Manpower Professional

Opinie o Manpower Professional

nitek

anonim, manpower to znana agencja pracy. tutaj kasa zawsze jest na czas, co najwyżej odrobina opóźnienia, ale to tylko dzien-dwa. Mysle, że mozna im zaufać.

ex

anonim - 2010-04-08 15:29:13 Ale w Manpower Professional nigdy nie było szkoleń. Wysoki poziom niektórych konsultantów. oczywiście, że były szkolenia. Nie za często, ale były.

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dośc wysoko, . Atmosfera i ludzie tam pracujący są doświadczeni i bardzo profesjonalni w tym co robią Najbardziej podobało mi się w Manpower Professional możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu rekrutacji

Zostaw opinię o Manpower Professional - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manpower Professional