to Pan wice prezes przymknie oko no chyba że nie wie o tym mowa tu o Panu Kuc... Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej to zatrudnij się a zobaczysz... :) Pozdrawiam

Paulina

Chcecie poznać firmę bliżej? Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Instal-Projekt - http://www.instalprojekt.eu/

Patryk
@Paulina

Co wy wiecie. U żurka to jest robota. Miła atmosfera i dobra kasa powyżej 2 tys.

K R

Omijaj szerokim łukiem. Kasa pożal się boże.

Paulina

@Pytanieco masz konkretnie na myśli? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie? Rozumiem, że nie jesteś do końca zadowolony z pracy. Co mogłoby to zmienić?

@Paulina

Ja się pytam jak można być lojalny w takiej sytuacji? Nie napisałem że jestem niezadowolony z pracy... ;) Bardzo ją lubie i tego nie przeczę. Paulina Nie odpowiada się pytaniem na pytanie... :) No dobrze inaczej co kierownictwo robi w tym kierunku aby pracownik był lojalny i nowi ludzie składali aplikację by dostać się do pracy w owym miejscu pracy? Zastanawia mnie to jeżeli ktoś zadaje jakieś pytanie to w oczach kierownictwa zaraz musi mu się praca nie podobać. Żeby zrozumieć powagę sytuacji trzeba zejść do ludzi rozmawiać jeszcze raz rozmawiać i znaleść konsensuns sytuacji a tak nie jest i widać to naocznie po zachowaniu kadry kierowniczej. Pracownicy są zastraszani za każdym razem i stresowani a nie tędy chyba droga. To ja mam pisać szary pracownik... :) Pozdrawiam

@Paulina

Zostaw merytoryczną opinię o INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kruszyn

• Jak się pracuje w INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 5 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTAL PROJEKT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością