Opinie o Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o. w Warszawa

Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o.
3 46 9 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o.?

KASIA

NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU , BARDZO NIEPROFESJONALNA OBSLYUGA KŁAMLIWE INFORMACJE JAKIE OD NICH OTRZYMALEM NARAZILY MNIE NA STRATY OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM FIREMKE MARKO SERVIS WCEZSNIEJ NAZYWALA SIE MAKRO SERVIC ALE WLASCICIEL ZBANKRUTOWAL , PODOBNO PONACIAGAL SPORO FIRM

LaLa Nowy wpis
@KASIA

Co za bzdury. Wystarczy sprawdzić w odpowiednich rejestrach. Do dziś firmy które naciągnęły Makro uciekają przed odpowiedzialnością- do czasu...

Administrator Nowy wpis

Rzetelne opinie osób, które pracowały w przedsiębiorstwie są cenną wskazówką dla osób rozważających zatrudnienie w firmie. Wiecie, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia w Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o.? Podzielcie się tymi informacjami.

orchidea

W ogóle nie polecam. Współpraca idzie jak po grudzie. Potrafią cofnąć kierowcę TIR-a z Łodzi do Warszawy i obciążyć kosztami transportu. Przywłaszczają cudzą własność na płatny magazyn, żeby tylko ciągnąć kasę. Na magazynie nie szanują towaru - rzucają kartonami. Pani Prezes cieszy się z cudzego nieszczęścia. Współpraca z tą firmą to same problemy, katorga i męczarnia. Z Agencją Transportową Makro Service każdy przejdzie prawdziwą gehennę. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!!

Tak5Nie

były pracownik Nowy wpis
@orchidea

ciekawe o jakiej firmie Pan pisze bo makro service zakończyło działalność w listopadzie ale 2013. Jak już musisz sobie folgować to przynajmniej ustalaj fakty.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o.? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

grzesiek

Dla osoby stawiającej pierwsze kroki w spedycji firma może wydawać się nieprzyjazna. Jest to jednak dobrze poukładana, przemyślana pod względem prawnym i organizacyjnym, zrzeszona w krajowych i międzynarodowych instytucjach firma. Wiadomo, że czasem jest nerwowo (jak to w spedycji) ale można liczyć na merytoryczne wsparcie, niezbędne narzędzia i zdobycie solidnej porcji wiedzy.

Tak4Nie

Markos

rozumiem, ze nigdy nie byłeś naszym pracownikiem, bo nie znasz zasad podwyżek i płacy. najwyraźniej jesteś jednym z kandydatów, którzy nie przeszli rozmowy kwalifikacyjnej. A ja napisze, tylko że przez ostatnie półtora roku odeszła od nas jedna osoba, a mamy 30 osób. Pomijam, że nawet nie znasz nazwy naszej firmy, bo ta która wymieniłeś istnieje, ale nigdy nikogo jeszcze nie zatrudniała.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o.