Damiko s.c.

Lublin

Opinie o Damiko s.c.

Agata

@:) widzę, że wiedz jak wygląda praca jako przedstawiciel handlowy w Damiko s.c. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? W ofercie pracy widzę, że nie jest wymagane prawo jazdy. Czy polega ona głównie na kontakcie telefonicznym?

Telefon to może i dostaniesz, ale samochód to jeden na wszystkich włącznie z działem technicznym. Zastanów się dwa razy zanim podejmiesz pracę.

gelo
@:) 09.03.2017 17:11

Bardzo dziękuję:) Jak zwykle... nikt Ci tyle nie naobiecuje co potencjalny pracodawca...pozdrawiam.

gelo

Czy ktoś mógłby podsunąć informację jakie narzędzia dostaje handlowiec? Laptop? Telefon? Samochód (jaki? jest jakiś wybór?). Płacą regularnie? Jest się czym zainteresować?

makso

Właśnie fajnie z ich strony, że jednak kładą nacisk na rozwój samego pracownika @minos, z drugiej strony skorzysta na tym też firma i pracownik, bo pracownik będzie miał wyższą premię, a firma lepsze wyniki

Anonim

pitu pitu to nie argument. Pozdrawiam - chcesz coś wnieśc do dyskusji to rozwiń swoje pitu pitu.

www

pitu pitu dziadostwo i tyle.

Anonim

Widzę że dyskusja znacznie się rozwineła od kiedy zaglądałem tutaj ostatni raz. Jako że przepracowałem w tej firmie około 8 lat chętnie dodam coś od siebie i być może rozwieje też część wątpliwości osób zainteresownaych podjęciem pracy w Damiko. Po pierwsze zupełnie nie zgadzam się z opiniami negatywnymi które są w moim przekonaniu zupełnie niezgodne z prawdą. Po mimo faktu że firma jest zlokalizowana w Lublinie to naprawdę oferuję bardzo duże możliwości zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy. Wszystko to głównie dzięki styczności z ogromną ilością klientów z dużych aglomeracji i nie mówie tutaj o małych firemkach tylko o naprawdę dużych korporacjach. Co do zarobków powiem tak, są naprawdę ok. Należy tylko pamiętać że ilośc pieniążków jaką możecie zarobić jest sciśle powiązana z Waszym doświadczeniem oraz tym co oferujecie firmie, tak więc jeżeli jesteś po studiach i bez obrazy ale dopiero zaczynasz to roszczeniowa postawa jest bynajmniej nie na miejscu, no chyba że studiowałeś w USA a w między czasie przez 4 lata pracowałeś jako kiernik działu IT w Google;) Podsumowując, projekty w których można uczestniczyć są naprawdę ciekawe i można wiele się nauczyć, szefostwo jest uczciwe i bardzo wporządku (to nie była moja pierwsza praca więc wiem co potrafi dziać się w innych firmach). Atmosfera jest rownież ok. Generalnie naprawdę zachecam, z jednym zastrzeżeniem – osoby które szukają pracy na zasadzie „chciałbym zarabiać 10k i nic nie robić bo za mniej to mi sie nie opłaca a i jeszcze nie chcę stresu bo to szkodzi zdrowiu...” mogą zapomnieć, najpierw trzeba dać coś od siebie a potem prowadzić negacjacje. Pozdrawiam Szefostwo i cała ekipę firmy.

Były z Damiko

Dołączę do tej dyskusji. Ja się też zgadzam z opinią pozytywną. Pracowałem w tej firmie 2 lata i uważam że wiedzę nabyłem sporą. Na zarobki nie narzekałem, były wystarczające dla mnie i mojej żony w tym czasie niepracującej. Co wy z tym stresem, to już bzdury, dla mnie spokój i tyle. Zmieniłem pracę bo wyprowadziliśmy się z Lublina, ale szczerze polecam Damiko. Duży kontakt z firmami z całej Polski, ciekawe wdrożenia, choć nie zawsze łatwe. Nikt nie stoi Ci nad plecami. Dla mnie warto tam pracować.

Ret

Z brakiem tych szkoleń to trochę nie tak, oferujecie wsparcie dla produktów Symantec-a. Szkoleń jest troche :).

A ja jestem zadowolonym pracownikiem i cieszę się że pracuję w Damiko. Po wielu latach pracy w innych firmach i firemkach tutaj nikt mnie nie wykorzystuje, mam wreszcie normalną umowę o pracę (z resztą z tego co wiem to wszyscy tutaj takie mają), zero kombinowania, zostawania po godzinach. Wykonuję to co mam zlecone i wszystko gra. Dziwne te negatywne komentarze, chyba nigdy nie pracowaliście w innych firmach. Zadowolony i niezestresowany.

Osoba odpowiedzialna

Drogi Expracowniku, chętnie zapoznam się z konkretnymi uwagami, na czym polega "oszczędzanie na czym się da" - może pomoże to mi na przyszłość w lepszym rozdysponowaniu środków na wydatki i inwestycje. O awans, to rzeczywiście w firmie, która ma 10-15 osób ciężko - chyba nie chodzi o tworzenie stanowiska dla wirtualnego awansu. Podwyżki, szkolenia - są, ale trzeba też zrobić coś od siebie i pokazać, że warto w osobę inwestować. Poza tym dla oferowanych przez nas produktów nie ma szkoleń zewnętrznych i każdy pracownik dostaje odpowiedni czas i wsparcie od osób z doświadczeniem na poszerzenie swoich kompetencji w ramach godzin pracy - nie przypominam sobie, żeby osoba pracująca u nas straciła na wartości na rynku pracy. Biznes typowo lubelski - nie mamy klientów w Lublinie, więc ciężko mi porównać ;)

EXpracownik

Podtrzymuje to co powyzej. Firma dobra na start zaraz po studiach zeby czegos sie nauczyc. Mozliwosci awansu, podwyzki, rozwoj-szkolenia = zapomijcie. To malutka firemka. Oszczednosci na czym sie da. Typowo lubelski biznes. Oprocz najstarszych stazem kierownikow ludzie zarabiaja marne grosze.

luki

Jaką kasę można dostać u nich, podajcie przynajmniej zakres ;)

Praca dobra na start, żeby się czegoś nauczyć ale później lepiej szukac sobie czegoś innego. Podwyżkę można dostać tylko na zasadze szantażu - albo podwyżka, albo się zwalniam. Nie jest tak najgorzej ale jest to raczej praca dla osób swieżo po studiach. I oczywiście największy problem stanowi szefowa. Zero wiedzy, zero kompetencji i 100% władzy.

...

Zarobki FATALNE.

W pełni popieram poprzednią opinie. Firma \"Krzak\" bo tak ją można nazwać. Zarobki marne, szanse awansu zerowe. Stres i nerwy to codzienność.

Kiepskie zarobki, odkąd firma "rządzi" szefowa (która na informatyce zna się jak świnia na gwiazdach) atmosfera w firmie jest dosyć napięta i nieprzyjemna. Współwłaściciel (jej mąż) robi juz tylko za w pełni podporządkowanego figuranta. Lepiej omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Damiko s.c. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Damiko s.c.