BOMEX Sp. z o.o.

Lubenia

Opinie o BOMEX Sp. z o.o.

Natalia

Czy przez rok zmieniło się coś w BOMEX? Jak są pracownicy traktowani? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Czy nadgodziny są rozliczane? Czy znajdzie się na forum jakiś aktualny pracownik, który będzie w stanie odpowiedzieć na te pytania dla innych użytkowników chcących pracować w BOMEX-ie.

re

no wlasnie uważam ze nadgodizny to akurat powinny być dodatkowneo płatne przecież chcociaz no wadomo jak to jest zależy od firmy i od tego tez na jakim stanowisku się pracuje prawda?? a jak jest tutaj chciałbym się w sumie od was dowiedzieć dzięki..

Mega

Uważajcie na firmę BOMEX z Lubenii to oszuści i naciągacze obiecywali ile to u nich nie mozna zarobić a tak naprawdę pracowałem u nich ponad rok za jakieś grosze, gdy powiedziałem ze chce zrezygnować najpierw powiedzieli bym sie wstrzymał by mogli sobie znaleźć kogos na moje miejsce po czym zwolnili mnie dyscyplinarnie podając śmieszny powód ze nie wstawiłem sie w pracy kolejnego dnia w Lubenii gdzie mój region w jakim pracowałem to Woj. lubelskie!! Tak jak juz wczesniej ktos napisał właściciele maja sie za niewidomo kogo wielcy państwo mający ludzi za nic. Nie polecam!!

BB

A zapytaj coś odnośnie płacenia za nadgodziny wypowiedzenie gwarantowane w ogóle o coś co im się nie podoba nadęty bufon bez kultury osobistej dyr. han. wręczy wypowiedzenie. straszna chała

Większa ilość złych postów dotyczy Bomexu z Lubeni. Pracowałam tam i nie polecam. Prezesi Wielkie Państwo B. są tragiczni

WAcik 14141

CZy to jest forum o Bomexie z LUBENII - importerze win , czy producencie chemii gospodarczej???

?????

Ludzie piszcie prawde o firmie i swoich slabosciach. Jak jest naprawde?

życzliwy

napiszę tu o firmie bomex z Częstochowy. podczas podpisywania umowy wszyscy podpisują dokumenty in blanco tak jak w moim przypadku. na listach sa inne godziny niż faktycznie sie pracuje wszystko po to by zgadzała sie umowa ktora sie podpisuje na 3/4 etatu :) jezeli pracownik idzie na l4 umowa z dniem zjazdu zostaje rozwiązana po to te podpisane dokumenty na samym początku karzą ci chorować 30 dni żeby zus łaskawie ci wypłacił pieniadze. kiedy sie juz u nich pracuje okazuje sie ze stawka która miałeś mieć jest całkiem inna :) do tego ze stawki netto wychodzi ze pobierają też opłatę na podatek . nie pracowałem w tej firmie za długo ale więcej zarobiłem w kraju jak w bomex za granicą he. dla nowych pracowników przestroga patrzcie co podpisujecie czytajcie dokładnie umowy i warto robić sobie kopie wszystkich przepracowanych godzin.

gosc

to jest nie tak, że osoby wypowiadające sie chyba nie do końca piszą tu o firmie o której mowa w założonym temacie. Tu jest wątek o BOMEX z LUBENII, więc ludzie nie oczekujcie, że ktoś udzieli wam informacji również o 5 innych firmach nazywających się tak samo bądź podobnie...

nowy

mam oferte z bomex czestochowa na wyjazd do niemiec za calkiem spora kase. znajomego kolega jakis czas temu pojechal juz 3 raz z bomex-u i nic nie marudzi. moze ktos konkretnie napisac co jest nie tak ?

pracowałem

Nie polecam tej firmy ludzie są do nich tylko do zarabiania ogromnej dla nich kasy a jak się pracownik upomnienia o swoje to może zapomnieć o czym kolejek kadra ma ich po prostu w d....e oszukują na wszystkim katastrofa

firma jest w złej sytuacji finansowej, mają pracowników za śmieci! Dobrze, że wszyscy myślący sami odeszli łącznie z główną księgową. Proszę innych o wypowiedz aby uchronić lukasa przed tragedią

nie polecam tej firmy i jej podległej - metal- mont.

struś

oj jest rotacja...

Zostaw opinię o BOMEX Sp. z o.o. - Lubenia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOMEX Sp. z o.o.