WELDON Sp. Z o .o

Dębica

Opinie o WELDON Sp. Z o .o

Gigol 83

Weldon ?? SYF Nie Polecam Syf Ludzie Szukajcie Innej Firmy a Nie Syfu Pozdrawiam Syf Nad Syfami

Rusznikarz

@Paulina póki co pracuje w innej firmie jednak są tam ciężkie warunki pracy i postanowiłem zorientować się jak wygląda praca w weldonie i jakie jest wynagrodzenie dla nowo przyjętego pracownika i czy warto tam w ogóle składać CV tyle chciałem wiedzieć jadnak wydaje mi sie że mało kto udziela się na tym forum i takowej odpowiedzi nie dostane

Rusznikarz

Witam czy może ktoś podać opinie na temat zarobków i pracy w Weldonie chodzi mi konkretnie o informacje jakie są najniższe wynagrodzenia brutto i czy opłaca się tam składać CV

Paulina

@obłuda - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w WELDON Sp. Z o .o? Wspominasz, że firma regularnie zwiększa wysokość wynagrodzenia - to bardzo istotna informacja. Czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, takiej jak prywatna opieka medyczna?

Pracownik z utc

Witam serdecznie mam takie pytanie czy firma Weldon oferuje jakieś profity dla pracownika np.karta Multisport lub inne usługi.Macie coś takiego???

kaczucha

Uwaga na firmę Don-farb k..wy i zł..zieje, oszukują na godzinach a Bogdan pali głupa że nie wie o co chodzi, a co do ocynkowni to dramat zarobki w granicach 3 tys jak za taką pracę to jak da [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na piwo dramat i żenada , a co do pozytywnych opinii na tym profilu t dla mnie te osoby są śmieciami i przydupadami i pewnie robią laski nad wanną mi wy ku..Y [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dorabiacje się na ludzkiej krzywdzie .

Fizol

Jeśli pracujesz w weldonie to się z Tobą liczą a jeśli u podwykonawcy np w Dom-Farb to jesteś nikim nie ważne co robisz jak i co umiesz zrobić tam liczą się tylko godziny im więcej tym lepiej.

obłuda

Szkoda tylko, że na 460 osób znajdzie się jedna która wypisuje kłamstwa. Firma zwiększa zatrudnienie, co roku są podwyżki dla tych co pracują, a nie zajmują się pomówieniami. Osoby które odeszły dziwnym trafem działają w konkurencji na szkodę Weldon. Do korba: ktoś coś zabrał Tobie, albo komuś coś dałeś?

Paulina

@s, dobrze to słyszeć. A czy firma stosuje rekrutacje wewnętrzne?

korba

oczywiście że z każdym idzie sie dogadać tylko kwestia za ile szczegolnie z jednym panem. Bierze od wszystkiego co sie rusza. wstyd gościu na takim stanowisku i jeszcze mu mało. "Pracownik " ma racje

s

Ten kto pisze że praca w Weldonie jest kiepska jest idiotą. Warunki pracy bardzo dobre, wynagrodzenie bardzo dobre, zawsze na czas, dyrekcja, kierownictwo, mistrzowie bardzo mili. Z każdym idzie się dogadać.

phil

Kolejna osoba pożegnała się z firmą osoba która była w niej od początku, przetrwała wszystko, sukcesy i porażki, chyba 8 prezesów, z 10 dyrektorów, ale ten jeden potrafi zniszczyć wszystko co przez tyle lat z takim trudem było tworzone. Najpierw zarząd potem pracownicy, którzy oddali serce dla firmy, co dalej?

@phil 01.03.2017 21:13

Ciekawie będzie. W tej firmie nie ma przyszłości chyba że zarząd się zmieni .

Robol

Niestety ale to przykra prawda co pisze kloc. MM to szuja jakiej świat nie widział, gdzie się pojawi tam wprowadza zament i chaos i wszystkich skluca. Ale jedno mu trzeba przyznać to co zrobił z szefem to majstersztyk tak sobie owinąć gościa w okół palca- szacun.

kloc

pracuję w weldonie 11 lat ale takiego syfu jak teraz nigdy nie było, nowy zarząd a szczególnie M&M wykończy tą firmę, chyba że się w końcu szef przebudzi z hipnozy.

lysol

DOM FARB na terenie firmy WELDON Pracowałem tam nie długo ale wiem coś o tej firmie... Na okres próbny dostałem umowę od firmy zewnętrznej "DOM-FARB" od pana Bogusława D. Od początku wiedziałem że kariery w tej firmie nie zrobię, ale chciałem się czegoś nauczyć... Pracownik fizyczny nie jest tam dobrze traktowany. Nie ma mowy o jakiejkolwiek kulturze i szacunku. Normy są bardzo wysokie, pod koniec zmiany dostajesz kartę i dokładnie opisujesz co robiłeś i jak długo, numer serii, z kim itp itd, i zawsze mało. Czasy niewolnictwa wróciły... Cały teren obozu jest monitorowany, jeden niewłaściwy kurs i kierownik zjawia się na miejscu. O paleniu papierosów możesz zapomnieć. Na koniec zostałem szukany i potraktowany jak śmieć. O przekrętach pisać nie mogę ze względu na regulamin. Od dwóch miesięcy jestem w Holandii i nawet nie myślę o powrocie od Polski, ludzie są tu traktowani jak ludzie, a nie jak zwierzęta. Pozdrawiam, Łysy.

efg

mysle ze można się z nimi jakos skontaktować i zapytac

Klocek

Firma to zasługa i wysiłek mikruta. Prezesi modą tylko mu pomóc. Znaczy się rodzina, albo mu pomoże albo firmę sprzeda kiedyś i kupi sobie krewerki, a po zjedzeniu będzie fajna kupa.

enzi

pieniądze są zawsze na czas, jesli chodzi o normy (ich wymiar) to tylko sprawa pracowników co pokazują ile nie potrafią zrobić potem chodzi jeden z drugim zajechany i narzeka

kloc

nie pamietam a pracuje juz 9 rok żeby wypłata opóźniła sie choć o 1 dzień, firma pod tym względem pewna. Jedyny problem to to że jak prezesi nie wezmą się za rzadzenie to stary tą firme wykończy on nie ma pojęcia co sie dzieje teraz na produkcji. Najlepsi ludzie są przez niego gnojeni i szczuci przez jego psy. Prezesy do roboty bo szkoda fajnej firmy.

turkim

i o to chodzi, polecam pracę z profesjonalistami a tacy tam są!

turkim

Super firma, polecam. Fachowcy doceniani i dobrze opłacani. Przyjazna atmosfera. Kasa na czas i premie jak jesteś dobry. Wszystko zgodnie z prawem. Wysokie standardy bhp.

PAJ-HI-WO

normy okrutne a stawki głodowe

ciekawe:)

Nie widzę problemu, czemu jeden z drugim, którem tak źle pracuje w WELDON, nie narzekaj człowieku tylko się zwolnij. Umowa o pracę to forma, którą podpisują obie strony zgadzając się na określone warunki pracy i uposażenia, jeśli któraś strona jest niezadowolona może ją rozwiązać...

szpieg

CHAOS W TEJ FIRMIE BYŁ OD SAMEGO POCZĄTKU I JAK WIDZE JEST NADAL LUDZIE UCZCIWI TAM NIE MAJA CO ROBIĆ

Od ognia i wody

JUSTU$

witam nie wiecie nic czy beda przyjecia w najblizszym czasie na weldon? dziekuje za odpowiedz

nitek

juz niedługo pipo załatwi ten zakład i ich nadgodziny i traktowanie ludzi z gory ,układy i układziki wyjda na swiat i wtedy kazdy zobaczy kto macza w tym bagnie paluszki

kloc

najprawdopodobniej jesteś pier...lonym obibokiem. Jak ktoś chce zarobić to w weldonie można i to nieźle, co pokazała chyba ostatnia wypłata, owszem jeba..em po godzinach ale się opłaciło. Jak ci się nie chce robić to przynajmniej nie pier...ol głupot. Tak by było najlepiej żeby popracować 8 h i do domciu, jedź za granice to zobaczysz jak jest zaje..ście 12h albo i dłużej charówy

klient

dyrektor produkcji,czlowiek ktory niema pojecia o produkcji.zastrasza ludzi i wymusza nadgodziny.ogolnie zaklad w ktorym zarzadzajacy produkcja niebardza wiedza co maja robic.tylko patrzec jak pip dobierze sie im do skory.

goga

ogólny chaos, i brak podziąłu obowiązków... niestety

Zostaw opinię o WELDON Sp. Z o .o - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WELDON Sp. Z o .o