Opinie o Staffer Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Staffer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Staffer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staffer Sp. z o.o. w Warszawa

s.g.

Dobry sposób dorobić sobie pod czas studiów. Na zmiany zapisujesz się kiedy chcesz, nie ma określonego minimum przepracowania godzin. Atmosfera zależy od hotelu w którym pracujesz. Plusem jest elastyczny grafik, wypłata na czas oraz system internetowy. Minusem jest ciągły telefon z biura z prośbą o pomoc (wyjść na zmianę) dzwonią milion razy dziennie. Czasami ciężko się zapisać na zmianę, szczególnie latem, bardzo mało pracy. Nie jest żle

Lidia

@STAŁY PRACOWNIK HOTELU a dlaczego pracownicy nie przychodzą do pracy? Czy zostaną wyciągnięte jakieś konsekwencje za duże prawdopodobieństwo straty klienta Hotelu?

Super firma, to ile pracuje zależy tylko ode mnie. Polecam każdemu kto chce sobie dorobić.

M.M.

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i bardzo pozytywnie jak na razie ją oceniam. Warunki zgodnie z przedstawionymi na rekrutacji oraz z umową. Bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Polecam!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kasii

Super firma!!! POLECAM pracę u nich:)

Lily

Pierwszy miesiąc pracy w Staffer mam za sobą. Atmosfera zależna od hotelu, generalnie nie narzekam i mi się podoba. Super miejsce na zdobycie doświadczenia, można się wiele nauczyć. Warunki w umowie jasno sprecyzowane, nie ma się do czego przyczepić. Wypłata zgodna z umową, na czas. Ogromnym plusem jest oczywiście samodzielne decydowanie o grafiku, pod tym względem Staffer jest bezkonkurencyjny. Polecam.

anoni

polecam prace w tej firmie w prawdzie od niedawna tu pracuje ale jak na razie jestem zadowolony

Magda

Polecam warszawski oddział Staffer :) Pracuję tu już od 2 lat, nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności związanych z nimi. Zawsze pomocni i do dogadania. I przede wszystkim dają mi możliwość pracy w fajnym zespole :)

poprostuja

Witam, jak wygląda sytuacja ze znajomością języka angielskiego? chciałabym dołączyć do zespołu, zależy mi na elastycznych godzinach pracy. Nie czuję się jednak pewnie, jeśli chodzi o język, czy mimo to, mogłabym się załapać na jakieś zlecenia? pozdrawiam

23ert

no tak tak jak już napsiali gdzie takich ofert można szukac to w sumie trzeba po protu sledzic tamta strone i na pewno ktoś cos dla sibie znajdzie i tyle :)

Staffer

@wer Oferty pracy w naszej firmie są aktualne cały rok. Zapraszamy do aplikacji przez naszą stronę i-sign.staffer.com. Pozdrawiamy, Staffer

zkrakowa

Staffer cały czas prowadzi rekrutację, a zleceń jest cała masa :)

fisz

Polecam bardzo krakowski oddział Staffera! Dobra płaca, baardzo elastyczne godziny pracy (zawsze można się dogadać), dużo fajnych miejsc i różnorodność pracy. Atmosfera rodzinna, nie ma wyścigu szczurów. Na zmianach oprócz (nie zawsze!) ciężkiej pracy, dużo śmiechu.

@sportowiec

W stafferze pracowalem niedługo bo tylko 2 miesiące, ale zdążyłem doświadczyć wielu nieporozumień i stresowych sytuacji. Atmosfera w pracy była całkiem niezła, obsługa w biurze staffer też starała się rozwiązać problemy, jednak nie rekompensuje to strasznego bałaganu i nieogarnięcia w systemie i dokumentach. (usunięte przez administratora) Ogólnie rzecz biorąc zdecydowanie nie polecam!!! Można się tylko zestresować!!!

ola

Jak to wyglada wgl, gdzie trzeba wejsc do hotelu oni wszystko tlumacza? Czy jest jakas przebieralnia czy trzeba przyjsc juz ubranym do hotelu?

mam wazne pytanie, spodobala mi sie praca w jednej resturacji ze staffera i chcialabym sie tam zatrudnic bezposrednio. czy jest jakis zapis o konkurencji, ze sama tam nie moge pracowac przez jakis czas. to dla mnie bardzo wazne. proszę o odpowiedż

Staffer

Witam, Zapraszamy do zapoznania się z umową lub bezpośredniego kontaktu z biurem Staffer.

krk

jedyny ogromny plus to elastyczny grafik. za większą stawkę + duże napiwki (który w stafferze się nigdy nie zobaczy) znalazłem pierwszą lepszą pracę na rynku, bez poniżania ze strony menadżerów i osób "bardziej doświadczonych" + trzeba się prosić o jedzenie, które niby miało być zapewnione (zazwyczaj go po prostu nie ma)

krk

Na plus bardzo elastyczny grafik i możliwość zapisywania się na zmiany tylko wtedy kiedy się chce. Stawki niestety dosyć niskie, ale coś za coś. Atmosfera pracy w miarę ok.

Firma jak firma. Nie ma co się dziwić, że w outsourcingu zarabiają wyłącznie menadżerowie, bo tak jest wszędzie, ale jeśli ktoś nie ma czasu na etatową pracę, trzeba się na to godzić. Stawki nie za wysokie, ale wypłaty zawsze na czas i tyle ile trzeba. Łatwy awans jeśli ktoś tylko chce i fajna atmosfera w pracy(nie spotkałam się z brakiem szacunku, a koledzy w pracy zawsze chętnie pomagają sobie nawzajem). Krakowscy konsultanci (z innymi styczności nie miałam) są zawsze do dyspozycji i raczej starają się rozwiązywać wszelkie problemy polubownie. System internetowy wymaga zdecydowanie poprawy.

Pracuje w Staffer od kilku miesięcy. Jestem ogólnie bardzo zadowolona, na początku się trochę obawiałam bo nigdy nie miałam doświadczenia na stanowisku kelnerki ale jestem pozytywnie zaskoczona:) POLECAM:) Fajni ludzie, na zmianach w hotelach czasem ciężko jak to w tego typu pracy ale pracuje kiedy chce nikt mnie nie zmusza. Ja pracuję dorywczo ale jest mnóstwo osób, które wyrabiają etaty.

xxx

jakie firmy są konkurencja dla firmy Staffer?

Zostaw merytoryczną opinię o Staffer Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Staffer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Staffer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Staffer Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Staffer Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 621 ocen.

Staffer Sp. z o.o.