opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

INVENT

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 6211 ocen
Opinie(11129)
Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)

Opinie(11129)

Dodaj opinię
Aktualności(14)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Korzyści
  • .
  • Kontakt

O nas

Historia

Praca

Korzyści

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Tychy - Invent Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o INVENT Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 35
    • 36
    • 37
    • …
    • 130

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o INVENT Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Albert A

    10.12.2023 17:05

    Pracownik

    Ja również byłem na tym wyjeździe co niektórzy poniżej w komentarzach. Przyznaję było fajnie, dobre warunki mieszkaniowe i fajni ludzie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.12.2023 13:43

    Pracodawca

    Cieszymy się, że miło wspominasz współpracę z nami. :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)
    ReviewUserIcon
    FR

    09.12.2023 11:00

    Pracownik

    Wyjazd na INVENT do Francji był dla mnie nowym doświadczeniem. Praca, którą tam wykonywałem, była przyjemna. Również znalazł się czas na zwiedzanie uroków Francji. Zakwaterowanie, choć nie zawsze najwyższej klasy, było na dobrym poziomie. Choć spotkałem się już z lepszymi warunkami, to te zapewnione przez INVENT spełniały moje oczekiwania. Podsumowując, wyjazd na INVENT do Francji był dla mnie udanym doświadczeniem, poznałem fajnych ludzi, także każdemu polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.12.2023 13:42

    Pracodawca

    Bardzo nas cieszy, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. :) Zapraszamy na kolejne turnusy.
    ReviewUserIcon
    Marko

    09.12.2023 14:14

    Pracownik

    Jesienią pracowałem przy towarowaniu francuskiego Tedi. Praca przyjemna i dobrze zorganizowana, bardzo dobre warunki mieszkaniowe, podzielam pozytywne opinie i polecam pracę z Inventem.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.12.2023 13:42

    Pracodawca

    Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    08.12.2023 12:48

    Pracownik

    Niedawno wróciłam z mojego pierwszego wyjazdu z Inventem i jestem zadowolona. Warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie, praca łatwa, od poniedziałku do piątku. W weekendy można wyjść pozwiedzać miasto. Dojazdy do jak i z pracy zapewnione. Cały wyjazd obył się bez większych problemów, mam nadzieję że zobaczymy się ponownie w styczniu :)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    11.12.2023 13:41

    Pracodawca

    Dziękujemy, Wiktorio, za Twoją opinię. :) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!
    ReviewUserIcon
    szemgo

    05.12.2023 18:33

    Pracownik

    Właśnie wróciłam z kolejnego wyjazdu z INVENT ale pierwszy raz byłam na towarowaniu sklepów TEDI. Praca lekka i łatwa, dwie przerwy po 15 minut i jedna 1 godzinę. Krótkie dojazdy do pracy . Bardzo fajna współpraca z francuzami, byli dla nas mili i pomocni przy układaniu towarów na półkach. Noclegi z aneksem kuchennym i łazienką. Polecam taki rodzaj pracy wszystkim , same korzyści czyli lekka praca, bardzo dobre warunki mieszkaniowe , fajni ludzie , super kierownictwo i oczywiście bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Dla każdego kto lubi podróżować dużo ciekawych miejsc do zwiedzania.( sobota i niedziela wolne).
    ReviewUserIcon
    szemgo

    06.12.2023 13:16

    Pracownik

    Znajomość języka kraju w którym odbywa się projekt nie jest konieczna gdyż zawsze jest tlumacz, który pomaga. Dobrze jest jednak znać angielski to pomogą funkcjonować na codzień.
    ReviewUserIcon
    szemgo

    09.12.2023 10:15

    Pracownik

    Praca w TEDIM trwała od 8 do 17 w tym dwie przerwy po 15 minut i jedna przerwa jedno godzinna. Praca jest od poniedziałku do piątku. Sobota i niedziela to dzień wolny od pracy i przeznaczony na przejazd do kolejnej miejscowości. Jeśli chodzi o noclegi to firma się zajmuje organizacją i opłatą. W każdej umowie dotyczącej wyjazdu na dany projekt jest podana kwota noclegu oraz kwota gwarantowana do wypłaty. Co oznacza że koszty noclegów są opłacane z naszego wynagrodzenia.
    ReviewUserIcon
    Daniel

    07.12.2023 18:02

    Pracownik

    Bardzo miło wspominam pracę z INVENT, pracowałem na nowym projekcie zatowarowanie i spełnił moje wymagania w 100%.Fajną rzeczą było możliwość zwiedzania przy okazjii pięknych krajobrazów Francjii.Waunki zakwaterowania mogłyby być lepsze ale byly dobre.Serdecznie każdemu polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.12.2023 12:48

    Pracodawca

    Bardzo nas cieszy, Danielu, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Zapraszamy na kolejne turnusy! :)
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    07.12.2023 17:46

    Pracownik

    Jeżdzę z Inventem już regularnie od kilku lat, ale pierwszy raz byłam we Francji na wykładaniu towaru. I moje odczucia są bardzo pozytywne. Praca jest lekka i przyjemna. Praca jest od 8 do 17, w tym łącznie 1,5h przerwy. Dojazdy do pracy są krótkie. Weekendy wolne. Standard zamieszkania jest bardzo dobry. Wypłaty na czas i zawsze można liczyć na premię. Polecam każdemu, jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad wyjazdem :) Można poznać świetnych ludzi.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.12.2023 12:48

    Pracodawca

    Dziękujemy, Klaudio, za Twoją opinię i zapraszamy na kolejne turnusy! :)
    ReviewUserIcon
    Malgorcia 23

    07.12.2023 15:04

    Pracownik

    Polecam firmę ,,Invent".Po roku czasu znowu zdecydowałam się wyjechać na inwentaryzacje na projekt OBI praca bardzo ciężka to jest najcięższy projekt na jakim byłam .Poznałam wspaniałych ludzi którzy byli bardzo pomocni.Po tygodniu pracy na OBi wysłali Nas do Francji do sklepów Tedi na towarowanie produktów ,ta praca była bardzo lekka i ciekawa ,ale monotonna .Warunki mieszkalne na wysokim poziomie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.12.2023 12:46

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię. :)
    ReviewUserIcon
    Michał Mieszkowski

    07.12.2023 14:30

    Pracownik

    Praca w porządku, zarówno dla młodszych i starszych. Z językiem lub bez. Jestem po pierwszym turnusie i zdecydowanie w przyszłości jeszcze wyjadę. Duży + za Bezpłatne zakwaterowanie i transport
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.12.2023 12:46

    Pracodawca

    Bardzo nas cieszy, że jeszcze się zobaczymy! :)
    ReviewUserIcon
    KLY

    07.12.2023 13:20

    Pracownik

    Byłam na towarowaniu we Francji i bardzo polecam pracę w firmie INVENT, zapewniony transport i zakwaterowanie, super atmosftera w pracy, sama praca jest lekka i przyjemna, planuję wybrać się ponownie na kolejny turnus w przyszłym roku i państwu też polecam ????
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.12.2023 12:45

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i zachęcamy do kolejnych zapisów. :)
    ReviewUserIcon
    Ewa N.

    07.12.2023 12:47

    Pracownik

    Po kolejnym turnusie zagranicznym z INVENT, chciałam się podzielić swoją opinią na ten temat. Tym bardziej, że tym razem brałam udział w kilkutygodniowym wyjeździe do Francji przy zatowarowaniu sklepów. Był to bardzo udany wyjazd, praca bardzo ciekawa, nie ciężka. Wszystko, jak zwykle, bardzo dobrze zorganizowane. Warunki mieszkaniowe od dobrych do wręcz luksusowych. Bardzo doceniam możliwość pracy z ludźmi różnych narodowości: Francuzi, Niemcy. Oczywiście znajomość języka angielskiego pozwoliła na udaną współpracę, aczkolwiek osoby nie znające języka obcego zawsze mogły liczyć na wsparcie koordynatora i tłumacza. Możliwość zwiedzania w weekendy to oczywiście kolejna ogromna zaleta. Zarobki bardzo dobre. Polecam pracę w INVENT zarówno przy inwentaryzacjach jaki i zatowarowaniu.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    08.12.2023 12:45

    Pracodawca

    Bardzo dziękujemy za rzetelną opinię i już teraz zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)
    ReviewUserIcon
    Magda27

    03.12.2023 15:06

    Pracownik

    Hej. Na oficjalnej stronie podana kwota netto dla liczącego to 305zl. Czy od tej kwoty muszę opłacić zakwaterowanie i transport do pracy ? Bardzo proszę o odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Natalia

    03.12.2023 23:14

    Pracownik

    Nie, od tej kwoty nie odliczasz już kosztów transportu i zakwaterowania.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    07.12.2023 15:28

    Pracownik

    Kwota 305zł to już finalnie wynagrodzenie dla Pani. Zakwaterowaniem oraz dojazdem zajmuje się firma nie pobierając za to dodatkowych opłat :)
    ReviewUserIcon
    Paula

    06.12.2023 17:22

    Pracownik

    Polecam każdemu pracę i wyjazd z firmą Invent. Dla mnie to już kolejny wyjazd którym jestem pozytywnie zaskoczona,praca nie jest ciężka a warunki mieszkaniowe i poznani ludzie to kolejny plus.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    07.12.2023 11:53

    Pracodawca

    Cieszymy się, Paula, że miło wspominasz współpracę z nami. :) Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach!
    ReviewUserIcon
    Halina

    06.12.2023 20:47

    Pracownik

    To mój kolejny wyjazd z firmą Invent i ponownie wróciłam zadowolona . Trafiłam na bardzo dobre warunki mieszkaniowe, zawarłam nowe znajomości oraz zwiedziłam kilka ciekawych miejsc. Praca lekka czasem daleki dojazd do pracy ale transport jest zapewniony to duży plus . Wypłata zawsze w terminie .Polecam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    07.12.2023 11:53

    Pracodawca

    Dziękujemy, Halino, za miłe słowa. Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)
    ReviewUserIcon
    Gosia dobrzanska

    07.12.2023 11:12

    Pracownik

    Witam z czystym sumieniem polecam firme invent warunki mieszkaniowe super ludzie super napewno jeszcze pojade po nowym roku
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    07.12.2023 11:52

    Pracodawca

    Dziękujemy, bardzo się staramy, aby nasi pracownicy nie tylko pracowali w komfortowych warunkach, ale także mieli odpowiednie warunki do odpoczynku. Do zobaczenia w 2024! :)
    ReviewUserIcon
    Krzychu

    06.12.2023 14:53

    Pracownik

    Właśnie wróciłem z Francji i chciałem powiedzieć, że było bardzo dobrze wypłaty na czas i mieszkania były też bardzo dobre.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    07.12.2023 11:49

    Pracodawca

    Bardzo nas cieszy, ze spełniliśmy oczekiwania! :) Zapraszamy do zapisów na kolejny wyjazdy.
    ReviewUserIcon
    Anna

    06.12.2023 12:25

    Pracownik

    Polecam współpracę z firmą INVENT. To mój drugi wyjazd na zagraniczną inwentaryzacje, a w planach mam kolejny. Praca odbywa się w spokojnej atmosferze, można liczyć na wsparcie koordynatorów. Warunki mieszkaniowe na bardzo dobrym poziomie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:52

    Pracodawca

    Dziękujemy, Anno, za miłe słowa. :) Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!
    ReviewUserIcon
    Sylwester

    06.12.2023 10:23

    Inne

    Bardzo miło wspominam pracę z INVENT, pracowałem na krótkim terminie lecz miło było poznać nowe osoby oraz zwiedzić berlin. Warunki mieszkaniowe spełniały wszelkie oczekiwania, praca była lekka często szybsza niż było to zaplanowane co jest też plusem. Miło pozdrawiam i życzę miłego dnia
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:51

    Pracodawca

    Dziękujemy za Twój komentarz, Sylwestrze. Mamy nadzieję, że do zobaczenia na kolejnych wyjazdach! :)
    ReviewUserIcon
    Ola

    06.12.2023 09:58

    Pracownik

    Polecam współpracę z INVENT. Zapewniony transport i zakwaterowanie. Cały team pomocny i przyjazny. Pieniądze wypłacane na czas.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:50

    Pracodawca

    Cieszymy się, że miło wspominasz współpracę z nami. :) Zapraszamy na następne wyjazdy!
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    06.12.2023 08:35

    Były pracownik

    Zastanawiałem się nad wyjazdem pojechałem na inwenture zagraniczna z firmą invent i to była bardzo dobra decyzja podobało mi się i atmosfera była miła
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:50

    Pracodawca

    Dziękujemy za komentarz i zapraszamy do zapisów na kolejne wyjazdy! :)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w INVENT?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - INVENT Sp. z o.o.

    Gajowicka 195 53-150 Wrocław

    NIP:1010003124

    KRS:0000314408

    http://invent.ag/
    Branże: Konsulting i zarządzanie
    ReviewUserIcon
    Dorka

    05.12.2023 17:34

    Pracownik

    Serdecznie polecam pracę w firmie Invent. Praca polega na liczeniu towarów i ich skanowaniu. Warunki pracy są dobre: firma dba o dobre relacje między pracownikami, zapewnia szkolenie i łatwe wdrożenie się w pracę, koordynatorzy pomocni, zapewnione zakwaterowanie na dobrych warunkach, zapewniony transport do i z pracy, weekendy wolne - zawsze można coś zwiedzić i odpocząć. Polecam. Ja współpracuje z firmą któryś już rok i jestem bardzo zadowolona
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:49

    Pracodawca

    Bardzo nas cieszy, że jesteś z nami tak długo. :)
    ReviewUserIcon
    Dorota W.

    05.12.2023 16:15

    Pracownik

    Polecam pracę z Invent .Wynagrodzenie na czas, warunki mieszkaniowe dobre. Wybieram się na następny wyjazd.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:48

    Pracodawca

    Dziękujemy za opinię i do zobaczenia na wyjeździe! :)
    ReviewUserIcon
    Weronika

    05.12.2023 15:14

    Pracownik

    Polecam pracę w firmie, wynagrodzenie zawsze na czas, praca łatwa . Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Możliwość zwiedzania różnych państw:)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:47

    Pracodawca

    Dziękujemy za komentarz i zapraszamy na kolejne wyjazdy!
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    05.12.2023 15:14

    Pracownik

    Turnus był ok, jestem na kolejnym, polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:47

    Pracodawca

    Dziękujemy, Piotrku! :)
    ReviewUserIcon
    Remek

    05.12.2023 15:13

    Pracownik

    Polecam Turnus był fajny wyjeżdżam ponownie
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:46

    Pracodawca

    Bardzo nas cieszy, że zobaczymy się ponownie. :)
    ReviewUserIcon
    Sandra

    05.12.2023 15:09

    Pracownik

    Polecam współpracę z firma INVENT.Warunki zakwaterowania na odpowiednim poziomie. Praca sama w sobie nie należy do trudnych, a wynagrodzenie wypłacane na czas. Polecam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:45

    Pracodawca

    Dziękujemy, Sandro, za miłe słowa. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)
    ReviewUserIcon
    Dżesika

    05.12.2023 14:54

    Pracownik

    Bardzo polecam współpracę z firmą INVENT. Praca nie należy do trudnych. Wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:45

    Pracodawca

    Dziękujemy, Dżesiko, za Twoją opinię. :)
    ReviewUserIcon
    Dawid

    05.12.2023 13:15

    Pracownik

    Bardzo polecam firmę Invent. Wyjeżdżam z inventem już rok czasu i nie zamierzam zmieniać pracy. Noclegi są na wysokim poziomie.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:44

    Pracodawca

    Dziękujemy, Dawidzie! Staramy się, aby nasi pracownicy mogli odpoczywać w komfortowych warunkach.
    ReviewUserIcon
    Zuza

    05.12.2023 13:05

    Pracownik

    Hejka. Jeżeli szukasz pracy w której się nie narobisz a zarobisz to zapraszam. Niedługo minie mi rok pracy w invencie i jest to praca moich marzeń. Z inventem zarobisz i zwiedzisz kawałek świata.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    06.12.2023 12:44

    Pracodawca

    Bardzo się cieszymy, że spełniamy nie tylko Twoje oczekiwania, ale i marzenia. :)
    ReviewUserIcon
    Kam

    28.06.2023 18:31

    Pracownik

    Firma wywiązuje się ze wszystkiego o czym informuje umowa i biuro. Wypłata i zaliczka jest zawsze na czas. Koordynatorzy i Kierownictwo dbają i miłą atmosferę w czasie pracy w zamian oczekując jedynie dokładnego liczenia towarów, co moim zdaniem jest uczciwą ofertą. Jeśli ktoś ma ambicje ma realne szanse na awans, wystarczy odrobina chęci i zaangażowania. Zakwaterowanie zawsze trafiało mi się dosyć blisko sklepów, które liczyliśmy, jedynie sporadycznie trafiały się maksymalnie 40-50 minutowe dojazdy, które osobiście przeznaczałem na drzemki : ) Polecam każdemu i na pewno pojadę jeszcze raz <3
    ReviewUserIcon
    Alicja

    17.11.2023 09:49

    Pracownik

    Zaliczka jest wypłacana po 5 przepracowanych inwentaryzacjach.Jak pracowałeś od poniedziałku do piątku to w poniedziałek zaliczka będzie na koncie
    ReviewUserIcon
    Sylwester

    06.12.2023 10:26

    Inne

    Miło wspominam pracę z Invent, ciepło pozdrawiam wszystkich chętnych i pracujących.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    04.12.2023 12:07

    Pracownik

    Jak najbardziej polecam Invent. W moim przypadku wszystko odbyło sie zgodnie z umowa i tak, jak bylo umówione :) Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Podejscie do ludzi w pracy zarówno koordynatorów, jak i współpracowników bardzo dobre. Dodatkowo na tym wyjezdzie poznałam wiele osob z którymi na pewno pozostanę w kontakcie na dluzej:)
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    05.12.2023 11:17

    Pracodawca

    Dziękujemy, Ewelino, za Twoją opinię. Cieszymy się, że miło wspominasz współpracę z nami. :)
    ReviewUserIcon
    INVENT

    05.12.2023 08:58

    Pracownik

    Byłam pierwszy raz z INVENT w pracy za granicą i raczej pojadę jeszcze raz, praca nie należy do ciężkich i wymagających, zarobki w porządku i wypłaty przychodzą na czas, warunki mieszkalne na dobrym poziomie, kierownictwo oraz koordynatorzy bardzo sympatyczni, cały team bardzo fajny i zgrany, dobry kontakt z biurem Polecam pracę z @Pracodawca bo warto ☺️
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    05.12.2023 11:17

    Pracodawca

    Dziękujemy za Twoją opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów z nami! :)
    ReviewUserIcon
    An

    01.12.2023 21:50

    Pracownik

    Turnus zakończony i kolejny w drodze. Polecam projekt fessnapf, fajna praca.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.12.2023 09:47

    Pracodawca

    Cieszymy się, że jesteś z nami! :)
    ReviewUserIcon
    Andrzej 13

    01.12.2023 16:48

    Pracownik

    Polecam współpracę z firmą INVENT, warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie, praca sama w sobie nie należy do trudnych. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas. Polecam.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.12.2023 09:47

    Pracodawca

    Dziękujemy, Panie Andrzeju! Zachęcamy do zapisów na noworoczne wyjazdy. :)
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    03.12.2023 09:40

    Pracownik

    Polecam pracę w firmie INVENT.Wrocilem właśnie z kolejnego juz turnusu.Warunki pracy,zakwaterowanie na odpowiednim poziomie.Polecam bardzo.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.12.2023 09:46

    Pracodawca

    Bardzo dziękujemy, Panie Tomaszu. :)
    ReviewUserIcon
    Michał

    03.12.2023 12:04

    Pracownik

    Spędziłem z Inventem kolejny rok ( z małymi przerwami:). Firma wywiązuje się z umową jaką się zawiera. Wynagrodzenie zawsze na czas, często z dodatkowymi premiami. Zakwaterowanie na dobrym i bardzo dobrym standardzie. Przemierzyłem tysiące kilometrów, odwiedziłem kilka krajów, czy było warto? Zdecydowanie tak. Osobom niezdecydowanym polecam serdecznie. Bardzo łatwy sposób rekrutacji przez portal firmy, wszystko załatwia się online.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.12.2023 09:46

    Pracodawca

    Cieszymy się, że jesteś tak długo z nami! Do zobaczenia na kolejnych wyjazdach. :)
    ReviewUserIcon
    Anna

    03.12.2023 16:30

    Pracownik

    To mój pierwszy wyjazd z firmą Invent,ale juz wiem,ze chcę jechać na kolejny wyjazd. Praca w spokojnej atmosferze,koordynatorzy to bardzo sympatyczni i pomocni ludzie ,warunki mieszkaniowe bardzo na plus. Polecam współpracę z tą firmą.
    Company logo
    INVENT Sp. z o.o.

    04.12.2023 09:43

    Pracodawca

    Dziękujemy, Pani Anno, za opinię i zachęcamy do kolejnych wyjazdów! :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.11.2023 09:54

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anna

    03.12.2023 23:51

    Pracownik

    Jesli nie dostałeś/aś zaproszenia oznacza to,ze po prostu nie wyjedziesz na inwentaryzacje. Po zakwalifikowaniu się otrzymasz wszystkie informacje kiedy i gdzie, o której godzinie ma miejsce wyjazd.
    ReviewUserIcon
    Miły

    03.12.2023 14:55

    Kandydat

    Mam pytanie. Jak to jest z tymi opłatami za mieszkanie? Na ogłoszeniu podana jest stawka netto 385zl za kierowcę, chyba 305netto i czy od tej kwoty muszę odliczyć koszty zakwaterowania i dojazdu do pracy? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Szmgo

    03.12.2023 22:19

    Pracownik

    Na umowie podana jest kwota jaka przysługuje pracownikowi za pracę. Noclegi opłaca firma .
    ReviewUserIcon
    Magda

    29.11.2023 23:26

    Pracownik

    Polecam współpracę z firmą INVENT. Od kilku miesięcy regularnie wyjeżdżam na zagraniczne inwentaryzacje i zdecydowanie nie żałuję. Wypłata zawsze na czas, można liczyć na różne premie. Kontakt z biurem oceniam także na plus. Koordynatorzy i kierownicy zawsze są pomocni, pomagają w trudnych sytuacjach. Praca nie należy do ciężkich, każdy nowy pracownik odbywa szkolenie z obsługi skanera. Noclegi na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Miły

    03.12.2023 15:03

    Kandydat

    Czy od kwoty netto za przepracowany dzień czyli za liczącego kierowcę 385zl netto, trzeba odliczyć koszty zakwaterowania i transportu do pracy? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Anna

    03.12.2023 19:15

    Pracownik

    Jest to umowa zlecenie.Jeśli chodzi o zakwaterowanie ,bylam w Niemczech na inwentaryzacji i mogę powiedzieć ze naprawde jestem mile zaskoczona, warunki mieszkaniowe są bardzo OK.Na pokoje osobne nie mozesz za bardzo liczyć ,chyba ,ze jesteś w parze to wtedy para dostaje pokój dla siebie. Pytasz o stawkę, jest to wyraźnie napisane,ze oprócz stawki dostajesz premię noworoczną:)pozdrawiam:)

    Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.