Keller Polska

Opinie o Keller Polska

Paulina

@1234222343 W jaki sposób osoba zainteresowana pracą w Keller Polska może aplikować do tej firmy? Czy rozmowa kwalifikacyjna jest wymagająca, z ilu etapów się składa? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony przyszłych kandydatów. Młodzi pracownicy zwracają uwagę na każdy szczegół.

@1234222343
@Paulina

Polecam stronę -http://www.keller.com.pl/praca oraz zawarty w niej program stażowy. Rozmowa kwalifikacyjna dla pracowników deklarujących posiadanie doświadczenia może być wymagająca, natomiast pracownikom którzy dopiero chcą "zacząć swoją przygodę z Kellerem" (zaczynają pracę bez żadnego doświadczenia) nikt egzaminu robił nie będzie.

Paulina

@1234222343 Napisałeś, że warto starać się o pracę w firmie Keller Polska, ponieważ można się czegoś nauczyć. Czy można też liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów? Czy dużo jest nowych osób chcących zdobyć doświadczenie właśnie w ten sposób?

@Paulina

wszyscy nowi pracownicy uczą się od starszych i bardziej doświadczonych pracowników. To od nich zdobywa się najwięcej wiedzy. Dlatego na wsparcie można liczyć bo cały Keller takim wsparciem stoi. ps. Teoria na hotelu po zmianie jest najlepsza!!!!!!!!!!!

Konrad

W dobrej firmie jest dobra praca ale warunek jest prosty, trzeba chcieć pracować!!

Johny

Pytanie moje jest takie czy rzeczywiście siedzisz cały czas na (usunięte przez administratora)? Bo takie opinie krążą. Jest szansa w ogóle dostać umowę na czas (usunięte przez administratora)? Czy dopiero po latach?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Keller Polska kandydat na stanowisko IT Service Desk Technician ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Witam. Jestem zainteresowany pracą w firmie keller na koparce. Proszę o opinie aktualnego stanu.Czy warto?

@anonymous

stałych etatów na koparkę nie ma ale jeśli chcesz się uczyć na innym sprzęcie i przede wszystkim pracować - to warto

Paulina

@Ktoś piszesz, że w firmie Keller Polska zaszły zmiany. Jakie konkretnie? Rozumiem, że były to zmiany na lepsze? Może napiszesz kilka słów więcej w tym temacie?

Ktoś

Keller Polska to spoko firma wiele się tu zmieniło od czasu a-4

Paulina

@Tictac to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. A jakie stanowisko piastujesz? Co więcej możesz napisać na temat pozytywnych stron pracy w Keller Polska? Czekamy na Twoją ocenę.

@Paulina

Wolę za dużo o sobie nie pisać aby się nie ujawniać:) najczęściej pracuje na koparkach. Jak na warunki polskie na zarobki płakać nie można i co jest fajne to brak monotoni, rutyny itd...co budową to coś innego. (usunięte przez administratora)

Tictac

Firma nic dodać nic ująć....polecam wszystkim którzy chcą pracować i nie boją się pracy. Atmosfera w pracy pierwsza liga. Owszem czasem jest zap....ol ,że nie ma kiedy iść do kibla ale cis za coś. Ogólnie bardzo polecam.

Chętny
@Tictac

Tictac, planuje przejść z (usunięte przez administratora) do Kellera. Czy warto zmieniać prace? Słyszałem z budowy S7 ze jest tam OK, mam 3 lata doświadczenia na palownice BAUER i kilka miesięcy na LRB. Czy kierownicy są spoko?

@Chętny

Czy warto przejść to nie potrafię doradzić gdyż nie mam pojęcia na jakich warunkach pracujesz:) a co do kierowników to praktycznie każdy jest spoko z jednym wyjątkiem ale da się żyć. Tu nie ma kierownik czy robol..kierownicy mają fajne podejście do ludzi.

Paulina

@zuzia, obecnie szukają: Elektryk - Elektromechanik maszyn budowlanych - Mechanik maszyn budowlanych, Inżynier sprzedaży, Tokarz, Montażysta – Mechanik Precyzyjny. Zastanawiasz się nad którymś stanowiskiem?

zuzia

Z tego co widziałem w internecie, Keller - ten od geotechnik, szuka pracowników na stanowisko elektryka lub elektromechanika maszyn budowlanych.

ale o jakim stanowsiku pracy mowisz? bo ja widzialem kilka ofert i wiem ,ze teraz to szukają ale asystentki zarzadu wiec jak amsz dosiwadczenie i potrafisz obslugiwac sprzet biurowy to aplikuj

Filip

Firma ma bardzo dużo zalet jeśli chodzi o warunki socjalne i finansowe, zdecydowanie polecam!! Podobno aktualnie szukają operatorów maszyn budowlanych, jest okazja. Z tego co się orientuję robią swoim pracownikom nawet kursy na sprzęt budowlany - to jeśli chodzi o rozwój.

siwy

Ale nic nie piszecie czy warto w KELLER

Siwy

Szukają na ładowarki itp.

PIOTR

Ta oferta Pracy jest w zupełnie innej firmie to KELLER POLIGRAFIA DLA PRZEMYSŁU - PRODUKCJA MASZYN

PIOTR

siwy

Witam. Dostałem ofertę pracy w KEELER POLSKA jako operator maszyn budowlanych(usunięte przez administratora) czy warto pchać się do nich. Proszę o opinie jak tam teraz jest.

T

Ja tam tęsknie czasem za Kellerem... Robota była klimatyczna.. Nie było dwóch takich samych budów.. No i ludzie.. Mega kozackie ekipy się zdarzały! ehh..

fachowiec

Takich mamy fachowców, co potrafią każdą maszynę położyć, i BG i LRB. Brawo Mietek! Czekamy na dalsze postępy.

Operator Ładowarki

Pracowałem w tej firmie przez chwilę ale złego słowa o nich powiedzieć nie pozwolę. Kasiora się zgadzała i była wypłacana zgodznie z umową, warócki socjalne pierwsza klasa. Człowiek zjadł ile chciał i spał jak biały człowiek w dobrej klasy hoteliku. Umowy śmieciowe to już norma na dzisiejszym rynku pracy, a co do pracy 500 - 20 000000000 km :P od domku to nikt tam nikomu przy podpisaniu umowy nie przykłada do skroni Glocka :)

operator

Witam, Chciałbym sie dowiedzieć, ile mógłbym zarobić w firmie KELLER jako operator koparki, koparko-ładowarki, ładowarki z uprawnieniami. Z góry dziękuje za odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Keller Polska - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Keller Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Keller Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keller Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Keller Polska