Keller Polska

Opinie o Keller Polska

Jak jest z pakietem medycznym w Keller Polska? Można dołączyć rodzinę?

Dzień dobry, w firmie Keller mamy do wybory dwa pakiety medyczne. Są to Medicover oraz Allianz. W obu można dołączyć rodzinę. Pracownik sam decyduje, jaką opiekę wybiera. W razie pytań prosimy o kontakt z działem HR, który udzieli wszystkich informacji.

Zenek
@Keller Polska

Nie zapominajmy że firma dopłaca tylko częściowo do pakietu medycznego a nie porywa całości. Zatem slogan "opieka medyczna" w ofertach pracy to taki chłyt maketingowy

Józiu Józiu

Firma keller jest daleko z tylu patrząc na konkurencje, zarobki coraz mniejsze, brak podwyżek, zabierają coraz to więcej pracownikom. Pracy coraz mniej i nie zapowiada sie żeby było lepiej, juz tutaj nie ma czego szukac, żadnych nowych pracowników nie ma, a Ci co pracują to zostali jeszcze w firmie bo pracują przeważnie po kilkanaście lat i szkoda odejść

Twardy
@Józiu Józiu

Niestety ale z sentymentu do firmy nie da się utrzymać rodziny. Im szybciej zrozumieją to pracownicy tym lepiej dla nich. Zarząd dba o siebie i uważa że jedni odejdą to na ich miejsce przyjdą drudzy. Niestety ale doświadczenia zdobytego przez lata pracy nie da się zastąpić nowymi pracownikami których jakoś nie widać aby garnęli się do ciężkiej i odpowiedzialnej pracy jaka wiąże się z pracami geotechnicznymi. Doświadczenie to majątek firmy którego nie widzi i nie szanuje zarząd. Są firmy które potrzebują takich jak Wy.

Carmen

Jeszcze trochę i pracownicy zaczną sami się zwalniać, z tego co wiem stawki nie są za duże a życie staje się coraz to droższe. Tylko godzinami się tam nadrabia kosztem zdrowia, pracownicy nieraz jadą 600 km na budowę wyjeżdżają o 1 w nocy i 12 h są w pracy , tylko czekac na wypadek, samochody jakimi jeżdżą ludzie pracujący tez do najnowszych nie należą, a w biurze to niedługo pewnie sprzątaczka będzie miała służbowy… kiedyś o kelerze słyszałem same dobre opinie teraz same złe wiec chyba coś jest na rzeczy

Agata
@Carmen

Za te 12 godzin o których piszesz to dopłacają? Nadgodziny są płatne czy odbierane później jako wolne? Chciałabym zapytać też jak wygląda tutaj sprawa umów. Taki budowlaniec dostaje umowę o pracę czy jedynie zlecenie?

Podziw

Decyzja o zabraniu ryczałtu hotelowego to januszowe oszczędzanie. Lepiej zabrać pracownikowi i zapłacić drugie tyle hotelarzom, choćby i za pusty pokój. I firma i pracownik będą w plecy. I jeszcze pewnie premia dla pomysłodawcy.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Keller Polska kandydat na stanowisko IT Service Desk Technician ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Ciekawy

Witam serdecznie proszę o info co się dzieje w tej firmie czy pogłoski o zwolnieniach grupowych i problemach funduszowych to prawda

Kolega
@Ciekawy

Tu jest taka atmosfera pracy ze ludzie się sami wcześniej zwolnią.

Ciekawy
@Kolega

A co tam się takiego dzieje że sami się po zwalniają. Chodzi o budowy czy raczej o bazę Ożarów Mazowiecki

@Ciekawy

Szanowny Panie, w odpowiedzi na Pana wpis pragniemy zdementować plotki które Pan wymienił. Sytuacja finansowa firmy jest obecnie stabilna i nie są planowane żadne redukcje grupowe. Jeśli jest Pan naszym pracownikiem zapraszamy do kontaktu z Działem HR, który mamy nadzieję, że w pełni rozwieje Pana obawy. Pozdrawiamy! Keller Polska

Dżef

Ooo…młodzi od razu przygotowani z bańkami ? A jak to jest z telefonami na budowach czy pracownik ma przy sobie czy w szafce . Jak to się widzi czasami na budowach tych chłopaków w ubraniach roboczych z telefonami czy to przy łopacie, czy przy koparce ?

Lukas

Witam Pracuje na kuciu Czy potrzebujecie ludzi do pracy i prowadzicie jakieś szkolenia?

Ćwir Ćwir

Co to za newsy na rynku, że w KP ma być fala zwolnień ?

@Ćwir Ćwir

Dzień dobry, W odpowiedzi na powyżej wymienione informacje pragniemy zdementować pogłoski o zwolnieniach grupowych w Keller Polska. Nie mają one swojego odwzorowania w rzeczywistości. W chwili obecnej zatrudniamy pracowników różnych specjalności, zarówno operatorów, jak i inżynierów oraz projektantów, a wszystkie ogłoszenia są dostępne na naszej stronie internetowej. Jak co roku planujemy również swoje działania na rok kolejny i możemy powiedzieć, że aktualnie wszystko, co Keller Polska ma w zamiarze, dotyczy poprawy satysfakcji i wzrostu zadowolenia z pracy w naszej firmie. Z wyrazami szacunku, Dział HR

Prezes
@Keller Polska

Czy teraz też dementujecie pogłoski o zwolnieniach.

Kiedyś usłyszałem od jednego z dyrektorów a było to po zmianie Zarządu Keller Polska zdanie następującej treści: TA KULA TOCZY SIĘ SIŁĄ ROZPĘDU . Miał na myśli firmę KELLER POLSKA. Patrząc z perspektywy czasu te słowa były bardzo trafne ponieważ ta KULA zaczyna bardzo niebezpiecznie wyhamowywać. Z roku na rok jest coraz gorzej a z firmy odchodzi coraz więcej doświadczonej kadry zarówno kierowniczej jak i pracowników fizycznych. Kiedyś byliśmy bardzo dumni z tego że jesteśmy pracownikami tej firmy. Potrafiliśmy sprostać każdemu wyzwaniu a dzisiaj programy naprawcze są standardem. Zastanawiam się jak długo można bazować na cudzych osiągnięciach.

Szanowni koledzy z przykrością informuję że ta KULA się zatrzymała. Na potwierdzenie poczekajcie do nowego roku.

Halina
@Paweł

Ale co masz konkretnie na myśli? Jakieś konkretne działania pokazują spowolnienie czy jak to określasz zatrzymanie kuli? Ktoś wspomniał o procesie naprawczym czyli działają kierownicy?

Dajcie sobie spokój ludzie z tą firmą.Praca po 12 godzin dziennie , plus 1 sobota .Płaca tragicznie niska,a ten cały kierownik w Krakowie to dziecko któremu dano niestety rządzić

Święta prawda…

W ostatnich dwóch latach takich dzieci pojawiło się znacznie więcej a na efekty nie trzeba było długo czekać. Efektem ich działalności są programy naprawcze.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Keller Polska na stanowisko Operator Żurawia?

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Podczas rozmowy na pewno można spodziewać się pytań z obszaru: - doświadczenia zawodowego, - uprawnień jakie posiada Kandydat, - charakteru pracy, czyli jakie prace były wykonywane przez Kandydata w poprzednich miejscach pracy. Aktualnie poszukujemy operatorów, którzy pracowali żurawiem na wodzie – z barki, pontonu. Wszystkie aktualne oferty znajdują się na naszej stronie. https://www.keller.com.pl/kariera/oferty-pracy pozdrawiamy, Keller Polska

Rudy

Rozmawiałem kiedyś z kolegą co pracował i opowiadał o przestojach, jak nie ma na danym odcinku pracy, to co wtedy -urlop bezpłatny? Czy chorobowe bierzecie? Jak długo tak może być przestój danej grupy?

Zofia
@Rudy

Nie rozumiem, czemu jego o to nie spytaleś?

Arek
@Rudy

Jak podpadniesz kierownikowi to możesz na przestojowym posiedzieć 2-3 miesiące, wtedy jak z kasa krucho to już się człowiek nie stawia.

Jerzy
@Arek

Na przestoju nic nie płacą? Czy dostaje się np. 80% jak na chorobowym. Powiesz jak to jest rozwiązane? Bo tak całkiem bez kasy siedzieć to zupełnie mi nie pasuje.

Marian
@Jerzy

Raczej niepłacą.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Keller Polska? Pojawiło się ogłoszenie na Praca.pl 26 listopada

Dzień dobry, po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy nowego Pracownika do podpisania umowy i odbycia wdrożenia w naszej centrali w Ożarowie Mazowieckim. Oczywiście najpierw nowy Pracownik wykonuje badania lekarskie. W zależności od stanowiska i wykonywanej pracy jest to umowa o pracę lub umowa zlecenie. Długość pierwszej umowy także zależy od stanowiska i posiadanych kompetencji oraz rozmowy z kandydatem. Aby dowiedzieć się więcej najlepiej prosimy o kontakt bezpośredni z działem HR:) T:+48 (0) 22 448 92 00 E: keller-polska@keller.com

Jack

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają teraz w czasie pandemii egzaminy na kursy na poszczególne maszyny ? Czy można przyjechać gdzieś się podszkolić, czy egzamin jest on line ? Jak wyglada egzamin praktyczny ? Czy ktoś przygotowuje do takich kursów czy pracownik musi sam się uczyć .

@Jack

Szanowny Panie, Keller Polska prowadzi kursy i szkolenia wyłącznie dla swoich Pracowników. Nasze szkolenia obywają się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jeśli jest Pan naszym Pracownikiem i chciałby Pan uzyskać szczegółową informację na temat prowadzonych teraz szkoleń proszę o kontakt z Działem BHP.

Jaka atmosfera jest między działami w Keller Polska?

Chore współzawodnictwo, udawadnianie za wszelką cenę kto jest lepszy. Efekt pozostaje niezmiennie ten sam który nazywa się programy naprawcze. Węgierska Górka +Niepołomice -Brawo Południe kolejny temat to droga ekspresowa pod Olsztynem -BRAWO PÓŁNOC to tylko najnowsze tematy. Czy to nie dziwne że największe wtopy na budowach to POŁUDNIE I PÓŁNOC . Panowie dyrektorzy oddziałów to przede wszystkim Wasza zasługa ale wy zawsze znajdzieci.e kozłów ofiarnych, w tym jesteście najlepsi

Szanowny Panie, Wszystkie nasze projekty, bez względu na ich wielkość, realizowane są zespołowo, interdyscyplinarnie. W Keller Polska nie ma miejsca na niezdrową rywalizację, a konstruktywne, wspólne działanie. Nierzadko zespoły projektowe są złożone z Pracowników różnych oddziałów właśnie po to by korzystać z różnorodności i doświadczeń. Jeśli zechciałby Pan dowiedzieć się więcej o pracy w naszej firmie zapraszamy do kontaktu pod adresem email: keller-polska@keller.com.

@Keller Polska

Świnoujście też projektowaliście zespołowo. Kolejna WTOPA. BRAWO JESTEŚCIE WIELCY.

Franek

I się stało w końcu usuneli ze stołka dyrektorskiego największego pasożyta którego wizytówką były leżące nogi w butach na biurku.

Były Pracownik
@Franek

A kogo się pozbyli jeśli wolno spytać .

Jakie wartości są cenione w Keller Polska?

SEBA

Po zmianie Zarządu w KELLER POLSKA brak jest pozytywnych wartości a pracownicy czują się jak zło konieczne które z konieczności należy tolerować bo ktoś tą prace musi wykonywać. Pracownicy czują się zastraszeni a w firmie rządzą klany. Atmosfera jaka jest w firmie w żaden sposób nie sprzyja pozytywnemu patrzeniu w przyszłość dlatego firma traci dobrych doświadczonych pracowników którzy z kolei zasilają konkurencję.

@SEBA

Szanowny Panie, Dziękujemy za wyrażoną opinię. Dokładamy wielu starań, aby atmosfera w firmie sprzyjała rozwojowi, współpracy i osiąganiu dobrych wyników. Chcielibyśmy, aby w każdym miejscu naszej organizacji Pracownicy czuli się dobrze, bezpiecznie i mogli realizować swoje ambicje zawodowe. Cyklicznie badamy poziom satysfakcji z pracy i wyniki potwierdzają, że 89% Pracowników jest zadowolonych z pracy w Keller, a niemalże 80% lubi pracować w Keller Polska ze względu na dobrą atmosferę. Kolejnym wskaźnikiem potwierdzającym, że Pracownicy cenią sobie pracę w naszej firmie jest niski poziom rotacji. Zdajemy sobie jednak sprawę, że przy tak dużej organizacji mogą się pojawić obszary lub miejsca, które można wzmocnić. Dlatego z zainteresowaniem dowiemy się, gdzie moglibyśmy poprawić w szczególności atmosferę pracy. Prosimy o kontakt z Działem HR: kadry.pl@keller.com Z wyrazami szacunku, Dział HR

Prezes

Śmieciówki w firmie były od zawsze. Rekordzista pracował 7lat na umowę śmieciową standardem jest 5lat więc jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam. Pragnę tylko poinformować że będziesz pracował tylko wtedy kiedy będzie praca. Obecnie jest dużo przypadków że w miesiącu pracownicy z produkcji pracują po tygodniu reszta to marne wynagrodzenie za przestój. Po zmianie zarządu bardzo zła atmosfera donosy pracowników na swoich kolegów to codzienność. Pijaństwo i bójki na hotelach to wizytówka firmy.

@Prezes

Jeżeli chodzi o nadużycia alkoholowe to musi dojść do tragedii aby zarówno Zarząd Firmy Keller jak i kierownictwo budów zrozumiało że problem jest i to bardzo duży . Przytocze przykład z jednej z budów gdzie pracownik będąc pod wpływem alkoholu wsiadł do koparki i potrącił pracownika. Oczywiście nie poniósł ON żadnych konsekwencji a pracownik doznał złamania obojczyka i przebywał długi czas na zwolnieniu lekarskim. Przykładów gdzie pracownicy pod wpływem alkoholu obsługują maszyny można przytaczać bez końca. Przykładem negatywnym tego zjawiska jest alkoholik z Limanowy. Może kiedyś ktoś otworzy oczy i spojrzy na ten problem który jest bagatelizowany. Mam nadzieję że nikt więcej nie będzie cierpiał przez tego człowieka.

@Michał

Szanowni Państwo, W Keller Polska nie ma zgody na wyżej wymienione sytuacje, a każde odstępstwo od zasad bezpiecznej pracy jest przez nas bardzo głęboko analizowane i jeśli zachodzi taka konieczność wprowadzane są działania naprawcze. Niejednokrotnie zwracaliśmy uwagę, że nawet najmniejsza wątpliwość w zakresie bezpieczeństwa osobistego czy kolegów z zespołu upoważnia do wstrzymania się od pracy, bez jakichkolwiek konsekwencji. Jest to zasada, która stanowi motto przewodnie naszych działań na budowach. W gestii wszystkich Pracowników leży bezpieczeństwo dlatego też zachęcamy do bezpośredniego kontaktu poza forum z pracownikami Działu BHP aby wyjaśnić wszelkie niejasności. Zapewniamy, że każda opinia jest dla nas cenna i nie pozostaje bez reakcji. Z wyrazami szacunku, Dział BHP

Firma fatalna dla pracowników nie polecam, - Śmieciówki - kolesistwo - strzelanie z ucha i bardzo dużo wpadek na budowie ze względu na baaardzo słabe projekty. Ogólnie to tania siła robocza dla niemiaszków.

@Marcin

Szanowny Panie, dziękujemy za wyrażoną opinię, pozwolimy się do niej odnieść. Keller Polska jest firmą o międzynarodowych standardach, zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo, kwalifikacje Pracowników jak i warunki pracy. Staramy się, by jakość prowadzonych przez nas prac była na najwyższym poziomie. Zdecydowana większość odbiorów jest bezusterkowa, czego potwierdzeniem są Klienci wracający do nas z kolejnymi projektami. Praca z gruntem niesie ze sobą wiele wyzwań, ale nasi Pracownicy zawsze podejmują próbę, by im sprostać. Keller jest znany z tego, że zawsze wspiera swoich Klientów na bieżąco, jak i po zakończeniu prac. To wszystko buduje nasze doświadczenie. Nasi Projektanci to osoby z dużym doświadczeniem, uczestniczące w wielu skomplikowanych projektach zarówno w kraju jak i zagranicą, nierzadko wspierające projekty Kellera w innych państwach. Nieprawdą jest stwierdzenie o „umowach śmieciowych”, których ilość u nas nie przekracza 3%, co jest ewenementem na rynku, a i tę liczbę sukcesywnie pomniejszamy. Jeśli jednak jest coś, co budzi Pana wątpliwości, w czymś możemy Panu pomóc bądź wyjaśnić, jesteśmy do dyspozycji pod adresem mailowym kadry.pl@keller.com. Z wyrazami szacunku Dział Personalny Keller Polska

Czy w Keller Polska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Szanowni Państwo, Pragniemy Państwa zapewnić, że każda opinia, bez względu na to, czy jest anonimowa czy nie, jest dla nas bardzo istotna. Do każdej podchodzimy poważnie, nie bagatelizujemy zgłoszeń, a rekomendacjami i ciepłymi słowami bardzo się cieszymy. Kiedy jest nam komunikowany jakiś problem, jest on każdorazowo wewnętrznie omawiany (w Dziale Personalnym lub z Zarządem), mimo, że nie podejmujemy dyskusji na forum. Tym bardziej, celem ułatwienia rozmowy, zachęcamy do korzystania z bezpośredniego kontaktu z nami poprzez e-mail: kadry.pl@keller.com lub telefonicznie 22 448 92 00. Z wyrazami szacunku Dział Personalny Keller Polska

Zostaw merytoryczną opinię o Keller Polska - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Keller Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Keller Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keller Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Keller Polska