Opinie o PDM w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PDM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PDM o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PDM w Częstochowa

Lenny Nowy wpis

Typowy MLM jednak z branży finansowej. Zachęcanie potencjalnych doradców premiami najlepszego doradcy, pokazywanie dziewczyny, która pracuje w Meksyku na hamaku z laptopem na kolanach, który generuje jej najlepsze zyski. Odrobina manipulacji - to Twoja szansa i od Ciebie zależy czy z niej skorzystasz, bo reszta finansowych ameb nie dostała takiej szansy. Na końcu po prostu goń króliczka, masz 3% od 100 tys twojego klienta a twoi kierownicy dyrektorzy i prezesi grupy jak to w MLM bywa zarabiają najwięcej czyli 20% twojej prowizji. ????

Bartek Nowy wpis

Co jest powodem takiego spokoju na forum? Pracuje w ogóle ktoś w firmie?

Darek Nowy wpis

Mogę powiedzieć, że firma działa w sposób przejrzysty. Wybór dopasowanych produktów należy finalnie do klienta. Szczerze polecam współpracę. Rzetelna firma. Jeżeli poszukujesz dobrej oferty na rynku finansowym dobrze trafiłeś. Dobry pomysł na działalność biznesową.

Kris Nowy wpis

Firma w porządku, ciekawy pomysł na biznes. Jeśli działasz masz efekty. Właściciel komunikatywny profesjonalista i cała obsługa też, szkolenia prowadzone przez ludzi z branży znających się na tym co robią bardzo wysoki poziom wiedzy merytorycznej i praktycznej. Jak będzie wytrwałość w dążeniu do celu oraz budowanie dobrego zespołu, to będzie sukces. Prowizje wypłacane na czas, nie ma żadnych problemów. Wszystko jest jasne i przejrzyste, ten bardzo perspektywiczny projekt biznesowy będzie się rozwijał jak będą go tworzyć ludzie z pasją , którzy będą siłą napędową całego zespołu. Moje sugestie dla PDM: rebranding strony internetowej Lubię atmosferę w PDM za: komunikacja

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PDM spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Ro

Bzdury totale wypisywane przez konkurencję . Facet chciał zostać kierownikiem ale nie spełnił warunków bo nie uczestniczył w szkoleniach więc mu podziękowano.

@Ro

@Ro, rozumiem, że piszesz o jakiejś osobie, która pracowała w PDM. Wydaje mi się, że też jesteś związany zawodowo z tym pracodawcą - mam rację? Jeśli tak, to napisz proszę kilka zdań swojej opinii o pracy w tym miejscu na forum.

Ro
@Edyta

Tu można wszystko napisać dlatego i dobre i złe opinie dlatego proponuję samemu sprawdzić jak to funkcjonuje. Firma cyklicznie organizuje bezpłatne cykle szkoleniowe. Można przyjść zapoznać się z system działania firmy, poznać opinie pracujących współpracowników i zadecydować czy taka forma pracy spełnia Twoje oczekiwania.

@Ro

@Ro, taka jest w ogóle specyfika Internetu, każdy może w nim napisać, co mu się tylko podoba. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić, które opinie są prawdziwe, a które nie, dlatego do każdej wypowiedzi należy podchodzić z pewną dozą dystansu. Pytam Cię o Twoją opinię o pracy w PDM, bo do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami służy to forum. Osobiście nie jestem zainteresowana pracą w PDM - jestem moderatorem forum.

Edyta

@Maciek, a długo byłeś związany z pracą w PDM? Jestem ciekawa, czy pracowałeś w tej firmie przez dłuższy czas. Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tej firmie, aby była w inny sposób oceniana przez swoich zarówno obecnych, jak i przyszłych pracowników? Jestem ciekawa twoich pomysłów.

Edyta

Widzę, że firma PDM szuka pracowników na stanowiska Asystenta, Doradcy majątkowego i Kierownika, Dyrektora (http://www.pdm.com.pl/index.php?page=plan). Może są jacyś chętni? Stanowisko asystenta jest szczególnie adresowane do studentów, którzy szukają pracy dodatkowej, ale jednak chcą, żeby to była pierwsza poważna praca.

siaki

pewnie, ze fajnie takie wdrozenie, ale widze też, że u nich można dobrze zarobić jako doradca klienta, bo są naparwde duze premie i też od każdego klienta zawsze ma się tam jakiś procent, wiec to jest moim zdaniem bardzo fajne.

pablos

PDM proponuje zainteresowanym współpracą z nimi wiele ciekawych opcji. Jedną z nich jest praca jako asystent, polegająca na tym , że na tym etapie taki asystent zajmuje się promocją firmy oraz organizacją Seminariów Biznesowo-Inwestycyjnych . Jest to moim zdaniem całkiem fajne wdrożenie w szeregi firmy

lili

dziwne jest to, że jeżeli pracownik jest dobry i spełnia oczekiwania to nie są w stanie mu zaproponować dobrych warunków, ewentualnego podnoszenia kwalifikacji. Przecież to powinno być standardem w tego typu firmach, a jeżeli tak nie jest to nie będą w stanie wyjść poza ograniczony nawias swojego systemu.

ulki

Witam. jak obecnie ma się sytuacja w PDM ? podobno szukaja nowych osób do pracy.... zastanawia mnie jak wygląda obecna sytuacja rotacji pracowników, bo ostatnio komentarzy brak...? Jakie są możliwości rozwoju? Jak wygląda środowisko pracy, atmosfera, kultura organizacyjna firmy? Czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jaki jest kontakt z przełożonymi??

harson
@ulki

jeśli interesuje Cię kontakt z przełożonymi to może tak... jeśli osiągasz dobre wyniki to Twój kontakt jest z nimi najlepszy na świecie, jednak gdy zaczynają Ci się podwijać nogi to już niestety tak wesoło nie jest. Moim zdaniem idziesz tu na własną odpowiedzialność... ale w końcu nikt Cię na siłę tu nie zatrzyma

kasia

A czy ktoś wie jak tam nadal jest? Czy trzeba zakładać działalność gospodarczą i czy faktycznie trzeba placic za te niby szkolenia czy materiały szkoleniowe? Jestem bardzo ciekawa ponieważ ostatnio pojawily sie ogłoszenia i sie zastanawiam czy isc na rozmowe?

jola

Jestem doradcą w tej firmie i zupełnie nie zgadzam się z tą opinią ponieważ uczestniczyłam w tych szkoleniach i wiele się nauczyłam.Koszty związane ze szkoleniem oraz uzyskaniem wymaganych licencji to nie 200 tylko 250 zł, które firma zwraca (usunięte przez administratora) są i takie gdzie musisz zapłacić dużo więcej. Nie wiem co Pani ma przeciwko wynagrodzeniu prowizyjnemu bo ja za jedną zawartą umowę otrzymuję prowizję w wysokości średnio (usunięte przez administratora).Pani pewnie musi pracować na to 200 godzin w miesiącu.

alek

Po takich kometarzach myślę że sam pan piotr sobie je pisze. firme odradzam !!!!

marek
@alek

ogłoszenia sa non stop , nie ma chętnych na (usunięte przez administratora)

nie

witam chcialbym sie dowiedziec na czym dokladnie polega praca doradcy i jak wyglada dzien pracy, z gory dziekuje za informacje

Ja byłam u nich na szkoleniu.Prawdę mówiąc zdecydowaleniełam się na to szkolenie ponieważ interesowało mmie bardziej pozyskanie wiedzy na temat finansów osobistych niż rozpoczęc z nimi wspòłpraprcy.A co do ich produktu zarządzanego przez Biuro Maklerskie to sama się zastanawiam czy w to nie wejdę.Przeczytałam warunki i jak na razie ni dopatrzyłam się żadnych haków

waldzio

Inwestując bezposrednio na GPW zarobisz dużo więcej niż w Aegonie Alfa Jak ktoś nie ma pojęcia na temat inwestowanie to może będzie to dla niego dobry produkt ale nie liczyłbym na więcej niż 6% rocznie

nowy

Mam pytanie ponieważ rozpoczynam prace w tej firmie.Czy produkt Alfa jest faktycznie dobry ?

na początku(usunięte przez administratora)a nie jak Pan wypisuje!! Widać właśnie jakich macie specjalistów:)) Praca w PDM fajna ale musisz poświęcać jej cały swój cenny czas żeby zarobić

Doradca z PDM

Czyżby biuro Aegona w Częstochowie miało kłopoty, że tak zaprasza? Jak ktoś chce być zależny od jednej oferty to może i praca Agenta Ubezpieczeniowego jest ok. Prowizje są na podobnym poziomie z tym, że pracując dla PDM nie muszę zakładać firmy, a to już prawie 1(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PDM - Częstochowa

• Jak się pracuje w PDM?

Zobacz opinie na temat firmy PDM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PDM?

PDM