INVENT Sp. z o.o.

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Andy

Byłem teraz na inventaryzacji w Niemczech z teamem 14,jednym słowem rewelacja, kierownik Jerzy jak i wszyscy koordynatorzy super, moim była Paulina, fajna atmosfera więc zleciały te 3tyg szybko, jak jest super atmosfera to nawet na dojazd dalszy do pracy nie ma znaczenia, pozdrawiam cały team 14 i do zobaczenia, polecam

@Andy

Cieszymy się, że wyjazd z nami spełnił oczekiwania :)

Dorota

Praca niezbyt ciężka, pieniądze zawsze na czas;)Można pozwiedzać ciekawe miejsca i poznać fajnych ludzi;)

@Dorota

Dziękujemy, Pani Doroto, za miły komentarz :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Grażyna

Będą wyjazdy w marcu? Wtedy już niższa kwota prawda? Na Euro to wychodzi 4.40 za godzine

Sylwia

Ile wynosi w takim razie za dzień? Czemu jak się jest leniwym to jedzie się na duży projekt? Od czego zależy ta ocena? Na tych dużych projektach mniej się pracuje?

Katarzyna

Witam ,serdecznie polecam pracę w firmie INVENT ,koordynatorzy bardzo mili i pomocni ,praca nie wymagająca, lekka i przyjemna ,wynagrodzenie zawsze na czas ,hotele bardzo dobre ,pozdrawiam

@Katarzyna

Szkoda tylko że tak ciężko się dostać,zapisałam się dużo wcześniej a i tak nie załapałam się na wyjazd

@Anita

Dokładnie, ja, mój chłopak i 2 znajomych też sporo czasu przed się zapisaliśmy, czekaliśmy na wyjazd i w końcu do niego nie doszło... Kasa stracona, już byśmy mogli znaleźć pewną pracę w tym czasie

Anka
@Anonim

No tutaj tak jest, że czekasz a potem SMS że nigdzie nie jedziesz... mają stałych ludzi co jadą bo albo domu nie mają albo rzeczywiście innych predyspozycji nie mają i siedzą tam pół roku...

Bardzo dobry

Bez problemu

Halina

Polecam firmę Inwent. Byłam na inwentaryzacji ponad miesiąc.Firma zapewnią transport oraz zakwaterowanie ,praca nie jest ciężka przy okazji można coś pozwiedzać.

Dorota

Polecam wszystkim.Praca niezbyt ciężka,pieniądze zawsze na czas;)

Hej czy ktoś już dostał zaproszenie na wyjazd 19-02 z Wrocławia

@Bbbb

Hej nie ja jeszcze nie dostałam,a tez z Wrocławia będę jechala pozdrawiam

Bbbb

No ja też czekam bo się wybieram pierwszy raz.

Też mam na 19.02 z Wrocławia ,zaproszenia jeszcze nie dostałam

@Anita

A byłaś już czy pierwszy raz jedziesz

Jadę pierwszy raz

Dostaniesz dzień przed

@Marcin

Też tak miałeś że dzień wcześniej dostałeś

Nie jeszcze niema informacji

Gosiak

Najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonić do biura i dopytać się i wtedy wszystko będzie wiadomo

Hej i co Sylwia dostałaś już zaproszenie na wyjazd 19

BBBB
@Gosiak

Dzwoniłem i mówili żeby czekać bo zaproszenia nawet wysyłają na tydzień przed i na dzień przed wyjazdem

Hej dostałaś już zaproszenie na wyjazd 19 z Wrocławia

@Bbbb

Hej jeszcze nie , ale po weekendzie będzie już wiadomo:)

@Sylwia

Hej a skąd masz takie info Pozdrawiam Serdecznie ????

@Bbbb

Znajoma dzwoniła i takie info dostala :) pozdrawiam

@BBBB

I wtedy co? Nic nie przygotowany mam wszystko w jeden dzień rzucić bo invent odpisał?

Niezadowolona
@Gosiak

Hm... Ja zadzwoniłam z pytaniem jak tam z zaproszeniem to za karę za dwie minuty miałam sms-a że niestety jest duże zainteresowanie i się nie załapałam.

Kto jedzie 20 -02 z Wrocławia

Wiktor

Pracowałem przy inwentaryzacji w sieci sklepów Kaufland w Niemczech przez okres 2 tygodni. Transport odbywa się na koszt firmy. Bardzo duży plus za możliwość wyjechania do pracy z indywidualną dyspozycją. Warunki zakwaterowania na wysokim poziomie. Do samej pracy nie mam większych zarzutów. Koordynatorzy pomagali w razie problemów, praca dosyć lekka od 6 do 8 godzin w zależności od powierzchni sklepu. Praca w invencie to dobra możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy tak jak w moim przypadku. Jeżeli pojawi się taka możliwość, wyjadę jeszcze na inwentaryzacje z Inventem!

@Wiktor

Cieszymy się, Panie Wiktorze, że spełniliśmy Pana oczekiwania. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Gabriela
@Wiktor

Co masz na myśli mówiąc o indywidualnej dyspozycji? Jakie zarobki miałeś wypłacone? Pracowało się 6 czy 8h?

@Gabriela

Dzień dobry, mamy możliwość zorganizowana wyjazdu w innych terminach (wyjazd później lub wcześniejszy powrót) niż podane na Portalu - prosimy o przekazanie takiej informacji podczas rozmowy z rekruterem.

Wiktor
@Gabriela

Firma zorganizowala mi wyjazd tylko na 2 tygodnie, pokryła koszty powrotu mimo tego ze wracałem indywidualnie. Reszta została na turnusie. Zarobki bez zastrzezen, zgodnie z umowa. Praca w zależności od wielkosci sklepu. Raz zdarzylo sie 6h a z reguly po 8h+ dojazd 30min do godziny

Mariusz

Już dwukrotnie byłem na inwentaryzacjach z Inventem w Niemczech i Czechach. Warunki bytowe zapewnione przez firmę oceniam na bardzo dobre. Przez większość wyjazdu miałem pokój jednoosobowy. Praca w zgranym teamie nie była męczaca i przebiegała bezproblemowo. Wszelkie wątpliwosci pomagali rozwiazac bardziej doświadczeni koledzy. Było sporo wolnego czasu tak ze faktycznie mozna bylo odwiedzic przy okazji rózne ciekawe miejsca. Mam nadzieje na kolejny wyjazd z tą firmą. I polecam dla innych .

@Mariusz

Dziękujemy i zachęcamy do kolejnych zapisów :)

Ritko

Polecam wyjazdy zagraniczne. Standard mieszkaniowy jest ok choć często brakuje pralki. Pokoje w hotelach bądź apartamentowcach. Dobra organizacja pracy. Wyjeżdża się jednym zespołem, kwaterunek jest razem bądź bardzo blisko siebie, do pracy jeździmy jednym busem. Wypłaty na czas, a płaca wystarczająca na zadowolenie. Bardzo dobry kontakt z firmą, łatwo można się do nich dodzwonić oraz zawsze odpisują na wiadomości.

@Ritko

Dziękujemy za opinię, zachęcamy do kolejnych wyjazdów :)

Witam, jedzie ktoś 19.02 z Wrocławia jak tak to napisz na audia4b5sound@gmail.com

Krzysiu

Z 19tego lutego słyszałem że wyjazd odwołany, czy to prawda?

@Krzysiu

Ta za dużo chętnych ????chętni będą pomału malec, jutro jadę do konkurencji to opiszę wam później jak tam sytuacja wygląda albo wrzucę na inny portal gdzie nie usuwaja????

Krzysiu

No bo wiesz teraz wszyscy cisną bo lepsza kwota, od marca będą miejsca, teraz nic nie planuj i czekaj na invent... I potem kara bo masz inne plany, moim zdaniem powinni tak robić by dawali znać co najmniej kilkanaście dni przed a nie jest 12ty a pani dostała smsa że na 19tego nie ma miejsca????aż tyle ludzi jedzie za tą kasę 6euro na h

Sylwia

O której trzeba być we Wrocławiu tego 19.02 na miejscu zbiórki czy ktoś się orientuję z was ???

A masz już zaproszenie

Mariusz

Witam! Ja miałem zaproszenie chyba koło tygodnia przed wyjazdem, czasem są się jakieś male przesunięcia w czasie dlatego są możliwe korekty

anka93

Polecam firme, warunki bardzo dobre, bezpłatny transport , sprawny i zorganizowany. Koordynatorem moim była Paulina i byłam zadowolona . Polecam !

@anka93

Witam a na ile przed wyjazdem dostałaś zaproszenie

Rafal

Zamierzalem wyjechac 26.02 z Katowic (wyjazd z 19.02 zostal odwolany). Konsultantka zapewniala mnie przez telefon, ze nie masz zadnych ukrytych kosztow zakwaterowania i dniowka wynosi 245 zl. Tymczasem w zapisie umowy ktory otrzymalem na swoim koncie jest napisane, ze dniowka wynosi 260 zl brutto (to mniej niz 245 zl netto), ale najciekawszy jest ten zapis: "Koszt zakwaterowania stanowi kwotę w wysokości nie wyższej niż 137,50 zł netto za każdy dzień wykonania usług. Po potrąceniu kosztów zakwaterowania, jako Zleceniobiorca, otrzymam wynagrodzenie w wysokości nie niższej niż 122,50 zł netto za jedną inwentaryzację. Koszty zakwaterowania stają się wymagalne w chwili poniesienia ich przez Zleceniodawcę, a ich potrącenie nie wymaga uprzedniego wezwania do zapłaty." Jak to wyglada w istocie? Napisalem im wiadomosc, jutro jeszcze zadzwonie. za 122.50 zl netto dniowke za granica to troche slabo...

@Rafal

Chodzi o inwentaryzacje w sklepach <>?

@Radzyń_95

*sklepach "Netto" (została ta nazwa ucięta po opublikowaniu wiadomości -_- nie wiem czemu)

@Rafal

Stawka za dzień pracy dla osób rozpoczynających z nami współpracę wynosi od 245 zł/netto. Co ważne od tej kwoty nic już nie jest odejmowane. Obecnie prowadzimy zapisy na projekt, gdzie odbywają się dwie krótkie inwentaryzacje w ciągu jednego dnia, dlatego podaną w dokumentach kwotę należy pomnożyć razy dwa (2 x 122,50 zł) i otrzymamy wtedy stawkę za dzień pracy, która wyniesie 245 zł netto.

@INVENT Sp. z o.o.

"Obecnie prowadzimy zapisy na projekt, gdzie odbywają się dwie krótkie inwentaryzacje w ciągu jednego dnia, dlatego podaną w dokumentach kwotę należy pomnożyć razy dwa (2 x 122,50 zł) i otrzymamy wtedy stawkę za dzień pracy, która wyniesie 245 zł netto." Nie są krótkie!!

Weronika

Praca łatwa, zakwaterowanie na bardzo dobrym poziomie, transport zapewniony. Wypłata zawsze na czas. Polecam!

Gosia
@Weronika

Ja jadę pierwszy raz i od tygodnia czekam na zaproszenie

Łukaszz

Witam. Mam pytanko dlaczego na umowie pisze że odtrącane jest zakwaterowanie w postaci nie wyższej niż 137,50 zł netto a minimum dostanę 122.50 zł netto. Mówią że 295zł na rękę. Może ktoś się odnieść do tego? Ogólne informacje odnośnie inwentaryzacji zagranicznych jak to wszystko wygląda na miejscu itp itd. Z góry dziękuję za odpowiedź Email Sportowiec09@interia.pl

@Łukaszz

Z podanej stawki wynika, że zostały Ci udostępnione dokumenty na projekt, gdzie odbywają się dwie krótkie inwentaryzacje w ciągu jednego dnia, dlatego podaną stawkę należy pomnożyć razy dwa (2x122,50= 245 zł netto/dziennie). Dodatkowo do 28.02.2023 obowiązuje premia noworoczna w wysokości 50 zł netto za dzień pracy. Podsumowując 245 zł netto/dziennie (stawka podstawowa) + 50 zł netto/dziennie (premia noworoczna) daje nam w sumie 295 zł/na rękę za dzień pracy. Jeśli chodzi o pracę polega ona przede wszystkim na liczeniu towarów, znajdujących się na sklepie/magazynie, przy pomocy urządzeń skanujących. Oczywiście na początku każdego wyjazdu odbywa się szkolenie z obsługi skanera, więc nie musisz mieć doświadczenia, aby z nami wyjechać. Podczas turnusu zapewniamy 5-6 dni pracujących i 1-2 dni wolne w tygodniu. Czas trwania jednej inwentaryzacji to około 10 godzin. Inwentaryzacje mogą być dzienne lub nocne, w zależności od projektu. Zapewniamy bezpłatny transport z miejsca zbiórki do kraju wykonywania zlecenia oraz przez cały czas trwania projektu. Wyjazdy organizujemy z trzech miast w Polsce, tj. z Katowic, Legnicy oraz Wrocławia, do których należy dotrzeć samodzielnie i na własny koszt. Na naszych wyjazdach zapewniamy również zakwaterowanie. Rezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach lub kwaterach prywatnych. Na wyjeździe nie zapewniamy wyżywienia jest ono do zorganizowania we własnym zakresie. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym biurem. Możesz wysłać do nas wiadomość na adres rekrutacja.zagranica@invent.ag, napisać na czacie lub zamówić połączenie na naszej stronie. Jesteśmy również dostępni pod numerem 71 750 77 00 :)

Łukaszz
@INVENT Sp. z o.o.

Okej rozumiem. Od 28.2.2023r. już nie ma premii noworocznej w wysokości 50 zł netto. Wtedy stawka dzienna nie zgadza się z tym co Państwo oferują. Można prosić coś więcej w tym temacie.

@Łukaszz

stawka za dzień pracy dla osób rozpoczynających z nami współpracę wynosi od 245 zł/netto. Tak jak już pisaliśmy przypadku projektów, gdzie w ciągu dnia odbywają się dwie krótkie inwentaryzacje pracownik za każdą inwentaryzację otrzymuje połowę standardowej kwoty, czyli 245,00 / 2 = 122,50 zł netto co i tak daje łącznie 245 zł netto za dzień inwentaryzacyjny.

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1628.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1446, z czego 1197 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.