Opinie o Branbud w Braniewo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Branbud. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Branbud na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa mostów i tuneli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Branbud w Braniewo

Marek Nowy wpis

@cieśla a ile firma powinna Ci oddać pieniędzy ?

edrf Nowy wpis

@kali no wlasnie szkoda przeciez dizeki temu mozna sie reklmaowac i sstac sie bardziej popularna firma

giennadij Nowy wpis

z czego właściwie wnioskujesz @giennadij , że Branbud już przestał istnieć co ? swojego czasu była to jedna z najlepszych firm jakie można było znaleźć w Braniewie i jego okolicach. Zajmują/zajmowali się budowncitwem przemysłowym , a więc przy dobrym zarządzaniu i profesjonalnej kadrze mogło by im się powieść naprawdę dobrze...

cieśla

ktoś wie gdzie teraz robi ten [usunięte przez moderatora]?? do dziś nie mogę odzyskać swojej kasy...dajcie jakieś namiary jak wiecie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Branbud? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Rafał P.

A ja lubię budować Polskę za darmo, mi to pastuje, więc polecam się na przyszłość ! Chętnie wrócę nad morze.

info

I co mu zrobicie...hehe nabił wszystkich w butelkę i żyje jak Pan

swinoujscie

ul. Gdańska 20 14-500 Braniewo Nam też ten [usunięte przez moderatora] zalega dużą sumę. Może sie wszyscy zgadamy i pojedziemy razem?

mm swinoujscie

Posiada ktos adres zamieszkania tego (usunięte przez administratora) ka w Braniewie ?bo w firmie to nikt nieodbiera ,nr telefonow ma tyle a tylko jeden odbiera 504506622 ale na dzisiaj ma wylaczone wszystkie .

mm swinoujscie

Komu jeszcze ten [usunięte przez moderatora] wisi za wynajem sciemnia juz 5 mcy a kase ma bo wiem sam sie chwali,ale nie oddaje!!!!!!

mail: usluginoclegowe@op.pl

Smerfetka, Proszę pilnie o kontakt! Majek nie tylko tobie zalega pieniądze na wynajem, a jest szansa na odzyskanie pieniążków. Podaj w mailu telefon do oddzwonię.

smerfetka12

[usunięte przez moderatora] dwa mce mi wisi kase za wynajem!!!!

infor

Doszła do mnie informacja, że Pan [usunięte przez moderatora] kończy budowę biogazowni w Parczewie (woj. Podlaskie). Można go złapać pod nr. tel: 502-098-120 (nie dzwońcie ze swoich telefonów)

Witam, Czy ktoś może wie gdzie obecnie przebywa pan[usunięte przez moderatora] albo z jaką firmą aktualnie współpracuje?

mariusz s

Firma branbud zatrudnia samych [usunięte przez moderatora]. ale miał tez nie pijących kturych nie umiał poszanować.A ten ktury twierdzi że jest uczciwy to jest konfident tak jak jakinczuk ojciec z synem oni kapują i mają kase na czas tak było i bedzi ich się bujta.Szkoda mi tylko [usunięte przez moderatora] dobry chłopak ale musi[usunięte przez moderatora] w branbudzie z fri.prztctawta sie a podam swuj nr.Ja odzwonie/???

Mariusz

Jeśli macie jaja to przectawcie sie wszyscy tak jak ja mariusz skrzeszewski.Bo mam firme branbud głeboko w.[usunięte przez moderatora],ten [usunięte przez moderatora] nadal wisimi 6500 tysiąca i co mam go za[usunięte przez moderatora] powiesic jeśli prawo tego nie morze zrobic.

[usunięte przez moderatora] nie poczuwa sie do winy nie wyplacajac pieniadze zrobie wszystko zeby ta firme zamknac tak jak [usunięte przez moderatora]to nastepny[usunięte przez moderatora] wyjechal za moje pieniadze do domu nie zostawiajac mi ani złotówki uwazajcie na tom firme trzymajcie sie odniej zdaleka .

a weźta mu porządnie [usunięte przez moderatora]. w tym Świnousciu!!!! Bo kasy i tak nie dostanieta

asnka12

Robiłem w firmie Branbud Asnyka 12 to ja Mariusz Skrzeszewski jeśli ktoś nie umie czytać to niech się naucz albo po literkach poskłada[usunięte przez moderatora] z firmy Branbud wisi mi 6500tysiąca,nie pracuje w firmie już ponad 2 miesiące i piniędzy dalej nie widzę i co mu zrobić??????(JEŚLI ROBIŁEŚ NA ŚWINOUJŚCIU TO WEZ GO DO [usunięte przez moderatora] )

asnyka 12

[usunięte przez moderatora] to typowy oszust i krętacz, pracowałem u niego 14 miesięcy i nigdy nie widziałem zapłaty,pieniądze rwałem stopniowo z ciężkim bólem płacił , miał pieniądze a pracownikom nie płacił.Czemu żaden sąd nie morze skazać tego oszusta???????????

Zostaw merytoryczną opinię o Branbud - Braniewo

Branbud
1.4/5 Na podstawie 81 ocen.
  • pl. Grunwaldu 8A lok. 7
    14-500 Braniewo