Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o.

Opinie o Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o.

KASIA

NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU , BARDZO NIEPROFESJONALNA OBSLYUGA KŁAMLIWE INFORMACJE JAKIE OD NICH OTRZYMALEM NARAZILY MNIE NA STRATY OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM FIREMKE MARKO SERVIS WCEZSNIEJ NAZYWALA SIE MAKRO SERVIC ALE WLASCICIEL ZBANKRUTOWAL , PODOBNO PONACIAGAL SPORO FIRM

orchidea

W ogóle nie polecam. Współpraca idzie jak po grudzie. Potrafią cofnąć kierowcę TIR-a z Łodzi do Warszawy i obciążyć kosztami transportu. Przywłaszczają cudzą własność na płatny magazyn, żeby tylko ciągnąć kasę. Na magazynie nie szanują towaru - rzucają kartonami. Pani Prezes cieszy się z cudzego nieszczęścia. Współpraca z tą firmą to same problemy, katorga i męczarnia. Z Agencją Transportową Makro Service każdy przejdzie prawdziwą gehennę. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!!

grzesiek

Dla osoby stawiającej pierwsze kroki w spedycji firma może wydawać się nieprzyjazna. Jest to jednak dobrze poukładana, przemyślana pod względem prawnym i organizacyjnym, zrzeszona w krajowych i międzynarodowych instytucjach firma. Wiadomo, że czasem jest nerwowo (jak to w spedycji) ale można liczyć na merytoryczne wsparcie, niezbędne narzędzia i zdobycie solidnej porcji wiedzy.

Markos

rozumiem, ze nigdy nie byłeś naszym pracownikiem, bo nie znasz zasad podwyżek i płacy. najwyraźniej jesteś jednym z kandydatów, którzy nie przeszli rozmowy kwalifikacyjnej. A ja napisze, tylko że przez ostatnie półtora roku odeszła od nas jedna osoba, a mamy 30 osób. Pomijam, że nawet nie znasz nazwy naszej firmy, bo ta która wymieniłeś istnieje, ale nigdy nikogo jeszcze nie zatrudniała.

Zostaw opinię o Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Transportowa Makro Service S.p. z o.o.