INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z zaliczką jeśli ktoś miał przerwę w wyjazdach przez 2 miesiące? Czy ona jest automatycznie czy trzeba gdzieś pisać lub zgłaszać :) z góry dziękuję za odpowiedź

@:)

Zaliczka jest wypłacana automatycznie dla każdej nowej osoby oraz dla osoby, która miała przerwę między zleceniami, wynoszącą minimum 30 dni kalendarzowych. Tak, więc w przypadku osób, które miały przerwę 2 miesiące zaliczka zostanie wypłacona po spełnieniu standardowych warunków i nie trzeba nam tego zgłaszać.

PrzemeK

Cześć, Bardzo proszę o pomoc w przygotowaniach do pierwszego wyjazdu. Takie praktyczne wskazówki. Pralka, jedzenie, spanie... Z góry dziękuję P.S. Jakby co to Team 31, wyjazd 19.01 z Wrocławia

@PrzemeK

zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.invent.ag. W zakładce „Dla pracownika” znajdziesz wiele przedatnych wskazówek oraz informacji dotyczących inwentaryzacji zagranicznych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem. Możesz wysłać do nas wiadomość na adres rekrutacja.zagranica@invent.ag, napisać do nas na czacie lub zamówić połączenie na naszej stronie. Jesteśmy również dostępni pod numerem 71 750 77 00 :)

Kandydatka

Brałam udział w procesie rekrutacji na stanowisko biurowe w firmie Invent. Mimo obiecanej ze strony rekrutera odpowiedzi zwrotnej odnośnie pracy, zero odzewu. Nie polecam :(

@Kandydatka

Niestety na podstawie komentarza nie jesteśmy w stanie zweryfikować kim Pani jest, a w związku z tym, że prowadzimy równolegle kilka procesów rekrutacyjnych nie jesteśmy w stanie ustalić, na jakie stanowisko Pani aplikowała. Przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź Rekrutera, ale najprawdopodobniej proces rekrutacyjny, w którym wzięła Pani udział trwa nadal. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Po zakończeniu procesu rekrutacji będziemy się z Panią kontaktować, aby udzielić informacji zwrotnej, ponieważ wszystkim kandydatom udzielamy takiej informacji. Jeżeli potrzebuje Pani szybszej odpowiedzi to prosimy się zgłosić telefonicznie lub mailowo bezpośrednio do Rekrutera, który zapraszał Panią na rozmowę do biura. Pozdrawiamy :)

Polecam pracę z invent! Wyjeżdżam już trzeci raz i jestem bardzo zadowolony!

Cieszymy się, Panie Marcinie, że po raz kolejny sprostaliśmy zadaniu. :D

Bardzo dobry

Bez problemu

Polecam prace w firmie INVENT ,bardzo przyjemna atmosfera ,warunki mieszkaniowe bardzo dobre ,wynagrodzenie zawsze na czas ,serdecznie polecam

@Piotr

Dziękujemy, Panie Piotrze! :)

ANNA ST

Jeśli chcesz wykorzystać urlop żeby zarobić dodatkowe pieniądze- polecam Invent. Sam decydujesz czy chcesz pracować przez cały czas trwania projektu czy krócej... Możesz dołączyć w trakcie, możesz wyjechać wcześniej, wystarczy zgłosić i zorganizują indywidualny dojazd/powrót. Praca spokojna, warunki mieszkaniowe ok, pensja na czas (z bonusem), a przy okazji można pozwiedzać. Trzeba tylko pamiętać , że praca to też ludzie, więc dobrze pojechać z kimś, żeby się nie okazało, że się nie okazało, że współlokator to porażka. POLECAM!!!

@ANNA ST

Dziękujemy, Pani Anno! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Natalia

Polecam firmę INVENT Byłam na inwentaryzacji przez miesiąc czasu bardzo dobre warunki mieszkalne oraz bardzo dobry transport do pracy oczywiście noclegi i transport do pracy mamy zapewniony przez firmę . Wypłatę dostaję się na czas I taki plus wyjazdu za granicę do pracy to w tym samym czasie można zwiedzać dodatkowo :)

@Natalia

Dziękujemy, Pani Natalio, za miłe słowa. :) Zachęcamy do zapisu na kolejne wyjazdy!

win.a

Polecam współpracę z firmą Invent. Praca przyjemna, świetni kierownicy, warunki mieszkalne na wysokim poziomie. Można poznać interesujące osoby, pozwiedzać zagraniczne miasta.

@win.a

Dziękujemy z opinię :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Anka

Jedzie ktoś w styczniu od 8.01? Może ktoś chciałby się zgadać wcześniej i wspólnie wyjechać?

Podaj e-mail ????

J

Ja jadę z narzeczonym

Ela
@Anka

Witam jadę z mężem w styczniu pierwszy raz i jestem zestresowana trochę

@Anka

Hej. Ja już też się zapisałam na wyjazd 8 stycznia z Wrocławia. Jadę sama i to będzie mój pierwszy raz w pracy na inwentaryzacji, także lekki niepokój jak to wszystko będzie wyglądać jest.

@Magdalena

Ja też pierwszy raz się wybieram w styczniu ale myślę że będzie ok

Damy radę :)

Jolka628
@Anka

witam serdecznie, jestem zainteresowana z chęcią porozmawiam, zkąt jesteś...ja Sieradz

Andy
@Marcin

Ja jadę kolejny raz, i myślę że będzie super jak za pierwszym razem

@Anka

Zastanawiam się nad wyjazdem , byłaś już kiedyś ?

@.

Ja jadę 8 z Wrocławia, ktoś jeszcze? :p

@Magdalena

A skąd jesteś? Ja jadę pierwszy raz do Niemiec bo wcześniej to Holandia.. Ciekawa jestem czy jest tam tak jak piszą i mówią inni :)

@Anka93

Hej. Ja jestem z Gdańska a Ty?;)

ktoś

hej, ja jade 8 z gdyni

@ktoś

Super. Jak chcesz to odezwij się na: okmagdalena@interia.pl

Ja jestem z okolic Wrocławia :p

Natalia
@Anka

Hejka, też jadę w styczniu pierwszy raz i chętnie się zgadam z kimś, jadę z Wrocławia, a jestem ze Szczecina

Aga
@Anka

Hej, skąd jedziesz i w którym jesteś teamie?

Aga
@Anka

Hej, ja jadę 08.01 z Wrocławia. A skąd jesteś i w jakim teamie?

Halina

Hej ja też jadę z Katowic ale mam wyjazd 9.01

Alicja
@Halina

No to się spotkamy ????

@Aga

No ja też jadę z Wrocławia ale 9, ktoś jeszcze?

Julia

Ja jade z Legnicy 8.01.2023 team 23

Benio
@Halina

Mam zaproszenie na 9.01 ale nie mam godziny ani miejsca odjazdu...możesz podać... dziękuję

@Aga

Weź podaj meila albo napisz a.lorek03@gmail.com, ja mam wyjazd z Wro koło aquaparku o 7 jeśli ktoś jeszcze jedzie to piszcie do mnie albo na 604945804

Do jakiego teamu?

Ja jadę 09.01.2023

@Patka

Też jadę 9 z Wrockawia i team 18

To się spotkamy bo też do 18 jadę

Bogusia

Witam serdecznie byłam na inwentaryzacji polecam tym którzy się wąchają ,kadra bardzo miła i pomocna warunki mieszkaniowe super wypłata w terminie przy okazji można pozwiedzać Polecam pracę z Inwentem Pozdrawiam

Martyna

Polecam współpracę z INVENT'EM. Warunki pracy są korzystne, atmosfera w pracy przyjemna. Praca sama w sobie nie jest skomplikowana lub ciężka. Kierownicy oraz koordynatorzy wszystko tłumaczą początkującym, służą pomocą i wyrozumiałością. Zakwaterowania atrakcyjne, pokoje dobierane po wcześniejszym uwzględnieniu uwag potencjalnych współlokatorów. Wypłata przychodzi na czas, bez zarzutów. Dodatkowym atutem jest możliwość zwiedzania nowych miejsc, i okazja do poznania świetnych ludzi :) To na pewno nie był mój ostatni wyjazd!:)

@Martyna

Bardzo cieszymy się, że pozytywnie wspomina Pani pracę z nami :) Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google.

Ola

Wybieram się już po raz trzeci i jestem bardzo zadowolona z zarobków i atmosfery panującej w pracy. Serdecznie polecam!

@Ola

Dziękujemy za miłe słowa! :)

Katarzyna

Polecam pracę w firmie INVENT,koordynatorzy bardzo pomocni ,hotele bardzo dobre ,pokoje dwuosobowe ,byłam z firmą na pierwszym projekcie i zamierzam wyjechać jeszcze raz.

@Katarzyna

Cieszymy się, Pani Katarzyno, że pozytywnie wspomina Pani pracę u nas i spotkamy się ponownie! :)

Jedzie ktoś z Wrocławia 9? team 18

Ja jadę

podaj email

antkowiakmagda90@gmail.com

Ja też jadę :p napiszcie na meila to się zgadamy a.lorek03@gmail.com

Ja też jadę, 9 z wro

Rims

Praca w firmie Invent mi się bardzo podobała. Praca przyjemna polega na liczeniu towaru. Obsługa skanera jest bardzo prosta. Koordynatorzy byli pomocni. Organizacja była na bardzo wysokim poziomie. wypłata na czas. Dla osób co chcą jechać poraz pierwszy to nie muszą się niczego bać.

@Rims

Cieszymy się, że podobała Ci się praca z nami. Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Sznycel

Polecam pracę za granicą. Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie. Pieniądze zawsze na czas. Firma rzetelna. Nie trzeba się o nic martwić. Praca przyjemna. Brak wymagań, każdy może zacząć pracę z inwentem. :)

@Sznycel

Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Agit

Polecam pracę w tej firmie. Praca zapewniona od poniedziałku do piątku, czasami też są soboty. Wypłaty na czas. Ludzie z którymi współpracuje są w porządku. Teraz jadę na mój trzeci wyjazd. Zobaczymy czy znów mnie zaskoczą. Warunki mieszkaniowe były 2 razy lepsze niż na poprzednim turnusie. :)

Jack Sanoa
@Agit

Nie bałaś się podawać przez internet nr. pesel i dowodu tożsamości ?

@Agit

Dziękujemy za tę opinię! Do zobaczenia. :)

Hop

Praca za granicą jest przyjemna. W wolne weekendy można pozwiedzać ciekawe miejsca np Berlin, Lipsk, Praga. Przeprowadzki są co tydzień. Do sklepów dojeżdżamy busami firmowymi. Praca trwa 6-10 godzin. Atmosfera jest oki. Obsługa skanera prosta. Polecam.

@Hop

Cieszymy się, że miło wspominasz pracę z nami :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Tico

Polecam pracę w tej firmie. Praca prosta i przyjemna. Wypłata na czas. Dojazd do zakwaterowania do pracy za granicą za darmo i z pracy do pracy są darmowe i zapewnia to firma. Warunki mieszkaniowe są na bardzo wysokim poziomie.

@Tico

Dziękujemy za miłe słowa. :) Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google. Pozdrawiamy!

Mania

Lekka,fajna praca, pieniądze są ok,hotele na najwyższym poziomie.Polecam

@Mania

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1625.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1444, z czego 1195 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.