Euro Providus

Bełchatów

Opinie o Euro Providus

otek

Przynjamniej szczerze pisza ,że to praca akwizytatora w ternie.

monia

odpuść sobie

pokemon11

witam nie polecam tej firmy nikomu dopóki [usunięte przez moderatora] nie odejdzie współczuje wszystkim kierownikom,piszecie o szacunku wątpie czy ma on nawet szacunek do samego siebie.Gdyby tak było juz dawno powinien sam odejsc.Może [usunięte przez moderatora] zajmie sie tym i pomoże jeszcze jest szansa na uratowanie oddziału w Bełchatowie.W chwili obecnej kierownik [usunięte przez moderatora] to spoko gość można z nim współpracować jak i z [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora] BŁAGAM CIĘ ODEJDŹ ZANIM CIE WYWIOZA NA TACZCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

O.D

Jeżeli naprawdę zależy Ci na opinii na temat EP zajrzyj proszę na forum gazety.pl,tam masz wypowiedzi ludzi z nią związanych lub kiedyś pracujących dla nich.

zainteresowany

Ciekaw jestem opinii na temat tej firmy finansowej. Bo z tego co do mnie dochodzi to jest tutaj masakra. Kierownicy ciągle odchodzą, konsultanci również, klienci również są w szoku i zdziwieni jak mogli podpisać z tą firmą umowy....

Zostaw opinię o Euro Providus - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Providus