TECH-EXPORT

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TECH-EXPORT

grzesiek

Witam mam pytanie do spawaczy którzy pracują w tech-export jak w tej firmie jest z kasą?

soplica

Praca w Niemczech - izolacja. Kwatery prywatne, wszystko super zorganizowane. Wszyscy dostali w terminie uzgodnioną kasę.

soplica

bardzo dobra rzetelna firma, tyle obiecali zapłacili, warunki na exporcie luks, zakwaterowanie super, może jedynie samochody lipa, ale reszta ok

annet12

panowie ostrzegam dali ogłoszenie w luty mój mąż już czeka 2 miesiące i jak dzwoni to pan(usunięte przez administratora)nie odbiera telefonu a jak juz odbierze to zwodzi tak będzie w przyszłym tygdniu wjazd i tak sie ciągnie z tygodnia na tydzie ............. dla mnie to (usunięte przez administratora)Proszę odpwiedz jeśli któryś z panów ma takom samom sytłcje

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TECH-EXPORT? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
oldboy

robiłem w tej firmie przez 7 mcy . To były początki firmy. Pan prezes bardzo dużo obiecuje i ma 'bajer' ale jak przychodzi do wypłaty to "teraz nie mam, firma startuje musisz poczekać". No to nieraz czekałem nawet 2 m-ce . Rozliczył sie do końca ale ile trzeba było sie dopraszać. Ogólnie odradzam

olo

CZy ktoś z tej firmy pojechał do RPA za 13 eu netto ?Podobno jakaś mityczna grupa wyjechała 14.01.2013 .Jakie są tam warunki

bochun

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące za każdym razem trzeba się prosić o wypłatę. Lepiej iść pod kościół żebrać bo to równoznaczne jak się przyjąć do tej firmy.Omijajcie tę firmę z daleka.To co piszą pozytywnego o tej firmie to chyba sam prezes albo te babki co siedzą w biurze.dla mnie jednym słowem firma,,KRZAK"

[usunięte przez moderatora] a ten prezesina to [usunięte przez moderatora] jakich mało. Dużo słyszałem że płockie firmy to [usunięte przez moderatora] ale ta to przekracza wszystko ludzi do Szwecji wysłał za 6 euro bez diety delegacji A WYPŁACIŁ PO 4,50 i jeszcze obcinał za paliwo szkolenia i certyfikaty. LUDZIE UCIEKAJĄ Z TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!

iceman

Taaa zaliczki dają ,tak jest w każdej firmie , .Taaaaa, zakwaterowanie dają ,luxus w (usunięte przez administratora)

byly

ale z ciebie (usunięte przez administratora)pewnie robisz jako (usunięte przez administratora) u salamandry bronisz go a przeciez kazdy wie jak jest i nie zasmiecaj forum (usunięte przez administratora)kazdy w plocku zna salamndre

anonim - 2010-12-25 23:59:56słyszałem ze potrzebuja spawaczy na konstrukcje od nowego roku do niemiec na elektrode za(usunięte przez administratora)chyba im sie w mozgach poprzestawiało,niech salamandra sam se spawa za te pieniadzeTo chyba źle słyszałeś, bo mi jako monterowi konstrukcji zaproponował (usunięte przez administratora) do ręki i do tego delegacje

maras

nie narzekajcie i bierzcie sie do roboty!!!takie czasy z robota kiepsko dobre czasy minely z dwa lata temu teraz bedzie jeszcze gorzej cieszcie sie ze macie prace!!!!!!!!!!

maniek

narzekać to każdy potrafi ale tak prawde mówiąc to większość z nas to fachowcy jak z(usunięte przez administratora) jednej ręki wyliczyłbym tu fachowców ale taki jest polak jak juz się czegoś uczepi to tylko narzekać potrafi a pracować .....? no właśnie ! przykład (usunięte przez administratora)tylko patrzy jak stać i nic nie robić ale rozumów zjadł więcej niż Salomon!!!

Płaczesz, że mało kasy, jak wszystko w sklepie na [usunięte przez moderatora] wydałeś. Nic dziwnego, że robota nie idzie i pretensje do wszystkich jak przyjmują do roboty co czwartego [usunięte przez moderatora] Niech prezes dwa razy się zastanowi zanim [usunięte przez moderatora]przyjmie do pracy, bo później przez [usunięte przez moderatora] my wszyscy konsekwencje ponosimy.

BYLY PRACUS

MACIE RACJE DRODZY KOLEDZY DZIADOSTWO W TEJ FIRMIE OBIECUJA DUZO A DOSTAJESZ OCHLAPY Z TEGO WSZYSKIEGO TRZYMAC SIE Z DALA OD(usunięte przez administratora)OBOTA NA METRY TO NIEDLUGO BEDZIE NA KILOMETRY!!!!POWINNI MALINE (usunięte przez administratora)

spawacze.dolnyslask

tak potwierdzamy to (usunięte przez administratora) omijajcie te firmy z daleka

bartas

Ludzie ta firma jak wszystkie w Płocku o (usunięte przez administratora)Pozdro do(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!

zdzichu

OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM KRĘGIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!

b e n e k

Ludzie jak najdalej od tej firmy (usunięte przez administratora) tego co ludzie mowia to przekrętasy

ssssssssss

co ty bredzisz,jakie delegacje i dobre stawki musisz złapac z 300godz to wtedy cos zarobisz,na stadionie w W-wie spawacz z tig z tego co słyszałem miał (usunięte przez administratora)jak Ci odpowiada to pracuj i rozmawiaj sobie o wszystkim z swoim szefem(usunięte przez administratora)

Krzychu

powiedzą że dostaniesz ok.12-13zl/h a tak naprawdę wyjdzie ci 10 zł lub z 8 daj sobie spokój pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o TECH-EXPORT - Warszawa

• Jak się pracuje w TECH-EXPORT?

Zobacz opinie na temat firmy TECH-EXPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECH-EXPORT?

TECH-EXPORT