Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

nikol

to zależy jakie masz warunki w tamtej pracy, jeśli można to gdzie pracujesz (usunięte przez administratora)

Smileee

Witam, właśnie nie dawno ukazało się ogłoszenie na PH w Lesznie i okolicach, czy ktoś na tym rejonie już kiedyś działał, gdyż nie wiem czy warto aplikować, większość z Was narzeka, więc przez to się pytam jak wyglada praca na terenie Leszna. Jakie zarobki, auto z gpsem czy bez, laptop, telefon czy coś jeszcze powinienem wiedzieć? Na co dzień pracuję w innej firmie gdzie jest również wysoka kontrola, co tygodniowy raport, a zarobki marne, no i samochód niby do dyspozycji, ale po 17 muszę płacić za każdy km... no oczywiście gps i ludzie parzą gdzie jeździsz itp... Prosze o jakieś opinie ludzi z tego właśnie regionu.,

Witam.... Czy pracowal ktos z was w dziale IT. Jest oferta na Specjaliste IT w Warszawie... Jakies opinie oraz ogolnie opinie o dziale IT w WARSZAWIE . Prosze o informacje,,,,,,

BAT MAN

Witam a kto jest teraz ASM w WA-WA

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Witam . Pracował ktoś może na Opolszczyźnie . Jutro mam rozmowę kwalifikacyjna . Chciałabym się dowiedzieć czy jest tak trudno jak opisujecie i ile naprawdę można zarobić jako PH

Pracownik anonim

Pewnie pytacie sie bo jest oferta na warszawke. uciekajcie praca dno. targety wysokie zero wsparcia. durna firma nie szanuja pracownika

Mariusz

Teraz rekrutują na vansellera na lubliniec. Może ktoś powiedzieć jak wygląda tan rejon? Nie wiedziałem że w bacie na takie stanowisko wymagają założenia własnej działalności :|. To u was normalne?

FRYDERYK

U nas o.k. Mamy nowego ASM -a, którego można spotkać zawsze w domu - TO MI SIE PODOBA!! Wielkie słowa, mały człowieczek!

A napiszcie coś o horece w BAT czym się dokładnie zajmuje jaka pozycja względem philip morris

Co powiecie o pracy w Augustowie, podobno ładne miasto, a jak tam wygląda BAT?

ja wiem

Lenka. Praca ph w BAT nie jest taka jak innych ph w FMCG tutaj stawiasz na rozwój i utrzymanie asortymentu w sklepach na podległym terenie plus merchandising. Kasa przeciętna, ale auto do własnej dyspozycji bez gps. Szefowie różni, jak to ludzie :) Jeśli potrzebujesz coś jeszcze zostaw jakiś kontakt do siebie.

Lenka

Czytam te opinie, jednak dużo jest sprzed kilku lat, czy ktoś może mi powiedzieć jak sytuacja dla Przedstawicieli wygląda teraz w BAT? Jakie warunki? samochód (z gps? do własnej dyspozycji?), latop?, telefon (limity?). Jaka kaska? No i czy cięzko się na rynku przebić, zeby zdobyć klientów? a "góra" ? duża presja z ich strony? wtrącają się w to w jaki sposób pracujesz itp czy interesują ich tylko wyniki a nie sposób w jaki to robisz? będę wdzięczna za jakieś aktualne informacje!

Nieciekawy

Patrząc na ostatnie ogłoszenia to rzeczywiście "wyrafinowane" te wybory na menadżerów. Można pogratulować i zbierać się stąd jak najszybciej.

ciekawy

Moi drodzy, poczytałem sobie dzisiaj informację o rotacji ... w naszym BAT. Najlepsi ludzie odchodzą, Ci którzy wiedzieli jak robić biznes i potrafili pracować z ludźmi odchodzą ... szkoda. Teraz tylko patrzeć na nowe "wyrafinowane" wybory na nowych menadżerów.

J 23

Czemu ta firma schodzi na taki kiepski kurs . Mydlenie oczu za pomocą podwyżek a za chwile aut . Wystarczy zobaczyć niektóre regiony jaka rotacja począwszy od ASM -ów jak ktoś krzywo się spojży na panią RM lub nie będzie po jej myśli to wywalamy musi mieć spore plecy wysoko skoro sobie na to pozwala .A jej nowy nabytek to też niezły ss-man

xxx

Stary omijaj wielkim łukiem (usunięte przez administratora) zastraszanie rotacj wymieniać dalej ........ szczeże odradzam

GGG

Mam pytanie wysłałam CV do PH Poznań czy ktoś może coś powiedzieć jak to tutaj wygląda???

nowicjuszka

aq - 2011-04-05 17:49:56 zgadza sie! Kochani, zostałam zaproszona na dzisiaj na rozmowe na Specjalistę ds. Komunikacji z punkcie detalicznym. Czy możecie mi podpowiedzieć co nieco. I jeszcze jedno zatrudnienie opiera się na umowie zleceniu. Warto czy nie zawracać sobie głowy.?

chciałbym pracować w takiej firmie, solidna, możliwości kariery i dobra kasa, zgadza się?

daniel

a szerzej... tzn. szkolenia, premie - od czego zalezne, audyty... jak to wyglada od tej strony?

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco