Bestgum Polska Sp. z o.o.

Rogówiec

Opinie o Bestgum Polska Sp. z o.o.

fjj

niestety @mania na chwile obecną firma nie poszukuje ludzi do pracy

Pracownik na chorobowym

Zgadzam sie z Wami Jest to [usunięte przez moderatora] praca w BestGum Polska za minimalne zarobki!!!Nawet nie pozwola umyc sie ludzia traktuja ich jak [usunięte przez moderatora] !! Najgorszy syf na kopalni jaki moze byc!!!!!!

OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA!

noszczyciel

Co prawda to prawda firma wielka ściema [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na kółkach a magazyn to w ogóle paranoja tłuki nawet biuro jest ale w nim siedzą kukły nie mające pojęcia o logistyce żenada nie zdziwi mnie jak kończyli szkoły w eskk.Jednym słowem WIELKIE POZERSTWO.pOzDrAwiAm I NIE POLECAM PRACOWAĆ W TYM BARACHŁU

Zostaw opinię o Bestgum Polska Sp. z o.o. - Rogówiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bestgum Polska Sp. z o.o.