INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Zainteresowana

Czy transport do Niemiec i noclegi tam są dodatkowo płatne czy firma płaci? Ten kto był może powiedzieć?

@Zainteresowana

Też jestem ciakwa jak tam jest odliczane jadę pierwszy raz w lutym i jestem ciekawa

@Zainteresowana

Firma płaci. Dostajesz tyle co na umowie. Obecnie od 295 za dzień pracy.

@Rafał

Czy aby napewno ?? Koszt kwater kto opłaca?? Bo na umowie zupełnie co innego jest?? Może ktoś był to niech napisze kto tak naprawdę płaci?? I za ile jedzie się pracować???za 122.50 a 137.50 płaci się za.lokum

@Rafał

Tylko na umowie mamy odliczone zakwaterowanie i wychodzi na czysto 122,50netto tak mamy na umowie bo odliczają zakwaterowanie

Kalkulator
@Marta

122,5 za dzień pracy czyli 22 dni w miesiącu razy 122,5 to miesięczny zarobek 2695zł ??? no coś tu chyba nie gra....

lucek234
@Zainteresowana

Też chce wyjechać, ale jak to wygląda faktycznie z kosztami zakwaterowania? Ja pytałem się dokładnie konsultanta i to 3x ile zobaczę na koncie za dzień i uzyskałem odpowiedź, że taką stawkę jak na umowie głównej. A w oświadczeniu za zakwaterowanie pisze, że będą potrącać połowę stawki. Więc jak to faktycznie wygląda?

Gosiak
@Kalkulator

Zakwaterowanie odciągane jest z wynagrodzenia na czysto jest 295 zł za dzień pracy

Domin11
@Kalkulator

122,5 x2=245×ilość dni roboczych, ponieważ zapewne masz dwie inwentaryzacje w trakcie dnia, na jaki projekt jedziesz wiesz?

Pablitos
@Marta

Hej, skąd jedziesz?? Sam właśnie się zastanawiam nad wyjazdem w lutym i byłby to mój pierwszy raz

Sylwia
@lucek234

Śmiało możesz jechać,)

@Zainteresowana

Za 20 dni roboczych masz około 6 tysięcy wypłaty. W zależności od projektu pracuje się 5 lub 6 dni w tygodniu x 295 PLN na rękę. Twoje zarobki brutto minus koszt zakwaterowania i innych opłat(opłaca firma, nie martwcie się że samemu będziecie płacić )= 295 złotych netto

Raduju
@Pablitos

Ja się wybieram 19 lutego też pierwszy raz

@Zainteresowana

Hej a jak wygląda płaca? Ile na czysto ci zostało zł za dzień roboczy?

Szczerze mogę polecić współpracę z firmą invent.Pomimo pierwszego wyjazdu praca nie okazała się ciężka a dzieki kierownictwu i współpracownikom łatwiej się wdrożyć.Pieniądze zgodnie z umową i ilośc dni pracy w tygodniu zgodna z ustaleniami sprzed wyjazdu.Zakwaterowanie na dobrym poziomie-można coś pozwiedzać w wolnym czasie.

@Paweł

Dziękujemy, Panie Pawle, za tę opinię! :)

Mam prawo jazdy ale nie mam doświadczenia przy inwentaryzacji. Ile na rękę wtedy oferują? A no i nie znam języka obcego. Ktoś na start mnie wprowadzi, że nie będę czuł się taki osamotniony i niczego nie rozumiejący?

@Marek

Bez znaczenia nie musisz znać języka jest polski koordynator pierwszy dzień jest szkolenie z tego zakresu więc nauczą wszystkiego.....

Rafał

Polecam inventaryzacji w firmie Invent fajna atmosfera, warunki mieszkalne na wysokim poziomie, praca nie jest ciężka, wypłaty na czas

Bardzo dobry

Bez problemu

Bartek M.

Polecam. Wypłata na czas, zarobki adekwatne do wykonywanej pracy, pracodawca zapewnią zakwaterowanie co jest dużym atutem. Miła atmosfera oraz pomocni współpracownicy / liderzy.

Joanna
@Bartek M.

Pisali tu że warunki w tych kwaterach są ok - potwierdzasz? Ilu osobowy pokój Ci się trafił? Chciałam jeszcze dopytać odnośnie tych kwater - czy one są daleko od miejsca pracy?

@Bartek M.

Dziękujemy, Panie Bartku, za miłe słowa. :)

Łukasz

Czy te zagraniczne inwentaryzacje odbywają się cały rok? Czy tylko w okresie koniec/początek roku.

@Łukasz

Panie Łukaszu, oferujemy wyjazdy na zagraniczną inwentaryzację przez cały rok. :)

Gosia0301

Cześć jak długo się czeka na zaproszenie odnośnie wyjazdu 19.02.2023

@Gosia0301

Też czekam jest tak że i mogą dzień przed terminem wysłać albo tydzień przed tyle wiem ale jak jest rzeczywiście to nie wiem ...

@Gosia0301

Najczęściej takie informacje wysyłane są kilka dni przed wyjazdem, natomiast w związku z różnymi zmianami często niezależnymi od nas (np. nagłe rezygnacje osób już przypisanych na wyjazd) mogą zdarzyć się sytuacje, kiedy informacja o wyjeździe wysłana jest dzień przed. Oczywiście nasi konsultanci informują, że taka sytuacja może mieć miejsce. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami, wtedy indywidualnie zweryfikujemy jaki dana osoba ma obecnie status, jeśli chodzi o wyjazd zagraniczny.

Czarnula

Słuchajcie czy ktoś wie może o której trzeba być we Wrocławiu 19.02 jeśli chodzi o ten wyjazd ??

Magda
@Czarnula

hej, Też planuje wyjazd ale z Katowic. Byłaś juz z tej firmy na inwentaryzacji? Ja wybieram się 1 raz. Możesz. Powiedzieć czego można się spodziewać? Czy faktycznie płacą tyle ile się deklarują? Czyli ok 11tys na rękę?

Patrzę na pytania, które się tu przewijają i może najlepiej będzie potwierdzić wszystko w jednym miejscu - naprawdę przejazd i nocleg opłaca firma, a dniówkę dostaje się dokładnie taką, jak w ogłoszeniu. Jeżdżę jako tłumaczka do Niemiec - warunki noclegowe są bardzo dobre, zazwyczaj trafiają się pokoje dwuosobowe. Pieniądze pojawiają się na koncie zgodnie z umową 14tego kolejnego miesiąca, zaliczka wypłacana jest też po tygodniu pracy. Praca do ciężkich nie należy - skrupulatność i tempo pracy jest w cenie. ???? Godziny pracy zależą od projektu - jedne sklepu zaczyna się liczyć od samego rana, do niektórych wejść możemy dopiero poźnym popołudniem. Warto się podpytać o to w biurze, wg miejscowości jego doświadczenia dziewczyny tam zawsze pomogą. Ogólnie - polecam, firma słowna, nikt tu Was (usunięte przez administratora) nie ma zamiaru. ☺️

Zoja
@Anna

Dlaczego piszesz,ze nocleg opłaca firma? Wyraźnie w umówie jest napisane ile odciągają za 1 dzień noclegu.

Antoni Bandera
@Zoja

bo tak jest w umowie

Marek J

Polecam pracę z firmą Invent. Byłem na inwentaryzacji w listopadzie i grudniu. Dla osoby która chce szybko zarobić pieniądze jest to doskonała okazja. Turnusy wyjazdowe nie są długie a zawsze można dogadać się ze swoją dyspozycja. Jeżeli chodzi o wypłatę to tak jak jest napisane żadnych haczyków.

Paulina
@Marek J

Oooo, super wpis. Mnie ciekawią warunki zakwaterowania podczas takiego wyjazdu/turnusu. Jak wyglądają te mieszkania, pokoje? Ile osób w jednym jest zakwaterowanych? Jakie są warunki sanitarne?

@Paulina

Firma odpowiedzialna jest za zakwaterowanie pracowników. Na czas wyjazdu firma rezerwuje noclegi w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych o podobnym standardzie. Pokoje są maksymalnie 4-osobowe. W pokojach dostępna jest pościel. Należy zabrać ze sobą ręcznik oraz inne niezbędne rzeczy do higieny osobistej. Wskazówki znajdzie Pani na stronie https://invent.ag/dla-pracownika/. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 71 750 77 00

@Marek J

Czy pieniądze przelewane są na konto czy dostaje się do ręki?

@Jotek

Wypłaty przelewane są na konto. :)

@INVENT Sp. z o.o.

W którym momencie podaje się numer konta .?

jotek
@Marek J

Czy na ten moment potrzebne są szczepienia?

@jotek

Aktualnie zniesiono ograniczenia wjazdowe do Niemiec w związku z epidemią wirusa COVID-19. Zaprzestano stosowania klasyfikowania obszarów wysokiego ryzyka.

@Jotek

Numer konta bankowego podaje się podczas uzupełniania danych dodatkowych do umowy na Portalu Invent. Uzupełnienie tych danych jest wymagane już w momencie zapisania się na dany projekt.

Dziękuje za przypomnienie.Pozdrawiam serdecznie

Mateusz.K
@INVENT Sp. z o.o.

A powiesz mi jakie stawka jest za nocleg za jedną noc bo nigdzie tego nie mogę znaleźć ? :/

Mateusz.K
@Marek J

Witam a powiesz mi może jaka stawka jest za nocleg za jedną noc bo nigdzie tego nie mogę znaleźć? :/

Zuzia

Hej jedzie ktos 29.01 z team 14?:)

@Zuzia

Wsiadasz w Katowicach?

Klaudia

Hej,jedzie ktoś 19 lutego z Katowic?

@Klaudia

Ja jadę tylko nie wiem o której jeszcze

Klaudia
@Marta

Tez dokładanie nie wiem jeszcze o której (: Fajnie by było zgrać się wcześniej, drankklaudia@gmail.com moj e-mail, jak coś to pisz(:

Tak. Ja jade z Katowic ze znajomym

kolasia
@Klaudia

Jadę z Wrocławia, kto się może wybiera?

Ja jade

Sylwia
@kolasia

Ja też z Wrocławia będę jechala:)19.02

@Sylwia

Ja jadę tyle że z Katowic ☺️

Czy jedzie ktoś 19.02 na netto? Jak jest na netto, ponoć jest jeden team gdzie każdy omija szerokim łukiem, czy naprawdę pracownicy nie mogą z tym zrobić porządek? Zgłosić gdzieś w odpowiednie miejsce itp

Czarnula

Dajcie znać jak będziecie mieli już zaproszenie:)może nie będzie trzeba ,aż tak długo czekać:)

Czarnula

Hej,wybiera się ktoś w terminie 19.02.23 z Wrocławia?? Może byśmy się jakoś spisali ;) zawsze będzie rażniej;) pozdrawiam i czekam na odzew ????

K

Hej, jedzie ktoś 29.01. z Teamem 15 z Katowic? Można by się jakoś zgadać... :)

Henryk
@K

Witam, jestem zapisany na 29.01 z katowic i oczekuję zaproszenia, a widzę, że już znacie numery teamu, czyli już macie zaproszenia?, kiedy ja mogę się spodziewać zaproszenia i czy w ogóle dostanę?

@Henryk

Dostałeś już zaproszenie?

Henryk
@Zainteresowana

Tak, dostałem zaproszenia, ale na 22.01 2023 i jadę z team 1 z kato.

Jaki macie team?

@K

Daj jakieś namiary na siebie.Ja jadę.

@K

Ja jadę.Daj jakieś namiary na siebie.

Patkaa

Polecam firmę invent Bardzo miła atmosfera Nie musicie się martwić firma zapewnia hotele wyposażone w pościel naczynia itp. Aplikujcie odrazu!!!

@Patkaa

Bardzo się cieszymy, że poleca Pani pracę z nami. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)

@Patkaa

Zapewnia hotel ale ale bezpłatny czy odtrącają z wypłaty ?

Aniula

Jedzie ktoś 19.02.2023 z kielc?

Kandydatka
@Aniula

Hej, jak długo czekałaś na potwierdzenie? Po jakim czasie oddzwonili do Ciebie?

@Aniula

Ja jadę 19 lutego ale z Katowic tylko jak na razie czekam na zaproszenie godziny co i jak ciekawe kiedy dadzą odpowiedź

Mała czarna

Hejka jedzie ktoś 19.02.2023 z Wrocławia ? Ja mam jechać pierwszy raz i troche się denerwuje gdyby ktoś chciał się poznać przed wyjazdem zapraszam na ig. karolcia446

Czemu?

Dlaczego? Opowiesz coś więcej?

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1625.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1444, z czego 1195 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.