Opinie o Professional Manpower Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Professional Manpower Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Professional Manpower Sp. z o.o. o rekrutacji.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Professional Manpower Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
S Nowy wpis
Inne

Cześć, szukam aktualnych opinii o tej firmie. Mają ofertę na stronie dla montera i chciałbym wiedzieć czy są rzetelni. Długo się czeka na odzew od nich w sprawie aplikacji? Wypłaty są zawsze na czas, z przedłużeniem umowy nie ma problemu? No i czy łatwo jest uzyskać od nich dokumentację pracowniczą, np. swoje świadectwo pracy?

Martyna Nowy wpis
Inne

Uważacie ze jest to firma godna zaufania ?

Ajti Speszialist Nowy wpis
Kandydat
@Martyna

Nie jest : ) Byłem tam na rekrutacji i to wewnętrznej. Pierwsze wrażenie bardzo dobre, rozmowa odbywała się w miłej i przyjemnej atmosferze jednakże samo sprawdzenie wiedzy / umiejętności już pozostawiało wiele do życzenia - polegało na recytowaniu z pamięci masy komend (stanowisko IT). Komendy te mają to do siebie, że jeśli się z nich na bieżąco nie korzysta to nie zna się ich wszystkich na pamięć, jednakże nauczenie się ich to jest kwestia kilku/kilkunastu minut... Zostałem z tego powodu odrzucony. Ok, normalna sprawa, to oni decydują kogo chcą zatrudnić a kogo odrzucić. Ponieważ drogą mailową otrzymałem feedback w sprawie rekrutacji pozwoliłem sobie również podzielić się moimi uwagami na jej temat w sposób nader kulturalny, co mnie jednak zaskoczyło to odpowiedź ze strony pani z HR ze złośliwymi "uprzejmościami" i dodanie na blacklistę mailingową abym nie był w stanie odpowiedzieć na maila xD. Pierwszy raz spotkałem się z takim zachowaniem ze strony HR, a przecież to dział, który powinien być wzorem jeśli chodzi o umiejętności miękkie oraz kontakty interpersonalne... Tak czy siak zrobili mi przysługę, bo niedługo po tym dostałem się do lepszej firmy na lepsze stanowisko - szczególne pozdrowienia w tym miejscu dla pani z HR ;)

Jolanta Nowy wpis
Inne

Firma Manpower jest agencją pracy, która oferuje wiele możliwości zatrudnienia, a ze szczegółami można zapoznać się tutaj - https://www.manpower.pl/twoja-kariera/ Chciałbym się spytać, czy firma Manpower tak samo dba o swoich pracowników, jak o osoby, którym oferuje swoje usługi? Wszystkie informacje na temat pracy w firmie Manpower będą bardzo cenne.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nitek

anonim, manpower to znana agencja pracy. tutaj kasa zawsze jest na czas, co najwyżej odrobina opóźnienia, ale to tylko dzien-dwa. Mysle, że mozna im zaufać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Professional Manpower Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator maszyn produkcyjnych?
logo firmy Doradca ds. OZE
Warszawa
MULTIOZE Sp. z o.o.
(13 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. telesprzedaży
Warszawa
EASTATE PROSTA S.A.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
ex

anonim - 2010-04-08 15:29:13 Ale w Manpower Professional nigdy nie było szkoleń. Wysoki poziom niektórych konsultantów. oczywiście, że były szkolenia. Nie za często, ale były.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Ale w Manpower Professional nigdy nie było szkoleń. Wysoki poziom niektórych konsultantów.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dośc wysoko, . Atmosfera i ludzie tam pracujący są doświadczeni i bardzo profesjonalni w tym co robią Najbardziej podobało mi się w Manpower Professional możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu rekrutacji

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Manpower Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Professional Manpower Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Twarda 18
    00-105 Warszawa
  • NIP: 5252924539 REGON: 523173365 KRS: 0000988939
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Professional Manpower Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii