opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11138)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11138)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 74
    • 75
    • 76
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ja_a

    02.01.2020 22:06

    Inne

    Czy młodzież w wieku 27 lat może jeździć na takie inwentaryzacje ? Z góry dziękuję za odp
    ReviewUserIcon
    Kermit

    04.01.2020 09:21

    Inne

    Poprawiałam na 17
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    07.01.2020 11:50

    Pracodawca

    Aby pracować z nami na inwentaryzacji, trzeba mieć ukończone 18 lat. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Max

    19.12.2019 20:33

    Inne

    Jak finansowo wygląda praca kierowcy?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    30.12.2019 16:04

    Pracodawca

    Kierowca otrzymuje dodatek do wynagrodzenia. Szczegóły opisane są na naszej stronie internetowej: www.invent.ag Pozdrawiamy serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Roksi

    29.12.2019 21:10

    Inne

    chcialbym wyjechac od was na inwetaryzacje za granice z chlopakiem co musimy zrobic
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    30.12.2019 16:02

    Pracodawca

    Pani Roksano, prosimy zgłosić się wraz z chłopakiem przez naszą stronę: www.invent.ag - tutaj zakładacie Państwo konto i wybieracie dogodny dla Was termin. Pozdrawiamy serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Sebo Maniera

    20.12.2019 09:06

    Inne

    Chcialbym zyczyc zdrowych i wesolych swiat wszystkim Koordynatorom, Kierownikowi Inwentaryzacji,pracownikom biura we Wroclawiu jak rowniez Uczestnikom Inwentaryzacji.
    ReviewUserIcon
    marta86

    11.12.2019 20:33

    Inne

    Dla mnie praca w invencie to oplacalne dodatkowe zajęcie. Nie ma minimum do przepracowania w PL i wypłata co tydzień. Polecam.
    ReviewUserIcon
    Zuzanna2102

    11.12.2019 09:22

    Inne

    Czy na inwentaryzacjach w Polsce jest jakaś minimalna ilość inwentaryzacji, na których trzeba być w miesiącu?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.12.2019 20:20

    Pracodawca

    Pani Zuzanno, nie ma minimalnej ilości inwentaryzacji do przepracowania w danym miesiącu. Może Pani przyjść na jedną lub kilka/kilkanaście inwentaryzacji. Każdy termin rozliczany jest osobno, a wypłata jest cotygodniowa. Pozdrawiamy, zespół Invent.
    ReviewUserIcon
    Jak to

    10.12.2019 22:37

    Inne

    Czy ktoś wie w jaki sposób rozwiązać umowę z firmą? Wysyłam @ Ale odpowiedzi brak
    ReviewUserIcon
    Ania

    07.12.2019 13:58

    Inne

    A jak z wyjazdami miesięcznymi? Ile mniej więcej wychodzi za miesiąc? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Ania

    07.12.2019 13:52

    Inne

    A jak z wyjazdami miesięcznymi? Ile mniej więcej wychodzi za miesiąc pracy? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    FRANEK

    07.12.2019 11:59

    Inne

    Jak inwetury to tylko z Kamilem ????????
    ReviewUserIcon
    Angela

    05.12.2019 21:56

    Inne

    Czy jedzie ktoś 11.12 z Wroclawia do niemiec na inwenteryzacje ?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    04.12.2019 00:36

    Inne

    Invent wspaniale wszystko organizuje
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    03.12.2019 10:05

    Inne

    Dla mnie praca spoko - liczysz skanerami, więc raczej mała szansa na pomylenie się. Kasa się zgadza.
    ReviewUserIcon
    Maja

    28.11.2019 12:16

    Inne

    Ostatnio byłam na nocce i wszystko tak jak było mówione przed pracą. Teraz czekam tylko na wypłate. Za godzine dla mnie stawka ok. Byłam u siebie w miescie, ale z tego co wiem, to zapewniają dojazd do innych miast jesli trzeba.
    ReviewUserIcon
    Wyjazd listopad

    27.11.2019 10:09

    Inne

    Witam. Byłem na wyjeździe w tym miesiącu i jestem zadowolony. Praca jak to na inwentaryzacji - fizyczna, ale nie było ciężko. Koordynatorka ok. dojazd ok. wypłata była po tygodniu. pozdrawiam Piotr..
    ReviewUserIcon
    zuz

    27.11.2019 08:36

    Inne

    dzien dobry mam pytanie nadal sie ucze i nie ukonczyłam 26 roku życia i jak wiadomo istnieje pit 0 i jest mozliwosc dostawania całej kwoty na konto niz pod koniec roku na rozliczeniu z urzędem. jak mam to zrobić bym dostawała pełną kwote juz na konto?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    27.11.2019 10:02

    Pracodawca

    Dzień dobry, uzupełniając dane na naszym portalu, potrzebne do zawarcia umowy - znajdzie tam Pani oświadczenie dot. studentów. Pozdrawiamy serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Studenciak

    03.10.2019 11:08

    Inne

    Byłem wczoraj na inwentaryzacji w Opolu. Praca sama w sobie łatwa, żadna filozofia skończyliśmy jakoś po 5 rano więc na te 10 godzin trzeba się nastawić . Polecam szczególnie studentom jako prace dodatkową. Stawka 19,50 więc za taką nocke moża całkiem dobrą sumkę dostać . Dla Opola jest też całkiem sporo terminów, więc się pewnie jeszcze zapisze jak plan zajęć pozwoli :D
    ReviewUserIcon
    ann

    09.10.2019 11:58

    Inne

    Stawka 19,50 ale brutto
    ReviewUserIcon
    zuz

    27.11.2019 08:32

    Inne

    wlasnie mnie to zastanawia co z pitem 0 dla studentów i jak moge zrobić by dostać pełną kwote odrazu a nie podczas rozliczenia pitu
    ReviewUserIcon
    S.M. inv

    19.11.2019 15:09

    Inne

    Mam pytanko, czy posiada ktos namiar telefoniczny do Macka koordynatora, ktory niestety od niedawna juz nie pracuje... Niegdys byl koordynatorem w Czechach, a od jakiegos czasu w Polsce. Jest to wazne... Z gory dziekuje za pomoc.
    ReviewUserIcon
    S.M inv

    26.11.2019 15:20

    Inne

    Nr telefonu juz mam. Pozdrawiam Sabina
    ReviewUserIcon
    S.M inv

    26.11.2019 15:24

    Inne

    Tak sie sklada, ze jakos inni nie mieli z tym problemu, zeby przeslac nr tel... Pozdrawiam Sabina
    ReviewUserIcon
    Elo

    09.11.2019 10:51

    Inne

    Nie rozumiem was. Nie wiem czy naprawdę jest, aż tak źle? Ja byłam dwa dni temu, na pierwszej inwentaryzacji. Byliśmy 10 godzin, ale tak jest napisane w umowie, więc to nie żadne zaskoczenie. Dojazd? Owszem. Wiadomo, że dojechać trzeba. Po co ktoś zgłasza się, jeśli nie pasuje mu jazda? Sprawdźcie sobie przed podjęciem takiej inwentaryzacji czas dojazdu. Jeśli wam przeszkadza taka długa trasa, to po co się za to bierzecie? Sami robicie sobie problem. A atmosfera? Była super. Wszyscy byli mili. Nie było problemu z wyjściem do toalety w czasie inwentaryzacji. Jak ktoś czegoś noe wiedział, albo się pomylił, też nie było problemu żeby ktoś pomógł. Wystarczylow zawołać koordynatora i zjawiła się góra w pół minuty. Nigdy się o nic nie złości a nawet większość obracał w żart. I transport na czas. Na pewno tam wrócę.
    ReviewUserIcon
    Boguś

    17.11.2019 10:17

    Inne

    Prawdą jest co piszesz. Ale pytanie jest też ile zarabiają i ile godzin pracują kierowcy na inwentaryzacjach zagranicznych? I czy w związku z sytuacją z tymi kierowcami nalezy doprowadzić tą firmę do upadłości, czy jednak kierować się tym, że koordynator jest spoko i ładnie pachnie. Ja już zdecydowalem. Wszystko ma swoje priorytety.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    26.11.2019 12:02

    Pracodawca

    Panie Bogusławie, kierowcy przy inwentaryzacjach zagranicznych mają większą stawkę, niż same osoby liczące. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Pati

    25.11.2019 12:28

    Inne

    Oddam miejsce na inwentaryzacji dzisiaj Bytom 20.30 CH Plejada Kontakt : [email protected]
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    numbeide

    24.11.2019 19:07

    Inne

    Cześć. Czy ktoś z Was jedzie na turnus do Niemiec 01.12. z Legnicy??
    ReviewUserIcon
    Pawlo

    23.11.2019 20:33

    Inne

    Co tam się dzieje już 2 dni bez opini.W takim razie dodam swoją ,ogólnie spoko robota tylko mogłaby się zaczynać o 6:00 i kończyć i 17:00
    ReviewUserIcon
    Hela

    20.11.2019 16:41

    Inne

    Cześć, ktoś jedzie do Niemiec 01.12 z Katowic?
    ReviewUserIcon
    Gabi

    21.11.2019 18:03

    Inne

    Hej,ja jadę
    ReviewUserIcon
    hela

    21.11.2019 19:52

    Inne

    Jeszcze chyba za wcześnie? Choć może by się już przydało. :-)
    ReviewUserIcon
    Świeżak

    08.11.2019 17:29

    Inne

    Witajcie. Był ktoś już kiedyś na około miesiecznej inwentaryzacji w Niemczech? Ile euro trzeba zabrać na jedzenie dla jednej osoby?
    ReviewUserIcon
    Patryk

    09.11.2019 20:04

    Inne

    A skąd jedziesz z Katowic? bo mam ten sam problem
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.11.2019 12:17

    Pracodawca

    Dzień dobry. Potwierdzeniem wyjazdu jest otrzymanie zaproszenia na wyjazd. Ze względu na dużą ilość zgłoszeń, nie każdemu udało się zakwalifikować na opisywany wyjazd do Katowic– w takim przypadku staramy się przypisywać zainteresowanych na późniejsze terminy. Pozdrawiamy serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Patryk

    09.11.2019 19:41

    Inne

    Jutro jest wyjazd do Niemiec a ja nawet nie dostałem informacji z jakiej ulicy jest wyjazd i o której. Jeżeli jest ktoś kto jedzie z Katowic i dostał informacje na temat wyjazdu to proszę napisać w odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    New

    19.11.2019 11:28

    Inne

    Witam. Czy dostaliscie potwierdzenie na wyjazd do Niemiec 21.11.2019 ? Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Jozef

    14.11.2019 20:14

    Inne

    Wita ile można zarobić na godzinę na ivencie w Polsce i za granicą na rękę??
    ReviewUserIcon
    Bolesław

    15.11.2019 15:45

    Inne

    Można zarobić uczciwe pieniądze takie jakich w Polsce nie zarobisz.Musisz się jednak nastawić,że wyjazd rano powrót ok 17-18.Przed wyjazdem miałem lewne obawy,ale minęły.Ja ogólnie jestem zadowolony i zamierzam jechać znowu.Pozdrawiam i powiem tylko przed wyjazdem zwolniłem się z pracy w której brałem 1800 na rekę i nie kryje że dobrze zrobiłem.
    ReviewUserIcon
    New

    19.11.2019 11:27

    Inne

    Witam. Czy dostaliscie potwierdzenie na wyjazd do Niemiec 21.11.2019 ? Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    New

    19.11.2019 11:26

    Inne

    Witam. Czy dostaliscie potwierdzenie na wyjazd do Niemiec 21.11.2019 ? Proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Std

    19.11.2019 08:00

    Inne

    Cześć, wybiera się ktoś na turnus do Albanii 23 listopada?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    14.11.2019 12:11

    Inne

    Witam, jedzie ktoś na inwentaryzację 21 do Niemiec ? Mam też pytanie do osób które jeździły już wcześniej. Nie ma problemu z wypłatą wynagrodzenia? Oraz ile mniej więcej wynosi czas pracy ?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.11.2019 12:05

    Inne

    Chyba około 200 złotych ale nie wiem czy to stawka przy pełnym zusie ,czy tylko przy składce zdrowotnej i podatku dochodowym. To zależy czy jesteś gdzieś ubezpieczony czy nie. Ogólnie na dobry zarobek nie ma co liczyć to już lepiej wyjechać gdzieś do pracy za granicę na ok. rok.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    15.11.2019 12:07

    Inne

    i te 200 złotych to za dzień pracy,czyli jeśli pracujesz np.10 godzin to masz 20 złotych za godzinę.
    ReviewUserIcon
    Sebo Maniera

    23.10.2019 17:31

    Inne

    Uwazam, ze Invent jest doskonaly dla osib chcacych sobie dorobic do domowego budzetu. Wspolpracuje z ta firma dosc dlugo i bardzo sobie chwale prace. Jest to praca jak sama nazwa mowi przy inwentaryzacjach wiec OSOBY, ktore nie potrafia liczyc, bo zamiast chodzic w szkole na matematyke woleli WAGARY to lepuej niech takie osoby sobie odpuszcza, bo po pierwsze szybko pozegnaja sie z praca a po drugie innym luczacym utrudniaja prace bo trzeba za takie osoby podczas kontroli robic niepotrzebnie podwojna robote, gdzie w tym czasie mozna by policzyc inna strefe inwentaryzacyjna... Wynagrodzenie wyplacane tygodniowo i zawsze na czas. Firma rzetelna.i nie mam zadnych zastrzerzen.
    ReviewUserIcon
    mex

    13.11.2019 18:13

    Inne

    witam chciałbym konkretnie zapytać ile mozna zarobić na takiej inwentaryzacji w kraju a ile za granicą jak wygląda zakwaterowanie po ile godzin pracy i czy z kasą potem nie ma problemu dziękuję wszystkim co już pracowali przez tą firmę za odpowiedz pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Agata

    14.11.2019 16:49

    Inne

    Ja byłam na 1 inwentaryzacji w kraju. Za coś ok 7h dostałam 150 zł, więc wydaje mi się że spoko. Gorzej, że zapisałam się na inwentaryzację w listopadzie, ustawilam sobie grafik w pracy tak żeby móc jeździć, a teraz się okazuje że już 4 wyjazd odwołany. Jak tak dalej pójdzie to będę tydzień siedzieć w domu, ta firma jest z tym.troche niepowazna. Jak Ty nie stawiasz się na wyjazd to obciążają cie kara 200 zł, a oni mogą z dnia na dzień odwołać wyjazd i mają gdzieś że ktoś ma plany.
    ReviewUserIcon
    Ada

    13.11.2019 14:33

    Inne

    Szkoda,że istnieje prawdopodobieństwo rozdzielenia pary na różne miasta, a co za tym idzie oddzielne noclegi..Niestety przez to zdecydowaliśmy się zrezygnować z pracy:(
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    14.11.2019 09:54

    Inne

    A co Ty jedziesz na wspólne noclegi czy do pracy?
    ReviewUserIcon
    Ježibaba

    10.11.2019 21:15

    Inne

    Promocja „Poczuj pieniądz-205 zł dziennie na rękę”, a obowiązkowa składka emerytalna od umowy-zlecenie? W filmie „Poszukiwany, poszukiwana” p. Marysia sprawdzała zawartość cukru w cukrze. Sprawdźmy, ile składki emerytalnej jest w promocyjnym wynagrodzeniu. Otrzymasz na konto za każdy dzień kwotę 205 zł. Gdzie jest problem? Po pierwsze, spółka nie odprowadza składki ubezpieczeniowej (składki na Twoją emeryturę)? od kwoty 205 zł, bo: a) 30 zł netto z tej kwoty stanowi wynagrodzenie dodatkowe wyłączone z ubezpieczenia społecznego. Odprowadzany jest wyłącznie podatek dochodowy zgodnie z regulaminem premii zawartym na stronie organizatora, b) 40 zł netto z tej kwoty stanowi dodatek na wyżywienie. Dieta korzysta z ustawowego wyłączenia z ubezpieczenia społecznego. Po drugie, z początkowej „promocyjnej” kwoty 205 zł za każdą inwentaryzację pozostaje kwota 135 zł netto (za pracę). Przyjmując tożsamość tegorocznej umowy inwentaryzacyjnej, z mechanizmami dotyczącymi zasad obliczania składek na obowiązkowe ubezpieczenie społeczne, zastosowanych w umowach inwentaryzacyjnych 2018 roku, wysokość odprowadzonej obowiązkowej składki emerytalnej od wynagrodzenia w kwocie 135 zł netto, dla niżej opisanego przykładu, może wynieść 0 zł. (W przypadku braku takiego zapisu w umowach za 2019 r. poniższy zapis będzie wadliwy). Dlaczego? Ubiegłoroczna umowa wprowadzała wymóg przeprowadzenia bloku 15 inwentaryzacji w danym miesiącu określając ryczałtową kwotę wynagrodzenia brutto. Jeśli aktualna umowa przewiduje analogiczne rozwiązanie, to zgodnie z jej treścią osoby, które przeprowadzą mniej niż 15 inwentaryzacji w ciągu miesiąca kalendarzowego nie otrzymują wynagrodzenia z tytułu wykonywania umowy zlecenia, tylko dietę odpowiadającą kwocie wynagrodzenia. Taka zmiana w nazewnictwie wynagrodzenia wyłącza wówczas możliwość objęcia kwoty 135 zł obowiązkowym ubezpieczeniem emerytalnym. W przypadku osób, które wyjechały teraz po raz pierwszy np. do Czech na listopadowe inwentaryzacje i przeprowadzą inwentaryzacje w liczbie np. 10 inwentaryzacji, to zgodnie z zasadami promocji otrzymają kwotę 10 dni x 205 zł plus diety za dni wolne. Jaka kwota wynagrodzenia jest objęta obowiązkowym ubezpieczeniem społecznym? Z kwoty 2050 zł odejmujemy: 300 zł (10 x 30 zł) tytułem premii opisanej wyżej; 400 zł tytułem diety (jak wyżej). Pozostaje kwota 1350 zł (10 x 135 zł), która nie jest wynagrodzeniem, a dietą niepodlegającą ozusowaniu. Od tej kwoty pracodawca powinien odprowadzić do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych składkę emerytalną w wysokości 255 zł (25,50 zł x 10 dni inwentaryzacyjnych) plus składka zdrowotna oraz FP. Dla inwentaryzujących studentów, emerytów górniczych, rencistów brak opłaconej składki jest bez znaczenia. Nie zostanie odprowadzony nawet 1 grosz na obowiązkowe ubezpieczenie emerytalne od kwoty 1350 zł dla osoby, która po raz pierwszy wyjechała na inwentaryzacje np. do Czech lub np. wykonała 28 inwentaryzacji w jednym bloku – ale 14 w jednym miesiącu i kolejne w następnym. Zostanie odprowadzony wyłącznie podatek dochodowy od premii. Składka emerytalna zostanie odprowadzona wyłącznie od drugiego stosunku prawnego uregulowanego w umowie - za czynności rekrutacyjne i promocyjne wykonywane w Polsce tj. np. 6 godzin x stawka 13,50 zł (wg stanu na 2018 r.) po wypełnieniu załącznika. W takim przypadku spółka odprowadzi składkę emerytalną w wysokości 11,11 zł. W przypadku wykonania inwentaryzacji w liczbie 15 i więcej, składka emerytalna liczona jest inaczej. Z ostrożności dla Gowork podnoszę, iż powyższe wywodzę z wiążącej mnie w 2018 umowy inwentaryzacyjnej, złożonych przez płatnika deklaracji rozliczeniowych. Zachęcam osoby, które wykonywały za granicą inwentaryzacje w 2018 r. i 2019 r. w liczbie mniejszej niż 15 inwentaryzacji w danym miesiącu do weryfikacji złożonych przez płatnika deklaracji rozliczeniowych za pośrednictwem portalu PUE w Zusie.
    ReviewUserIcon
    Agata92

    08.11.2019 22:57

    Inne

    Ja byłam póki co na 1 inwentaryzacji. Praca generalnie przebiegała spokojnie, nikt nie stał nade mną, nie poganiał, jak wyszedł jakiś błąd w liczeniu była wolana osoba która liczyła i było wyjaśnianie. Bez stresu. Czytałam tutaj że lecą w bambuko z pieniędzmi, czego też się bałam, ale dzisiaj dostałam wynagrodzenie za inwentaryzację z poprzedniego tygodnia. Na minus można im zapisać to, że o godzinie wyjazdu jesteśmy informowani na 1 dzień przed planowaną inwentaryzacja, ale w zasadzie wiadomo że wyjazd będzie min 15.00 w dniu wyjazdu. Ja ze swojej strony polecam.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    08.11.2019 11:32

    Inne

    Zapisałem się na dwie inwentaryzacje wyjazdowe i zamiast pojechać to otrzymałem smsa o treści, że z przyczyn logistycznych nie mogę jechać. Zadzwoniłem i dowiedziałem się, że chodzi tylko o to, że zamało osób się zapisało z Gdańska i przez to nie przyjadą po mnie na inwentaryzacje która się odbędzie.
    ReviewUserIcon
    ona

    04.11.2019 11:40

    Inne

    Nie polecam nikt nie odbiera telefonów a pozatym nie przejdziesz procesu rekrutacji bo masz PASZPORT !!! A czy paszport tak jak dowód nie jest dokumentem tożsamości w Polsce ? pfffff
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.11.2019 12:59

    Pracodawca

    Będziemy wdzięczni za ponowny kontakt telefoniczny. Naprawdę staramy się odbierać wszystkie telefony. Dodatkowo można się z nami skontaktować za pośrednictwem maila oraz przez LiveChat lub CallPage.
    ReviewUserIcon
    Marta

    04.11.2019 12:34

    Inne

    Odradzam!!! Zapisałam się na dwie inwentaryzacje- wyjazdowe do innego miasta. Godzina zbiorki podawana jest dzień wcześniej, jakby ludzie nie mieli żadnych innych spraw w życiu i nie potrzebowali sobie wczesniej zaplanować swojego czasu. Pierwsza została odwołana tego samego dnia i nie ma dla firmy żadnych konsekwencji, ale jak na drugą inwentaryzacje akurat zachorowałam, to nie mogłam odwołać swojej obecności (usunięte przez administratora) Samo inwentaryzowanie spoko, koordynatorzy pomocni, wszystko tłumaczyli i nie popędzali jak w niekórych firmach. Niestety jednak organizacja od strony biura to porażka!!!!! Nie zrobiono chyba odpowiedniego rozeznania, jak duzy jest sklep i moja grupa zakonczyla pracę już o 1 w nocy. Kazano nam sie wypisać i wtedy sie okazało, że nasz zapewniany przez Invent bus do domu będzie dopiero o 5 rano. Kierowca zgodnie z przepisami musial miec przerwe a innego biuro nie zorganizowało. Musieliśmy tyle czekać. O 4 rano ekipa sklepu już szła do domu i musisla zamknąć sklep. Dobrze że w pobliżu jest stacja benzynowa, to mogliśmy tam przez godzinę koczowac w 20 osób. Inaczej byśmy chyba naprawdę źle skonczyli na tym porannym przymrozku pod halą marketu. To podobno nie pierwszy taki incydent w tej firmie. Tak że naprawdę nie idźcie tam!
    ReviewUserIcon
    Magda

    29.10.2019 10:20

    Inne

    Jaki trzeba znać język? Na jakim poziomie?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    29.10.2019 13:40

    Pracodawca

    Znajomość języka nie jest wymagana, by podjąć z nami współpracę. Natomiast osoby, które znają język niemiecki bądź francuski w stopniu komunikatywnym mogą pełnić funkcję tłumacza na naszych najbliższych wyjazdach.
    ReviewUserIcon
    Przemek

    27.10.2019 10:43

    Inne

    Hej Może ktoś napisze trochę szczegółów o pracy w INVRNT , chodzi mi tutaj o pracę w Polsce a dokładniej Wrocław . Na ile inwentaryzacji w miesiącu można liczyć ? Jaka stawka za godzinę ? Czy czas dojazdów na inwentaryzację jest płatny ? Czy jest możliwy kontakt osobisty z firmą ? Na stronie invent próżno szukać takich informacji a lista inwentaryzacji dostępna tylko dla zarejestrowanych członków. Zobaczymy ile będziemy czekać na odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    28.10.2019 16:11

    Inne

    Nie proponuje . Jechać z firmą invent . Praca na akord.
    ReviewUserIcon
    Jan Maria Burak

    29.10.2019 07:09

    Inne

    Witam Chcę tu tylko napisać , że dodałem komentarz do wpisu użytkownika "Olsza" na temat inwentaryzacji w Nowym Sączu... proszę go nie usuwać bo to nie heit tylko konkretny komentarz ....Można się również do niego w jakikolwiek sposób odnieść. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Olsza

    28.10.2019 19:00

    Inne

    To co się działo na ostatnim wyjeździe w Nowym Sączu to jakiś dramat. Nie dość, że sam dojazd trwał 4,5h w jedną stronę, to na miejscu jeszcze okazało się, że nawciskali tylu ludzi jeszcze z innego miasta na malutki sklep, że praca każdej z grup trwała ledwie 4 godziny. Nie wspomnę już o tym, że w umowie jest zapewnione minimum 6-10h pracy. No i kolejne 4h dojazdu w drugą stronę dla 80 zł do wypłaty. Mało tego, po zakończeniu pracy o 1:00 w nocy, koordynatorzy kazali wszystkim czekać aż kierowca się wyśpi czyli do... 5:00 rano! Gdyby nie awantura i bunt pracowników, siedzielibyśmy 4 godziny bez sensu na magazynie na ziemi - oczywiście za darmo. Na szczęście ubłagany kierowca zgodził się zabrać pracowników z Katowic po 2:00 w nocy. Organizacja tej firmy to istny dramat po prostu.
    ReviewUserIcon
    Jan Maria Burak

    29.10.2019 07:04

    Inne

    Witam! Pewno moja odpowiedź zostanie usunięta niebawem...Już kiedyś tu pisałem o czasie pracy kierowców i widać że się to potwierdza..tzn w taką trasę powinno jechać dwóch kierowców i wszystko byłoby ok no ale za to trzeba więcej zapłacić ,a niestety Invent robi to niechętnie więc jedzie jeden kierowca , który w czasie inwentaryzacji musi mieć 9 godzin przerwy , żeby mógł ruszyć w drogę powrotną....stąd to Wasze czekanie.(usunięte przez administratora) Widzę po tym wpisie , że dochodzi jeszcze jeden problem w transporcie...otóż droga pewno trwała tak długo bo nie jechaliście autostradą która jest płatna ,ale wtedy droga zajmuje max 2,5 godziny...więc lepiej kazać kierowcy jechać drogami niepłatnymi...niech ludzie sobie jada i 5 godzin skoro dojazd nie jest dla nich płatny. Dodam że ta autostradą wcale nie kosztuje dużo...dla osobowego samochodu ok 50 zł w obie strony...więc choćby dla autobusów było to 150...(ale mogę się mylić). Za granicą kierowcy autobusów i busów też liczą co nie powinno mieć miejsca w żadnym wypadku. Pozdrawiam ( mam nadzieję że ten komentarz jednak nie zostanie usunięty )
    ReviewUserIcon
    Przemek

    28.10.2019 21:55

    Inne

    Moja opinia będzie neutrala chociaż powinna być jak najbardziej negatywna . Zamówiony kontakt telefomiczny odbył się - sposób rozmowy konsultantki co najmniej szorstki , odpowiedzi na pytania i rozwiewanie wątpliwości wyciągane raczej na siłę niż normalie miałoby to wynikać z rozmowy . Za zabawne uważam iż na miesiąc Listopad na tak duże miasto jak Wrocław mają zaplanowane raptem 2 inwentaryzacje . Druga rzecz która mnie mocno zaskakuje to czas dojazdu na inwentaryzację nie jest wliczany w czas pracy " JEST TO BARDZO NIE FAIR " - tym bardziej iż 95 % inwentaryzacji to inwentaryzacje wyjazdowe z dojazdem nie rzadko po 1-2 godziny w jefną stronę . O inwentaryzacjach poza granicami kraju lepiej nie wspominać bo tylko przekleństwa się cisną na usta jak tak możńa " Stawki POLSKIE" A praca w NIEMCZECH .. (usunięte przez administratora) Ze swojej strony nie polecam

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.