Tesco S.A.

Częstochowa

Opinie o Tesco S.A.

Lidia

Obecnie Tesco poszukuje Doradcy Klienta w Częstochowie Z tego co widzę, jest to praca na niepełny etat. Mile widziani jako kandydaci są również osoby niepełnosprawne. Co jeszcze warto wiedzieć o pracy na tym stanowisku? W tym roku nie było nowych wpisów na temat tego pracodawcy, a w tym czasie mogły zmienić się warunki pracy, więc dodatkowe informacje będą pomocne.

weor

@misiek jeśli to jest kwota netto to tak, ale jeśli brutto to nie wiem, może być troszkę ciężko. W sumie Tesco szuka teraz doradcy klienta. Nie wymagają doświadczenia, ale komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów, trzeba być też zorientowanym na wysoki poziom obsługi klienta.

Lana

Tesco chyba nie odbiega od średniej dla pracownikó w takich sklepach. jest pewnien standard który jest urtrzymywany w tych wielopowierzchniowych sklepach dlatego nie komentowalbym tego w az taki zly sposob. firmy musze trzymac swoje standardy bo potem nie przychodza do nich klienci jesli ich nie utrzymuja.

ula la la laa

Firma Tesco S.A. szuka nowych pracowników, pojawiło się właśnie ogłoszenie że szukają ludzi do pracy. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że oferta godna zainteresowania. Co wy na to? Firma Tesco ( Polska) Sp z.o.o poszukuje do sklepu znajdującego się w Warszawie (Ursus) przy ul. Sosnkowskiego 1c, 02-... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718302?keywords=&region=

polikat

Napiszcie coś na temat pracy w TESCO. Planuje aplikowac na kierownika lecz chcialbym poczytac jakie maja doswiadczenia byli lub obecni pracownicy... Wyjaśnijcie mi kwestie delegacji , istnienie nadgodzin itd., dodatki pozapłacowe – czy są i jakie? Jak jest z przełożonym i jaki styl zarządzania preferuje?

Anna

Jak wszędzie:)

Nowy

Moze tam sa jakies układy?

anomim

A jak tam na ladach?

ci ludzie to porażka:)

:-)))

Małgocha

Właściwie to masz racje Szanowny Anonimie :) Pozdrawiam, Gosha

Nie jedziemy :) To opinia o pracownikach czytaj uwaznie Małgosiu :) tu mozna pisać co sie chce :)

Małgocha

Nieźle jeździcie po Nich. :D hm, no ja, Wam powiem, że remont sie skończyl :)

Nastka

Ja nic nie wiem, nic nie slyszalam....znaczy wiedzialam, ze ma byc remont :)

Nastka

Ja nic nie wiem, nic nie slyszalam....znaczy wiedzialam, ze ma byc remont :)

Szukajacy

Wie ktos cos o przyjeciaciach po remoncie na Drogowcow? zakonczone juz czy jeszcze trwa rekrutacja?

Tesco1/2

A moze poza opinia o ludziach jakies info o zarobkach? Sa ludzie i ludziska ;) roznie bywa.

eh...

a ja nie bede komentować :)

mała slonica.

Zdania Sa Podzielne Ja Nie Mam Zdania Bo Nigdy Z Nimi Nie Rozmawialam Z Twarzy Ona Jest Fajna Ale On Rzeczywiscie Taki Bucowaty A Ze Wredna To Tak Zdradzają Ją Oczy

haha..

hahaha ludzie przestancie :D to jest rodzinka flinstonow :D opanujcie sie, smieja sie z nich, ale tego nie widza bo chca widziec tylko to co chca ; ) hehehehe, podejdzcie do tego na luzie to sa tylko ludzie tak jak i wy. ; ) pozdrawiam wyrazajacych swoja opinie w koncu mozemy bo to jest taki dzial ; )

Bubka

szanowny anonimie pomysl ze niekoniecznie chodzi tu o wymaganie i o prace : )))) jesli o mnie chodzi to mnie tam oni nie obchodza znam ich z widzenia : )))) czasem tylko sie smieje jak slysze jak jego zona rozmawia. ten jej glos..

Bezimienna

e tam Ludzie jak ludzie Nikt nie jest taki sam Wedlug mnie oni sa rozni I zalezy dla jakiego pracownika Ale tez maja cos wrednego w sobie Tez to zauwazylam Ale nie bede sie wypowiadac na ten temat Rowniez nie czuje sympati Moze od niej bije troche empati ale na pokaz Dla mnie maja minusy Pozdrawiam wszystkich komentujacych

na100tka

a idzta z nimi !!!!!!! :D w ogole szkoda slow :D

ja też tak myśle oni są ok

tesco

no tesco jest fajne tylko tak macie razie niektórzy nie. ruwniez wiem o kim mowa. nie znam ich prywatnie ale morze sa fajniejsi :)

NIEWAZNE

NIE BEDE ZLYCH RZECZY PISAC BO NIE WYPADA W KONCU JESTEM OSOBA DOROSLA, POZA TYM, JA TAM TYLKO PRACOWALAM... NIE MA SIE CO ODZYWAC...PRACA TO PRACA I NEI WTRZEBA INGEROWAC W ICH ZYCIE. ALOE JEZELI WSZYSWCY TO WSZYSCY...ROWNIEZ DOBREGO ZDANIA NIE MAM. POZDRAWIAM KOMENTUJACYCH.

NIEWAZNE

ZDANIA SA PODZIELNE... JA MYSLE ZE ONA JEST GORSZA OD NIEGO... NA OGOL FAJNA JAK SIE POPATRZY ALE GDYBY TAK POROZMAWIAC Z NIA WIECEJ I SPOJRZEC W OCZY....TE OCZY JA ZDRADZAJA.... Z NIM MALO CO ROZMAWIALAM. TYLKO ZALATWIALAM SPRAWY TOWAROWE.

zosia

moja znajoma ma same nocki... mowi ze jak jest ten caly kierownik to az jej sie odechciewa pracowac... sztywniak. REAL !!

Zostaw opinię o Tesco S.A. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco S.A.