opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11129)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11129)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 51
    • 52
    • 53
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    R.

    21.12.2022 15:45

    Pracownik

    A ja muszę powiedzieć, że firma INVENT jest bardzo solidną firmą, zapewnia wszystko co niezbędne do wykonywania prac inwentaryzacyjnych. Całość jest bardzo dobrze zorganizowania i sama praca, choć czasami może być ciężka pozostawia dużo satysfakcji. Na pewno wyjadę z INVENTEM ponownie. Polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.12.2022 09:12

    Pracodawca

    Dziękujemy za tę opinię. :) Mamy nadzieję, że zobaczymy się przy kolejnych inwentaryzacjach!
    ReviewUserIcon
    Stani

    21.12.2022 15:47

    Pracownik

    Polecam pracę z firmą ,,Invent" byłem na inwentaryzacji z tą firmą juz kilka razy. Praca w bardzo miłym towarzystwie, trafiłem na super teamy i fajnych kierowników .Praca nie jest trudna szybko można się nauczyć obsługi skanera .Warunki mieszkalne były na plus ale dojazd do pracy czasami był długi .Wypłaty są na czas i wszystko się zgadza także jeżeli ma ktoś ochotę spróbować to warto. Pozdrawiam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.12.2022 09:11

    Pracodawca

    Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy z nami. :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!
    ReviewUserIcon
    Kamila

    21.12.2022 15:55

    Pracownik

    Właśnie wróciłam z zagranicznej inwentaryzacji w Niemczech i mogę szczerze polecić tą firmę. Wyjazd, powrót i przejazdy do pracy są zorganizowane wygodnym busem. Praca jest prosta, obsługa skanera łatwa. Szybko można się wszystkiego nauczyć. Fajny, zgrany team. Koordynatorzy w razie pytań i problemów zawsze pomagali. Zakwaterowanie było też na bardzo dobrym poziomie. Przeprowadzki były co tydzień raz zdarzyło nam się pozostać w tym samym miejscu na 3 tygodnie. Po pracy lub w weekendy można sobie pozwiedzać nowe miejsca. I przede wszystkim można nawiązać nowe znajomości. Po tygodniu pracy wypłacona została terminowo zaliczka. Polecam współpracę z Inventem i sama planuję wyjechać na kolejną inwentaryzacje.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.12.2022 09:09

    Pracodawca

    Bardzo się cieszymy, Pani Kamilo, że tak pozytywnie wspomina Pani czas spędzony z nami. :)
    ReviewUserIcon
    Dorota

    21.12.2022 20:08

    Pracownik

    Kolejny raz byłam ponad miesiąc na zagranicznej inwentaryzacji. Praca bardzo fajna, którą można potraktować jako dodatkowy zarobek. Warunki, transport i zakwaterowanie zrealizowane porządnie. Polecam Wszystkim zainteresowanym prywatnie, ale postanowiłam również zostawić firmie dobry komentarz. Na pewno zdecyduję się na kolejny wyjazd niebawem :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    22.12.2022 09:00

    Pracodawca

    Pani Doroto, dziękujemy za miły komentarz! :) Zachęcamy także do głosowania w formie gwiazdek tutaj na portalu oraz w opiniach Google. Pozdrawiamy! :)
    ReviewUserIcon
    Gosiak

    21.12.2022 10:09

    Pracownik

    Śmiało mogę polecić pracę w Invencie jest łatwa i jak to się mówi można zarobić by się nie narobić. Jedyne zastrzeżenia co można mieć to do organizacji biura oraz koordynatorów. Miałam jechać tylko raz a jadę już czwarty raz????
    ReviewUserIcon
    Anka

    21.12.2022 21:44

    Kandydat

    A mam pytanko jak to wygląda z noclegiem. Skoro jest się w tej samej grupie z koleżanką ale jedzie się różnymi busami. To wtedy można nocleg ogarnąć sobie razem żeby być razem w pokoju. Jadę pierwszy raz i trochę się stresuje.
    ReviewUserIcon
    Anka

    21.12.2022 21:35

    Kandydat

    Hejka. Kto jedzie z Wrocławia 08.01.23 I jest w team 14.
    ReviewUserIcon
    Rolo

    21.12.2022 15:36

    Były pracownik

    Bardzo przyzwoity pracodawca, pensja na czas, zakwaterowanie n miejscu, zapewniony transport na miejsce pracy. Polecam korzystać, szczególnie że teraz są wyższe stawki za każdy dzień pracy.
    ReviewUserIcon
    Jakub

    21.12.2022 14:27

    Pracownik

    Polecam serdecznie firme , praca nie ciężka bardzo przyjemna atmosfera w pracy jak i na hotelach. pozdrawiam serdecznie !!
    ReviewUserIcon
    Jakub Skrzypczak

    21.12.2022 14:11

    Pracownik

    Polecam invent!! Przyjemna praca, nie ciężka a co najważniejsze atmosfera z pracownikami jak najbardziej na plus. Wybieram się na kolejny turnus pozdrawiam!!
    ReviewUserIcon
    Wiki

    20.12.2022 21:55

    Pracownik

    Hej hej, wybieram się teraz razem z chłopakiem 8 stycznia na wyjazd do Niemiec z Katowic. Czy jest tutaj ktoś kto już był i chętnie szczerze opowie jak wyglądają noclegi, co warto ze sobą zabrać i jak mniej więcej wygląda taki dzien pracy? Byłabym mega wdzięczna :)
    ReviewUserIcon
    Gosiak

    21.12.2022 08:38

    Pracownik

    Napisz do mnie [email protected] chętnie pomoge
    ReviewUserIcon
    Sebastian

    20.12.2022 15:44

    Pracownik

    Pracowałem w Czechach jako liczący+kierowca. Praca nie jest trudna ani ciężka. Busy są nowe i sprawne. Pieniądze były na czas, nawet więcej niż wynikałoby to z umowy. Pozdrawiam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    21.12.2022 08:17

    Pracodawca

    Panie Sebastianie, bardzo dziękujemy za pozytywne słowa. :) Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje!
    ReviewUserIcon
    Marcin

    16.12.2022 13:58

    Pracownik

    Dostał już ktoś przelew za czynności?
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.12.2022 09:31

    Pracodawca

    Jeśli raporty za czynności zostały prawidłowo wgrane i zaakceptowane przed zamknięciem miesiąca to wynagrodzenie zostało wypłacone do 14.12.2022. Wynagrodzenie za raport wgrane w późniejszym terminie zostanie wypłacone do 14.01.2023. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres [email protected].
    ReviewUserIcon
    Beata

    16.12.2022 09:52

    Były pracownik

    Czy ktoś już dostał pieniądze za tzw czynności? Miało być 14tego
    ReviewUserIcon
    Anka

    16.12.2022 12:49

    Pracownik

    Ja nie dostałam jeszcze, czekam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.12.2022 09:31

    Pracodawca

    Jeśli raporty za czynności zostały prawidłowo wgrane i zaakceptowane przed zamknięciem miesiąca to wynagrodzenie zostało wypłacone do 14.12.2022. Wynagrodzenie za raport wgrane w późniejszym terminie zostanie wypłacone do 14.01.2023. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres [email protected].
    ReviewUserIcon
    Marcin

    19.12.2022 13:53

    Pracownik

    Nie wiem po co trzeba czynności robić, rekrutację jak mamy 19 grudzień a za listopad nie wyplacono:/
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    20.12.2022 09:30

    Pracodawca

    Jeśli raporty za czynności zostały prawidłowo wgrane i zaakceptowane przed zamknięciem miesiąca to wynagrodzenie zostało wypłacone do 14.12.2022. Wynagrodzenie za raport wgrane w późniejszym terminie zostanie wypłacone do 14.01.2023. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres [email protected].
    ReviewUserIcon
    Marzenia

    16.12.2022 17:37

    Pracownik

    Polecam pracę z firmą ,,Invent"byłam na inwentaryzacji z tą firmą .Praca w bardzo miłym towarzystwie,trafiłam na super team i fajnych kierowników .Praca nie jest trudna szybko można się nauczyć obsługi skanera .Warunki mieszkalne były na plus ale dojazd do pracy czasami był za długi .Wypłaty są na czas i wszystko się zgadza także jeżeli ma ktoś ochotę spróbować to warto ..Ja na inwentaryzację pojechałam sama i nie żałuję. Pozdrawiam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.12.2022 12:56

    Pracodawca

    Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    ad

    18.12.2022 17:20

    Pracownik

    Polecam prace w invent Zapewniają dobre hotele I wypłata na czas .
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.12.2022 12:55

    Pracodawca

    Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    19.12.2022 11:01

    Pracownik

    Wróciłem niedawno z teamu ,gdzie pracowaliśmy na sklepie Tedi, na pewno plusem jest to że ktoś kto nie ma doświadczenia z pracą czy z językiem to nie ma żadnego problemu , jesteś tam pod opieką koordynatora , na pewno masz zapewniony nocleg ,może być hostel pensjonat a nawet jak w moim przypadku przepiękny , bardzo przytulny domek i przede wszystkim dojazd w tą i z powrotem zapewniony. Można trafić na naprawdę bardzo fajnych ludzi jak ja .Miałem bardzo szczęście że trafiłem na świetną atmosferę ,świetnych ludzi ,świetnego koordynatora ,który wszystko tłumaczył i był człowiekiem ,każdemu by tak polecał takiego koordynatora .Dobry plus to że Mona tutaj nawiązać nowe znajomości .Można naprawdę dobrze trafić.Mialem tutaj parę problemów ale naprawdę z nimi da się dogadać i wszystko było rozwiązane .Po tygodniu dostałem zaliczkę 850 zł i prawdopodobnie są bardzo uczciwi i czekał teraz ja wypłatę a na kolejny invent zapisuje się już na styczeń .
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.12.2022 12:52

    Pracodawca

    Dziękujemy, Panie Wojciechu, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Natalia

    06.12.2022 16:18

    Kandydat

    Hej, jadę pierwszy raz w styczniu na dwa miesiące, trochę się obawiam, może ktoś mi powiedzieć jak to jest dokładnie? Tak od strony, osoby, która już była. Chętnie poczytam i poznam Wasze szczere opinie. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Natalia

    16.12.2022 13:04

    Kandydat

    Hej, napisz do mnie na maila, opiszemy swoje wątpliwości :)
    ReviewUserIcon
    Alicja

    18.12.2022 17:59

    Pracownik

    Marku nie trzeba znać języka. Na miejscu jesteś pod opieką koordynatorów znających język, więc o to obawiać się nie musisz. Ja właśnie wróciłam z projektu w Niemczech i 9 stycznia wyjeżdżam na kolejny. Ekipa świetna, praca przyjemna, a przy okazji pozwiedzałam. Dasz radę
    ReviewUserIcon
    W

    17.12.2022 17:49

    Pracownik

    Jedzie ktoś team 14 z Katowic i chciałby się zgadać przed wyjazdem?
    ReviewUserIcon
    Andy

    18.12.2022 12:30

    Pracownik

    Cześć, ja jade
    ReviewUserIcon
    Weraa

    16.12.2022 16:55

    Pracownik

    Jedzie ktoś z Katowic 8.01 i chciałby się zgadać?
    ReviewUserIcon
    Andy

    16.12.2022 23:41

    Pracownik

    Ja jadę z kato 8ego
    ReviewUserIcon
    Andy

    16.12.2022 23:46

    Pracownik

    Zależy też jaki team bo pare jedzie z katowic
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branże: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Anka93

    16.12.2022 10:27

    Pracownik

    Ja proponuję spotkanie tych osób które jadą z Wrocławia 8 stycznia. Jak chcecie się spotkać to podaje swój nr i piszcie 795345897, pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Marcin

    16.12.2022 18:32

    Kandydat

    Na ten dłuższy czy krótszy wyjazd?
    ReviewUserIcon
    ...

    16.12.2022 16:05

    Pracownik

    Jedzie ktoś 8ego z Katowic?
    ReviewUserIcon
    Anka93

    16.12.2022 10:25

    Kandydat

    Dobra ludzie spokojnie, pojedzie się i zobaczy.. Przeważnie negatywnie ludzie oceniają Ci co się opieprzają i im coś nie pasuje.. No nie oszukujmy się w każdej robocie trzeba robić, kokosow się nie zarobi jakiś wielkich, ale tysiąc razy lepiej jest ty nic w Holandii.. Jesteśmy ludźmi i chyba ze wszystkim da się dogadać. A jak komuś się nie będzie podobało to zawsze może wrócić do domu.. Więc na spokojnie dziewczyny, jedziemy i zobaczymy!
    ReviewUserIcon
    Jopek

    15.12.2022 10:52

    Były pracownik

    Praca w Niemczech super łatwa trochę monotonna zakwaterowanie na wysokim poziomie miałem sam pokój z czterema łóżkami generalnie polecam jako praca tymczasowa, Team na który trafiłem też był bardzo fajny
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.12.2022 08:43

    Pracodawca

    Dziękujemy za miłe słowa :) Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje!
    ReviewUserIcon
    Ola

    15.12.2022 12:08

    Pracownik

    Polecam firmę invent Lekka praca. Lokacje na bardzo wysokim poziomie. Pieniądze na czas
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    16.12.2022 08:34

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Olu, za opinię. :) Zapraszamy na kolejne inwentaryzacje!
    ReviewUserIcon
    Anka93

    15.12.2022 09:24

    Kandydat

    Słuchajcie a powiecie czy tam jest pralka normalnie i jakieś normalne wyposażenie? I rozumiem że nikt nie ma osobnych pokoi? Pomimo że zabierają za jeden dzień noclegu ponad dwie stowy? Jakbyście chcieli mi dać więcej informacji to piszcie na meila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Karolina

    12.12.2022 14:39

    Pracownik

    Byłam z Inventem na inwentaryzacji zagranicznej. Wyjazd, powrót i przejazdy do pracy są zorganizowane wygodnym busem. Praca jest prosta, przy pomocy skanera. Szybko można się wszystkiego nauczyć. Fajny, zgrany team i mili kierownicy, którzy w razie pytań i problemów zawsze pomogą. Zakwaterowanie było też na bardzo dobrym poziomie. Przeprowadzki były co tydzień. Po pracy lub w weekendy można sobie pozwiedzać nowe miejsca. Czas pracy wynosił u nas ok. 6-8 godzin. Po tygodniu pracy wypłacona została terminowo zaliczka. Polecam współpracę z Inventem i sama planuję wyjechać jeszcze raz :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.12.2022 08:20

    Pracodawca

    Pani Karolino, dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)
    ReviewUserIcon
    Janus

    13.12.2022 16:54

    Były pracownik

    Pani Karolino w którym Teame Pani była i kiedy? Warto żeby kierownik i koordynatorzy ucieszyli się tą opinią. No i oczywiście kierowca. Czekam niecierpliwie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.12.2022 10:06

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    13.12.2022 16:20

    Kandydat

    Pan za to mógłby napisać tu swoje doświadczenia, co było takie zle, a nie pisać nic nie znaczący komentarz.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    13.12.2022 16:29

    Kandydat

    Bo jak już są negatywne komentarze to jest w nich tylko narzekanie, jaka ta firma jest zła, a nie ma żadnych konkretów.
    ReviewUserIcon
    Weronika

    13.12.2022 11:25

    Kandydat

    Zastanawiam się na wyjazd z inventem wraz z chłopakiem, czytałam już różne opinie i nie wiem już sama których jest wiele jest różnie i których się przyczepić Czy jest tu osoba która tam była i ma chec opisać cos więcej podam maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Joanna K.

    11.12.2022 22:02

    Pracownik

    Bardzo polecam współpracę z firmą invent. Byłam na zagranicznej inwentaryzacji przez miesiąc, praca przyjemna, trwająca 7-8 h. Warunki mieszkalne na wysokim poziomie, sympatyczna atmosfera w pracy, fajni współpracownicy, kierownicy pomocni i wyrozumiali. Wynagrodzenie zgodne z umową, wysłane na czas. Wszystko sprawnie zorganizowane. Już zapisałam się na kolejny turnus. Także polecam każdemu chętnemu zarobić dobre pieniądze a przy okazji troszkę pozwiedzać (wolne weekendy).
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    13.12.2022 08:21

    Pracodawca

    Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy na kolejne wyjazdy. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Rafał

    07.12.2022 10:00

    Pracownik

    Polecam firmę invent Bardzo fajne wyjazdy i adresy zamieszkania Lokacje super niczego nie brakuje Pieniądze na czas
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    12.12.2022 08:27

    Pracodawca

    Bardzo dziękujemy, Panie Rafale, za pozytywną opinię :) Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    10.12.2022 21:56

    Kandydat

    Jak jest z ta praca ? Bo jadę pierwszy raz do takiej pracy i mam trochę obawy
    ReviewUserIcon
    Janus

    11.12.2022 08:39

    Były pracownik

    Różnie jak wszędzie. Przygotuj się nacdobre wynagrodzenie dużo alko w weekendy na wrzeszczących koordynatorów brak szacunku i brak jasnych kryteriów dalszej współpracy. Firmie nie funkcjonuje instytucja skarg i odwołań tylko reklamacji jako że jesteś trybem w wielkiej machinie. Zarząd i dyrekcja jest niedostępna dla plebsu.
    ReviewUserIcon
    Niewinny

    09.12.2022 20:21

    Kandydat

    Wybieram się pierwszy raz do Niemiec. Proszę o podpowiedź jak wygląda sprawa z bagażem. Czy 1 szt czy można 2 zabrać ze sobą?
    ReviewUserIcon
    Gosiak

    10.12.2022 10:25

    Pracownik

    Możesz mieć walizkę i bagaż podręczny
    ReviewUserIcon
    Natalia

    17.10.2022 18:01

    Pracownik

    Bardzo polecam firmę dla osób potrzebujących dorobić. Pojechałam na 3tygodniowy wyjazd do Niemczech i wszystko było nawet lepiej niż się spodziewałam. Praca przebiegała sprawnie i przyjemnie. Ludzie wyrozumiali i pomocni. Z minusów były to czasem długie dojazdy do miejsca pracy (około godzinę) ale informują wcześniej ze jest to możliwe. Opłacone noclegi i transport wygodnym busem. Ogólnie serdecznie polecam. Wypłata jest zawsze na czas
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    19.10.2022 09:49

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Natalio, za wystawienie pozytywnej opinii! Życzymy kolejnych udanych inwentaryzacji :) Gorąco zachęcamy do oddania głosu w formie liczby gwiazdek tutaj na platformie GoWork.pl. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Janus

    10.12.2022 09:09

    Były pracownik

    Ludzie wyrozumiali - kto konkretnie?
    ReviewUserIcon
    Niewinny

    09.12.2022 20:27

    Kandydat

    Wybieram się pierwszy raz do Niemiec. Proszę o podpowiedź jak wygląda sprawa z bagażem. Czy 1 szt czy można 2 zabrać ze sobą?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    02.12.2022 18:26

    Kandydat

    czy jadąc na dwa miesiące do niemiec trzeba mieć swoje pieniądze na te dwa miesiące? kiedy są wypłacane pieniądze, i czy w złotówkach czy euro? coś konkretnie ktoś by napisał
    ReviewUserIcon
    Aga

    09.12.2022 14:02

    Pracownik

    Skąd to info? Każdy płaci za siebie. Zarówno koordynator, jak i kierownik czy liczący.
    ReviewUserIcon
    Janus

    09.12.2022 17:32

    Były pracownik

    Wszyscy płacą taj samo
    ReviewUserIcon
    Michał

    09.12.2022 14:33

    Pracownik

    Serdecznie polecam pracę na inwentaryzacjach zagranicznych. Praca w stałym teamie to sama przyjemność. Warunki zakwaterowania bardzo dobre. Warunki finansowe również coraz lepsze, dobra podstawowa stawka plus premie;)))
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    07.12.2022 12:21

    Kandydat

    1. czy za zakwaterowanie płacę sama na miejscu czy jest odliczane z wypłaty ? no i ile ? 2. czy trzeba mieć zaświadczenie o szczepieniu covid?
    ReviewUserIcon
    Joanna

    29.09.2022 10:09

    Kandydat

    Zastanawiam się nad wyjazdem teraz w październiku z Wrocławia, czy jest tu jakaś kobieta która by się chciała wybrać, ale też sama i się obawia? Naprawdę są koedukacyjne pokoje? :( Ja bym chciała spróbować, byłby to pierwszy mój wyjazd, proszę o kontakt kogoś kto już wyjeżdżał i może powiedzieć więcej informacji
    ReviewUserIcon
    Laura

    02.12.2022 11:33

    Kandydat

    Cześć napisz do mnie maila [email protected] Ja jadę teraz 4.12
    ReviewUserIcon
    Jolka628

    05.12.2022 18:16

    Kandydat

    napisałam do Ciebie...
    ReviewUserIcon
    Ela

    03.12.2022 22:34

    Pracownik

    Jaka jest stawka dla liczącego tylko bo wi że 245 a pisze ze od stycznia 295 wiec proszę o odpowiedź pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Paweł

    04.12.2022 08:45

    Pracownik

    Od stycznia do końca lutego jest premia 50 zł netto dodatkowo
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    05.12.2022 10:31

    Pracodawca

    Zgadza się - od stycznia obowiązuje stawka od 295 zł na rękę/dzień dla Liczącego. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem premii na https://invent.ag Pozdrawiamy

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.