F.P.H TWA

Kraków

Opinie o F.P.H TWA

Best
użytkownik zarejestrowany

Mam nadzieję, że jest tutaj dużo pracy dla ludzi, bo generalnie jestem ciekawy jak się ma firma po latach

Pracuję w TWA kilka lat. Pracownicy OK, ale zarządzający(usunięte przez administratora) Zarobki niskie, premie nieregularne.

GE

JA też tam pracowałami to dość długo jako rks, chyba rekord :) jak na tą firmę. Wyniki miałam najlepsze, ale szefowa[usunięte przez administratora] nie przepadała za mną i ...dostałam papier. Tam są kierownicy którzy zatrzymali się na etapie liczydła, a udają, że podejmują kluczowe i super decyzje dla firmy. Co do włascicieli nic złego powiedzieć nie mogę, oby tylko bardziej oceniali pracowników, nie przez pryzmat swoich "kierownków", bo są nie obiektywni.Żal mam za brak obiektywizmu, rozkręciłam im swój region i tyle, ten kto tam szuka pracy raczej niech nie wiąże duzych oczekiwań co do stażu

ZOO

W tej fimie panuje chaos, słowo zarządzanie-jest tam nie znane. Właściel i jego "kierownicy" są bardzo subiektywni, fałszywi i ciągną firmę na dno. dodatkowo firma jest taką zlotówą, ze glowa boli- [usunięte przez administratora] pracowałem tam i ...już po 1 miesiącu chciałem odejść-porażka

Zostaw opinię o F.P.H TWA - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P.H TWA