branbud

Braniewo

Opinie o branbud

Karolina

Sprawdzałam w KRS pracodawcę, firma nadal istnieje, nie jest zawieszona itp. Zaniepokoiły mnie poprzednie wpisy, czy na forum są osoby które obecnie pracują w branbud? Możecie wyjaśnić i napisać, czy powyższe problemy zostały wyjaśnione? Jak firma nadal działa?

edrf

@kali no wlasnie szkoda przeciez dizeki temu mozna sie reklmaowac i sstac sie bardziej popularna firma

giennadij

z czego właściwie wnioskujesz @giennadij , że Branbud już przestał istnieć co ? swojego czasu była to jedna z najlepszych firm jakie można było znaleźć w Braniewie i jego okolicach. Zajmują/zajmowali się budowncitwem przemysłowym , a więc przy dobrym zarządzaniu i profesjonalnej kadrze mogło by im się powieść naprawdę dobrze...

Szukasz pracy?

cieśla

ktoś wie gdzie teraz robi ten [usunięte przez moderatora]?? do dziś nie mogę odzyskać swojej kasy...dajcie jakieś namiary jak wiecie

Rafał P.

A ja lubię budować Polskę za darmo, mi to pastuje, więc polecam się na przyszłość ! Chętnie wrócę nad morze.

info

I co mu zrobicie...hehe nabił wszystkich w butelkę i żyje jak Pan

swinoujscie

ul. Gdańska 20 14-500 Braniewo Nam też ten [usunięte przez moderatora] zalega dużą sumę. Może sie wszyscy zgadamy i pojedziemy razem?

mm swinoujscie

Posiada ktos adres zamieszkania tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ka w Braniewie ?bo w firmie to nikt nieodbiera ,nr telefonow ma tyle a tylko jeden odbiera 504506622 ale na dzisiaj ma wylaczone wszystkie .

mm swinoujscie

Komu jeszcze ten [usunięte przez moderatora] wisi za wynajem sciemnia juz 5 mcy a kase ma bo wiem sam sie chwali,ale nie oddaje!!!!!!

mail: usluginoclegowe@op.pl

Anonim

Smerfetka, Proszę pilnie o kontakt! Majek nie tylko tobie zalega pieniądze na wynajem, a jest szansa na odzyskanie pieniążków. Podaj w mailu telefon do oddzwonię.

smerfetka12

[usunięte przez moderatora] dwa mce mi wisi kase za wynajem!!!!

infor

Doszła do mnie informacja, że Pan [usunięte przez moderatora] kończy budowę biogazowni w Parczewie (woj. Podlaskie). Można go złapać pod nr. tel: 502-098-120 (nie dzwońcie ze swoich telefonów)

Anonim

Witam, Czy ktoś może wie gdzie obecnie przebywa pan[usunięte przez moderatora] albo z jaką firmą aktualnie współpracuje?

mariusz s

Firma branbud zatrudnia samych [usunięte przez moderatora]. ale miał tez nie pijących kturych nie umiał poszanować.A ten ktury twierdzi że jest uczciwy to jest konfident tak jak jakinczuk ojciec z synem oni kapują i mają kase na czas tak było i bedzi ich się bujta.Szkoda mi tylko [usunięte przez moderatora] dobry chłopak ale musi[usunięte przez moderatora] w branbudzie z fri.prztctawta sie a podam swuj nr.Ja odzwonie/???

Mariusz

Jeśli macie jaja to przectawcie sie wszyscy tak jak ja mariusz skrzeszewski.Bo mam firme branbud głeboko w.[usunięte przez moderatora],ten [usunięte przez moderatora] nadal wisimi 6500 tysiąca i co mam go za[usunięte przez moderatora] powiesic jeśli prawo tego nie morze zrobic.

[usunięte przez moderatora] nie poczuwa sie do winy nie wyplacajac pieniadze zrobie wszystko zeby ta firme zamknac tak jak [usunięte przez moderatora]to nastepny[usunięte przez moderatora] wyjechal za moje pieniadze do domu nie zostawiajac mi ani złotówki uwazajcie na tom firme trzymajcie sie odniej zdaleka .

Adam

a weźta mu porządnie [usunięte przez moderatora]. w tym Świnousciu!!!! Bo kasy i tak nie dostanieta

asnka12

Robiłem w firmie Branbud Asnyka 12 to ja Mariusz Skrzeszewski jeśli ktoś nie umie czytać to niech się naucz albo po literkach poskłada[usunięte przez moderatora] z firmy Branbud wisi mi 6500tysiąca,nie pracuje w firmie już ponad 2 miesiące i piniędzy dalej nie widzę i co mu zrobić??????(JEŚLI ROBIŁEŚ NA ŚWINOUJŚCIU TO WEZ GO DO [usunięte przez moderatora] )

asnyka 12

[usunięte przez moderatora] to typowy oszust i krętacz, pracowałem u niego 14 miesięcy i nigdy nie widziałem zapłaty,pieniądze rwałem stopniowo z ciężkim bólem płacił , miał pieniądze a pracownikom nie płacił.Czemu żaden sąd nie morze skazać tego oszusta???????????

oszukany

nie da sie opisac tego co panuje w tej firmie , jezeli da sie nazwac to firmą [usunięte przez moderatora] to oszust i tyle ! gdzie jest prawo w tej sprawie !

Cieśla

[usunięte przez moderatora] przez [usunięte przez moderatora] popadłem w duże tarapaty finansowe, jest mi winien ponad 80tys sprawa ciągnie sie już od roku a ja dalej nie widze pieniendzy. Trzymajcie sie od tej firmy zdaleko bo moze pociagnać na samo dno

[usunięte przez admina] luzie trzymajcie sie zdaleka od tej firemki

kawal [usunięte przez admina]. i tyle leci mi juz 6 mies kase trzymajcie sie z dala od majora........

50 pracowników z Łotwy pracowało na budowie Branbudu w Kaliszu od sierpnia 2010 do końca grudnia 2010. Pracowali bez umowy o pracę, gdyż byli ciągle zwodzeni przez pracodawcę. Jest im winny łącznie ok. 200 tys. zł. Ambasada Łotwy w Warszawie przygotowuje pozew w tej sprawie.

***

Nie mogę się z tym zgodzić. Twój przedmówca, jako jeden z nielicznych na tej robocie nie ma problemów alkoholowych. Pieniądze miały mi być wypłacone 10 grudnia, dzisiaj mamy 23... I wiem, że nie jest on jedyny w takiej sytuacji, bo większość pracowników nie ma do teraz swojej wypłaty.

Mateusz

Pracowałem w tej firmie i nadal pracuje i nie mam żadnych ale to żadnych zastrzeżeń. Problemy o których pisze mój przedmówca mogą wynikać z jego braku profesjonalizmu i zamiłowania do alkoholu z którym firma BRANBUD walczy. Jeżeli pracownik jest rzetelny i lojalny wobec firmy nie ma problemu z płatnościami.

Robert

Nie pakujcie się w tą firmę. Pracodawcy obiecują miliony, a tak naprawdę to pracownicy czekają na pieniądze i dają się robić w konia. Firma jest nierzetelna, nie wypłaca pieniędzy!

?

Pracowałem w tej firmie i wszystko było wporządku a pieniądze na czas.Zastanów się czy to co piszesz jest w ogóle prawdą?

LUDZIE TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD FIRMY BRANBUD. WŁAŚCICIEL FIRMY NIE POCZUWA SIĘ DO WYPŁATY ZAROBIONYCH PRZEZE MNIE PIENIĘDZY. TAKŻE JE...EM ZA DARMO! DORADZAM GŁĘBOKIE ZASTANOWIENIE SIĘ NAD PODJĘCIEM PRACY U PANA MM.

Zostaw opinię o branbud - Braniewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie branbud