opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6213 ocen
Opinie(11138)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11138)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 73
    • 74
    • 75
    • …
    • 131

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Aguska

    30.01.2020 22:24

    Inne

    Witam,czy moze ktos jedzie na wyjazd dnia 02.02 do Niemiec z Katowic z miejscowosci Chelm lub Lublin?
    ReviewUserIcon
    Nikita

    31.01.2020 09:39

    Inne

    Hej, ja się wybieram, ale z Wrocławia.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    30.01.2020 19:18

    Inne

    Witam. Ile jest w stanie zarobić kierowca liczący że wszystkimi dodatkami dziennie. Dziekuje
    ReviewUserIcon
    Łysy

    31.01.2020 09:00

    Inne

    Za kierowcę masz 33 zł dziennie. Plus przejazd za granicę 70 zł (mówią, że 100 zł, ale jest to liczone łącznie). Chyba, że coś się zmieniło, ale jeszce rok temu tak było.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    31.01.2020 09:10

    Pracodawca

    Panie Mirku, obecnie kierowca otrzymuje wynagrodzenie 235 zł na rękę za dzień pracy. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    mike

    26.01.2020 11:37

    Inne

    To jest kpina, wczoraj dostaje sms (sobota) o zapotrzebowaniu na inwentaryzacje na nastepny dzien (niedziela) - zapisuje sie, przestawiam wszytkie plany na niedziele po czym dostaje sms (8h przed inwentaryzacja) ze mam nie przychodzic. Oczywiscie Firma nie wyplaci zadnej kary, NIC. Oni moga odwlac kiedy chca ale pracownik musi na minimum 14 dni. Wstyd
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    29.01.2020 10:12

    Pracodawca

    Sms z zaproszeniem do zapisów został wysłany w piątek. Mamy bardzo duże zainteresowanie, dlatego decydowała kolejność zgłoszeń. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
    ReviewUserIcon
    AdiAdi90RockYourBody

    30.01.2020 18:19

    Inne

    Masz pomysły jak poprawić ta kwestie odwoływania z naborów? Na pewno dobrze, że o tym napisałeś/las i inni wcześniej tu i można to tu omówić.
    ReviewUserIcon
    ten Marek

    29.01.2020 16:13

    Inne

    Witam , czy w miejscu zamieszkania zazwyczaj jest internet? Ile trwa dojazd na inwenteryzacje ? Chodzi mi o zagranice.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    30.01.2020 12:30

    Pracodawca

    Dojazdy staramy się organizować maksymalnie do 100 km od miejsca zakwaterowania. Czas dojazdu jest uzależniony od warunków panujących na drodze. Odnoście Wi-Fi wszystko zależy od rodzaju obiektu. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    maREK

    29.01.2020 17:39

    Inne

    Witam , jak wygląda zazwyczaj sprawa z wifi w zakwaterowaniu ? Mam tez pytanie ile zazwyczaj jedzie sie do pracy z miejsca zakwaterowanie? Proszę o odpowiedz.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    30.01.2020 12:29

    Pracodawca

    Witamy. Dojazdy staramy się organizować maksymalnie do 100 km od miejsca zakwaterowania. Czas dojazdu jest uzależniony od warunków panujących na drodze. Odnoście Wi-Fi wszystko zależy od rodzaju obiektu. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    lbn30

    29.01.2020 19:57

    Inne

    Dopiero zacząłem, więc kwestie finansowe na bok. Kadra fachowa, miła i rzetelna, jak trzeba było pomóc zawsze ktoś podszedł. Autokar podstawiony w Lublinie na czas
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    28.01.2020 10:26

    Inne

    Ja byłam na każdym zleceniu na które się zapisałam na terenie śląska. Wypłata w nastepny piątek, wiec zgodnie z tym co reklamują. pozdrawiam koordynatora z katowic. Agnieszka.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    29.01.2020 10:06

    Pracodawca

    Pani Agnieszko również serdecznie pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Nikita

    29.01.2020 09:12

    Inne

    Hej, czy wybiera się ktoś 02.02.20 z Wrocławia na inwentaryzacje zagraniczną? :)
    ReviewUserIcon
    Pablito

    28.01.2020 02:58

    Inne

    Powiem tak. Poza tym ze wiekszosc jest odwolana z powodu logistycznych. To po co kaza sie zapisywac. Czlowiek traci czas gdyz mozna isc gdzies indziej a nie czekac na info
    ReviewUserIcon
    Andzia

    24.01.2020 11:24

    Inne

    Cześć wszystkim wybiera się ktoś na inwentaryzacje 26 go w niedzielę? Z Katowic :)
    ReviewUserIcon
    Andzia

    25.01.2020 08:54

    Inne

    Super to do zobaczenia na parkingu :D
    ReviewUserIcon
    Michu

    27.01.2020 12:39

    Inne

    zawsze wczesniej informują o odwołaniu jak cos wiec spokojnie :)
    ReviewUserIcon
    Blaklejdi

    25.01.2020 12:27

    Inne

    Jak mogę wypowiedzieć umowę?
    ReviewUserIcon
    azz

    26.01.2020 01:54

    Inne

    Wzorce wypowiedzenia masz w internecie, wypełniasz i wysyłasz im na meila. Okres wypowiedzenia to 14-dni, więc dopiero po tym okresie wyślą cie na swój koszt do domu (mowa o delegacji zagranicznej) bez ponoszenia żadnych konsekwencji. Jeżeli musisz zjechać z jakichś ważnych przyczyn, z reguły invent idzie na rękę i rozwiązanie umowy jest szybsze - najlepiej jakbyś pogadał z kierownikiem inwentaryzacji na miejscu, albo zadzwonił do biura.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    27.01.2020 09:20

    Pracodawca

    Prosimy o kontakt z naszym biurem, pod numerem telefonu: 71 750 77 00
    ReviewUserIcon
    Jarjanek

    10.01.2020 11:03

    Inne

    Jak dla mnie firma niepoważna. Trzy razy zapisywałem się na inwentaryzację i 3 razy zostały z jakichś powodów odwołane. W dodatku na kilka godzin przed planowaną godziną zbiórki. Szkoda dla nich czasu.
    ReviewUserIcon
    amadi

    13.01.2020 11:57

    Inne

    może zapisałeś się na listę rezerwową? Wtedy tak może być, ale ogólnie mi się nie zdarzyło żeby mi ktoś odwołał prace w invencie. W innych firmach owszem się zdarzało.
    ReviewUserIcon
    terezza

    26.01.2020 14:38

    Inne

    5 inwentaryzacji pod rząd odwołanych no chyba ze sam pojedziesz z Katowic do Krakowa czy Częstochowy, Nowego Sącza itp
    ReviewUserIcon
    Kasia mik

    25.01.2020 09:14

    Inne

    Ja tez sie wybieram z Katowic.
    ReviewUserIcon
    Andzia

    25.01.2020 15:27

    Inne

    To się widzimy na parkingu :D i w busie :D możemy się zgadac na maila
    ReviewUserIcon
    Kasia mik

    26.01.2020 08:37

    Inne

    Z mila chęcią. Mozemy sie zgadac nie ma problemu. A skad jedziesz.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    20.01.2020 19:12

    Inne

    Cześć, czy wybiera się ktoś z Was na inwentaryzacje zagraniczną do Niemiec 28 stycznia?
    ReviewUserIcon
    Basia

    24.01.2020 23:42

    Inne

    Ja jadę - zdecydowałam się;) z Wrocławia. a Ty?
    ReviewUserIcon
    Kasia mik

    25.01.2020 12:23

    Inne

    Ja tez sie wybieram kto jedzie z katowic.
    ReviewUserIcon
    Marek

    21.01.2020 19:21

    Inne

    Jestem zainteresowany inwentaryzacją w Polsce i czy z samym wypełnianiem arkusza na stronie, tzn. danych z nr dowodu i innych danych miał ktoś problemy bardziej chodzi mi że to gdzieś zostało wykorzystane przez firmę?
    ReviewUserIcon
    Ilona

    22.01.2020 23:50

    Inne

    Akurat to jest bezpieczne. Uwagi są do wynagrodzenia, do traktowania pracowników, do bezpieczeństwa przejazdów busami. Ze za niska stawka, że potrafią zwolnić za byle co pomimo że ktoś już długo i z poświęceniem pracował, że kierowcy liczą i jadą niewypoczeci co jest niebezpieczne, itd. Podane na stronie dane nie są wykorzystywane do innych celów niż podpisanie umowy on-line co jest wygodne i szybkie dla obu stron. Firma czyta też te komentarze więc gdy coś się podoba czy nie warto tu pisać. Popracuj sam i oceń. Nie jest ani idealnie ani tragicznie moim zdaniem.
    ReviewUserIcon
    Marek

    23.01.2020 19:27

    Inne

    Dzięki za odpowiedź ja myślę na razie o pojedynczej inwentaryzacji, nie w stałym trybie
    ReviewUserIcon
    arek

    23.01.2020 09:44

    Inne

    Zapisałem się na inwentaryzacje wyjazdowe z Rzeszowa do innych miast na Kauflandy. Później dostaje SMS ze inwentaryzacje są odwoływane z powodów logistycznych
    ReviewUserIcon
    Jacek

    18.11.2019 16:53

    Inne

    Pracowałem w firmie Invent na turnusie zagranicznym. Praca przy inwentaryzacji jest lekka, a nawet wciągająca, czas pracy mija szybko i bezboleśnie. Jednak wymaga ona skupienia i umiejętności dostrzegania detali, bo trudność tej pracy nie polega na liczeniu, ale na tym, żeby umieć odróżnić od siebie podobnie wyglądające produkty i nie policzyć ich jako ten sam rodzaj. Odradzam pracę przy inwentaryzacji osobom mało dokładnym, bo takie osoby popełniały wiele błędów i były wysyłane do domu przed końcem turnusu. W Invencie można poznać wielu fajnych ludzi i objechać kawał kraju, bo codziennie pracuje się w innym sklepie w innym mieście, a raz na kilka dni zmienia się miejsce zamieszkania. Wymienione zalety niweczone są przez ekstremalnie długie godziny pracy jakie są codziennością w firmie Invent. Praca jest najczęściej na nocki, choć ja miałem szczęści pracować w dzień. Do pracy wyjeżdżaliśmy średnio około 4:00, a wracaliśmy około 18:00, w tym było około 11 h pracy i 3 h dojazdu (w czasie dojazdu można pospać). Na pracę przeznaczałem więc 14 h dziennie w typowe dni. W dzień przeprowadzek było jeszcze gorzej, bo po pracy trzeba było jechać wiele kilometrów do innego hotelu, co wydłużało czas poza hotelem aż do 17-19 godzin. W pracy jest tylko jedna, zaledwie 20-minutowa przerwa, ale za to nikt nie robi problemów z wychodzeniem do toalety. Pracowaliśmy 6 dni w tygodniu. Zakwaterowanie jest w hotelach o zróżnicowanym standardzie. Pokoje najczęściej 4-osobowe, czasem 2 lub 3-osobowe. Czasami blisko sklepu, a czasami na odludziu (wtedy zakupy robi się po pracy). Zdarzało się, że w pracy zapewnione było wyżywienie. Pomimo długich godzin pracy zarobki nie są bardzo wysokie, bo firma Invent nie płaci pracownikom za godziny, ale za każdy dzień płaci 295 zł netto. Za zakwaterowanie pobierają zawsze 120 zł za każdy dzień roboczy, niezależnie od jakości hotelu. Tak więc za każdy dzień roboczy zostaje 175 zł. Za dni wolne dostaje się dietę w wysokości 40 zł. Do tego dochodzi dodatkowe wynagrodzenie za pracę powyżej 10 h dziennie, ale nie są do duże kwoty, 300 zł za przepracowanie 15 dni w październiku i 100 zł za wartość marketingową (nic nie trzeba robić). W sumie za każdy tydzień pracy jako liczący bez języka i prawa jazdy dostałem: 1050 zł podstawy, 440 zł różnych premii, zakwaterowanie, jedzenie pokrywające 1/3 moich potrzeb, darmowy dojazd do pracy, darmowy dojazd za granicę i powrót. Firma nie płaci wynagrodzenia urlopowego co jest standardem w innych pracach. Biorąc wszystko pod uwagę, zarobki w Invencie są bardzo dobre w przeliczeniu na miesiąc pracy, chociaż w przeliczeniu na godzinę wychodzi poniżej zagranicznej płacy minimalnej. Każdy sam niech zdecyduje czy chce pracować tak długie godziny pracy nadwyrężając zdrowie, ale za to mieć lekką pracę i pewne, dobre zarobki czy pracować w jakiejś fabryce - krócej, ale ciężej i zazwyczaj bez gwarancji godzin i zarobków. Jeśli jednak chcesz przeżyć przygodę i wyrwać się z Polski na krótko to warto spróbować wyjazdu z Invent i przekonać się samemu czy taka praca ci odpowiada Turnusy są na tyle krótkie, że nawet jeśli ci się nie spodoba to w zasadzie nic nie tracisz. Jeśli macie jakieś pytania to piszcie na [email protected], chętnie odpowiem.
    ReviewUserIcon
    Bozena

    24.11.2019 14:00

    Inne

    To 1400 zł na cały miesiąc dostałeś tyle wypłaty czy na ile tygodni? Są firmy inwentaryzacyjne na których zarobisz 5 tys w miesiąc. Więc jestem zaskoczona że takie mały kwoty Cię uzadzaja
    ReviewUserIcon
    roman

    23.01.2020 02:59

    Inne

    napisał, że tydzień, co i tak nie jest biznesem życia przy tych godzinach. W Polsce dobry kelner tyle wyciąga z napiwkami
    ReviewUserIcon
    marian

    21.01.2020 14:50

    Inne

    Witam jak wyglada zakwaterowanie za granicą?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.01.2020 10:24

    Pracodawca

    Na czas wyjazdu firma rezerwuje noclegi w schroniskach młodzieżowych lub hostelach o podobnym standardzie. Pokoje są maksymalnie 4-osobowe. W pokojach dostępna jest pościel. Należy zabrać ze sobą ręcznik oraz inne niezbędne rzeczy do higieny osobistej.
    ReviewUserIcon
    Natalia

    20.01.2020 23:00

    Inne

    Cześć, czy są tu osoby, które wybierają się na inwentaryzacje zagraniczną do Niemiec 28.01.20r.? :)
    ReviewUserIcon
    K@siulk@

    21.01.2020 17:44

    Inne

    Tak ja jade. A pani skad wyjeżdża.
    ReviewUserIcon
    olaak

    20.01.2020 13:57

    Inne

    jak wygląda wyjazd za granice z kimś? czy można być razem w grupie czy są one rozdzielone?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    21.01.2020 12:20

    Pracodawca

    Może zapisać się Pan z drugą osobą na inwentaryzacje i być w tej samej grupie liczącej. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    radek

    21.01.2020 12:23

    Inne

    jak jedziesz z kimś na inwentaryzacje np z kumplem to będziecie w tym samym pokoju i tej samej grupie liczącej, potwierdzam info. pozdro
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    grema

    17.01.2020 15:48

    Inne

    chciałbym zapytać czy pracując u was można wpisać do ubezpieczenia zdrowotnego członka rodziny - chodzi mi o ubezpieczenie dziecka.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.01.2020 09:16

    Pracodawca

    Jest możliwość ubezpieczenia członka rodziny. W tej sprawie należy napisać na adres: [email protected] - tam otrzyma Pani odpowiednie dokumenty do wypełnienia
    ReviewUserIcon
    Totalny brak organizacji!!!!!

    18.01.2020 06:35

    Inne

    Witam, Proszę Państwa od ponad godziny siedzimy w zimnym autokarze, bo kierowca nie może odjechać, bo nie zapewnił sprawnego autokaru. Dodam, że autokar nie był nawet oznakowany kartką z napisem invent, jak to miało miejsce podczas wcześniejszych inwentaryzacji, w jakich brałam udział. Proszę o szybki kontakt z przewoźnikiem, bo to jest lekceważące podejście do pracowników. Inwentaryzacja wyjazdowa z Lublina do Sandomierza 17.01 z godz. 18.45.
    ReviewUserIcon
    xxx

    17.01.2020 13:57

    Inne

    Zapisałem się na inwentaryzacje wyjazdowe z Rzeszowa do innych miast na Kaufland.Później okazuje się że ich nie będzie ponieważ zostały odwołane z powodów logistycznych.Chciałbym wiedzieć o co w tym chodzi.
    ReviewUserIcon
    Onnmklo

    05.01.2020 07:26

    Inne

    Czy dojazd jest płacony?? proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Kolo

    15.01.2020 12:50

    Inne

    To dziwne... Bo dodatek za kierowcę to 40, za tłumacza 30, więc powinno być 265 raczej...
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    17.01.2020 12:50

    Pracodawca

    Stawka podstawowa wynosi 175 zł. Dodajemy obecnie wszystkim 20 zł, więc stawka dla osób bez znajomości języka i prawa jazdy wynosi 195 zł. Stawka dla kierowcy to 235 zł - dodatek 40 zł. Stawka dla osoby ze znajomością języka - dodatek 30 zł. Dodatki się nie łączą.
    ReviewUserIcon
    Maniek

    16.01.2020 19:42

    Inne

    A we Włoszech to gdzie dokładnie. Odpisać na adres e-maila mariusz.999hotmail.com dziękuję
    ReviewUserIcon
    stas31

    15.01.2020 13:31

    Inne

    Właśnie wróciłem z inwentaryzacji w PL. Praca łatwa. zgodna z wcześniejszym opisem. Pewnie skorzystam jeszcze z ich ofert. pozdro.
    ReviewUserIcon
    nik

    14.01.2020 16:24

    Inne

    Witam Czy w przypadku delegacji zagranicznych, invent wypłaca pieniądze do 14-tego w sensie że do 14 pieniądze na pewno trafią na konto zleceniobiorcy; czy w tym sensie, że do 14 wykonują przelew (a więc pieniądze mogą trafić na konto zleceniobiorcy po 14stym).
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    15.01.2020 12:47

    Pracodawca

    Do 14-stego wykonywany jest przez nas przelew.
    ReviewUserIcon
    Kala

    14.01.2020 18:45

    Inne

    Nie wiem czy dobrze rozumuję ale podejmując pracę na umowę zlecenie nie mogę być zarejstrowany w PUP.???????
    ReviewUserIcon
    marta

    14.01.2020 11:17

    Inne

    Bardzo fajna atmosfera na inwentaryzacji w Katowicach. pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Klinova93

    10.01.2020 16:37

    Inne

    Witajcie :) jest ktoś na forum, którzy jedzie do Czech 15 stycznia do Klatovy i jest przypisany do teamu 14? :)
    ReviewUserIcon
    Klinova93

    07.01.2020 15:04

    Inne

    Witam. Czy jest ktoś tutaj kto wybiera się na inwentaryzacje 15 stycznia do Czech? :)
    ReviewUserIcon
    Bezustk33

    09.01.2020 17:34

    Inne

    Ja się prawdopodobnie wybieram
    ReviewUserIcon
    Klinova93

    10.01.2020 16:35

    Inne

    Ja jestem w teamie 14 z Wrocławia :) miło będzie się poznać jak trafimy n ten sam team
    ReviewUserIcon
    celin

    10.01.2020 12:42

    Inne

    Bardzo trudno o kontakt z kimś z firmy, w żaden sposób nie ma kontaktu mimo że się zalogowałam mam telefon dotykowy i nie można wcisnąć cyfry w czasie połączenia. na czacie nie ma możliwości. Dziwne.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    10.01.2020 13:13

    Pracodawca

    Prosimy o kontakt przez infolinię lub przez fanpage na fb. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Angelika

    09.12.2019 16:12

    Inne

    Cześć wszystkim jedzie ktoś na wyjazd do Niemiec 15.12.2019? Z Katowic?
    ReviewUserIcon
    Bezustk33

    09.01.2020 17:42

    Inne

    Waham się pomiędzy Niemcami i Czechami ale prawdopodobnie gdzieś pojadę
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.01.2020 11:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wow

    09.01.2020 12:01

    Inne

    Ale to za granicą, czy o Polsce mówisz?
    ReviewUserIcon
    mania

    09.01.2020 14:54

    Inne

    Nie wiem o czym mówił ten anonim, ja nie zauważyłam żadnych złych rzeczy. Wszystko jest ok. jedziemy do pracy i pracujemy. jak nie chce ci sie pracowac to nie podejmuj się zlecenia. proste :) Kasa się zgadza jak dla mnie. pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Tubens

    08.01.2020 13:16

    Inne

    czy to stawka brutto czy netto? jaka jest w Polsce ,a jaka za granica?
    ReviewUserIcon
    Gang z Gajowickiej

    09.01.2020 11:58

    Inne

    Od 195 zł netto za granicą za dzień pracy, a w Polsce masz 19,50 brutto do 22:00 i 22,55 brutto nocą
    ReviewUserIcon
    Sebo Maniera

    23.10.2019 17:41

    Inne

    Chcialem serdecznie podziekowac koordynatorom, ktorych uwazam za osoby doskinale wykinujace swoja ciezka prace. Wielkie podziekowania z mojej strony naleza sie Klaudii, z ktora wspolpracuje dosc dlugo i jest moim autorytetem, Mackowi, ktory jest bardzo kulturalna i poukladana osoba oraz Damianowi, ktory doskonale sobie radzi z tym co robi, takze Artur , z ktorym wsoolpracuje spiradycznie wbrew pozorom opini innych osob uwazam ze z Arturem pracuje sie konkretnie...
    ReviewUserIcon
    Miro

    21.12.2019 13:51

    Inne

    ale z ciebie wazeliniarz
    ReviewUserIcon
    Artur

    08.01.2020 22:30

    Inne

    Bo u mnie albo konkretnie, albo wcale ;)
    ReviewUserIcon
    Dawid

    07.01.2020 17:41

    Inne

    Witam wlasnie podpisałem umowę i zapisałem sie na najbliższy termin 13 stycznia i dopiero po tym czasie pojawiły sie dokumenty typu informacja o ryzyku zawodowym czy BHP i jest tam napisane ze nalezy miec uprawnienia na wózek widłowy lub skierowanie na badania od pracodawcy(to jest zawarte w materialach BHP) przed zapisaniem sie na termin nie było mowy o nic takim dlatego mam pytanie jak to będzie wyglądać jesli przyjde bez zadnych badan uprawnień i doświadczenia :) tak btw mam 18 lat
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.01.2020 12:28

    Pracodawca

    Dokumenty pojawiły się dopiero po zapisaniu się na konkretny termin dlatego, że obowiązują w wybranych sklepach. Jeśli chodzi o informacje o uprawnieniach na wózek widłowy, to są to dodatkowe uprawnienia, które nie są wymagane. Doświadczenie nie jest potrzebne :) Przed inwentaryzacją jest prowadzone profesjonalne szkolenie z obsługi skanera.
    ReviewUserIcon
    Stefan

    26.12.2019 16:44

    Inne

    Witam Umowa jest polska tak ? Przy wyjazdach za granice Czechy lub niemcy wtedy rozliczam sie z polska Ktos byl w czechach jak to wyglada dajcie znac dzieki
    ReviewUserIcon
    jakub

    08.01.2020 11:50

    Inne

    ja jestem obecnie w Czechach w pracy i jest w porządku. Nocleg zapewniony, nie płacimy za to. Dojazd też był z większego miasta. Praca okej.
    ReviewUserIcon
    sto

    08.01.2020 10:55

    Inne

    ??? czy ktoś był ???
    ReviewUserIcon
    Eupatoria

    07.01.2020 22:31

    Inne

    Hej! Czy pan kierownik Jerzy Ch jest w porzadku ? Prosze o opinie. Pozdrawiam

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.