Opinie o Teletorium Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Teletorium Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Teletorium Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teletorium Sp. z o.o. w Wrocław

Szeryf

Dobrze się pracowało. Krótko, ale będę miło wspominać. Doradzanie, rozmowa, polecanie całkiem dobrych produktów. Miła robota.

aga

Zwykła praca na stoisku, jakoś nie specjalnie ciężka. Trzeba być kontaktowym i cierpliwym. Polecam jako pracę dorywczą.

javier

Szukałem opinii innych pracowników i widzę, że doświadczenia są podobne do moich. Bardzo przyjemnie i wszystko w porządku :)

Xeros

Ja bardzo miło wspominam pracę na stoisku, wszystko było ok.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Teletorium Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
vvera

Bardzo porządna praca. Niby tylko wysepki, a naprawdę fajnie się pracuje. Pensja przyzwoita, a z klientem idzie się dogadać.

Oskar

Pracuję i jest spoko. Dobra wypłata, szef w porządku. Zajęcia naprawdę dobre i całkiem przyjemne.

Olga

Pracowałam w Teletorium kilka miesięcy i miło to wspominam. Ludzie w porządku, praca uczciwa, elastyczne godziny, nie miałam na co narzekać.

Zygfryd

Polecam pracodawcę, wszystko ok.

Idzia

Bardzo podoba mi się ta praca. Spokój, fajni ludzie, wokół sporo gadżecików, lubię ją. Wypłata przyzwoita, a samo zajęcia nie jest jakość szczególnie męczące.

Nicki

Nie będę pisała elaboratu, ale mogę Was zapewnić, że to naprawdę fajna praca. Nie jest trudna, czasami może być męcząca, szczególnie gdy dużo ludzi przychodzi jednego dnia (np. przed świętami), ale poza tym jest bardzo fajnie. Doradzasz, pomagasz wybrać, ludzie zazwyczaj są mili, choć trafiają się i buraki. Praca i płaca okej. Dla młodych ludzi, albo dla tych którym to wystarcza i nie szukają niczego bardziej wymagającego :)

Jagoda

Jest dobrze, przyjaźnie, miło i klienci raczej zadowoleni :)

Kazik

Jestem właścicielem takiego punktu i nie przydarzyły się nam jeszcze skargi. Nie kontroluję ciągle pracowników, ale staram się im podpowiadać jak się zachowywać i doradzać. Sam też często obsługuje i wiem, że ludzie są zadowoleni. Wypłaty u mnie zawsze na czas i są bardzo przyzwoite jak na rodzaj pracy.

Mati

Jestem studentem, podoba mi się ta praca. Telefony to moje hobby, więc uczę się i doradzam ludziom. Przyjemnie i bez problemów. Polecam.

Grzegorz

Bardzo przyjemna praca, można poznać ciekawych ludzi, godziny elastyczne, także mnie jak najbardziej pasuje.

Gary

Polecam, wszystko ok.

Kama

Jestem jedyną kobietą w moim Teletorium, więc może jestem inaczej traktowana (choć wątpię), więc nie mam żadnych problemów, ani z dogadaniem się z pracodawcą, ani też z klientami. Praca jest fajna, kontaktowa i przyzwoicie płatna.

Czarek

Pracuję i jest w porządku. Ludzi coraz więcej, nie mamy problemów ze zwrotami czy skargami. U nas wszystko działa :)

Gabriello

Tutaj macie pisać o pracy i pracodawcach, a nie o odczuciach jako klienci, pamiętajcie o tym! Ja nie mogę powiedzieć złego słowa o swojej pracy w punkcie Teletorium. Szef w porządku, towar przychodzi regularnie i jest dobrej jakości, jako pracownik kupowałem i testowałem żeby wiedzieć co sprzedaję. Praca jest spoko, dużo ludzi przychodzi, można pogadać, wymienić się opinią. Czasami dużo roboty, a czasami pustawo. Taki to biznes, powtórzę się, ale złego słowa nie mogę powiedzieć.

jarekk

Moja przygoda z Teletorium trwała trochę ponad rok. Pracowałem w tym czasie na dwóch wyspach jedna po drugiej (jakoś tak wyszło)i nie moge powiedzieć złego słowa o szefach czy towarze, który był do nas dostarczany. Fakt, to praca z klientem, więc zdarzają się różne przygody, ale nie dostrzegłem złej jakości produktów, a i do każdego klienta starałem podchodzić z uśmiechem na ustach. Dobra praca dla młodych ludzi, którzy potrafią nawiązać kontakt z klientem, zarobki całkiem w porządku.

jancia

Widzę, że niektórzy ludzie nie rozumieją co się tutaj powinno pisać... Opinie o pracodawcy, a nie jakieś dziwne nieskładne teksty nie wiadomo o czym. Wracając do meritum: Pracuję w Teletorium od 7 miesięcy i dlatego mogę z czystym sumieniem polecić pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Teletorium Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Teletorium Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teletorium Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042