Opinie o Pamso Pabianice w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pamso Pabianice. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pamso Pabianice o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pamso Pabianice w Pabianice

Viviana

Podjęłam drugą próbę zakupów w sklepie na Górniaku i już więcej zakupów tam nie zrobię. W ostatnią sobotę kupiłam 3 rodzaje wędlin i okazało się po przyjściu do domu że mam 2 paczki ... no nie przyszło mi do głowy że Pani spakowała mi razem roladę boczkową z pieczonym indykiem a kupując 8 plasterków szynki wiejskiej czy swojskiej (nie pamiętam) 4 z wierzchu były takie jak ta szynka w ladzie a ku mojemu zaskoczeniu 4 pozostałe to coś zupełnie innego poprzerastane i sam tłuszcz nota bene koszt tej szynki to 40 zł za kilogram, to powiedzmy .... już się tak nie handluje. Czasami kupuję coś w Pamso przy Biedronce na Rydza ale jest to z goła inna obsługa. Pozdrawiam te Panie zawsze uśmiechnięte i życzliwe. Nie wiem o co chodzi na Górniaku ale masakra. Niby papierki firmowe a obsługa jakby z innej epoki ... handlowej , sorry tak się już nie robi. Nie kupowałam mielonki za 15 zł a jedną z najdroższych wędlin więc to chyba robi różnicę. utracony klient.

IZA
@Viviana

Tak, dokładnie Pani opisuje sklep na Górniaku, tyle, że nie tylko tam się dzieją takie incydenty! Ja przez jakiś czas robiłam zakupy w sklepie na Widzewie i proszę mi wierzyć że miny pań, które obslugiwaly nas były straszne, to tak jakby nam robiły łaskę! Brak zainteresowania w stronę klienta,tylko aby szybciej! Też stracili klienta! Porażka dla personelu pamso i wstyd! Reasumując, Drogo! Wstyd dla was!

@Viviana

Moją odpowiedź zablokowali... Cóż za prawdę!

Ro.

Witam a jak wygląda praca na magazynie .

@Ro.

Praca w magazynie: Czas pracy zmianowy, tydzień pracy rozpoczyna się w niedzielę o godz. 17:00. Wykonywanie czynności: - przygotowanie towaru do dystrybucji wg zamówień

RadosnyBogdan

Witam. Jak wyglada praca na garmazu?

Aga
@RadosnyBogdan

Panie Bogdanie nie wiem jak wygląda sama praca, ale osoby tam pracujące są super.

@RadosnyBogdan

Praca na garmażu: Czas pracy od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 – 14:00 Praca przy produkcji żywności. Wykonywane czynności: - przygotowanie składników do produkcji poszczególnych asortymentów zgodnie z recepturami, - przygotowywanie farszów, - ręczne przygotowywanie niektórych asortymentów głównie z drobiu, - obsługa maszyn do produkcji pierogów, naleśników, krokietów, nadziewarki, urządzeń do pakowania, wag elektronicznych,

Kamil

Słaba opsługa i pracownicy robią łaske że klijent u nich się kupuje oraz nie miła opsługa np. Ja czekałem pół godziny i powiedziałem ile morzna czekać to namnie krzykneli (nie była duża kolejka)

Dyzio
@Kamil

Trochę pomyśl. To co ekspedientki leżą czy o co chodzi. Jeden klient kupuje mniej drugi więcej więc trochę czasu to zajmuje. Każdy by chciał najlepiej z drzwi być obsluzony

@Kamil

W dodatku naucz się pisać.

Pamso Pabianice prowadziła rekrutację na stanowisko Poszukuję sprzedawcy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Litka

Mam pytanie zamierzam zatrudnić się jako ekspedientka w sklepie pamso jakie sa zarobki ?

@Litka

Na wysokość wynagrodzenia składa się wiele czynników. Na wszystkie pytanie odpowiemy pod nr telefonu 785 058 748

Jak przedstawia się sytuacja Pamso Pabianice na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Pabianice i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Dyzio

W sumie to jest ok praca jak każda inna. Ale zarobki???Trochę mogli by się poprawić i naprawdę pozwolić zarobić. Na tle innych trochę slabo

Niektóre wpisy robią wrażenie inspirowanych przez konkurencję!!

Natalia

Wlasnie wrocilam po dwoch latach macierzynskiego. Bardzo ciesze sie, ze znow wrocilam do firmy. Do zespolu w ktorym swietnie sie czuje. Zawsze wiem, ze jestem na stabilnych warunkach. Gdzie moge sie zawsze dogadac i nikt mi tu problemow nie robi.

Jestem pracownikiem od wielu lat i nie narzekam. Nie raz było cieżko, ale w jakiej pracy nie jest. Według Mnie jest to dobra stabila Firma.

Paulina

@Maria czy nadgodziny są dodatkowo płatne? Czy w firmie Pamso Pabianice jest szansa na rozwój poprzez awans? Jak często są szkolenia wewnętrzne w firmie? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

Aga
@Paulina

Witam Nadgodziny są dodatkowo płatne.

Dorka

Pracuje jako przedstawiciel, szefowa Ok, koledzy zajeb..... :) i towar dobry

Asia5

Pracuje tu 3 lata i dla mnie są: fajni ludzie i dobra atmosfera. Wcześniej w żadnej pracy nie byłam dłużej niż rok a teraz wcale nie chcę zmieniać.

Stefan51

Pracuję na produkcji od dwóch lat, czasem trzeba się narobić. Po zmianach które zaszły w ciągu ostatniego roku pracuje się spokojniej. Fakt pieniądze nie powalają ale zawsze na czas.

Maria

Praca jak każda inna. Pracowałam tam przez trzy lata i nie miałam większych problemów ze współpracownikami. Czasami było ciężko ale chyba nie w każdej pracy jest różowo. Nadgodziny to norma ale jeżeli ktoś jest zorganizowany to ma dłuższe wakacje. Płaca nie jest najwyższa ale zawsze na czas. Mają dofinansowanie do "wczasów" i bony dla pracowników. Można zdobyć cenne doświadczenie.

Laura
@Maria

Jakie bony. Chyba były rok temu

pracuś

Nie polecam tego zakładu praca za (usunięte przez administratora) jedna wielka gonitwa

Paulina

@Pracownik możesz powiedzieć coś więcej o dodatkach? Na jakim stanowisku pracujesz? I od jak dawna? @Zażenowany co Ci się dokładnie nie podobało w firmie? Te informacje będą pomocne osobom zatrudniającym się do firmy Pamso Pabianice.

maniek

nie rozumiem jeśli nie odpowiadają komuś warunki to po co się trzymać tej pracy i narzekać

Pracuję w PAMSO od stycznia, kasa może nie najwyższa, ale regularnie. Dużo dodatków także jestem zadowolony.

Mati

Hehe do czasu!!

Jeremi

Praca w pasmo to wyzysk i nic więcej...co innego p.delag przedstawia na rozmowie a realia są zupełnie inne.....1600 brutto plus premia gdzie najniższa krajowa to 2tysiace?atmosfera na sklepie hmmm ...panie tam pracujące zachowują się tak jakby wszystko było oczywiste...swiezym dają najgorsze zadania a same blat podpieraja i plotkuja...zero wdrażania a szkolenie bhp to mit... Osoby na kierowniczym stanowisku często mają odzywki i zachowania ocierajace się o mobing......

Paulina

@seba20, dlaczego tak uważasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Pamso Pabianice - Pabianice

• Jak się pracuje w Pamso Pabianice?

Zobacz opinie na temat firmy Pamso Pabianice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pamso Pabianice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pamso Pabianice