Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaven Sp. z o.o. w Wrocław

Grazia Nowy wpis

Hej. ;) pracuje ktoś teraz jako .NET Developer i mógłby podzielić się opinia z pracy? W ofercie wyróżnione zostało to, że występują kulturalni zagraniczni klienci, którzy wiedzą, co robią. Czy to prawda? Nie ma miejsca na późniejsze niedomówienia? Mam różne doświadczenia z tym związane a liczę tym razem na spokojne projekty

Jak wygląda sprawa grafiku w Zaven Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

HR Nowy wpis

Godziny pracy w Zaven są elastyczne. Wszystko zależy od stanowiska bądź projektu w którym się pracuje. Jest również możliwa 100% praca zdalna.

@HR

Dzień dobry, a co z tą całą formą pracy zdalnej? Czy na dosłownie każdym ze stanowisk byłaby ona możliwa bez problemu? chyba, że są takie, przy których należy zjawić się co jakiś czas w biurze?

HR Nowy wpis

Zachęcam do kontaktu bezpośrednio z firmą oraz omawiania konkretnego przypadku.

Justa

Dzień dobry. Nie mam pojęcia gdzie podziały się opinie z ostatniego roku, bo widzę tylko jakieś zapytania z jeszcze wcześniejszego, wiec czy ktoś mógłby je nadrobić w kontekście pracy jako .NET Dev? Taka oferta pokazała mi się na stronie. Nie jest ona dla juniora, wiec wstępnie chce podpytać o staże, czy będą one w najbliższym czasie możliwe? Chcę się przebranżowić i wrócić do programowania, nie wiem jednak czy firma daje na to obecnie szanse? Jakie szkolenia są oferowane i czy byłaby możliwość na ewentualne wskazanie widełek dla juniora?

HR
@Justa

Dzień dobry, w naszej firmie cały czas mamy zapotrzebowanie na stanowisko .Net Dev jednak najczęściej są to pozycje regular bądź senior. Obecnie nie planujemy staży ani zatrudnień na stanowiska junior jednak zachęcam do aplikowania. Z nowym rokiem, mogą pojawić się kolejne wakaty a pierwszym kontaktem będą osoby, które już są w naszej bazie. Pod koniec 2022 roku organizowaliśmy staże dla juniorów na stanowiska frontend oraz backend, kilka osób jest z nami do teraz. Niestety nie jesteśmy w stanie określić teraz widełek na stanowiska junior, ze względu na brak zapotrzebowania.

Julita

Bardzo polecam Zaven jako pracodawcę. Firma tworzy oprogramowanie używając najnowszych technologii. Wiele wewnętrznych szkoleń, możliwości podwyżki. Pracowałam tam dwa lata i bardzo miło wspominam ten czas. Można się rozwinąć i firma bardzo o to dba. Atmosfera najlepsza jaką miałam w jakiejkolwiek pracy. Ludzie są bardzo pomocni. Biuro w centrum z możliwością zaparkowania samochodu bez problemu.

Anikka
@Julita

Skoro jest tak super, to dlaczego już tam nie pracujesz?

Zaven Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko .Net Developer. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
broccoli

Czy możliwa jest praca 100% zdalna?

Aneta
@broccoli

Fajnie by było, w sumie większe możliwości na zatrudnienie serio utalentowanych osób. Ciekawe czy pracuje tu ktoś zza granicy?

Zaveńczyk

Super atmosfera, ciekawe projekty, częste integracje, wynagrodzenie dobre i zawsze na czas. Kto chce się rozwijać, ten ma do tego świetne warunki. Fajnie, że są lekcje językowe - godzina w tygodniu w czasie pracy.

Bożena
@Zaveńczyk

No to spoko jak atmosfera w porządku, bo to ważne. A wynagrodzenie dobre czyli jakie ogólnie?

Wut

Rekrutacja na React Deva. Rozmowa telefoniczna spoko, miło, konkretnie. Podesłane zadanie. Zrobione, wysłane i nagle cisza. Przypominam się mailowo po tygodniu. Mija 14 dni od ostatniego kontaktu... i nic, cisza. Oj, bardzo nie profesjonalnie. Bez hejtu. Polecam jednak nie olewać kandydatów ;)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zaven Sp. z o.o.?

Dział HR

Wszystko jest uzależnione od stanowiska na jakie się aplikuje. Standardowy proces rekrutacyjny: 1. Intro call - rozmowa telefoniczna (ok. 20 min) podczas której, przedstawiamy stanowisko i ciekawe informacje o firmie :) Dodatkowo padają pytania dzięki którym jesteśmy w stanie zweryfikować czy dogadasz się z naszym zespołem i co jest dla Ciebie ważne. 2. Technical task - Po pozytywnej rozmowie telefonicznej przesyłamy zadanie techniczne do rozwiązania (stanowiska developerskie). Standardowo zajmuje ono od 4-6h. 3. Technical interview - Po sprawdzeniu przez nas rozwiązanego zadania, osoby które spełniły nasze oczekiwania zostają zaproszone na rozmowę techniczną. Podczas której, możemy lepiej się poznać. Omawiane jest zadanie techniczne + zespół developerów zadaje dodatkowe pytania techniczne, które są związane z technologiami w jakich dany kandydat będzie pracować. 4. Feedback - Zawsze dajemy feedback bez względu na to jaki on jest :) Maksymalnie do tygodnia ale staramy się już po 2-3 dniach. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej to zapraszam do kontaktu na work@zaven.co

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Dział HR

Zaven oferuje: - forma zatrudnienia: UoP, B2B, zlecenie bądź dzieło (w zależności od projektu); - 3-miesięczny okres próbny oraz wsparcie mentora; - możliwe 3 dni w tygodniu pracy zdalnej; - elastyczne godziny pracy (w zależności od projektu), biuro w samym centrum Wrocławia czynna od 7:00 do 21:00; - ciekawe i zagraniczne projekty; - Benefity takie jak: Luxmed, Multisport, lekcje angielskiego w godzinach pracy, dofinansowanie do szkoleń; Jeżeli jakiś informacji zabrakło i chcesz porozmawiać o szczegółach to śmiało zapraszamy do kontaktu na hello@zaven.co :)

sony

Bardzo polecam Zaven. Świetni ludzie, dobra amosfera do pracy nad ciekawymi projektami.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zaven?

Dział HR

W Zaven struktura organizacyjna jest płaska a relacje między pracownikami a zarządem są partnerskie. Jeżeli odpowiedź nie jest wystarczająca to zapraszam do bezpośredniego kontaktu hello@zaven.co :)

Ali

Obiecano mi podwyżke a takowej nie było zwolnili mnie bez ostrzeżenia. Nie polecam

@Ali

Za odpowiednie wykonywanie ustalonych obowiązków są przyznawane podwyżki w firmie w zależności od ustaleń. ZAVEN nie zwalnia ludzi bezpodstawnie i bez przedstawienia powodów.

Czy w firmie Zaven są regularne szkolenia pracownicze?

Szkolenia odbywają się w zależności od potrzeb. Firma dofinansowuje konferencje dodatkowo raz w miesiącu można wykorzystać tzw. "Złoty Bilet" jest to dzień pracy, który możesz poświęcić na własny rozwój.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zaven? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

W zależności od stanowiska na jakie aplikujesz są 2 bądź 3 etapy rekrutacyjne. 1. Rozmowa telefoniczna, weryfikacyjna do 15 minut podczas której sprawdzane są podstawowe informacje oraz język angielski, 2. Zadanie do rozwiązania - zdalnie( stanowiska techniczne, Developerzy), 3. Spotkanie w firmie, które trwa ok. godziny(część techniczna i HR). Maksymalny czas jaki firma daję sobie na proces rekrutacyjny oraz decyzję to 2 tygodnie od spotkania w biurze.

Mart

Super atmosfera w pracy, rozwój

Zostaw merytoryczną opinię o Zaven Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Zaven Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zaven Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaven Sp. z o.o.?

Zaven Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Sienna 5B
    51-349 Wrocław