Euro Providus

Øby

Opinie o Euro Providus

Znajomek

Wynagrodzenie kierownicze niestety nie jest atrakcyjne. Przeciętne, takie, jak powinien mieć normalny pracownik. Podstawa bardzo niska, prowizja niewiele wyższa i nie zawsze jest. Brak zaplecza socjalnego. Plus za atmosferę.

Kajtulek

Zostałam oszukana czy ktoś zna p.Glapińską?Pracującą w Euro Providus,?

Przykre. Wczoraj wpadli pod pozorem "szkolenia" do Kłodzka i Wałbrzycha i WSZYSTKIM PRACOWNIKOM wręczyli wypowiedzenia. Zamykają oba oddziały. Zawijają się, a my na BRUK. "Nowoczesna" rozwijająca się firma. Żenada:(

Wojtek

Widzę, że szukają KS w Kaliszu, proszę o info czy warto. Pozdrawiam.

Robben

Z powyższych wpisów widzę, że na stanowisku lidera i konsultanta wygląda to dość nieciekawie. Prosiłbym o informację, jak wygląda praca na stanowisku kierownika sekcji, mam tu na myśli, zakres obowiązków oraz czas pracy (ilość godzin na dobę/sb/nd rówież?). Jak wygląda kwestia samochodu służbowego?

mundial

gdzie się podziały wszystkie wpisy? przecież tego było mnóstwo stron. Przedawniły się, czy co?

m4

To bardzo skomplikowany temat. Jakoś skrótowo się postaram. Dyspozycyjność 24h/d. Poza godzinami pracy telefony od przełożonych i składanie raportów. Notorycznie sms, że mało i mało. Musisz "zaliczyć" klientów, zrobić raportówki, bonusy, wypisać kilometrówki, wspierać swoich konsultantów, jeździć z nimi w teren, ogarnąć klientów zaległościowych. Brak rozwiązań strukturalnych jeśli chodzi o prawdziwą windykację należności, zatwardziali dłużnicy się z nas śmieją albo mówią wprost, że możemy ich w d.. pocałować. Brak narzędzi pracy, brak wsparcia merytorycznego i w terenie od przełożonych. Nieważne czy pracujesz na zlecenie (lider) czy umowę o pracę (kierownik). Godziny rozliczeń zmieniają się na ostatnią chwilę. Miałeś przyjechać do biura z pakietami np. na 19 w piątek a potrafią zadzwonić po 18, że jednak nie będzie rozliczenia bo im się kwota nie podoba i w sobotę za darmo oczywiście masz iść do pracy a rozliczenie albo w sobotę albo w poniedziałek. Tego też się dowiadujesz na ostatnią chwilę. Nie ma stabilizacji godzin pracy i nie możesz sobie niczego prywatnie zaplanować bo plany przełożonego ciągle się zmieniają. Cele są na takim poziomie, że nie dostajesz premii oddziałowej w ogóle a sekcyjną udaje ci się średnio raz na pół roku. Zostajesz z gołą podstawą, z której jeszcze dokładasz do firmowego baku. Finansowo lepiej wyjdziesz na stanowisku lidera bo chodź podstawy na rękę wychodzi 700 zł to masz procent ze zbiórki i za podpisane umowy płacą, kierownikowi nie (ok 2000-2500 na rękę).To są sumy bez premii. Kierownik ma stałą pensję - godzin pracy i tak nie przestrzegają, natomiast lider może wypracować więcej ale nigdy nie wie na ile może liczyć. Oceń sam. Jak o czymś zapomniałem niech reszta osób się wypowie.

m4

chyba w to nie wierzycie? ta firma to wampir energetyczny. wyssie z was wszystkie siły a potem kopnie w 4 litery jak przestaniecie być potrzebni. zero szacunku do pracownika. praca w piątek, świątek i niedzielę. kasa marna, oczekiwania kosmiczne.

chyżo

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy EURO PROVIDUS S.A.? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Konsultant Finansowy Miejsce pracy: Częstochowa i okolice, Gorzów Śląski, Praszka, Lubliniec Czym będziesz si... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718664?keywords=&region=

motywator

Jest 8% od jakościowych klientów (takich którzy płacą bezproblemowo ze sporadycznym poślizgiem) i 5% od pozostałych klientów. To jest procent z zebranych kwot, dodatkowo 30 zł od podpisanej umowy z nowym klientem i 15 zł od pozostałych umów (refinansowania, równoległe od naszych klientów) oczywiście jeśli jakąś umowę podpiszesz. To wszystko zsumuj, odejmij od tego wszelkie potrącenia z umowy zlecenie i podatek i wyjdzie ci wynagrodzenie. Jeśli otrzymujesz klientów po kimś kto wcześniej z jakich przyczyn już nie pracuje na tym stanowisku to pół biedy, gorzej jak musisz budować rejestr od nowa, nie mając żadnych klientów. Nie masz klientów - nie zarabiasz. Plus to tygodniowe wynagrodzenie, jeśli jest oczywiście z czego wypłacić. Za paliwo ani telefon nie zwracają. Twój problem jak wyegzekwować od klienta środki.

nn

wszędzie stawki są takie same, patrz na to co napisał motywator.

piotr

to zależy na jakim stanowisku i w jakim mieście. W mniejszej miejscowości będą mniejsze zarobki z uwagi na gęstość zaludnienia i prowizyjne wynagrodzenie

aaa

to sa [usunięte przez moderatora].dziady i nic wiecej,powinni ta cala niby firme z dymem puscic

prezes

W prudniku ta firma euro providus to straszna porażka

siwy00000,

Witam mowa o firmie euro Providus to banda [usunięte przez moderatora]odradzam prania pożyczek.

były

jak na dzisiaj to najbardziej normalny oddział polecam , może to mrb a może mr

życzliwy

popieram mojego przedmówce

były

Dominika, nie zastanawiaj się nad przejściem, tylko siedź w Providencie.

ja

ok

Dominika

Pracuję w providencie i zastanawiam się nad przejściem do europrovidusa. W providencie podstawa wynosi około 3600 brutto, możecie podać ile zarabia kierownik sekcji w providusie.

Taaaa

Jasne, EP Świdnica jest git. I pan mango też jest git. Tylko jakoś go przestali doceniać. I teraz już mu nie bęzie zależało żeby samemu sobie słodzić w necie hehe.

były

Na prawdę wierzycie w to co piszecie?

G.

Ciekawe z którego regionu jesteś?A może ze Słowacji?Powiedz mi proszę gdzie trudno dostać się do pracy w EP?Wszędzie pełno ogłoszeń na nabór na KS i konsultantów a Ty piszesz o trudnościach z dostaniem się do pracy...

damek

firma jest ok jak ktos nie wykonuje podstawowych zadan to nic dziwnego ze ktos sie upomina. ja pracuje jestem zadowolony. pieniadze sa wieksze premie konkursy itp.a konsultanci moga miec 8 % za zbiurke jak dobrze pracuja.

tajemnicza

firma ta jest bardzo nieodpowiedzialna do naciagania ludzi posiada pracownikow ktorzy sa bardzo niedpowiedzialni na swoich stanowiskach nie mozna sie niczego doprosic od nich ale co do splaty aby otrzymac procent do wyplaty to wtedy wiedza gdzie przyjsc po swoje zwlekaja z decyzjami tygodniami co do udzielenia kredytu nie umia powiedziec otwarcie o co im chodzi ogolnie firma jest kiepska i powinna zniknac z tego rynku poniewaz inne firmy pozyczkowe sa solidniejsze i wiarygodniejsze nie jestem zadowolona z waszej dzialalnosci nie potraficie utrzymac wlasnsego interesu od kiedy to splaca sie ,kredyt w calosci a na kolejny oczekuje sie kilkanascie dni a potem udaja ze nic z tego nie wyszlo jestescie( usunięte przez administratora ) naciagaczy ludzi poprostu nie potraficie dzialac samo swiadczy o czestym zmianie kierownikow oraz umowie z ludzmi kiedy sam pan kierownik umawia sie na rozmowe i niestety lekcewazy czlowieka i nie przyjezdza tym sposobem nie uzyskacie wiarygodnosci ludzi a wrecz przeciwnie ludzie czuja odraze do was jako firmy i ja osobiscie bede sie starala aby odradzac brania pozyczek w waszej firmie ktory to bank bieze sobie tyle do przodu przy braniu kredytu chyba zaden a tyu niedosc ze tyle bierzecie sobie procentu i tyle pieniedzy do przodu nie umiecie wspolpracowac z ludzmi

Zostaw opinię o Euro Providus - Øby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Providus