Travel & Holidays

Lublin

Opinie o Travel & Holidays

Roman

Trafiliśmy do tego biura przez przypadek. Marketowy "salon firmowy" sprzedał nam wycieczkę na którą z powodów wizowych nie wyjechaliśmy i mieliśmy stracić 90% kasy. Właściciele tego biura pomogli nam odkręcić zaniedbania tamtych i w ten sposób zostaliśmy ich klientami. Rzetelne biuro, uczciwie i nawet aż za dokładnie przedstawia oferty, a nie takie "hipermarketowe", które jak tylko sprzeda to potem klientami się nie interesuje. I to nie tylko nasze zdanie. Bywalcy salonów hipermarketowych wiedzą o co chodzi... :( Pozdrawiam pracowników tego biura!

guzan

Witam serdecznie. Powiedzcie mi jak wygląda tutaj obecnie sytuacja ze stabilnością zatrudnienia? Szukam czegoś już na stałe z powodów rodzinnych. pozdro

anna

Bardzo miła obsługa,młody pracownik uprzejmy,kulturalny,a co najwazniejsze jest przyjazny klientowi.Polecam to biuro innym!

mariuszigosia

My i nasi znajomi jeździmy już za pośrednictwem tego biura kilka lat i jesteśmy zadowoleni, zarówno z wyjazdów jaki i z obsługi. Dlatego ze zdumieniem przeczytaliśmy wcześniejsze komentarze i z dużą dozą prawdopodobieństwa uważamy, iż ktoś uprawia tutaj jakiś szemrany marketing. Oj nieładnie, nieładnie tak komuś bruździć… :(

Dianabol

kupowałem już dwukrotnie wakacje za ich pośrednictwem - nie mam im nic do zarzucenia.

eden55555

Aż nie chce się wierzyć. Moja wizyta w tym biurze była naprawdę bardzo udana. Obsługiwał mnie własnie Pan( usunięte przez administratora ) Wszystko przebiegło rzetelnie, sprawnie i w sympatycznej atmosferze. Dokładne sprawdzenie ofert, żadnego wciskania na siłę. Ale może trafiłam na dobry dzien. pozdrawiam wszystkich

Polecam gorąco, przemiła obsługa, [usunięte przez administratora] to bardzo sympatyczni i pomocni i kompetentni ludzie.

Zostaw opinię o Travel & Holidays - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Travel & Holidays