Opinie o Euro Providus w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Euro Providus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Providus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Providus w Częstochowa

Radomsko

Jeśli nie chcecie mieć problemów proszę nie brać takich pożyczek. Podaje z właśnych przykładów, ostrzegam. Pozdrawiam

nnnnn

na rękę to dostaniesz koło 2000, obiadek w trasie lub wieczorem koło 22-tylko cel do zrobienia i brakuje tyle i tyle i [usunięto przez moderatora]...powodzenia. Konsultanci niektórzy kładą laskę bo [usunięte przez moderatora] w innych firmach, tak więc klientów odwiedzasz za nich bo nie będzie wyniku i pożegnanie gotowe po okresie próbnym

pokemon11

umowę o prace dostaniesz po okresie próbnym po 3 miesiącach jeśli chodzi o kasę wyciągniesz najwyżej 2.500 ale przydział na paliwo ci nie wystarczy wiec nawet nie zawracaj sobie głowy bo i tak nikt nie wytrzymuje okresu próbnego chcesz sie przekonać to idź i zaryzykuj będziesz wtedy wiedział jak się pracuje w[usunięte przez moderatora]

mikolo

Przy PR Częstochowa nawet zaczęła się sypać. A będzie gorzej.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
michaś

osobiście nie polecam współpracy u tego Pana

stiv

a menager ile zarabia ?

Lili88

Witam wszystkich zastanawiam sie nad złozeiem aplikacji do firmy euro providus. Powiedzcie mi cos więcej o tej pracy na jakie stanowiska można sie tam dostac jaie wynagrodzenia co trzeba robić kto tam wogóle żądzi wszystkim. Pytam bo już miałam doczynienia z Kaliszem pracowała w Pigeonie i na Mielczarsiego i w HG Media partner i to wyzysk i nic więcej prosze o pomoc!!

ggg

przedstawicielka z Krotoszyna nie odbiera telefonów od klientów tłumaczy się chorobą.

ordynus

to z czego ta firma sie utrzymuje jak trzeba mieć znajomego żeby dostać od nich pożyczkę długo tak nie pociągną Prowident górą bo tam naprawdę każdy dostanie kasę

EuroP
@ordynus

Bzdura. Pożyczki nie dostanie tylko aktualny dłużnik, ciężko dać pożyczkę komuś, kto jeszcze poprzedniej nie spłacił i na spłacenie się nie zanosi. Ja pracuję w Euro i nie narzekam. Za leżenie nigdzie nie płacą.

oni nie szanuja klientow ani nas konsultantow. a pozyczki tak bys nie dostal chyba ze masz znajomego tam

konsultant EP

tak tyle zarabia jak nie wiecej

ordynus

no nie wiem czy ta firma ma zaufanie u ludzi w moim przypadku bardzo się na niej zawiodłam złożyłam wniosek o pożyczkę telefonicznie pani która go przyjęła oznajmiła mi że w ciągu dwóch dni będę miał odpowiedź niestety żadnej odpowiedzi nie dostałam sam zaczęłam wydzwaniać i się dowiadywać kazali cały czas czekać żadnych konkretnych informacji po tygodniu dzwoniąc do firmy poinformowano mnie że niestety dostałam odmowę wydaje mi się że kpią sobie z ludzi w providencie złożyłam wniosek i tego samego dnia dostałam pożyczkę a niby euro providus działa na tych samych zasadach szanujcie sobie klienta bo konkurencji coraz więcej

madmax

Zapomniałeś dodać, że po EP zaczyna się normalnie żyć pracąc w innych firmach :)

młody

To nie czytaj, w czym problem? Na EP świat się nie kończy, a wielu chłopaków doskonale radzi sobie po zakończeniu współpracy z tą firmą

młody - 2010-03-05 22:35:08 Znam firmy gdzie 3 z przodu to jest na początek, a potem to już w zależności od zasług. Premie też nie od macochy 50% to norma a bywa, że i 120% można zrobić. Wystarczy doświadczenie z branży i kontakty, Ci którzy wyszli z PP takowe mają zawsze. Osobiście nam ludzi w co najmniej 6 firmach o tym profilu, a każda z nich chętnie weźmie takich ludzi jak my. Propozycje współpracy padają co jakiś czas to z jednej to z drugiej firmy ale bajki opowiadasz az mi sie niechce tego czytac ;(

młody

Ale ja Cie nie znam, więc czemu mam komuś polecać twoją osobę. Ja w każdym razie z pracą problemów nie miałem, a i znajomym pomogłem. Teraz wiem też, że jak ja będę w potrzebie to ktoś wyciągnie do mnie rękę.

Chętnie podjąłbym pracę w finansach z Klientem. Ze stresem trzeba sobie radzić a z ludźmi rozmawiać. Jak masz coś ciekawego to poproszę ale 3-ka musi być [usunięte przez administratora]

madmax

Żadne pieniądze nie zrekompensują tego, w jaki ohydny i perfidny sposób traktowani są pracownicy. Może to być i piątka z przodu, godności i honoru sie nie kupi za żadne pieniądze, o czym zapomnieli co poniektórzy managerowie od siedmiu boleści. Pozdrawiam wszystkich byłych.

rockefeller

No to gratulacje, że nie potrafiłeś sobie z tym poradzić. Zebranie dowodów potwierdzających działania przestępcze( mobbing) to pestka. Dwa, trzy miesiące. I jak już odchodzisz, to robisz niezłą jazdę całej tej dziwnej fabryce: od Twojego menadżera aż do samej góry (RS,TK). I wszyscy mają ciepełko, a Ty i tak jesteś poza fabryką ale z możliwością pokazania w sądzie (sprawa zwolniona z kosztów) podstawę rozwiązania stosunku pracy. Najlepiej art 55par1' kp ( rozwiązanie bez wypowiedzenia z winy pracodawcy z powodu rażącego naruszenia przepisów kp). Ludzie bądźcie dla siebie trochę bardziej wyrozumiali, to nie jedyna fabryka, gdzie się "gnoi" pracowników. Ale w większości przypadków pracownicy sami na to pozwalają.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Providus - Częstochowa

• Jak się pracuje w Euro Providus?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Providus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Providus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Providus?

Kandydaci do pracy w Euro Providus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Providus