TECH-EXPORT

4.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TECH-EXPORT

Robert

Pracuje na projekcie w delegacji jako elektryk i mam pewność, że praca będzie na stałe, a warunki są naprawdę dobre. Jestem zadowolony.

@Robert

Dziękujemy za pozytywny komentarz. Twoje słowa są dla nas niezwykle budujące i stanowią potwierdzenie naszych wysiłków w stworzeniu satysfakcjonującego środowiska pracy. Zespół Tech-Export

Marek

Spółka na rynku już od niespełna 15 lat. Praca dla fachowców jest zawsze. Polecam

@Marek

Mariusz

Ja pracuje już 1,5 roku. Przez chwile w kraju a od ponad roku spawam kwasowke w Niemczech. Kasa się zgadza, wszystko zapewniaja.

@Mariusz

Firma płaci na czas. Stawka jaką sobie uzgodnisz, najważniejsze że wypłacana. Zakwaterowanie i dojazd zawsze z ich strony. Ogólnie ok i nie narzekam. nie jestem z Płocka, nie znam prezesa. Preferuje kontakt z biurem.

@pracownik

Rocket Nowy wpis

Pracuje trzy lata same dobre doświadczenia polecam.

Janusz

W tym roku minie 7 lat jak pracuje w @Pracodawca jestem bardzo zadowolony z kazdego roku wspolpracy.

@Janusz

@Janusz

Lukasz

Chyba wszystko co mialo byc powiedziane to zostalo powiedziane ja przylaczam sie do pozytywnych komentarzy pozdrawiam

@Lukasz

Andrzej

Pracuje jako elektryk od dwoch lat mamsame dobre doswiadczenia.

@Andrzej

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TECH-EXPORT? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Paweł

Kasa spoko, na czas, zaliczki to chyba wszystko co interesuje nowych

@Paweł

Dziękujemy za podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami związanych z naszą firmą. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna i naprawdę nas motywuje do dalszego działania. Cieszymy się, że z nami jesteś!

Tomasz

Robota ok i spoko że robią przelewy na Revoluta

@Tomasz

Stasiu

Jestem spawaczem od 6 lat pracuje dla @Pracodawca bez wątpienia był to dobry wybór.

@Stasiu

Norek

Dla młodych którzy zaczynają swoją karierę polecam ja tak zrobiłem i nie narzekam

@Norek

Arek

Jak chcecie zarobić to walta śmiało

@Arek

Lolek

Wynagrodzenie spoko i co najważniejsze na czas więc warto uderzyć

@Lolek

Andrzej

Bardzo dobra współpraca w czasie trwania projektów

@Andrzej

Ryszard

Pracuje już 9 lat byle tak dalej jak było do tej pory.

@Ryszard

Arek

Fajna firma ludzki kontakt kasa na czas.

@Arek

Jarek

Bardzo dobra współpraca już przez 4 lata polecam każdemu

@Jarek

Zigi

Do roboty w @Pracodawca namowil mnie moj kumpel i tak juz piaty rok pracujemy razem jest na prawde spoko

Romek

Pracuje u nich od samego początku to juz prawie 15 lat wiec cos wiem o tej firmie polecam kazdemu ktory sie wacha.

Prawak

Pracuje od 3 lat nie narzekam jest ok

Remigliusz

Przepracowałem tam 5 lat dopóki nie wyjechałem do Niemiec ale już wiem że jak wrócę co pewnie nastąpi niedługo to znów zwiąże się z @Pracodawca.

Alfred

Jak na 13 lat współpracy z @Pracodawca czyli praktycznie moje całe życie zawodowe to mogę powiedzieć że to firma idealna

jan

Pracuje od siedmiu lat więc to samo mówi za siebie a nie jestem typem człowieka który zostaje w pracy z sentymentu więc proszę samemu wyciągnoć wnioski

Zostaw merytoryczną opinię o TECH-EXPORT - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TECH-EXPORT?

Zobacz opinie na temat firmy TECH-EXPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECH-EXPORT?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 106 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TECH-EXPORT
Przejdź do nowych opinii