Bo-Bud Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ida Kruszyńska

Frombork

Opinie o Bo-Bud Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ida Kruszyńska

karol

UWAŻAJCIE NA FIRMĘ BO-BUD! TO OSZUŚCI! Nie wywiązują się z umów, nie płacą za wykonaną pracę. Kontaktu BRAK ! Przestrzegam przed zawieraniem umów i współpracą.

Rafał

Potwierdzam,bardzo słaby kontakt i brak płatności

Paweł

Krętacze i ściemniacze,telefonów nie odbierają,płatności brak.Obiecują że zrobia przelew i przez kolejne dwa tygodnie pieniędzy ani śladu.Nie polecam i ostrzegam!!!

Zostaw opinię o Bo-Bud Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ida Kruszyńska - Frombork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bo-Bud Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ida Kruszyńska