Keller Polska

Opinie o Keller Polska

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Keller Polska. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Dzień dobry, oczywiście – istnieje możliwość rozwoju. Posiadamy pakiet szkoleń z umiejętności miękkich oraz twardych, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz szereg szkoleń dla naszych Operatorów (m.in. uprawnienia operatorskie). Wspieramy także zdobywanie uprawniań projektowych i inżynierskich poprzez dofinasowania do egzaminów i kursów przygotowawczych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: https://www.keller.com.pl/kariera/nauka-i-rozwoj lub bezpośredni kontakt z Działem Personalnym: kadry.pl@keller.com.

@Keller Polska

Moim zdaniem nasza praca jest wykonywana doklanie i solidnie

Maks

Pod Bełchatowem otwarli nową BAZĘ SPRZĘTU. Wysprzedają sprzęt do robót geotechnicznych po kapitalnym remoncie . Pięknie odmalowany na szaro a pod tą farbą znajome barwy żółto niebieskie . Pozdrawiam.

Prezes
@Maks

Czy to jest ten sam sprzęt który wyjeżdżał z centrali na budowy?

Nemo

Witam czy są aktualnie przyjęcia na operatora palownicy oraz na sprzęt z tym związany? Jak ktoś wie niech pisze

@Nemo

Dzień dobry, Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w Keller Polska, zachęcam do odwiedzenia strony keller.com.pl. W zakładce "kariera" są aktualne oferty pracy. Gdyby akurat nie było oferty adekwatnej do Pana poszukiwań, proszę pozostawić swoje CV w naszej bazie, klikając przycisk "Prześlij CV". Bazę przeglądamy regularnie i w razie potrzeb, kontaktujemy się z kandydatami niezwłocznie.

AktywnyPracownik

Pracuję w tej firmie 2 lata i nie mogę powiedzieć złego słowa. Dużo świadczeń pozapłacowych, pensja na czas, fajna atmosfera. Wszystko dokładnie mówią na rozmowie rekrutacyjnej.

Szanowny Panie, Firma Keller oferuje wszystkim swoim Pracownikom szereg benefitów, które są szeroko wykorzystywane przez nich zarówno w biurach jak i na budowach. W naszym portfolio posiadamy opiekę medyczną od dwóch różnych dostawców do wyboru, ubezpieczenie grupowe, karty multisport, bogaty pakiet ZFŚS, w tym wczasy pod gruszą, czy pożyczki i zapomogi. Z powodzeniem działa płatny program polenień pracowniczych. Na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia Pracownicy otrzymują paczki świąteczne. Wszyscy Pracownicy mogą skorzystać z dofinasowania do nauki języka angielskiego. Oferujemy, o czym była mowa wcześniej, bogaty pakiet szkoleń, w tym dla Pracowników budów w obszarze uprawnień operatorskich. Benefity te są dostępne cały rok dla każdego Pracownika bez wyjątku. Nie są one uznaniowe, każdy ma do nich dostęp. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z działem personalnym firmy Keller pod adresem: kadry.pl@keller.com, który chętnie odpowie na wszelkie Pana pytania i niejasności.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Keller Polska kandydat na stanowisko IT Service Desk Technician ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Witam jest ktoś w stanie powiedzieć czy są przyjęcia w firmie? Dla operatora palownicy i sprzętu z tym związanym?

Sebo

Witam. Czy jest szansa zatrudnić się firmie bez doświadczenia na stanowisko operatora maszyn?

@Sebo

@Sebo A uprawnienia posiadasz? Jeśli tak to zachęcam Cię do składania CV, może się uda. Daj znać, czy Cię przyjęli bez doświadczenia. Czekam z niecierpliwością.

Tak mam

Pomoc
@Sebo

Jak nie KP są inne firmy np PalGeo obecnie poszukują operatora na palownicę adres do korespondencji biuro@palgeo.pl młoda polska firma z normalnymi zasadami.

@Pomoc

@Pomoc Pracowałeś może w Keller? Interesuje mnie jaką umowę oferuje ten pracodawca? Odpowiesz?

@Teresa

5 lat na zleceniu (średnio)

Szanowny Panie. Dziękujemy za wyrażenie opinii, z którą jednak pozwolimy się nie zgodzić. Wszyscy operatorzy maszyn w Keller Polska mają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje. Zgodnie ze światowymi standardami Grupy Keller, bez tego nie mogliby być naszymi Pracownikami. Ponadto Keller Polska posiada własny ośrodek kształcenia, w którym operatorzy mogą podnosić swoje umiejętności. Wykwalifikowana kadra i bezpieczeństwo są dla nas wartościami nadrzędnymi. Przy doborze Pracowników do pracy na maszynach, kierujemy się wyłącznie przesłankami merytorycznymi, takimi jak posiadane kwalifikacje oraz doświadczenie. Ponadto, każdy z naszych Pracowników ma bezwzględne prawo do przerwania pracy, gdy widzi działania niebezpieczne bądź zagrażające bezpieczeństwu kogokolwiek, bez ryzyka poniesienia z tego tytułu jakichkolwiek konsekwencji. Pomimo tego jeśli cokolwiek wzbudza Pana wątpliwości zapraszamy do kontaktu poza forum pod adresem mailowym: kadry.pl@keller.com. Opinia każdego Pracownika jest dla nas bardzo cenna.

Czy pracownicy w Keller Polska dogadują się między sobą?

Prezes

Najlepiej dogadywały się pieski z północy z dyrektorem z konkurencji S lepkie ręce .Jak im kazał szczekać tak szczekali. Nie może być nić gorszego niż brak własnego zdania.

Jake

Zarobki kiepskie i umowy zlecenie

Szanowny Panie, W nawiązaniu do Pana wypowiedzi chcielibyśmy odnieść się do stawianych w niej tez. Od początku pandemii wdrożyliśmy w Keller Polska szereg zasad i ścisłych procedur w celu zminimalizowania ryzyka zarażenia się COVID-19. Najważniejsze z nich, dedykowane Pracownikom na budowach, to m.in. maksymalne odseparowanie ich od dostawców zewnętrznych i osób postronnych, noclegi tam gdzie to możliwe w 1-osobowych pokojach, maksymalnie 2-osobowych- jeśli mimo starań nie ma innej możliwości. Zalecamy też by posiłki dostarczane były do pokoi hotelowych bez konieczności spożywania ich w styczności z innymi osobami w obiekcie. Wszyscy Pracownicy zostali poinformowani o zaleceniach Głównego Inspektora Sanitarnego i Polskiego Związku Higieny, w widocznych miejscach wywieszone zostały rekomendowane instrukcje. Zawieszone zostały dojazdy do pracy środkami komunikacji zbiorowej, a transport pojazdami prywatnymi zostaje zwracany. Na budowach w sposób maksymalnie możliwy dbamy o higienę i bezpieczeństwo Pracowników dostarczając maski, przyłbice i środki dezynfekcyjne. Staramy się także edukować i uczulać Pracowników o możliwości zarażenia koronawirusem również po zakończonej pracy, co oznacza, że zasady ścisłej higieny obowiązują nas w każdym momencie. Po Pana komentarzu niezwłocznie sprawdziliśmy stan obsadzenia w pokojach hotelowych naszych Pracowników i w żadnym z przypadków nie wystąpiła sytuacja w której mieszkają oni w pokojach 3-osobowych. Jeśli jakieś sytuacje budzą Pana wątpliwość w Keller Polska obowiązuje zasada możliwości wstrzymania się od pracy gdy Pracownik czuje się niekomfortowo lub w jego ocenie praca wykonywana jest w warunkach nieodpowiednich. Taki fakt należy natychmiast zgłosić do Biura BHP. Bezpieczeństwo naszych Pracowników jest dla nas celem nadrzędnym dlatego zapraszamy do bezpośredniego kontaktu jeśli cokolwiek z Pana strony budzi wątpliwość i wymaga wyjaśnienia adres kadry.pl@keller.com

Nemo

Czy obecnie są u was przyjęcia mimo koronawirus? Proszo mam zamiar złożyć CV

@Nemo

Dzień dobry, wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć tutaj: https://www.keller.com.pl/kariera

XXX

No co wy nie mówcie że w takiej firmie dają umowę zlecenie, to nawet Lewandowski z Suchego Lasu daje umowę o prace :/ Jednak Warszawiaki to ścibolą pieniędzy niestety masakra chcą żeby człowiek robił na działalności i jeszcze za pół darmo, a potem się dziwią czemu firma pada. Jaki zarząd taka firma :)

Rtw

W kellerze najlepiej jest zostać majstrem mimo małego doświadczenia zostaję się majstrem dzięki laska No i oczywiście majstry Bełchatów,wszystko w białych rękawiczkach ,ale wasz czas się kończy panowie.

Witam jak wygląda tydzień pracy czy weekendy wolne czy pracujące??

@Tomek

tak wolny jest każdy weekend. Co 2 tygodnie zwrot kosztów podróży .

Czy weekendy w keller są wolne czy pracujące?

Sebo

@Teresa odezwali się do mnie.

emes

Może i firma dba o pracownika, ale "oddala" od rodzin i dzieci zbyt mocno....

Teresa

Ponad pół roku trwa cisza na profilu firmy Keller Polska, a tymczasem widzę, że na swojej stronie Keller szuka operatora żurawia samojezdnego: https://www.keller.com.pl/kariera/oferty-pracy/operator-zurawia-samojezdnego Czy jest tu pracownik firmy i zechciałby opowiedzieć nam, jak się pracuje w Keller Polska, czy pensję uznaje za wystarczającą, jakie ma warunki pracy? Kandydaci do pracy na pewno skorzystają z takiej wiedzy.

Henry

Patrząc na forum myślę, że dobrą macie pracę. Rzadko piszecie i nikt nie narzeka.

Mały

Witam!W kellerze nie pracuję już ładnych parę lat,ale jak sobie przypomnę tych ludzi których poznałem z całej Polski wróciłbym tam na miesiąc.Dobra kasa,socjal no i te hotelowe melanże pierwsza liga.Polecam tą firmę

Irek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Zostaw merytoryczną opinię o Keller Polska - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Keller Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Keller Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keller Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Keller Polska