Textil
counter
2 19 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Textil?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Textil panuje luźna atmosfera?

. Nowy wpis
@Pytanie

Tak

he he Nowy wpis

@paryżanka odnośnie stanowiska opiekuna klienta to jest to głównie obsługa telefoniczna aktualnych klientów, opracowywanie danych w aplikacjach CRM/SAP i współpraca z innymi działami firmy. Za to się dostaje umowę na pełny etat.

Anonim

Racja, nie ma co się pchać do tego zakładu bo to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie.... wykorzystują za marne pieniądze, nawet do toalety nie ma czasu pójść. Tylko "ulubienice" brygadzistki mają czas pogadać, pójść na papieroska a my?? Tylko opierd...jak zwykle. Z całego serca NIE POLECAM!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Porobiony Ziemowit

Nie polecam tego zakładu pracuję tam i to co się tam dzieje to śmiech na sali. Pakowacze i brakarki muszą pracować za 2-3 osoby, żeby brygadzistka ze swoimi lizusami mogła spokojnie robić sobie przerwy na kawkę i fajki. Atmosfera niezbyt miła przez stare szwaczki, które siedzą i głupkowato się patrzą jak inni ciężko pracują. Konfidentów wśród kobiet nie brakuje, a plotki są na porządku dziennym.

wyczerpujaca:

Zostaw merytoryczną opinię o Textil - Trzebień

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.