Opinie o Staffer Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Staffer Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Staffer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staffer Sp. z o.o. w Warszawa

Fajna

Polecam firmę, pracowałam długi czas w Łodzi :) Kontakt z przełożonymi jak najbardziej w porządku, luźna atmosfera w pracy, wszyscy na "cześć". Każdy przychodzi do pracy, nie rozumiem zdziwienia niektórych osób w momencie, gdy ktoś się na nie złości za nie zrobienie czegoś - kierownik musi dopilnować czy wszystko jest w porządku, bo potem to wina idzie niestety na niego. Zawsze starają się, żeby obsługa coś zjadła i odpoczęła chwilę. Dobra opcja dla ucznia/studenta, ze względu na ultraelastyczny grafik. Zawsze będę miło wspominać, nawet jeśli czasem nie było łatwo!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Staffer Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

natt

masz od 1 lvl do 3 lvl czyli 2 weryfikacje po prostu managerowie informuja na grupie w ewentualności najlepiej do nich napisac lub przedzwonić,po weryfikacjach troche sie różni stawka na godzine np.dla zus o 50 gr wieksza jest a dla studentów troche wyższa

Agata

Pracowałam w Łodzi i bardzo polecam, wypłaty na czas, miła atmosfera w hotelach.

Kamil

Cześć, czy ktoś z Was korzystał z formularza kontaktowego na stronie pracodawcy, w sprawie pracy i wie jak to wygląda? Pozdrawiam.

@Kamil

najlepiej zadzwonić do danego managera z danego miasta i najlepiej sie umówić na podpisanie umowy

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nattt

była to moja dobra współpraca ale teraz troche nie polece na Łódż z tego wzgledu ze sa takie warunki zaostrzone ze szkoda gadać Polecam na rok lub na dwa lata nie dłużej

@nattt

Nattt, Napisz do nas na staffer@staffer.com. Opowiedz nam co przeszkadza Ci we współpracy. Postaramy się wyjaśnić wątpliwe kwestie. Pozdrawiamy Serdecznie Zespół Staffer

@Staffer

Po co do was mam pisać na e-mail jak są upomnienia,kary i blokowanie na czarną listę na dany hotel,przy czym ja miałam jedno upomnienie i automatem rozwiązana umowę więc czy warto z wami się spierać

@Staffer

Mam pytanie czemu nie odpowiadacie na e-maila na którego nie dostałam odpowiedzi? jakoś w sierpniu napisałam do was i do tej pory nie mam odpowiedzi

Karol

Śmieszą mnie nie które wypowiedzi.. Większość wypowiadających się to pewnie osoby które nie czytają umowy i są pospolitymi cwaniakami, których nie raz miałem dość na zmianach (zły uniform, podejście do pracy zerowe,miganie się przed pracą,wyjadanie z bufetów i cały czas narzekanie na stawkę). Dodatkowo samemu się decyduje o swoim grafiku i godzinach(dlatego nie rozumiem osób które narzekają na kary za nie przyjście) + wypłata zawsze jest na czas (wiadomo były czasami niejasności w wypłacie ale po skontaktowaniu się z Stafferem było wszystko wyjaśniane i zaległość została regulowana). Byłem fair w stosunku do nich i oni są fair dla mnie. Polecam jak najbardziej dla Studentów. Pzdr

@Karol

Skoro regulujecie wszystkie płatności to gdzie są moje pieniążki za uczciwa prace naprawdę słabo ale najlepiej widzieć błędy u kogoś nie u siebie

Mars

Witam firma nie rzetelna nie godna zaufania stanowczo odradzam do tej pory nie otrzymałem wynagrodzenia za uczciwą prace szkoda poświęcać czas

@Mars

Mars, Bardzo nam przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Daj nam możliwość naprawienia naszego wizerunku w Twoich oczach. Napisz do nas na adres ksiegowosc@staffer.com, a z pewnością uda nam się wyjaśnić tę sprawę. Pozdrawiamy serdecznie Staffer

@Staffer

Zdania i opinii nie zmienię i żałuje za taka firma jak staffer pojawiła się na moje drodze jedna z najgorszych jakie znam

K..

Pracowałem w tej firmie w Łodzi, to co jest w umowie jest przestrzegane, współpraca z firmą jest na dobrym poziomie. Pracuje się w różnych miejscach, zazwyczaj jest dużo pracy i luźna fajna atmosfera, ale wszystko zależy od miejsca . Na wysokie napiwki nie ma co liczyć bo praca głównie przy bankietach i śniadaniach . Dobra żeby sobie dorobić

Iwo

@Anna A może coś więcej dowiem się o pracy w firmie? Chciałbym dostać się do pracy więc dopytuję.

JEST SUPER Polecam

Lidia

@Karolcia jesteś zadowolona z pracy i polecasz firmę. Co mogłabyś napisać o warunkach pracy? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Możesz liczyć na napiwki? To miły dodatek do wynagrodzenia. Obecnie firma szuka pracowników na stanowisko kelnera, barmana i kucharza w hotelu w centrum Warszawy. Pracodawca oferuje także praktyki w dziale rekrutacji. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Karolcia
@Lidia

Generalnie umowy zlecenie, ale dla zainteresowanych dłuższą współpraca lub chętnych pogłębienia swoich umiejętności jest możliwy rozwoj. Jeżeli chodzi o warunki pracy to wszysto co zapisane jest w umowie ma swoje odzwierciedlenie w praktyce. Pracuje kiedy mogę sama ustalam swój grafik przez stronę internetową. Komunikacja z biurem jest na piatke, rozwiązywanie jakichkolwiek nawet najmniejszych problemów jest praktycznie asap. Jeśli chodzi o pracę to głównie w centrum- napiwki uzależnione są od gości. Wiadomo jedengo dnia są innym razem się nie trafia także loteria.

Kamil
@Karolcia

Pracujesz cały czas w tym samym miejscu, czy firma wysyła Cię w różne miejsca pracy? Jak wyglądają Twoje obowiązki? Zawsze pracujesz na tym samym stanowisku, czy masz za każdym razem inne obowiązki? Ile razy w tygodniu masz zajęcie i czy w weekendy też można znaleźć zatrudnienie? Przybliż warunki pracy i obowiązki. Na pewno zaciekawi to osoby szukające podobnego zatrudnienia.

słabo

dużo kelnerów mało pracy bardziej pracuje kiedy jest jakakolwiek oferta niż "kiedy chce" nie polecam

Karolcia

Z tego co się orientuję cały czas potrzebują pracownikow. Spoko że można pracować w różnych miejscach i zdobywać doświadczenie. Z każdego miejsca można nauczyć się ciekawych i przydatnych rzeczy. Nie tylko gastronomicznych ale i takich które możemy wykorzystać w innych dziedzinach życia. Szczerze polecam!

Staffer

Firma Staffer przeprowadza rekrutację bez przerwy, dlatego też zapraszamy do składania swoich aplikacji.

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Staffer Sp. z o.o.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami ciekawostkami?

Tak jak ktoś wcześniej napisał praca w staferze wyłącznie dla studentów którzy chcą sobie dorobić i to dla takich bez większego doświadczenia zawodowego. Ja w staferze pracowałem z dwa lata temu, ale myśle że niewiele się zmieniło od tamtej pory. Zarobki nie były jakieś wysokie, jak ktoś chciał zarobić na imprezę czy na bilet miesięczny to tak ale nie żeby się utrzymać w warszawie. W staferze były dwie sprzeczności: jak było dużo zleceń to dzwonili do ciebie z biura prosili czy nie możesz pójść na jakąś zmianę, a jak było mało zleceń to dzwonili do ciebie że zamówienie z hotelu się zmiejszyło i wypisywali cię z zmiany a wpisywali jakiegoś swojego znajomego. Często się zastanawiałem czy oni w biurze to nie robią sobie jakiś jaj z ludzi. Każdy kto kiedyś pracował w tego typu firmie a teraz ma stała pracę to cieszy się że już tam nie pracuję. Aktualnie w tego typu agencjach pracy pracują głównie osoby z Ukrainy jako kelnerzy a koordynatorami są polacy którzy kiedyś też pracowali jako kelnerzy na tego typu zmianach.

Jerzy

W sumie to dobrze, studenci mogą sobie dorobić!

A

Dobra praca tylko i wyłącznie dla studentów, którzy chcą sobie dorobić i sami układają sobie grafik Plusy: wypłata w terminie, ciekawe eventy, miłe osoby w zarządzie firmy Minusy: kilka razy wypłata była zbyt mała (pomyłki w obliczeniach), bardzo niska płaca (biorąc pod uwagę, że nawet nie ma napiwków-wyzysk), bardzo często jedzenie nie jest zapewnione i nie ma nawet przerwy! traktowanie kelnera jak robota!, restrykcyjne kary finansowe i opłacanie stroju, szkolenia itd co jest bardzo niekorzystne dla pracownika, w niektórych hotelach bardzo przedmiotowe traktowanie ludzi ze Staffera, bardzo częste telefony z prośbą o pójście na jakąś zmianę, częste odwoływanie zmiany wieczorem przed pracą co jest bardzo niekomortowe dla pracownika, ciężko zapisać się na zmiany bo już na samym początku nie ma miejsc i ten komfort zazwyczaj należy do osób, które mają znajomości

Lidia

@Karolina terminowość wypłat i elastyczny grafik niewątpliwie można potraktować jako atut pracodawcy. Czy firma Staffer bez problemu zatrudnia osoby bez doświadczenia, skoro piszecie, że jest to idealne miejsce dla studentów?

Waldi

Dobry pracodawca a taką opinię ma firma to i dobrze sie pracuje.

A ja zaczęłam pracę w Staffer 2 lata temu. I tak z ciekawości zaczęłam czytać opinie o firmie. Dziwię się że macie jakieś z nimi problemy. Zawsze miałam pieniądze na czas a i zmiany wpadaly w godzinach jakie mi pasowały. Bylam w innych miejscach to nawet nie zapytali o sanepid. A tu wszystko 100% legalnie . Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Staffer Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Staffer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Staffer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Staffer Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Staffer Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Staffer Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Staffer Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 621 ocen.

Staffer Sp. z o.o.