Textil

Trzebień

Textil

Opinie o Textil

Damian

Jakie aktualnie warunki oferuje firma Textil? Wiele osób na pewno zadaje sobie pytanie dotyczące formy zatrudnienia, którą pracodawca oferuje, gdyż jest to ważne. Każda Wasza opinia na temat pracodawcy będzie cenna, ponieważ - jak widać - wątek stał się nieaktywny.

Czy są jakieś zmiany w Textil? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

he he

@paryżanka odnośnie stanowiska opiekuna klienta to jest to głównie obsługa telefoniczna aktualnych klientów, opracowywanie danych w aplikacjach CRM/SAP i współpraca z innymi działami firmy. Za to się dostaje umowę na pełny etat.

Anonim

Racja, nie ma co się pchać do tego zakładu bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.... wykorzystują za marne pieniądze, nawet do toalety nie ma czasu pójść. Tylko "ulubienice" brygadzistki mają czas pogadać, pójść na papieroska a my?? Tylko opierd...jak zwykle. Z całego serca NIE POLECAM!!

Porobiony Ziemowit

Nie polecam tego zakładu pracuję tam i to co się tam dzieje to śmiech na sali. Pakowacze i brakarki muszą pracować za 2-3 osoby, żeby brygadzistka ze swoimi lizusami mogła spokojnie robić sobie przerwy na kawkę i fajki. Atmosfera niezbyt miła przez stare szwaczki, które siedzą i głupkowato się patrzą jak inni ciężko pracują. Konfidentów wśród kobiet nie brakuje, a plotki są na porządku dziennym.

wyczerpujaca:

Zostaw opinię o Textil - Trzebień

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Textil