ABR Finanse

Wrocław

Opinie o ABR Finanse

malowana

szkolenia są w ABR Finanse @bambam ?? to super sprawa, nie ukrywam, że to właśnie na szkoleniach zalezy mi najbardziej :) a potrzebują pracowników??

Grzegrzółka

Zdzicho, Krzycho i Anton podpizdili patefon

Pierd Von SIerd

Ludzie jedzcie kófno pierdyliardy much nie mogą się mylić

Zainteresowany

A to ciekawe bo abrfinanse nie prowadzi ani naboru ani działalności gospodarczej

Pracowałam

Pracowałam w tym biurze, potem w innym teraz pracuję w centrum księgowym. Firma ani lepsza ani gorsza. Fakt że dwa lata temu firma zaczęła mieć trudności i zaczęły się zwolnienia. ( usunięte przez administratora ) W następnym biurze było podobnie, nerwowa atmosfera, stres, ciągle deadline. Teraz mam trochę luźniej. Kto chce spokojnej pracy to gorąco odradzam.

szef

Od pewnego czasu śledzę wpisy na tym forum. Zamierzałem nie włączać się do dyskusji gdyż poziom jej jest żenujący. Ujadanie jednej tej samej osoby. Miałem nadzieję że po jakimś czasie ochłonie i da sobie spokój z szkalowaniem mnie i mojej firmy. Niestety jak widać nie przechodzi tej osobie nienawiść i złość. W trosce o dobre imie moje a przede wszystkim firmy zmuszony zostałem do zgłoszenia całej tej sprawy na Prokuraturę. Niektóre wpisy które zostały przez Administratora wycięte, są przestępstwem. Jeżeli się wydaje tej osobie że jest anonimowa to jest w jak największym błędzie. Numer IP osoby wpisującej zostaje w archiwum administratora przez parę lat. Pozdrawiam Koleżankę gorąco i życzę jej wszystkiego co dobre.

pracownica - 2010-12-12 10:35:18Pracuję od 2005 roku w ABR to co ktoś napisał jest jakimś absurdem. pracowałam przed tym biurem w paru miejscach, mam doświadczenie z pracodawcami. Tutaj czuję sie wreszcie jak u siebie. Szef w ogóle nie wtrąca sie w naszą pracę. Mało kiedy trzeba zostawać po godzinach. Praca spokojna bez stresów. Jedynie klienci trochę rozbestwieni. Firma stabilna. Co do szkoleń, chodzimy na szkolenia we Wrocławiu, nie ma żadnych wyjazdów. Firma nie żałuje na szkolenie pieniędzy. Dlaczego tutaj to piszę? Koleżanka przypadkowo napotkała ten wpis googlując abr, wpis daleko mijający się z prawdą. Jakaś sfrustrowana ( usunięte przez administratora ) chce odreagować pewnie za nie przedłużenie umowy. łatwo jest oczerniać ludzi kryjąc sie za anonimowością.( usunięte przez administratora )

xyz

xxxxxxxxxx - 2011-01-02 15:09:44Swięte słowa samego ( usunięte przez administratora )heheheheheh Ciekawe dlaczego jest tam taka rotacja i ciągle szuka sie księgowych skoro jest taka stabilna firma.Rotacja była przez takie osoby jak Ty, nie solidne, nie uczciwe, roszczeniowe i porzucające firmę w trudnym okresie.

Beata

Pracowałam tam 8 lat, teraz jestem na swoim. Te wpisy widać że jakaś sfrustrowana zawzięła się, trzy wpisy w ciągu godziny. Dużo się nauczyłam w firmie, zdobyłam świadectwo kwalifikacyjne.

xxxxxxxxxx

Swięte słowa samego ( usunięte przez administratora ) heheheheheh Ciekawe dlaczego jest tam taka rotacja i ciągle szuka sie księgowych skoro jest taka stabilna firma.

pracownica

Pracuję od 2005 roku w ABR to co ktoś napisał jest jakimś absurdem. pracowałam przed tym biurem w paru miejscach, mam doświadczenie z pracodawcami. Tutaj czuję sie wreszcie jak u siebie. Szef w ogóle nie wtrąca sie w naszą pracę. Mało kiedy trzeba zostawać po godzinach. Praca spokojna bez stresów. Jedynie klienci trochę rozbestwieni. Firma stabilna. Co do szkoleń, chodzimy na szkolenia we Wrocławiu, nie ma żadnych wyjazdów. Firma nie żałuje na szkolenie pieniędzy. Dlaczego tutaj to piszę? Koleżanka przypadkowo napotkała ten wpis googlując abr, wpis daleko mijający się z prawdą. Jakaś sfrustrowana( usunięte przez administratora ) chce odreagować pewnie za nie przedłużenie umowy. łatwo jest oczerniać ludzi kryjąc sie za anonimowością.

Pracuję 4 lata w firmie, nie zdarzyła mi się sytuacja o której ktoś jak wdać sfrustrowany napisał. Opinia jest krzywdząca dla szefa. Widać że jakaś niedojda mści się uważając się za pokrzywdzoną.

Zostaw opinię o ABR Finanse - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABR Finanse