Eurovia Polska S.A.

Opinie o Eurovia Polska S.A.

fizyczny

nie polecam firmy pracuje tam ale resztkami sił kierownictwo mięsem jedzie na każdym kroku ludzie po studiach na łopacie. TRAGEDIA !!! a na dodatek ludzie bez uprawnień na sprzęcie lub w dozorze śmierdzi na odległość ale chyba do francji jeszcze nie doszlo !!! musi byćwiekszy smród !!!

kasztan

Widzisz mnie załatwił tak budimex południowy ,,, ale na dzień dzisiejszy rządzi całym budimexem pan.popko i od niego zależy kto dostanie kasę ,,, nie polecam współpracy z tą firmą jeśli jeszcze komuś został jakikolwiek majątek ,szukają jeleni. Umowa podstawowa ma 35 stron ,,,, której nie można podpisać na ich zasadach ,jest to wyrok śmierci .Pozdrawiam

ATEX

Mi jakoś udało się od nich kase wyrwać. Walczyłem i wywalczyłem. Pisemek napisałem ze zgłoszenie wpisu do rejestru dłużników, w GDDKiA byłem u Inżyniera Rezydenta tez, filmików ponagrywałem i w końcu zapłacili. Pozdrawiam i życzę powodzenia

paula

Jesteśmy podwykonawcą Eurovi na północy Polski. Robili wszystko żeby nas wykończyć, a teraz jeszcze żądają zapłaty wyimagowanych kar. Utrudniali nam nawet prowadzenie dziennika budowy!!!!! Banda [usunięte przez moderatora] nikomu nie polecam współpracy z tą firmą. Nasza już w zasadzie przestała istnieć, dzięki zacnej i wspaniałej bandzie oprychów Eurovia. Na pewno skończy się to sprawą w sądzie. Co za różnica - podwykonawca to tez nie jako "pracownik" tylko trochę większy. czy można go wykorzytywać i oszukiwac?

Widzę, że wypowiadają się sami podwykonawcy.. a nie pracownicy. A to nie to miejsce... W firmie wypłata zawsze jest na czas od paru lat, jak pracuję.

kasztan

witaj ,,,, jak wyglądają płatności ? czy trzeba prosić w własną kasę i czy wypłacają ? pozdrawiam

fizyczny

u nas nawet Barbórki nie było karczmy też nie :] GRATULACJE KIEROWNICTWU !!!

wojtek

Tak, ja pracuje na budowie Salomea - Wolica. W czym mogę Ci pomóc, co chciałbyś wiedzieć?

kasztan

Dzięki za informację ,,,,,,, może ktoś aktualnie pracuje na tej budowie ?

rafal

To prawda, co wyżej napisane. Eurovia ma poważne kłopoty w Polsce, niestety większość kontraktów jest bardzo opóźniona (np. słynna już Salomea, której opóźnienie będzie sięgać ponad rok). Podwykonawcy nie dostają w ogóle pieniędzy, ludzi się zwalnia. Nie polecam współpracy z tą firmą.

drogowiec

Salomea Wolica kasy nie płacą od X-czasu nie ma z kim porozmawiać na temat płatności jak co i kiedy zapłacą .Ogólnie DNO nie polecam. Chyba że ktoś ma kilka milionów złotych do wtopienia to zapraszam

kasztan

Potrzebuję pomocy, chodzi mi o S8 Salomea -Wolnica,jak wygląda tam sprawa z płatnościami dla podwykonawców.Mam podjąć z nimi współpracę i bardzo mocno się zastanawiam, bo nie stać mnie na brak płatności. Z góry dziękuję za pomoc

edi

Na budowie drogi 203 Koszalin - Iwiecino nie płacą podwykonaawcą od dwóch miesięcy . Banda , dziadostwo i nic więcej !!!!

MIXER

dokladnie!! jak eurovia zaczynała kontrakt na a2 kierowcą proponowała 18 zł brutto ... obecnie 15zl brutto .. można się domyśleć co się dzieje ... chyba powinno to iść w druga stronę .. odradzam..

ciechanów

witam potwierdzam wszystko na temat nadzoru nad pracami w ciechanowie a w szczegulności kładka rowerowo piesza i pozdrawiam KIEROWNIKA TEJ BUDOWY PANA[usunięte przez moderatora]poprostu kierownik ze hej hej BRAK JAKICHKOLWIEK KOMPETENCI CO DO NADZORU NAD oBIEKTEM POTWIERDZAM WYPOWIEĆ POPRZEDNIKA KRZYWIZNY ŻELBETY WYLANE MAKKABRYCZNIE NIERÓWNOŚCI DO KILKUNASTU CENTYMETRÓW pytam kto to odebrał czyzby pan kierownik sam sobie odbierał

adam

w oddziale wrocław od 2lat ludzie nie mają zaplecz socialnego .nieudolne działania działu sprzetowego nie potrafią załatwic podstawowych warunków socialnych dla pracowników fizycznych, najważniejsze że biurokraci maja pomieszczenia z klimą a robotnik pod płotem niech się przebiera,na budowie swije potrzeby trzeba załatwiac po kszakach bo toalety sie nie opłaca Eurovi załatwic ponoc Oszczednosci

omigo ciechanów

potwirdzam Ciechanów i prace wykonane przez EUROVIE TO TOTALNE DNO brak nadzoru kierownik budowy zero kontaktu zero nadzoru totalna samowolka po polsku powiem tak s (usunięte przez administratora) ona robota na całego a wszczegulnosci ciag rowerowo pieszy ciechanów po pracach zostalismy zwolnienii

wykonawca

witam totalne dno a w szczegulnosci prace eurovia ciechanów prace tam to totalny chaos brak nadzoru totalna masakra my jako firma podwykonawcza nawierzchni po ogledzinach miejsca pracy zastanowienie kto odebrał prace żel betonowe totalne nierówności krzywizny nie milimetrowe tylko kilkunasto centymetrowe totalna tragedia kierownik budowy nie majacy pojecia co dzieje sie na budowach zadam tylko jedno pytanie kto odebrał żel betony ich wylanie zrobie wpis ze zdięciami na potwierdzenie tych słów pozdrawiam kierownika

ekotor

ta firma delikatnie mówiąc NIE MA PIENIĘDZY JEST NA KRAWĘDZI bo oszukuje z płatnościami .współpracowałem z tą firmą kilka lat ,nigdy nie było dobrze ale teraz DNO KOMPLETNE,

mlody

lumpy i [usunięte przez moderatora] klika (usunięte przez administratora) (kierownictwo)

pracujacy

Eurovia stabilne zatrudnienie - to chyba żart

Zostaw merytoryczną opinię o Eurovia Polska S.A. - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Eurovia Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurovia Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurovia Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurovia Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurovia Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurovia Polska S.A.