Formac Polonia Sp. z o. o.

Opinie o Formac Polonia Sp. z o. o.

Jarek

Jeśli jest dużo pracy to pewnie zarobki też są w porządku!!

Aneta

@Goskadługo już pracujesz w Formac Polonia? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Goska

Mnóstwo projektów do napisania, nawet 8-10 w miesiącu! !! Do tego obsługa szkoleń, dokumentacji. Nie idzie zrobić tego wszystkiego w godzinach pracy. Nadgodzin multum. Oczywiście za darmo

Goska

lagi

Ludzie mówią , że praca w tym miejscu daje dużo satysfakcji. Mnie jednak interesuje raczej to jak ta satysfakcja ma się do rzeczywistych warunków na jakich przychodzi im pracować.

poinformowany

Masz szanse oczywiscie na umowe o prace ale nie na czas nieokreślony. Może po kilku latach. Nie wróże dobrze tej pseudo firmie. A i jeszcze jedno - możesz się przygotować że będziesz miał akcesoria wogóle nie przystowoane do pracy biurowej np. laptop przez który od 8 godzinnego siedzenia wyjdziesz przygarbiony jak Quasimodo. A i nie zapominajcie że 8 godzinny tryb pracy to tylko czasami- robisz nadgodziny za które Ci nie płacą. Radzę szukać innej pracy niż tracić czas na rozmawianie o tej firmie.

poinformowany

Firma powinna nosić nazwę tragedia. Śmieszne pieniądze w zamian za dużo ciężkiej pracy to klucz do zarabiania pieniedzy w tej firmie, zarabiania przez ich pseudo-właścicieli. Niekompetetni i niedoświadczeni kierownicy, właściciele czy prezesi nie potrafią w prosty sposób zarządzać ludźmi więc jak to coś ma funkcjonować? NIE POLECAM!!!

gosia

Ogrom nadgodzin bez wynagrodzenia, płaca niska, atmosfera kiepska, praca samodzielna bez wsparcia. Ogółem, nie polecam.

xxx

Ta firma to tragedia! szerokim łukiem radzę omijac!!!!

aga

Potwierdzam, na dodatek firmą, a właściwie firmami (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;-) kieruje dziwna rodzinka z Hiszpanem na czele. nie polecam osobom o słabych nerwach...

PP

Nie polecam pracy w tej firmie. Nieludzka ilosc projekt do napisania kazdego miesiaca, ludzie siedza po nocach, aby z terminami zdazyc. Zadnych premii ani wynagrodzenia za nadgodziny, ktore sa norma w tej firmie. zwalnianie pracownikow, a ich obowiazki zrzucane na tych co zostali... zenujace.

Zostaw opinię o Formac Polonia Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formac Polonia Sp. z o. o.